Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Eclipse GS 1g by cebem
Autor Wiadomość
cebem 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 891
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2009-11-07, 20:38   Eclipse GS 1g by cebem

Witam!
Od wczoraj jestem w?a?cicielem czerwonego Eclipse 1g :ok: . Jak wiadomo 2.0 DOHC z "przebiegiem" 198000 km.
Jaki? czas my?la?em nad zakupem 1g i studiowa?em forum ?eby wiedzie? jak najwi?cej i w ko?cu si? zdecydowa?em.
Furka sta?a w ?winouj?ciu na niemieckich blachach i kiedy j? zobaczy?em wiedzia?em ?e b?dzie moja. Wiadomo ze 1g ma swoje lata i nie mo?e by? w idealnym stanie ale o tym p??niej.
Na pocz?tek par? mod?w jakie podobno przesz?a (podobno bo Ja sam nie zd??y?em jeszcze nic zrobi? a na warsztacie jeszcze nie by?a wiec nie wiadomo co tam naprawd? siedzi :roll: )

-Kompletne zawieszenie H&R za?o?one jeszcze niemczech
-sprz?g?o Exedy za?o?one ju? w Polsce
-wydech przelotowy ze strumienica zamiast katalizatora i ko?cowa puszk? WM sports
-dok?adka przedniego zderzaka
-dok?adka tylnego zderzaka
-przyciemnione kierunki, blenda i postoj?wki czyli ca?y pasek (nie ma tego na zdj?ciach bo zosta?o to zrobione kilka dni przed sprzeda??

wymieniona pompa wody, silniczek krokowy, pasek rozrz?du, filtry, olej.
Autko stoi na ori felgach.

Po zakupie zrobi?em ni? 110 km drogi powrotnej do domu i pierwsza moja my?l to "Ale to zapier....!!! :badcrack: " Siedzi nisko i twardo, w zakr?tach trzyma si? jak przyklejona.

Teraz kilka problem?w tego autka:
-na zimnym silniku po odpaleniu s?ycha? chyba zawory(Stan oleju prawid?owy) S?ycha? to przez 30-40 sekund i znika.
-pali si? kontrolka zapi?cia pas?w(kiedy s? zapi?te) ale nie by?o czasu ?eby wyczai? czy to pasy kierowcy czy pasa?era.
-ha?asuje prawy przegub
-ha?asuje lewe tylne ko?o
-centralny zamek otwiera drzwi ale zamyka? drzwi pasa?era musz? od ?rodka(przekr?cenie kluczyka w drzwiach pasa?era te? nic nie daje)
-folia na szybach ma liczne b?ble powietrza wi?c b?d? musia? si? jej pozby?
-lakier :? zmatowia?a maska b?otnik i lampa, albo by?y bite i cz??ci s? z innego eclipse albo ca?a reszta by?a bita i tylko te cz??ci s? ori.
Teraz kilka fotek:






Plan to doprowadzi? ca?o?? do jak najlepszego stanu i cieszy? si? jak najbardziej z jazdy tym fajnym autkiem :dance:
Pozdrawiam!!!
 
 
 
matim 
KLUBOWICZ


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 1265
Skąd: Giżycko/Warszawa
Wysłany: 2009-11-07, 20:53   

wygl?da bardzo ladnie i na zadbanego :ok: , ale koniecznie posciagaj ta folie... wymieniony sam pasek rozrzadu to nie za fajnie brzmi... ja bym dmuchal na zimne i wymienil ca?y, nigdy nie wiadomo...
_________________
BMW E91 320D happy :)
Pacifica 4.0
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-07, 21:08   

cebem napisał/a:
-wydech przelotowy ze strumienica zamiast katalizatora i ko?cowa puszk? WM sports
o nie :roll: tylko nie to... zaraz zabijesz sobie glowiceta strumenica :/ struemnice daje sie blizej konca wydechu w miejsce tlumika srodkowego...i po co wm spoet buczaca puszka? kurde zaraz sie wypali wata w niej i bedzie jak w calibrze... caly ten zabieg zabral sporo niutow i kuni.. a szkoda bo furka fajna...
 
