Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Oficjalny zlot MEKP 2009

Czy chcesz "po??czenia" zlotu z klubem Mazdy?
Tak
22%
 22%  [ 13 ]
Nie
77%
 77%  [ 46 ]
Głosowań: 59
Wszystkich Głosów: 59

Autor Wiadomość
mlody321
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-31, 20:17   

Mlody Ania tez juz w domu..... By?o tak sobie bo lotnisko nie wypali?o ale ok. Ciekaw jestem kto przytuli? kase za nie bo ten tor chyba tyle nie kosztowa?o co lotnisko. Wydaje mi sie ze od poczatku go nie by?o. A tak po a tym ok. Aha no i skoda ze hotel taki malutki i po?owa ludzi nocowa?a gdzie indziej. Szacun dla KOGUTA ale z tym lotniskiem to chyba ten typek od Madzy specjalnie nas robi? bo nie chcieli?my nimi zlotu.
Ostatnio zmieniony przez mlody321 2009-05-31, 20:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
BASIA
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-31, 20:39   

Basia, Aniab, Darek te? w domku:)

Co do zlotu...
Ja jestem zadowolona mimo, ?e nie wszystko wypali?o...
S?awek dzi?ki za opiek?, za?atwianie spraw noclegowych i nie tylko, odwali?e? kawa? dobrej roboty!
Dzi?kuj? r?wnie? Zbyszkowi i jego ?onie Marcie, kt?rzy kierowali nas po Toruniu,
naprawd? jeste?my wdzi?czni i zapraszamy do Warszawy :lol2:

Szkoda, ?e zlot trwa? tak kr?tko i jakby to powiedzie? nie spotkali?my si? wi?kszo?ci? przy ognisku...
Mam pewien plan :roll:
Jak ju? si? dowiem kilku potrzebnych mi rzeczy to wystawi? agend? na forum i powiecie mi jak wam si? pomys? podoba.
Tak czy inaczej spotka?am naprawd? FAJNYCH ludzi jakimi jeste?cie!!!!
Mam nadziej?, ?e mo?e uda nam si? spotka? r?wnie du?? grup? jeszcze w te wakacje,
B?d? nad tym pracowa? :P

Pozdrawiam wszystkich i dzi?ki za mi?o sp?dzony czas :lol2:
Ostatnio zmieniony przez BASIA 2009-05-31, 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MaSA
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-31, 20:42   

Masa te? si? melduje po powrocie.. szkoda ?e si? nie zosta?o z lud?mi ale dzisiejszy dzie? wzywa? do edukacji:P po 1 w domu do 3.30 pisanie prac zaliczeniowych a o 6 ju? na nogach i na studia:P

ale warto by?o pozdrawiam Klubowicz?w!! i Kogut wielkie dzi?ki za napoje energetyczne:P no i organizacje :ok:
 
 
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-31, 21:20   

Ja te? ju? bezpiecznie w domu, fajnie by?o przyjecha?, obejrze? inne autka i pozna? ludzi. Nie ?a?uj?, ?e przyjecha?em. Mam jednak kilka uwag:
-lotnisko, mam podobne odczucia jak niekt?re osoby, ?e od pocz?tku mia?o go nie by?,
Kogut, prosimy ?adnie o rozliczenie si? z poniesionych koszt?w i przekazanie pieni?dzy na utrzymanie serwera. W takiej wersji jak wysz?o, sporo ludzi poczu?o si? oszukanych.
-przejazd przez Toru?, jak co? takiego si? organizuje to fajnie by?oby jecha? 40-50km/h i czeka? na reszt? koleg?w. Takie dawanie spod ka?dych ?wiate? i palenie gumy co 5m to pasuje do zlotu calibry...?enada i wie? na maksa, nie musz? zreszt? pisa? o stwarzaniu zagro?enia na drodze. Przyk?adem mo?e by? nawet st?uczka klubowicz?w ju? na parkingu pod hotelem.

Poza tym by?o Ok, fajnie by?o zobaczy? was wszystkich na ?ywo. Miejmy nadziej?, ?e nie pope?nimy ju? takich b??d?w w przysz?o?ci.

