Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymiary G?o?nik?w 1G
Autor Wiadomość
LowRider
[Usunięty]

  Wysłany: 2009-06-11, 14:39   Wymiary G?o?nik?w 1G

Witajcie,chce zmieni? g?o?niki w Clipperku 1G Polift...
I chodzi mi tym samym o wymiary g?o?nik?w :

1.Prz?d pod szyb?
2.Drzwi przednie
3.Tylne boczki

Rozgl?da?em si? za g?o?nikami i jak na razie JBL mi tylko w?a?ciwie si? spodoba?... Ale czy moze warto zainwestowa? w co? innego ? Max koszt pary g?o?nik?w 200 z?,nie chce niewiadomo ile pakowac w to ... Tylko chc?,?eby ?adnie i czysto gra?o
 
 
Golo
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-11, 15:29   

Drzwi plust boczki z ty?u to 16 cm z tym ?e raczej nic nie podpasuje do oryginalnych otwor?w i trzeba wiercic dziury (na ?ruby). Ja mam wszystko hertz'a- z ty?u g?o?niki dwudro?ne 170 z?, z przodu zestaw odseparowany (gwizdki w miejscach tych 8 cm g?o?nik?w w konsoli) za 300z? i gra ca?kiem fajnie. :serduszka:
Ostatnio zmieniony przez Golo 2009-06-11, 16:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-11, 23:01   

No to ceny ca?kiem ca?kiem,powiedz mi tylko ,czy te Hertz-e za sztuke 170 czy komplet ?? Zastanawiam sie te? nad ma?ym wzmakiem,bo ori na Tyle mi ?adnie jeszcze graj? ,ale wida? ,?e radio ma za ma?o mocy i na 70% g?o?no?ci zaczynaj? trzeszcze? ,a z przodu mam konkretn? ?e?b? ... 13 cm g?o?niki kt?re wisz? na 2 z 4 mocowa?...
Rozpiernicza mnie to,jak poprzedni w?a?ciciel dba? o to auto... Mutha Fucka !! :ass:
 
 
labi 
zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 42
Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 53
Skąd: pozna?
Wysłany: 2009-06-12, 11:24   

Polecam g?osniki helix s? przystosowane do pracy bez wzmacniacza pod samym radiem - czyli maja ma?e wymagania mocowe. Oczywi?cie pod wzmacniaczem graj? lepiej. Ka?de radio powy?ej 70-80 % g?o?nosci daje juz duze zniekszta?cenia i wyczulone ucho nie moze tego znie??. Ja mam w?asnie te g?osniki db 62.1 z przodu i db 69.1 z ty?u na dystansach - ma?a rze?ba bo musia?em wyci?? wi?ksze dziury w tych boczkach plastikowych. U mnie graja pod blaupunktem Gta 460. Jesli nie jeste? przekonany to wycieczka do najblizszego media marktu i por?wnac sobie helixy z czyms innym. Uwazam ?e w tej cenie s? jednym z lepszych wybor?w - tym bardziej jesli ktos nie chce wydawa? duzej kasy na wzmacniacze itd

http://www.allegro.pl/ite...a_sklep_fv.html
http://www.allegro.pl/ite...lka_gratis.html

Ewentualnie zastanowi?bym si? nad:
magnat 316 classic - jest to zestaw tr?jdro?ny odseparowany nie ma akurat na allegro ?adnego zestawu oraz
http://www.allegro.pl/ite...ratis_w_wa.html

Jeden z tych zestaw?w na prz?d w przysz?o?ci dokupujesz sredniej klasy wzmacniacz czterokana?owy pod??czasz zestaw przedni do dw?ch kana??w. Pozosta?e dwa mostkujesz i pod??czasz subwoofer w baga?niku najlepiej w gotowej obudowie np:
http://www.allegro.pl/ite...ass_okazja.html
http://www.allegro.pl/ite...iacz_u_s_a.html
i jest :ok: :lol2:
przyjemnych ods?uch?w
 
 
Golo
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-12, 21:31   

170 za komplet
 
 
LowRider
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-13, 17:27   

Wi?c tak ... U mnie g?o?niki z Ty?u zostaj? ,bo graj? dobrze -dla mnie wystarczajaco dobrze,a nie chce mi si? ?e?bi? w boczkach czy co?,widzia?em par? razy 6x9 wystaj?ce z boczk?w i powiem,?e ja tak nie chc? ,nie bed? szpeci? naturalnego pi?kna tego auta ... Ani nie chc? ?adnej tuby. Prze?y??m ju? taki okres i mi wystarczy .
Wczoraj kupi?em 17Cm Sony Xplod XS-F1725 i zamontowa?em je w drzwiach ,gwizdk?w nie dosta?em,po prostu kole? u kt?rego zaopatruj? si? w Sprz?t audio ich nie mia? . I jeszcze pozostaje kwestja radia...
Proponowa? mi Kenwooda za cen? dolara z zesz?ego roku - 350 z? ... tez na radio nie dam pow 400 z? ,bo mi to niepotrzebne.
 
 
radzionam
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-15, 13:29   

Ja w moim mi?ku za?o?y?em z ty?u w panelach JBL GTO 6x9, i jedyne co wymaga?o ingerencji to blachy do kt?rych s? przymocowane g?o?niki, lecz odrysowanie kszta?tu i wyci?cie go za?atwi?o spraw?..w sumie max godzinka roboty wraz z rozebraniem i z?o?eniem wszystkiego w ca?o??..a brzmienie poprawi?o si? wyra?nie, przedni zestaw to u mnie nadal seria, nie wiem co to za g?o?niki bo jeszcze paneli drzwiowych nie rozbiera?em, ale graja strasznie ;( podpi?te jest to wszystko do radia JVC KDG-343, mog? poleci? to radio, cena bardzo przyst?pna, teraz oko?o 250 z?, a oferuj? naprawd? dobre brzmienie, brakuje jednak osobnego sterowania na suba, ale przecie? mo?na to wyregulowa? na wzmacniaczu :) przednie wej?cie AUX, czytelne menu, wygodne pokr?t?o, no i moim zdaniem jedna wielka zaleta, nie m?czy w nocy :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13