Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Oficjalny zlot MEKP 2009

Czy chcesz "po??czenia" zlotu z klubem Mazdy?
Tak
22%
 22%  [ 13 ]
Nie
77%
 77%  [ 46 ]
Głosowań: 59
Wszystkich Głosów: 59

Autor Wiadomość
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2009-01-17, 21:50   Oficjalny zlot MEKP 2009

KOGUT:

Jest to wst?pny kosztorys -. Ceny s? bardzo p?ynne - wynika to z faktu i? na dzie? dzisiejszy nie zosta?y one potwierdzone w 100%
skoro tak napraw? do ko?ca nie wiadomo czy faktycznie b?dziecie chcieli mie? imprez?
w Toruniu ;) .... jak b?dzie 100% postanowione ze miejsc?wka odpowiada wtedy b?d? dowiadywa?
si? konkretnych cen



sprawa lotniska:
um?wione wjazdy-wyjazdy : co 3-4 godziny czyli np. 11:00 - 14:00 - 18:00


prawdopodobny kosztorys: (ceny mog? si? waha? o 15% w lewo albo w prawo)

lotnisko: 2000-3000 z?
kibel: 300z?
puchary: od 400z? do 1000z?
nagrody: je?eli przewidujecie od 400z?
dyplomy: 120z?
naklejki identyfikacyjne na auto: 220z?
sprz?t 1/4: 700z?
konferansjerka+pacho?ki: 600z?
koszty organizacji: 400-800z? (zale?ne od ilo?ci os?b zaanga?owanych)
nocleg: du?ej grupy cen? ok 40-50z? za osob? w zale?no?ci w jakim hotelu mam dwa


proponowane ceny bilet?w przy przedp?acie
-----------------------------------------

3-dniowa - 140z?/osoba (2noclegi)
2-dniowy - 100z?/osoba (1nocleg)
1-dniowy - 55z?/auto (impreza na lotnisku)


proponowane p?atno?ci na miejscu:
---------------------------------

3-dniowa - 160z?/osoba (2noclegi)
2-dniowy - 120z?/osoba (1nocleg)
1-dniowy - 70z?/auto (impreza na lotnisku)


proponowany plan imprezy:
--------------------------------------

PI?TEK

1) W godzinach 16.00-19.00 czekamy na Klubowicz?w zje?d?aj?cych si? z ca?ej Polski - parkingu Geant na ul. Grudzi?dzkiej.

2) O godz. 19 wyje?d?amy z parkingu i kierujemy si? do hotelu, aby zostawi? tam rzeczy i rozgo?ci? si?.

Jest to nowy hotelik w spokojnej okolicy; pokoje 2-, 3-, i 4-osobowe (wszystkie z ?azienkami),Parking (ma?y ale zawsze co? ogrodzony, mi?a obs?uga (mile kelnerki ). Teren jest moim
zdaniem bezpieczny.

W cenie pobytu wliczone b?dzie jest sobotnie i niedzielne ?niadanie dla wszystkich. Znajduje si? r?wnie? miejsce zabaw dla dzieci i ogr?dek oraz grill
pierwszy 1

http://www.silvertorun.pl

drugi

http://www.rubbens.pl/glw.htm

http://www.rubbens.pl/rubb.htm


zawsze uda?o mi si? utargowa? w przypadku du?ej grupy cen? ok 40-50z? za osob? (mo?na przyj?? za pewnik)

wieczorem mo?na posiedzie? w barze noclegowni albo skoczy? zorganizowan? grup? na miasto - zam?wi? 4-5 du?ych taks?wek i jazda
do wcze?niej wynaj?tego lokalu - cen nie znam - organizacja wieczor?w si? nie zajmuje :)

Rozmawiamy z w?a?cicielem lokalu odno?nie imprezy mo?na tam zrobi? w pi?tek lub sobot? jakby?cie chcieli prawdopodobnie w?a?ciciel tez b?dzie na imprezie
http://weekend.torun.com.pl/ lokal nazywa si? Mockba tam s? zdj?cia z imprez


SOBOTA

1) Godz. 11 przejazd grup? zorganizowan? na niedaleko po?o?ony teren lotniska Aeroklubu Toru?skiego oraz Toru?skiej Akademii Jazdy (toru rally crossowego)

piknik po??czony z wy?cigami na 1/4 mili mitsu + ( po naszej 1/4 b?dzie oko?o 15-30 samochod?w z kt?rymi b?dzie mo?na si? dodatkowo poscigac planuje od 200 KM w wzwy? do oko?o 500 :) dodatkowo rozmawiam z osoba kt?ra za par? miesi?cy ma odebra? Nissana GT-R jak dostanie do naszego zlotu to postaram si? nam?wi? jego ?eby si? pojawi? nie obiecuje ale my?l? ze to by by?a du?a atrakcja
pr?by sprawno?ciowe
s?oneczko, dla nie kierowc?w zimne piwko, grill
inne konkurencje np. pchanie mitsu na czas
rozdanie dyplom?w i nagr?d
konkurs na naj?adniejsze-stylistycznie auto
konkurs na najciekawsz? zabudow? audio
inne

