Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Colt C52A projekt by Zielon
Autor Wiadomość
raQo 
VIP


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 564
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-03-10, 13:24   

Te? mam takie zdanie ?e klatka w takim aucie to przesada, gdyby to by?o uturbione i wypcha?o z siebie z 250KM przy takim ma?ym pudle to mo?e wtedy :?
_________________

 
 
 
Black 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 1052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-10, 13:43   

wojtas napisał/a:
Black napisał/a:
Nie znam Zielona
a czy przypadkiem nie by? na ostatnim spocie? przyj?yj si? zdj?ciom dok?adniej :lol2:

wiem ze byl... i owszem, widzialem go na oczy, ale i tak nie znam... :)
 
 
wojtek 
KLUBOWICZ

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 925
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-10, 13:48   

naprawde to ma byc wolnossacy nie turbo? eeee to szkoda zabawy :)
 
 
Tiamat 
KLUBOWICZ

Pomógł: 14 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 1464
Skąd: Nasielsk
Wysłany: 2010-03-10, 13:52   

MATi napisał/a:
z wolnossakiem to i tak bedzie zjada? seryjne gst i gsx :>


mo?e nie zjada?, ale m?g?by zdziwi? kierowc? seryjnego gst. Jest duuu?o l?ejszy od eclipse, a lekkie auto + 150KM + 180Nm mo?e zdziwi? :lol2:
ps. podobnie jak corsa b z c20xe :jezyk:
_________________
Lancer Evo IV 316KM & 396Nm
Eclipse N/a 192KM & 217Nm
 
 
onufry 
KLUBOWICZ


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 306
Skąd: Osiecznica
Wysłany: 2010-03-10, 13:56   

mi sie podoba poza pomys?em z klatk? :twisted: w razie co to mam graty z ecli g1 do sprzedania :lol2:
_________________
Kiedy mam rację, to mam rację a jeśli się mylę, to też mogę mieć rację, więc mam rację, bo mogłem się pomylić
 
 
 
wojtas 
KLUBOWICZ

Pomógł: 40 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 2980
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-10, 13:57   

MATi napisał/a:
no i sie wyda?o kto jezdzi Honda i sie nie pucuje :jezyk: :jezyk:

przyjrzyj si? mojej furze jeszcze raz nast?pnym razem i mi tu z honda nie wyje?d?aj :kill: :ksiadz: :]
_________________
http://www.mekp.pl/viewtopic.php?p=221749#221749
Ostatnio zmieniony przez wojtas 2010-03-10, 13:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Diabel 
wyjadacz



Pomógł: 13 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 918
Skąd: Krakow ;)
Wysłany: 2010-03-10, 17:37   

turbo w colcie to niepotrzeby dodatke juz sam swap silnika zapewni mu odpowiednie przyspieszenie a po co mu 250 koni skoro juz przy 150 bedzie mial problemy z trakcja
 
 
 
nezik 
KLUBOWICZ
zeto

Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 623
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-03-10, 17:56   

zalezy do czego to auto ma sluzyc, ja pisalem pod katem 1/4
Ostatnio zmieniony przez nezik 2010-03-10, 17:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-10, 18:13   

Tiamat napisał/a:
MATi napisał/a:
z wolnossakiem to i tak bedzie zjada? seryjne gst i gsx :>


mo?e nie zjada?, ale m?g?by zdziwi? kierowc? seryjnego gst. Jest duuu?o l?ejszy od eclipse, a lekkie auto + 150KM + 180Nm mo?e zdziwi? :lol2:
ps. podobnie jak corsa b z c20xe :jezyk:
z tym ze corsolot z xe zjada nawet lekko dlubnietego gst :)
 
 
octane
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-10, 18:28   

W sumie bez sensu takie swapowanie itd, ?eby mie? wolnoss?cego colta :wtf: TO ju? lepiej kupi? jakiego? civica vti zrobic wydech i dolot i podstroi? i b?dzie zjada? seryjne gst a to nadal w zasadzie seryjne auto bez wk?adania worka kasy.
 
 
matim 
KLUBOWICZ


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 1265
Skąd: Giżycko/Warszawa
Wysłany: 2010-03-10, 18:37   

a co wy tak z tymi hondami :wtf: chlopak ma colta i bardzo dobrze, niech go robi, znwu taki colt 4g63t bedzie ?yka?:

octane napisał/a:
civica vti zrobic wydech i dolot i podstroi? i b?dzie zjada? seryjne gst a to nadal w zasadzie seryjne auto bez wk?adania worka kasy.


a swoj? drog? :)
Piotrekmm napisał/a:

i http://www.youtube.com/wa...feature=related
_________________
BMW E91 320D happy :)
Pacifica 4.0
Ostatnio zmieniony przez matim 2010-03-10, 18:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piotrekmm 
KLUBOWICZ


Pomógł: 35 razy
Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 1531
Skąd: Mogielnica
Wysłany: 2010-03-10, 19:17   

matim napisał/a:
a swoj? drog?
Piotrekmm napisa?/a:

i http://www.youtube.com/wa...feature=related

dok?adnie tez takiego chcia?em zawsze mie? :twisted: juz nawet upatrzy?em odpowiedni? baze (1.6 GTI turbo) seria :twisted: ale niestety w?a?ciciel zbyt duzo za niego chcia? jak za ten stan w jakim on by? (blacharka ca?a do roboty ca?e wnetrze do wymiany kazdy element by? u?amany pop?kany lub dziurawy :protest: silnik tez mozna powiedziec ze juz trup z 20 min go odpala? :hahaha: ) teraz juz wola?bym cos takiego
http://www.youtube.com/wa...feature=related :twisted: :serduszka:
http://www.youtube.com/wa...feature=related
auto juz mam jeszcze przydalby sie worek pieniedzy na mody :lol2: :jezyk:

