Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
VII Zlot MEKP W Toruniu
Autor Wiadomość
wojtek 
KLUBOWICZ

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 925
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-06-08, 21:55   

razzar...najladniejsze fotki moim zdaniem
 
 
Mati_GS
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-08, 23:00   

Cytat:
ladna fota... czyje to 1G ,, mysle ze najladniejsze 1G na zlocie :) :amen:


tak to moje 1g ;] dzi?ki :ok:
 
 
razzar 
mniejsza zielenina



Wiek: 50
Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 189
Skąd: Grudzi?dz
Wysłany: 2009-06-09, 12:32   

no ladne ladne,,, moja laska ma bardzo podobne nawet bardzo :) pozdrowionka
_________________

 
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
Wysłany: 2009-06-09, 22:21   

Mati_GS napisał/a:
Cytat:
ladna fota... czyje to 1G ,, mysle ze najladniejsze 1G na zlocie :) :amen:


tak to moje 1g ;] dzi?ki :ok:


heh... ale Mati gs ca?e rano w niedziele je woskowa? a nasze by?y brudne po wieczornych woja?ach ... :jezyk:
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-06-09, 23:25   

A co w ko?cu z rozliczeniem kasy za lotnisko? Kogut si? nie wypowiada w temacie, kasy nie ma, a wszyscy si? jeszcze ciesz? jak g?upi do sera...Ja tej kasy nie chc? odzyska?, ale nie czujecie si? troch? zrobieni w bambuko?
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
 
 
 
Kogut
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-10, 00:24   

Nie b?j ?aby ju? je mam ale jeszcze jedna rzecz musz? zrobi? i dam na forum rozliczenie a Tobie wy?le jako pierwszemu pasuje :jezyk: A ju? uprzedz? Twoje kolejne pytanie co to za jedna rzecz? pewnie si? zastanawiasz :> Zosta?y nam puchary i dyplomy wygrawerowane na 1/4 kt?rej nie by?o ;( Puchary mia?y by? tylko za 1 miejsca ze wzgl?du na cen?. Na dniach b?dziemy jecha? do pana kt?ry je robi? i jak si? uda to zmienimy wygrawerowanie i dostana to osoby kt?re wygra?y konkurencje z naj?adniejsze auto i slalom ( 2 i 3 miejsce ) my?l? ze to b?dzie dobry pomys?.
P.S a Tobie osobi?cie jak b?dziesz chcia? prze?le zdj?cia faktur lub paragon?w kt?re mam :>
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2009-06-10, 08:27   

Kogut, nie to ?ebym si? czepia? ale Tw?j post jest troche uszczypliwy ,bo przeciez nikt Ci? nie bedzie sprawdza? ile kasy zosta?o przez to ?e wysz?o jak wysz?o z tym lotniskiem i nikt Cie tutaj nie obwinia ,dobre jest to ze miales jakis pomysl w zamian lotniska ,a kasa na forum na pewno sie nie zmarnuje :ok:
 
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2009-06-10, 08:58   

Kogut wyluzuj :ok: Tobie sie tez pare zlotych nalezy...musiales wykonac chyba mase telefonow,pojezdzic,zalatwiac...a wiec czas...paliwo...to tez kosztuje...ale malo kto bierze to pod uwage :wtf: :doh:
 
 
elinwar 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 912
Skąd: D?bica
Wysłany: 2009-06-10, 10:09   

Nie powiniem si? wtr?ca?, ale posty maciejka, MATi wykluczaj? postaw? viader.
_________________
Było: Talipse; 1998 r, BMW 850i; 1993 r
Jest: Citroen C6 2006 r
 
 
 
kaleos 
KLUBOWICZ
Nordschleife rulez


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 651
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-06-10, 10:23   

kase jesli nie na oplate serwera itd to moze juz zarezerwowac termin na przyszly rok w poznaniu i wplacic zaliczke? ze by nie bylo jak w tym roku ze juz wolnym terminow nie ma
_________________
"Prędkość jeszcze nigdy nikogo nie zabiła.
Nagłe zatrzymanie to jest to, co cię pozbawi życia"
J.C.
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2009-06-10, 11:43   

kaleos napisał/a:
kase jesli nie na oplate serwera itd to moze juz zarezerwowac termin na przyszly rok w poznaniu i wplacic zaliczke? ze by nie bylo jak w tym roku ze juz wolnym terminow nie ma


ca?kiem niez?y pomys?