Rozmawiamy tez z pewnymi osobami ?eby u nas na star?wce w Toruniu zrobi? pokaz naszych samochod?w :)

I rozmawiali?my wst?pnie z salonem Mitsubishi ?eby na zlocie przedstaw nowo?ci ( samochody ) a nawet minimalnie zasponsorowal jakie? atrakcje :)

NIEDZIELA

mo?na pozwiedza? - Toru? jest pi?knym miastem

naklejki pami?tkowe
http://www.witam.net/tuneball/tuneball_07_15.jpg

przyk?ad naklejki identyfikacyjnej na zlocie:
http://images28.fotosik.pl/33/fe37c84ce77ee4ff.jpg

przyk?adowe dyplomy i nagrody
http://jezsek.e.kei.pl/tune/TB2007-02.jpg
http://www.witam.net/tuneball/tuneball_07_61.jpg

i zapytanie czy ewentualnie ??czymy to z mazda czy nie ( oni osobna my osobna a spotkamy si? na kresce :lol2: Wygraj? lepsi).
To jest przyk?adowy zarys wi?cej szczeg???w b?d? wiedzia? jak ju? dostane zielone ?wiat?o na Toru? :lol2:




















tre?? starego posta:

Zainspirowany poprzednim tematem MikeRa na temat zesz?ego zlotu kt?ry to ju? si? pojawi? w grudniu ,pisz? ten poniewa? mamy ju? stycze?. :glupawka:

Jak poprzednio ,jest to topic taki og?lnikowy kt?ry ma na pocz?tku w zasadzie za zadanie:
a.wy?oni? organizatora/organizator?w
b.wybra? miejsce a w zasadzie tor
c.no i jaki? tam nocleg :jezyk:
d.ustali? wst?pn? dat?


Tory w Kielcach i U???u mamy obcykane ,pytanie czy wybieramy kt?ry? z tych dw?ch sprawdzonych czy szukamy czego? nowego? Podstawa to znalezienie ch?tnego g??wnodowodz?cego ,kt?ry ogarnie ten burdel :badcrack: Reszta w zasadzie to ju? formalno?ci :P

Piszcie ,propozycje ,sugestie ,pomys?y :) Dyskutujmy! :beer:
Ostatnio zmieniony przez SAMAEL 2009-03-22, 21:05, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Marcin4g 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-01-17, 22:11   

Mo?e pozna??
Reklamuja sie ze odrazu maja baze noclegow?.
Ale pewnie krzykn? chor? kase za wynajem i za nocleg :wtf:
http://www.aw.poznan.pl/tor/oferta.html
_________________

 
 
Danko 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 33
Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 455
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-01-17, 22:17   

Helo , rozmawialismy z chlopakami z trojmiasta na ten temat i stwierdzilismy ze mozna bylo by cos zorganizowac u nas na pomorzu , zatem miejscem takim mogl by byc Borsk (lotnisko)
http://scooter-stunt.com/...cowki/borsk.php
jest to ciekawe miejsce w ktorym odbywaja sie przerozne zloty itp :twisted: z noclegiem nie bylo by takze problemu gdyz Borsk jest polozony niedaleko osrodkow wypoczynkowych(domki , pola namiotowe itd..........) , jezior i zawsze cos by sie znalazlo :)
Taka jest tylko moja propozycja :)
_________________

 
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2009-01-17, 22:26   

Iwno, tor pozna? to drogi biznes ,10ty? z? wynaj?cie samego toru pono?. Kaski te? trzeba tam mie? a nie ka?dy je ma. Opcja fajna ale droga ,wi?kszo?? pewnie b?dzie j?cze? ?e za drogo :P

Danko, miejsce kt?re poda?e? jest widze dla og?lu. My potrzebujemy teren ogrodzony ,bezpieczny ,bez zb?dnej widowni (a tam jakby?my zajechali to i gapi?w w cholere i niebezpiecznie mog?o by si? robi? miejscami)
 
 
 
Danko 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 33
Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 455
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-01-17, 22:41   

Hmm...........qrde :wtf: wedlug mnie jest to dosc sensowna propozycja przedewszystkim koszty by nie byly duze :) a przeciez wszystko mozna by zorganizowac :) fakt ludzie sa i zawsze beda , ale na wszystko mozna znalesc sposob :ok: no nie wiem pomyslcie nad tym :>
_________________

 
 
