Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przyciemnianie lamp
Autor Wiadomość
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-03-23, 13:09   

Ja to wiem, bo te? lakierowa?em jaki? czas temu. Ja chyba 4 warstwy mam, lakier kupi?em w pierwszym lepszym sklepie z lakierami samochodowymi za bodaj?e 13 z?. Je?dz? tak jakie? p?? roku i nic si? z lakierem nie dzieje, nie od?azi itp. Wcze?niej mia?em foli? ale si? podziurawi?a od kamyczk?w po kilku miesi?cach, wi?c nie polecam.
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
 
 
 
Mrok 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 594
Skąd: Żebrówka/Mińsk Maz.
Wysłany: 2009-03-23, 18:19   

viader napisał/a:
Wcze?niej mia?em foli? ale si? podziurawi?a od kamyczk?w po kilku miesi?cach

Ja te? mia?em foli?, pod ni? na te rowki klei?o si? bezbarwn? ta?m? ze 2 razy i ?aden kamyczek nie przedziurawi? :>
 
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
Wysłany: 2009-03-23, 20:02   

te? kupi?em foli? ale co? jej nie mog?em przyklei? w tych rowkach
viader, ile warstw mozna na?ozy? ?e by ?wiat?a postoj?wek jeszcze by?o wida
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-23, 23:30   

Tez chce przyciemnic to i owo :) a da sie to potem zmyc ze lampa bedzie wygladac jak nowka?
 
 
D2
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-24, 00:13   

na poprzedniej stronie zostal wrzucony link do zmywacza.. ale tez sie zastanawiam nad efektywnoscia takich srodkow.. troche sie obawiam mazania lamp sprayem :P
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-24, 00:17   

Ja mazne ;-) zobaczymy co wyjdzie z tego :P
 
 
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-03-24, 08:40   

Coodo napisał/a:
te? kupi?em foli? ale co? jej nie mog?em przyklei? w tych rowkach
viader, ile warstw mozna na?ozy? ?e by ?wiat?a postoj?wek jeszcze by?o wida?


Ja malowa?em tak aby by?o poprostu mocno czarne, chyba ze 3 albo 4 warstwy i postoj?wki wida? w nocy bez zarzutu. W dzie? te? je wida? ale i tak s? za s?abe aby by?y w og?le potrzebne.

PS

Te 4 warstwy lakieru wygl?daj? prawie identycznie jak jedna warstwa folii ale efekt wizualny duuuuuuuu?o lepszy. Efekt od?wierzenia lamp. Proponuj? te? przeszlifowa? sobie najpierw blend? papierem ?ciernym aby usun?? z niej nagromadzone przez lata obt?uczenia.
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
Ostatnio zmieniony przez viader 2009-03-24, 08:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Black Knight
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-24, 09:29   

Witam tez przyciemnialem wszystkie swiatla czarna folia efekt klimatowy auto zyskalo agresywny wyglad, jedna warstwa okleilem przod i lyl jezdze rok i zadnych zniszczen jak narazie nie odnotowalem, tylko gliny sie czepiaja :twisted: ale mam ich gdzies :ok: pozdro wszystkim
 
 
Zaluski 
mniejsza zielenina


Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 117
Skąd: wzi?? kas? na mody
Wysłany: 2009-03-24, 17:56   

Kiedy? jecha?em za jakims autem i mia? bardzo mocno pomalowane lampy tylnie :o Dobrze ze mu w dupe nie wiecha?em ledwo by?o widac ze hamuje ;(
ODRADZAM tak? modyfikacje!!!!
Nawet jak kto? wam wiedzie w ty?ek, policja przyjedzie i zobaczy co? takiego na waszych lampach to pupa mokra :|
_________________
O Panie, daj mi pewn? r?k?, dobre oko, doskona?? uwag?, bym nie pozostawi? za sob? p?acz?cego cz?owieka.
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2009-03-24, 18:02   

Zaluski, tyle ?e te spreje u?ywane rozs?dnie nie zmniejszaj? znacznie widocznosci ?wiate? ,z reszta to nie s? zwyk?e czarne spreje a specjalne do lamp ;)
 
 
 
D2
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-24, 18:33   

dlatego pytalem o legalnosc takiego przedsiewziecia.. czyli jak sobie mazne lekko sprayem albo lekko przyciemnie folia i mi wjada w tylek to i tak moja wina bedzie?
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2009-03-24, 18:40   

D2, je?li kto? kto Ci wjedzie w ty?ek b?dzie si? upiera?, ?e nie widzia? ?wiate? to bardzo mo?liwe :wtf:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
Buczu
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-24, 19:13   

dlatego nie przyciemniam tylnych tylko przednie ;]
i tak si? w?a?nie dzi? przygl?da?em tym lampkom i zauwa?y?em ze mam nieszczelne postoj?wki, tzn s? kropelki na wew stronie klosza... stad pytanie - jak to naprawi?? :wtf:
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2009-03-24, 19:13   

trucky napisał/a:
D2, je?li kto? kto Ci wjedzie w ty?ek b?dzie si? upiera?, ?e nie widzia? ?wiate? to bardzo mo?liwe :wtf:

No dobra ale jak wci?niesz stop powiedzmy i bedzie go wida? jak w?? no to chyba nie ma nic do gadania ten co wjecha? Ci do baga?nika? Pamietam ze albo gdzies to widzia?em albo ktos mi powiedzia? ,?e niewa?ne jak klosz wygl?da ale jak ?wieci. Czyli jak np. masz czerwony klosz kierunkowskazu a podczas ?wiecenia wida? wyra?nie pomara?cz to jest ok. Chyba ze sie myle :jezyk:
 
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2009-03-24, 19:46   

Szakal, tak masz racj? z tymi ?wiec?cymi lampami, gorzej jak kto? Ci dupnie i lampy uszkodzi tak, ?e nie b?d? ?wieci? wtedy jest problem :wtf:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-24, 20:04   

Buczu napisał/a:
i tak si? w?a?nie dzi? przygl?da?em tym lampkom i zauwa?y?em ze mam nieszczelne postoj?wki, tzn s? kropelki na wew stronie klosza... stad pytanie - jak to naprawi?? :wtf:


Dok?adnie to samo dzieje si? u mnie ,co jest tego przyczyn? ?? kiedy? w?a?nie lampy specjalnie zdj??em ,z?by je wysuszy? od ?rodka ale po za?o?eniu i je?dzie problem wr?ci? ....
 
 
Buczu
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-24, 20:12   

My?la?em co by ich nie rozebra?, wyczy?ci? od ?rodka i sk?adaj?c uszczelni? czym?... tylko czym?
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2009-03-24, 21:11   

kiedy? koledze w Lanosie parowa? reflektor, auto nie by?o bite ( zna?em je od nowo?ci) ani nic z podobnych rzeczy, poprostu si? rozszczelni? i parowa? od ?rodka. Wyj??em go, rozebra?em, wysuszy?em i z?o?y?em spowrotem smaruj?c uszczelk? i miejsce styku szk?a z plastikiem , najzwyczajniejszym silikonem. Kolega mia? to auto jeszcze 4 lata i nigdy wi?cej lampa nie zaparowa?a.
_________________

 
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-24, 21:52   

A mo?esz jeszcze powiedzie? Tofik, jak rozebra? lamp? od klipperka ?? Czy to wogole jest wykonalne ??
 
 
Buczu
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-24, 22:01   

patrzy?em dzi?, jest na zatrzaskach... na 99% j? rozwal? przy rozbieraniu znaj?c moje szcz??cie :?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9