+ 1

P.S. Mi chodzi o to samo tak?e co Viader'owi tylko stara?em sie to inaczej uj?? :>
Ostatnio zmieniony przez MATi 2009-06-10, 11:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kogut
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-10, 14:00   

Zgadza si? rozmawia?em ju? z paroma osobami i ta kasa kt?ra zostanie mo?ne i?? na serwer. My?l? ?e to b?dzie dobry pomys?, ale musimy poczeka? jeszcze chwile zobaczymy ile wyjdzie przerobienie puchar?w i czy da si? je przerobi? . Jak ju? b?dzie wszytko zrobione to napisze cale rozliczenie teraz miej wi?cej wiem ile zostanie ale wole poczeka? na konkrety czyli tym niecierpliwym mowie ?eby si? jeszcze uzbroili w ma?a cierpliwo?? ok :lol2:
 
 
robertoGS 
zielenina


Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 60
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2009-06-10, 19:12   

klubowicze czy wyscie wszyscy na glowy poupadali ze sie tak szarpiecie o KASE przeciez jak cos zostenie z tego to mozna wymyslic na co sie to przeznaczy a tak poza tym to Kogutowi tez sie cos nalezy pare zloty co nie??? bo przecierz latal za tym zeby to wszystko zorganizowac itd.paliwo telefony czas juz nie mowie jak komus nie pasi to niech sam zrobi zlot i wtedy zobaczy co i jak osobiscie wplacilem kogutowi kase tak jak wszyscy i nie zaluje jak cos zostalo z mojej puli to Kogut zostaw to dla siebie dlamnie zlot bal super Dziekuje pozdrawiam wszystkich
 
 
 
Piotrekmm 
KLUBOWICZ


Pomógł: 35 razy
Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 1531
Skąd: Mogielnica
Wysłany: 2009-06-10, 22:24   

robertoGS napisał/a:
klubowicze czy wyscie wszyscy na glowy poupadali ze sie tak szarpiecie o KASE przeciez jak cos zostenie z tego to mozna wymyslic na co sie to przeznaczy a tak poza tym to Kogutowi tez sie cos nalezy pare zloty co nie??? bo przecierz latal za tym zeby to wszystko zorganizowac itd.paliwo telefony czas juz nie mowie jak komus nie pasi to niech sam zrobi zlot i wtedy zobaczy co i jak osobiscie wplacilem kogutowi kase tak jak wszyscy i nie zaluje jak cos zostalo z mojej puli to Kogut zostaw to dla siebie dlamnie zlot bal super Dziekuje pozdrawiam wszystkich


W?a?nie niewiedzia?em jak to uj?? :lol2:
POPIERAM!!!!!! :protest:
_________________

 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-11, 03:31   

robertoGS, +1 , sam samochodem nie bylem a sie jakos nie szczypie sie o te 80zl ;) pojdzie na serwer ;)
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2009-06-11, 07:46   

GOLDI napisał/a:
pojdzie na serwer ;)
i o to chodzi
 
 
 
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-06-11, 13:10   

No w?a?nie, ma i?? na serwer, nikt nie chce tej kasy dla siebie...oczywi?cie to co zostanie po odliczeniu koszt?w poniesionych przez Koguta. Telefony, czas, benzyna, to te? kosztuje i nikt o to pretensji nie b?dzie mia?. Fajnie tylko jakby co? na nasz ledwo zipi?cy serwer zosta?o.
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-11, 13:21   

SPOKO... jestem z kogutem na bierzaco... na zlocie mozna powiedziec ze ten po czesci bylem organizaotrem :> od momentu przybycia zostalem zaciagniety do spraw organizacyjnych... wkurzylem sie troche na to ale co tam... do tematu... wiec tak naprawde poznalem koszty calej imprezy... teraz mam kontakt z kogutem... jak bewdzie wiadomo to przekazemy ile pozostaje kasy w klubie ... i na ile nam to starczy na serwer... smiem po cichu twierdzic ze na 2 lata moze nawet... ale to wyjdzie w praniu
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
Wysłany: 2009-06-12, 19:37   

Kogut ,jak dla mnie to by?o ok,szkoda tylko ?e nie by?o nam dane poje?dzi? na 1/4 bo bardzo chcia?em stan?? do walki o ten puchar w klasie gs ,ale to nic, m?wi sie trudno,a co do kasy kt?ra zosta?a to czy p?jdzie na serwer ,czy na nastepny zlot to,czy te? we?miesz sobie za oganizacje zlotu, jeden h.j ,mnie moich 80z? nie szkoda :amen:
Mati zdecyduj sie czego chcesz... :>
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
robertoGS 
zielenina


Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 60
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2009-06-12, 21:39   

Coodo, jestem tego samego zdania co ty pozdro
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12