 
kaleos 
KLUBOWICZ
Nordschleife rulez


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 651
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-11-07, 21:37   

on bardzooo dlugooo stal w swinoujsciu (prawie 2 lata)
przez jakis czas, srednio co tydzien molestowalem goscia o ta przednia dokladke :jezyk: ale tylko zawsze ze z samochodem moze ja oddac

mam nadzieje ze doprowadzisz go "normalnego" stanu :ok:
_________________
"Prędkość jeszcze nigdy nikogo nie zabiła.
Nagłe zatrzymanie to jest to, co cię pozbawi życia"
J.C.
 
 
 
matim 
KLUBOWICZ


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 1265
Skąd: Giżycko/Warszawa
Wysłany: 2009-11-07, 21:46   

kaleos, wlasnie zapomnialem dodac, swietna ta dokladka :ok: i nie trzeba jej malowac, szkoda, ze do 2g nie ma w PL fajnych dokladek :roll:
_________________
BMW E91 320D happy :)
Pacifica 4.0
 
 
cebem 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 891
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2009-11-07, 21:46   

kaleos napisał/a:
on bardzooo dlugooo stal w swinoujsciu (prawie 2 lata)


Oh Shit! to sporo! i ca?y czas na niemieckich blachach? Typ wciska? mi ?ciem? ?e niedawno go sprowadzili :>
kaleos napisał/a:
przez jakis czas, srednio co tydzien molestowalem goscia o ta przednia dokladke :jezyk: ale tylko zawsze ze z samochodem moze ja oddac


Mo?liwe ?e b?d? chcia? si? jej pozby? bo troch? ci??ko si? je?dzi, jakby nie by?a gumowa to zgubi?bym j? jak wyje?d?a?em ze ?winouj?cia na podje?dzie na prom bo przyszorowa?em ostro :? Jak ju? b?d? pewien ?e jej nie chc? to si? do Ciebie zg?osz? na pewno si? dogadamy :ok:

kaleos napisał/a:
mam nadzieje ze doprowadzisz go "normalnego" stanu :ok:


B?d? si? stara? :ok:
Ostatnio zmieniony przez cebem 2009-11-07, 21:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-07, 21:52   

matim, nie zakladaj dokladki do 2g :D jak posadzisz na glebe zaraz ja urwiesz:D ja juz mam zderzak do malwoania...gdybym mialdokladke to pewnie dawno by zostala na lezacym policjancie :/ a zawas w serii to straszna kupa :) wiec gleba zamiast polsrodkow...
 
 
matim 
KLUBOWICZ


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 1265
Skąd: Giżycko/Warszawa
Wysłany: 2009-11-07, 22:00   

GOLDI, fakt... nie na nasze warunki, chyba zeby byl bardzi elastyczny..., trzeba przyznac, ze bardzi ?adnie to wygl?da w poliftowym zderzaku 2g jaki i u kolegicebem, tylko tam jest duzo wyzej...
_________________
BMW E91 320D happy :)
Pacifica 4.0
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2009-11-07, 22:11   

No widze ze moje strony zaczynaja sie uzbraja? w eclipsy :jupi: :jupi: :jupi: cebem, jak bedziesz w okolicy Po?czyna Zdroju too daj cynk...

matim napisał/a:
szkoda, ze do 2g nie ma w PL fajnych dokladek :roll:


szukam szukam i znale?? nie moge, a jak s? to ju? odrazu przesadzone...
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2009-11-07, 22:22   

?adny :ok:

ale ta dok?adka jest z jakiego? popularnego europejczyka chyba, nie mog? jej teraz nigdzie przyklei?, ale poszukam
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-07, 22:25   

seat leon... ktos z forum zalozylk taka do 2g ... pasowal i wygladala nawet w maire ok
 
 
cebem 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 891
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2009-11-07, 22:29   

Trzcina napisał/a:
No widze ze moje strony zaczynaja sie uzbraja? w eclipsy :jupi: :jupi: :jupi: cebem, jak bedziesz w okolicy Po?czyna Zdroju too daj cynk...