 
Marcin4g 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-01-17, 22:46   

Ale to lotnisko w borsku chyba jest ma?e?
A kielce, orientowal sie kto? mo?e jakie koszta? I jak z noclegiem?
_________________

 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2009-01-17, 22:51   

Apropo jeszcze tego lotniska w Borsku ,to my w zasadzie toru szukamy a nie wielkiej prostej. Po prostej to ka?dy g?upi umie je?dzi? i to si? znudzi zaraz a na torze masz o wiele wi?cej funu no i si? czego? uczysz przy okazji. DLA MNIE osobi?cie to lotnisko w Borsku odpada na t? chwil
 
 
 
kinyen
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-17, 23:43   

tor w Poznaniu jest kolo lotniska? hehe no wchodzi?am znaczy Radoslaw Wo?kowski wchodzi? a ja sie ba?am ?e mi auto rozpieprzy tam na wira?ach moim ma?ym niebieskim...bardzo fajny tor i tak w ?rodku Polski ca?kiem by dobra by?a lokalicacja
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-17, 23:44   

lotnisko nie jest takim zlym pomyslem :. potrzebowalibysmy tylko jakis pacholkow i zrobilo by sie kjs'a :> to nie jest zly i glupi pomysl biorac pod uwage to ze w tym roku jeszcze nad morzem nie bylem ;>

dzisiaj kminiem jeszcze nad Wyrazowem(k. Czestowchowy)... ale ktorys z miejscowych moglby pomoc w realizacji
 
 
Pablo1o 
KLUBOWICZ


Pomógł: 50 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2442
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-01-18, 00:00   

Szakal napisał/a:
Apropo jeszcze tego lotniska w Borsku ,to my w zasadzie toru szukamy a nie wielkiej prostej. Po prostej to ka?dy g?upi umie je?dzi? i to si? znudzi zaraz a na torze masz o wiele wi?cej funu no i si? czego? uczysz przy okazji. DLA MNIE osobi?cie to lotnisko w Borsku odpada na t? chwil?


Jak pokaza?o do?wiadczenie w Rykach , kawa?ek prostej te? si? przyda . Znalaz?o si? kilka os?b co startowa?o na wprost.
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-18, 00:03   

spoczko nie musi byc tor:> dobrze zorganizowane 1/4 tez moze sprawic duzo frajdy :> tylko przydalyby sie fotokomorki wtedy by bylo z czasami :> wtedy wyszlo by ze jazda na wprost nie jest taka prosta jak sie wydaje wiekszosci :P
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2009-01-18, 00:15   

Ja nie neguje ?adnych propozycji ,poprostu chce ?eby wysz?o jak najlepiej i jak najfajniej :D Wiadomo ?e demokracje mamy i trzeba si? dostosowa? do wi?kszo?ci ,dlatego stworzy?em ten topic w celach dyskusyjnych :D KJS? Czemu nie :ok: Dobra ?wiartka tez nie jest z?a ,ale znudzi si? napewno szybciej ni? tor...bynajmniej tak mi si? wydaje. A najlepiej by by?o w?a?nie zrobi? ?wiartke z fotokom?rkami jak Goldi m?wi :) Bo tak jak w U???u "na pa?e" startowa? to tak nie halo :P
 
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2009-01-18, 11:08   

ja jestem za zawierzchnia ktora nie bylaby tak przyczepna jak w ulezu cobym nie musial przyjezdzac ze swoimi oponami i zebym nie musial wachaczy wymieniac po 2 startach bo nawierzchnia by je pourywala .. kjs;) back to the oldschool ! jak dla mnie spot moze byc nawet na rynku glwonym w Krk :serduszka:
 
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
Wysłany: 2009-01-18, 11:24   

Szakal napisał/a:


Danko, miejsce kt?re poda?e? jest widze dla og?lu. My potrzebujemy teren ogrodzony ,bezpieczny ,bez zb?dnej widowni (a tam jakby?my zajechali to i gapi?w w cholere i niebezpiecznie mog?o by si? robi? miejscami)


Ale ca?kowicie wyludniony tor to te? nie jest najlepszy pomys?
Po ca?odniowym uje?d?aniu toru przyda?o by sie jakie? odbicie gdzie? w barze na pizzy i piwku
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
dyzio007
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-18, 11:36   

co do wyrazowa mialem przyjemnosc byc tam 2 razy i zawsze byly klopoty z "obcymi" motocyklisci wyje?d?aj? na tor w kazdym mozliwym miejscu dzieci na skuterach tata z dzieckiem na rowerku, pozatym rozmawia?em z miejscowymi ze automobilklub pobiera op?ate(cos kolo 1000) a tak naprawde teren nie jest juz jego tylko miasta, zdzwonie sie jeszczez koleg akt?ry organizowa? jeden z tych wyjazd?w i dam znac co i jak.