W szczeg?lno?ci pozdrawiam ca?? ekip? z Warszawy, przejazd w kolumnie eclips?w to naprawd? wielkie prze?ycie!
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
 
 
 
wojtek 
KLUBOWICZ

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 925
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-31, 21:26   

juz w domu, mimo ze nie wszystko wypalilo, dobrze sie bawilismy i ciesze sie ze udalo sie byc na zlocie, pozdrawiam
 
 
major24
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-31, 21:31   

i ja si? wpisze ?e dojecha?em, droga powrotna by?a do?? ci??ka zw?aszcza przy tej ulewie, ale dali?my rade, dzi?ki Piotrek za prowadzenie nie ma to jak jazda dwoma Spyderami hehe niez?e miny mieli ludzie :) apropos zlotu og?lnie wszystko spoko i nawet pogoda dopisa?a tylko szkoda z tym lotniskiem dziwna sytuacja no i niestety nie mog?em si? sprawdzi? z Pablem dzi?ki dla ekipy z Warszawy z kt?r? jecha?em pozdro i do nast?pnego... :ok:
 
 
Pablo1o 
KLUBOWICZ


Pomógł: 50 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2442
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-31, 22:02   

Witam . I my w domku :) Na zlocie bawi?em si? super:) Warto by?o przyjecha?. Jak zobaczy?em te samochody na parkingu to powiedzia?e : "Jestem w domu". Dla mnie lepiej ?e przenie?li?my zawody na nast?pny dzie? bo w Niedziel? od rana do ok. 15 tej by?a ?wietna pogoda :) Szkoda , ze zlot Eclipsa jest tylko raz w roku :/

P.S. Troch? mi szkoda tego, ?e cz??? z os?b kt?re si? deklarowa?y na zlot wog?le nie przyjecha?y bo troch? si? narobi?em przy tych identyfikatorach :/

major24 napisał/a:
... i niestety nie mog?em si? sprawdzi? z Pablem dzi?ki dla ekipy z Warszawy z kt?r? jecha?em pozdro i do nast?pnego... :ok:


Teraz ju? auto ?miga wi?c co si? odwlecze ... :)
 
 
 
kaleos 
KLUBOWICZ
Nordschleife rulez


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 651
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-05-31, 22:19   

sz-n tez wrocil szczesliwie do domu :)
szkoda troche tej soboty, ale wspolny przejazd przez torun i potem nocne manewry na storowce to nadrobily.
jak dla mnie o jeden dzien za krotko :> albo robic zloty 2x roku :jezyk:
_________________
"Prędkość jeszcze nigdy nikogo nie zabiła.
Nagłe zatrzymanie to jest to, co cię pozbawi życia"
J.C.
 
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-31, 22:51   

My te? ju? dotarli?my, by?o super szkoda tylko ?e nie wszystko wypali?o, podtrzymuje wypowied? kolegi VIADERA :ok:
 
 
runo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 23 Mar 2008
Posty: 866
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-31, 22:59   

A co si? dzia?o w niedziele? :dance:
_________________
"Aerodynamics are for people who can't build engines" Enzo
 
 
Pehdesign 
KLUBOWICZ

Pomógł: 28 razy
Wiek: 34
Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 1235
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2009-05-31, 23:02   

?l?sk te? dojecha? szcz??liwie... Tylko nas MOCNA ulewa dorwa?a ;/ ale og?lnie dobrze by?o :D przede wszystkim WIELKI :amen: dla koguta za zorganizowanie :amen: Zabawa by?a nie z?a :D co prawda na pocz?tku troch? na mie?cie przesadzili?my ale p??niej ju? by?o git :jezyk: ten nocny wyjazd w miasto te? by? super :twisted: do tego kogut dzielnie opowiada? nam historie tego pi?knego miasta :hahaha: dzisiaj te? by?o na co popatrze? :P wra?enia bezcenne :serduszka: ja my?l? ?e zlot raz w roku zupe?nie wystarczy... przynajmniej nam si? to nie znudzi i jest troch? czasu na dopieszczenie zabaweczek :D nast?pnym razem mo?na co? zrobi? w jaki? d?u?szy weekend... co do zdj?? to te? co? mam... zrobi? wst?pn? selekcje i si? nimi podziel?... Podsumowuj?c: by?o genialnie a za rok b?dzie jeszcze lepiej :jezyk:
 