Jak b?d? lecia? gdzie? w tamt? stron? to na pewno odezw? si? wcze?niej :ok:
 
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2009-11-07, 22:35   

cebem napisał/a:
seat leon... ktos z forum zalozylk taka do 2g ... pasowal i wygladala nawet w maire ok


B?de atakowa?... dzieki Goldi
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2009-11-07, 22:40   

GOLDI napisał/a:
seat leon... ktos z forum zalozylk taka do 2g ... pasowal i wygladala nawet w maire ok


w?a?nie chyba nie, pami?tam tamto info o Leonie, ale to by?o do 2G, ja ogl?dam teraz leony i na ?adnym nie widz? takiej jak na tym czerwonym 1G

a mo?e kolega Cebem zanurkuje pod auto i zobaczy czy na dok?adce nie ma jaki? oznacze? :lol2:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
Ostatnio zmieniony przez trucky 2009-11-07, 22:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Fazi417
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-07, 23:08   

Super furka gratuluje zakupu.. :ok:
 
 
cebem 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 891
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2009-11-07, 23:16   

trucky napisał/a:
a mo?e kolega Cebem zanurkuje pod auto i zobaczy czy na dok?adce nie ma jaki? oznacze? :lol2:


W poniedzia?ek furka powinna pow?drowa? na podno?nik wi?c sprawdz? czy czego? tam nie ma bo z zewn?trznej strony nie ma ?adnych oznacze?, a z profilu asfaltu nic nie zobacz? bo za nisko siedzi :lol2:
 
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2009-11-07, 23:21   

to czekamy na info bo bardzo fajnie wygl?da z t? dok?adeczk? i pewnie kilku ch?tnych na tak? by si? znalaz?o :ok:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2009-11-08, 00:53   

trucky,

http://moto.allegro.pl/it...d_promocja.html

http://moto.allegro.pl/it...przedniego.html

nie musisz czekac do poniedzia?ku :ok:
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2009-11-08, 03:19   

Fajny misiek ,no i nie ma ???tej przedniej blendy i fajna dok?adka tez jest,

Jakby? chcia? przedni? blende malowa? na czerwono kiedy? to daj znac ja Ci wy?le swoja a Ty mi dasz swoja :lol2: :jezyk:
 
 
 
kaleos 
KLUBOWICZ
Nordschleife rulez


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 651
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-11-08, 08:07   

cebem napisał/a:
kaleos napisał/a:
on bardzooo dlugooo stal w swinoujsciu (prawie 2 lata)


Oh Shit! to sporo! i ca?y czas na niemieckich blachach? Typ wciska? mi ?ciem? ?e niedawno go sprowadzili :>
kaleos napisał/a:
przez jakis czas, srednio co tydzien molestowalem goscia o ta przednia dokladke :jezyk: ale tylko zawsze ze z samochodem moze ja oddac


Mo?liwe ?e b?d? chcia? si? jej pozby? bo troch? ci??ko si? je?dzi, jakby nie by?a gumowa to zgubi?bym j? jak wyje?d?a?em ze ?winouj?cia na podje?dzie na prom bo przyszorowa?em ostro :? Jak ju? b?d? pewien ?e jej nie chc? to si? do Ciebie zg?osz? na pewno si? dogadamy :ok:



auto kiedys stalo w komisie na karsiborskiej, potem na placu na przeciwko cmentarza potem jakos od marca go nie widzialem, myslalem sie sprzedal :jezyk: ale jak widac gdzies go zbunkrowali do tego czasu
najwazniejsze ze Ci sie podoba i jestes zadowolony :lol2:
a co do dokladki ja mam ori czerwona, wiec w kazdej chwili mozemy zrobic podmianke :tuptup:
_________________
"Prędkość jeszcze nigdy nikogo nie zabiła.
Nagłe zatrzymanie to jest to, co cię pozbawi życia"
J.C.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12