[ Dodano: 2009-01-18, 12:36 ]
po kilku rozmowach i takim tam serfowaniu po necie dorzuci? bym jeszcze dwie miejsc?wki

1. TOR LUBLIN podobna fajne miejsce powinienem miec jakie? dane na dniach


2.Tor kartingowy w radomiu
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-01-18, 15:32   

Hmm moje zdanie jest takie Tor fajna sprawa.Ale sam tor to nuda do tego 1/4 trzeba zroganizoac i cos wi?cej mo?e gdzie? jakis wsp?lny wypad. W U???u by?o fajnie ale ile mo?na po tym torze je?dzic i tylko je?dzic.Dla os?b kt?re nie chcialy ?migac z r??nych wzgl?d?w nie by?o co do roboty a tak byc nie powinno.Musi byc wiecej atrakcji niz tylko tor.POzatym to mo?na bylo odczuc ze p??niej do naszej malej ekipki co zrobilismy 1/4 dochodzilo coraz wiecej lidzi bo tor sie juz znudzil bo opony sie cholernie niczyly itp itd. Og?lnopolski spot powinien byc przygotowany dla ludzi chcacych si eposcigac po torze lub na 1/4 ale tez dla tych co chca sie spotkac jakies miejcsce zeby posiedziec i pogadac wkocu zlot to nie tylko wy?cigi ale tez wsp?lne spotkanie i rozmowy.dla mnie np ?wietne by?y spoty WRO vs KrK i Impreza u Mikera.Niby zwyk?y spot ale ludzie i organizacja byla pierwsza klasa (niestety teraz tego brakuje ;( )
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2009-01-18, 15:41   

Ja tam sobie robi? przerw? w orgaznizowaniu zlotu w tym roku. Zrobi? pewnie ze dwa trackday'e ale to raczej nie zlotowe, jakiego miejsca by?cie nie wybrali i tak przyjad?, czekaj? ju? slicki :twisted: , ch*j z gumkami zawieszenia najwy?ej b?dzie pow?d by wsadzi? poliurethany :hahaha:

mysza, z posta wniskuj? ?e zg?aszasz swoj? kandydatur? na organizatora ? to ja tylko poinformuj? ?e bez grill baru przy torze oraz weso?ego miasteczka nie jad
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
Ostatnio zmieniony przez SAMAEL 2009-01-18, 15:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-01-18, 15:58   

SAMAEL, My?l? ?e te spoty co organizuje s? spotami na dobrym poziomie ale za organizacje og?lnopolskiego sie nie zabieram nie mam co zaproponowa?.Toru nie mamy bo artingowego namn ie wypozyczaj?.g?ne atrakcje by sie zalaz?y.Zreszta co do moich spot?w to mog? sie wypowiedziec Ci co byli jak s? zorganizowane.Co do ogolnopolskiego to uwazam ze powinien byc zorganiozowany dla wszystkich a nie tylko dla tych co chca sie poscigac.

PS. W Maju b?dzie spot pod ZG Kt?ry b?d? organizowa? mam nadzieje ze frekfencja dopiesze. Miker :ok: trzymam Cie za s?owo ze b?dziesz :-)
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2009-01-18, 16:03   

tor Wyraz?w (opuszczony)
http://www.vimeo.com/2145571
chyba brak miejsca na 1/4

tor Bydgoszcz
http://www.youtube.com/wa...p4&feature=user
chyba te? brak miejsca na 1/4

tor Koszalin
http://driftforum.pl/viewtopic.php?f=11&t=652
zdj?cie 13 w pierwszym po?cie, z wygl?du bardzo fajna miejsc?wka, miejsca na 1/4 mili te? chyba brak

ja na organizatora si? nie pisz?, ale gdzie zorganizujecie tam postaram si? pojawi?, postaram si? bo to zale?y od terminu (licencjat w tym roku)
no i trzeba sobie za?atwi? drugi komplet opon do zjechania :ksiadz:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-18, 16:06   

panowie luz :> nie kaze nikt nikomu sie scigac:> w skierniewicach na dobrze przygotowanej cwiartce byl.ismy kilka godzin i bylo lux :> moim zdaniem start kolo 12:00 w sobote rano... kilka godzin szalenstwa na torze czy prostej czy kjsie :> i wracamy na noclegownie robiac wieczorem jakiegos grilla :) nastepnego dnia z rana co poniektorzy trzezwieja i rozjezdzamy sie ;) nia ma sensu 3 dniowego zlotu robic:> damy rade Panowie :> ja cos sprobuje poszukac ale pomoc by si przydala :>

ja moge sporbowac tylko wyrazow.... hammer jestes w stanie pokminic cos z poznaniem ? i to nie chodzi o wynajecie toru na caly dzien a na zaledwie kilka 3-4-5h :>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15