Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Szakal
2008-11-26, 16:22
Klubowicz W?ADEK i jego G1
Autor Wiadomość
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2008-11-27, 21:49   

GOLDI napisał/a:
135 jak na 1g to padlina :>
Goldi grabisz sobie :ksiadz: :jezyk: Ja mia?em 137 na p?kni?tej misce oleju... Musze sprz?g?o dorwa? teraz i na hamownie :twisted:
 
 
 
kgb14
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-27, 23:57   

Fotograf autko ?adne .
Ja jednak w kewstii CB pare uwag - je?li wolno :lol2:
anten? to da?bym na ?rodek dachu ,,jak sztuka m?wi'' :-)
tak jak u mnie :jezyk:



a je?li chodzi o monta? radia to czemu tak niewygodnie no i powiedzmy troszk? ma?o estetycznie czemu nie tak jak u mnie :jezyk:



no i mam pytanie co to za antena ponad 2 m ? raczej nie znam z wyj?tkiem presidenta texasa ( 210 ) reszta 2 metr?wek jest poni?ej 2 m .

Co to w og?le za radyjko -- Intek jaki? ? - nie bardzo widz?

No i gdzie ty na tej klapie znalaz?e? mas? :o chyba , ?e da?e? jaki? uchwyt co te? nie jest najlepszym rozwi?zaniem .

Nie pisze z ?adnej z?o?liwo?ci tylko z ch?ci pomocy aby nieco - zwolni? Ci miejsca nad g?ow? :ok:

Jak by? mia? jeszcze jakie? pytania odno?nie sprz?tu CB zapraszam na forum kt?re mam w podpisie .

Pozdrawiam .
Ostatnio zmieniony przez kgb14 2008-11-27, 23:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-28, 00:14   

kgb14 napisał/a:
Jak by? mia? jeszcze jakie? pytania odno?nie sprz?tu CB zapraszam na forum kt?re mam w podpisie .
to czasem nie sprzeczne z regulaminem ?
 
 
Fotograf 
zielenina



Wiek: 43
Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 86
Skąd: Władek
Wysłany: 2008-11-28, 09:01   

Aby zamontowa? anten? musia?em zrobi? specjalny uchwyt kt?ry by? zamontowany do klapy bag. a nast?pnie spojler a na to wszystko antenka kt?ra dodatkowo trzyma te? spojler...

Chodzi?o z dopa?em 40 W - jakie? 35 km ze stacj? baz? kt?r? mam u siebie w domu...

Radio to ALAN 75+ a natena LEMM jaki?...

Jestem zwolennikiem radia wisz?cego - kto tego nie mia? nie wie o co chodzi - to bardzo wygodne no i wygl?da moim zdaniem wspaniale...
_________________
[img]https://www.wladek.p...18(12).png/img]
 
 
kgb14
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-28, 19:36   

GOLDI napisał/a:
kgb14 napisa?/a:
Jak by? mia? jeszcze jakie? pytania odno?nie sprz?tu CB zapraszam na forum kt?re mam w podpisie .
to czasem nie sprzeczne z regulaminem ?

no przecie? nie reklamuje forum konkurencyjnego i nie wysy?am spamu .
Poza tym mo?e adminstracja tego forum zg?osi si? do jr,admina MARKA na podanym forum w celu wymiany banerkami jako fora zaprzyja?nione . My?l? , ze by?oby to z korzy?ci? dla obu for . Ale to tylko sugestia.
Mog? pom?c w nawi?zaniu kontaktu .

Fotograf napisał/a:
Chodzi?o z dopa?em 40 W - jakie? 35 km ze stacj? baz? kt?r? mam u siebie w domu...

o tym to nawet nie wspominaj :twisted: . Po pierwsze jest to nie legalne . Po drugie jest to ewidentny przyk?ad na to , ze dopa?y nic absolutnie nie daja poza ?mieceniem , poniewa? ja na swoim zestawie mia?em ??czno?? ze stacja bazow? bez specjalnych warunk?w propagacyjnych na odleg?o?ci 55 km . Prz odpowiedniej propagacji mia?em nawet 600 km.
Dopa? nic nie daje jeszcze poniewa? , nawet je?li Ty dalej zalecisz i kto? Ci? us?yszy i nawet odpowie to Ty go nie us?yszysz - zastan?w si? .

Fotograf napisał/a:
Radio to ALAN 75+

:ok:

Fotograf napisał/a:
natena LEMM jaki?..


tak si? troch? domy?la?em po cewce .

dodatkowo Ci powiem , ?e najlepiej zamontowana antena to w karoserii z uwagi na najlepsze warunki pracy i odpowiednia przeciwwag? dla niej ....... no ale to chyba nie forum o CB i antenkach :lol2: , cho? m?g?bym jeszcze du?o , du?o napisa? .

Pozdrawiam .
 
 
Fotograf 
zielenina



Wiek: 43
Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 86
Skąd: Władek
Wysłany: 2008-11-30, 09:07   

no ale antenka w tyle na spojlerze wygl?da wy?mienicie a taka na ?rodku dachu psuje ca?? koncepcj? autka sportowego...

to moje zdanie..

walne kilka fotek p??niej...
_________________
[img]https://www.wladek.p...18(12).png/img]
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2008-11-30, 09:36   

yo yo nie przezywajcie tego tak z anetna :-) kazdy montuje sobie tam gdzie mu wygodnie :-) tak jak radyjko :-) osobiscie mi tez sie nie podoba jak fotograf ma radyjko ( jak w tirze)
ale spoko jesli mu tak wygodnie to oki :jezyk:
 
 
Fotograf 
zielenina



Wiek: 43
Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 86
Skąd: Władek
Wysłany: 2008-11-30, 09:45   

moim zdaniem autko co ma antenk? z ty?y wygl?da bardziej sportowo...

antena na g?rze troch? jakby nie by?o podwy?sza optycznie auto a to chyba minus w sportowych wozach...
_________________
[img]https://www.wladek.p...18(12).png/img]
 
 
kgb14
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-30, 10:27   

wszystko ok. Tylko ja zamontowa?em moj? anten? ( santiago 1200 - oryginalnie 195 cm ) na ?rodku dachu z uwagi na najbardziej poprawne zamontowanie i najlepsze warunki pracy anteny nie ze wzgl?du na wygl?d .
Tw?j spos?b monta?u jest mo?e ?adniejszy - jednak tracisz przez to - najpro?ciej powiem , ze pomimo tego ?e antena ma 2 m ( Twoja) to odbierasz i nadajesz jakby z 1,4 no mo?e 1,6 m anteny . Oczywi?cie to jest wielkie uproszenie co powiedzia?em .
 
 
Fotograf 
zielenina



Wiek: 43
Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 86
Skąd: Władek
Wysłany: 2008-11-30, 10:35   

masz racj? kgb14, ale mi zale?a?o na wygl?dzie... dlatego jest d?uga by zniwelowa? straty...

ale wygl?d auta nie straci? a wed?ug niekt?rych nawet zyska?... :)

no ale tamto autko to ju? przesz?o??... kurcze ale fajne by?o przed wypadkiem...

teraz to zobaczymy jak wsadz? ten "naprawiony" komputer to zobaczymy czy zamruczy...
_________________
[img]https://www.wladek.p...18(12).png/img]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14