Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie Glosniory pod Sony MEX-BT2600
Autor Wiadomość
KosteK 
KLUBOWICZ


Wiek: 37
Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 424
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-01-01, 12:20   Jakie Glosniory pod Sony MEX-BT2600

Witam mam pytanie chce wlozyc jakies nowe glosnik do przodu radio 4x52 Sony MEX-BT2600 z tylu mam glosniki Soniacza xs ha-1727 co byscie radzili dac do przodu tak do 250 zl ?? i drugie pytanie czy moc radia 52wat przekalda sie na ta w rmsie glosnikowa ? ( jak mam 4x52 to glosniki lepiej miec powyzej 50wat w rms zeby glosnik rade? )

mysle o glosnikach
-Infinity 6522i albo 6032i
-JBL GTO 628 lub 637
-Alpine SP-17C2

i jeszcze pytanie czy glosnik typu midbass fajny basik daja pod radiem ?? czy to tylko sciema i lepiej zamontowac jakis woofer pod siedzenie :P
_________________
ex 1g Targa :)
xedos 6 :)
2g :(
Ostatnio zmieniony przez KosteK 2010-01-01, 12:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Horacy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-01, 16:37   

Twoje radyjko moc ma mo?e i 52wat ale muzycznej. Rms jes oko?o 20 wat?w wacha si? to w granicy 18-23wat RMS. Jbl Posiadam i niepolecam. wybierz co? z alpiny lub infinity. Mo?na uzyska? przyjemny dzwi?k z midbas?w ale podstaw? jest dobre wyg?uszenie. Nic niezast?pi subwoofera. Pzdr
 
 
kamil4711 
KLUBOWICZ


Pomógł: 19 razy
Wiek: 46
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 419
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-01-01, 18:16   

dokladnie , te niby waty np 52w to kiszka i chwyt reklamowy firm , faktycznie nie ma tyle , kiedys byl na forum temacik dokladnie opisujac co i jak z t? moc?
 
 
 
e! 
KLUBOWICZ

Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 299
Skąd: KNT
Wysłany: 2010-01-01, 18:55   Re: Jakie Glosniory pod Sony MEX-BT2600

KosteK napisał/a:
..i jeszcze pytanie czy glosnik typu midbass fajny basik daja pod radiem ?? czy to tylko sciema i lepiej zamontowac jakis woofer pod siedzenie :P

pod samym radiem ciezko cos wydostac pozytywnie z glosnikow. slaba kontrole i takie tam.. To tez zalezy od Twoich preferencji :) Ja proponuje pod samo radyjo helix dark blue ;] wytlumisz drzwi i cos z tego moze wyjdzie. :)

wiadomo, szub zagra bardziej basem niz te glosniki pod samym radiem :)
 
 
 
simongs1 
KLUBOWICZ


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 839
Skąd: Kluczbork/Skawina
Wysłany: 2010-01-03, 13:33   

zmien radio moze kiedys sony cos tam produkowa?o jak firmy typu alpine jvc czy pioneer w pl nie bylo jeszcze znane teraz tak szczerze to sony robi badziew do potegi
ale taj jak juz E sie wypowiedzia? radio to nie wszystko
pozdro
_________________
"PAIN IS TEMPORARY, PRIDE IS FOREVER"
 
 
KosteK 
KLUBOWICZ


Wiek: 37
Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 424
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-01-03, 15:46   

z radia jestem zadowolony :D akurat ale mniejsza oto :) czyli mid basow nieoplaca sie ;D ok czyli chyba infinity trzeba bedzie zakupic thx :)
_________________
ex 1g Targa :)
xedos 6 :)
2g :(
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-04, 11:16   

Moje Infinity graly super i polecam ale nie oczekuj cudow z tego radia. Niestety przelozenie mocy nie jest najlepsze. Przy wiekszej glosnosci zaczyna byc slychac duze znieksztalcenia. ;(
 
 
raQo 
VIP


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 564
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-01-06, 20:50   

Najlepiej zadaj pytanie na jakim? forum car audio, tam ludzie kt?rzy montuj? g?o?niki ,radia wzmacniacze na co dzie? doradz? ci fachowo co i jak i z czym
_________________

 
 
 
Horacy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-01-07, 15:39   

Raqo wiesz co nie wierzysz w nas echh... Podejrzewam ?e na tym forum nie tylko ja si? tym zajmuje... A jak tak stawiasz spraw? to po prostu niech jedzie do firmy specjalizuj?cej si? w systemach audio i tyle :D Ale i Ceny rzeczy jak i us?ug moim zdaniem s? wyg?rowane.
 
 
TurboLucas 
zielenina



Dołączył: 26 Gru 2009
Posty: 18
Skąd: Tulln/Austria
Wysłany: 2010-01-15, 12:51   

Najlepiej popyta?, poczyta? i zabra? si? za to samemu bo w?a?nie ceny takich us?ug stawiaj? w os?upienie :amen: Mam te? radyjko Sony spyta?em co i jak, koledzy doradzili co najlepsze je?li chodzi o wzmacniacz i g?o?niki teraz tylko posk?ada? w na kupce i bra? si? za monta? :jupi: Oczywi?cie je?li chce si? zamontowa? wszystko nie tak jak oryginalnie to poch?onie to wi?cej czasu i nerw?w oraz w?asnej inwencji tw?rczej, ale warto si? po?wi?ci? dla efektu ko?cowego :ok:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13