 
 
makes1
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-31, 23:33   

Kolejny oddzia? W-wa melduje si? :P Z Kiepuczim mieli?my ma?? przygod?, ale dali?my rad? :)

Og?lnie zlot wygl?da?by ca?kowicie inaczej, gdyby pogoda by?a ca?y weekend super i nie trzeba by?o zmienia? tego lotniska nieszcz?snego.
Troch? s?aba organizacja ca?ej grupy, trzeba by?o robi? zawsze dla wszystkich og?oszenie, zawsze w tym samy miejscu, co teraz robimy, ?eby ka?dy wiedzia? i zna? KONKRETY, gdzie i o kt?rej godzinie -> jaki? harmonogram dnia
Mimo wszystko, Kogut dzi?ki za podj?cie si? takiego wyzwania :P
 
 
Sylar 
KLUBOWICZ


Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 141
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-05-31, 23:50   

Krak?w te? ju? w domku siedzi :) Zlot naprawd? super i tu Kogutowi nale?y si? ogromny szacunek bo musia? si? nie?le nabiega?, ?eby wszystko za?atwia?.


viader napisał/a:
przejazd przez Toru?, jak co? takiego si? organizuje to fajnie by?oby jecha? 40-50km/h i czeka? na reszt? koleg?w. Takie dawanie spod ka?dych ?wiate? i palenie gumy co 5m to pasuje do zlotu calibry...?enada i wie? na maksa, nie musz? zreszt? pisa? o stwarzaniu zagro?enia na drodze.


Tutaj by?a taka sytuacja, ?e Kogut powtarza? 50 razy, ?e nikt nie wyprzedza i wszyscy jad? za nim a co chwila znalaz? si? kto? kto mu wje?d?a? przed mask? a potem nie wiedzia? gdzie jecha?. Wtedy musia? doda? gazu, ?eby znowu prowadzi? wszystkich.
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2009-06-01, 00:09   

Tofikow?z zajecha? pod dom o 21:40.
Normalnie droga powrotna by?a boska :D szzeg?lnie przejazd przez ??d? i odcinek ??d? - Piotrk?w :lol2: Dobra jazda waryjaty :tuptup:
Sylar, potem skmini?em ?e nawet lepiej ze pojecha?em z Wami na A1 bo oimn??em ten dojazd do piotrkowa a z temtago zjazdu to mam blisko na wylot na Kielce i ca?y czas 2 albo 3 pasm?wk?, z Piotrkowa kr?ciutko mie zesz?o dojecha? do kielc :lol2:

Czekam z niecierpliwo?ci? na zmontowany film... :amen:
_________________

 
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-01, 00:34   

Delikatnie napominam zeby fotorelacja sie pojawila ;-) bom ciekaw.
 
 
seba 
KLUBOWICZ


Pomógł: 32 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 823
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-06-01, 07:08   

zlot super, star?wka Torunia pi?kna no i pucharek pi?kny Kogut :ok:
_________________

IS 220
 
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2009-06-01, 08:43   

veni vidi vici
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
razzar 
mniejsza zielenina



Wiek: 50
Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 189
Skąd: Grudzi?dz
Wysłany: 2009-06-01, 09:36   

ja zaluje wciaz ze to juz koniec, moze organizujemy cos powoli na wakacje
proponuje Borsk duze lotnisko !!!bez problemu mozemy tam sie wbic , trzeby tylko tam sie zgadac. Sa tam organizowane imprezy.



Mogbym z pomoca kogos zjac sie organizacja , jestm tam zjabisty osrodek wypoczynkowy nad jeziorem, lotnisko bardzo blisko. Mozna pomyslec !!! :dance:
_________________

Ostatnio zmieniony przez razzar 2009-06-01, 09:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-01, 09:49   

Jestem za nawet mog? ci pom?c :ok:
 
 
D2
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-01, 10:08   

w przyszlym roku borsk juz nie bedzie wynajmowany a w tym roku wszystkie weekendowe terminy sa juz zajete..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15