Zielon powodzenia w modach :ok: bede bacznie obserwowa? ten w?tek bo moze kiedy? p?jd? twoj? drog? :lol2: :jezyk:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Piotrekmm 2010-03-10, 19:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Tiamat 
KLUBOWICZ

Pomógł: 14 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 1464
Skąd: Nasielsk
Wysłany: 2010-03-10, 21:21   

GOLDI napisał/a:
Tiamat napisał/a:
MATi napisał/a:
z wolnossakiem to i tak bedzie zjada? seryjne gst i gsx :>


mo?e nie zjada?, ale m?g?by zdziwi? kierowc? seryjnego gst. Jest duuu?o l?ejszy od eclipse, a lekkie auto + 150KM + 180Nm mo?e zdziwi? :lol2:
ps. podobnie jak corsa b z c20xe :jezyk:
z tym ze corsolot z xe zjada nawet lekko dlubnietego gst :)


no i o. relatywnie ma?ym nak?adem kasy mo?na robic mi?e niespodzianki :jezyk:
_________________
Lancer Evo IV 316KM & 396Nm
Eclipse N/a 192KM & 217Nm
 
 
ZielonFOTO 
zielenina



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 43
Skąd: WGM
  Wysłany: 2010-03-11, 00:20   odpowied?

GOLDI
Cytat:
ze sie przepraszam ze tak wyra??: JA pie*dole !


szkoda powi?ksza? rodziny, lepiej w auto inwestowa?..
dalszej wypowiedzi nie chc? mi si? komentowa?.


Wo?ny.
Cytat:
Zgadzam sie z Goldim klatka to bezpiecze?stwo a nie bajer w aucie poszukaj jeszcze klatki od Ka?u?y oni te? robi? dobre i do?? tanie. Klatka to nie jest kilka rurek pospawanych ze sob? s? normy jakie musi spe?nia? np rury bezszwowe gi?cie na zimno prze?wietlane spawy odpowiednie k?ty przy gi?ciu. Zastan?w sie czy warto za jaki? "bajer" po?wi?ci? kiedy? ?ycie...


Masz racje, warto liza? :ass: bo to MOD i to jeszcze z Twojego miasta..
Przemy?l to i zapytaj jaka klatka, bo nie wiem czy znasz ceny, ale np wypierdyka? 5 tysi?cy na klatk? do auta za 1k to przegi?cie skoro on nie b?dzie startowa? w KJS'ach. Co to klatki to jest plan, a nie zawsze trzeba go wykona?. Je?li kto? ma si? zabi? z g?upoty to i bez klatki si? zabije, prawda??


simongs1
Cytat:
a ja sie zapytam co ten temat u robi ??


ju? Ci odpowiadam co robi na MEKP ten temat. Jest napisany i opisuje plany/projekt auta o Nazwie Mitsubishi Colt w kt?rym zago?ci silnik 4G63, kt?ry poniek?d jest powodem zaistnienia na tym forum i ch?ci? zdobycia cennych informacji od ludzi kt?rzy ch?tnie pomog? i doradz?. Skoro ty do nich nie nale?ysz to nie pisz i nie r?b off topa, za to jest redbar..


wojtek
Cytat:
mnie sie takie projekty podobaja, oneqiktalon ze znajomym zrobili takiego swapa, turbo 16g, pare modow ok 350hp na spokojnie i na naszym forum ciezko bedzie znalezc eclipsa ktory to objedzie, fajny projekt, baw sie dobrze


z moj? pensj?,innymi pasjami, kredytami i uczelni? ci??ko przez najblizszy czas b?dzie od?o?y? 4G63T :?


oblak
Cytat:
co do tych gst / gsx to nie by?bym taki pewny, a zakup silnika + podzespo??w z turbo to spory wydatek, wi?c p?ki co niech ch?opak modzi. Widuje go na codzie? i Zielon wk?ada w niego naprawde du?o pracy! I o to chodzi.
Moim zdaniem to niech kupuje rozbitego GSa i przek?ada wszystko co si? da.
Co do klatki to z tego co wiem ma ona by? tylko z ty?u wi?c utrudnie? przy wsiadaniu / wysiadaniu nie b?dzie.
Kwesti? bezpiecze?stwa zostawiam bez komentarza tu chyba i tak ka?dy ma swoje zdanie.
Bardziej martwi? bym si? o przegl?dy i niebieskich


w?a?nie przegl?dy i niebiescy. Ju? sam wydech z boku ich kusi :)
:beer: :beer:


raQo
Cytat:
Te? mam takie zdanie ?e klatka w takim aucie to przesada, gdyby to by?o uturbione i wypcha?o z siebie z 250KM przy takim ma?ym pudle to mo?e wtedy


Przede wszystkim chodzi o styl i wygl?d, kto u Was na mie?cie ma klatk?,albo rollbara?? ka?dy ma albo plany, albo ebayow? rozp?rk?(z waty i kartonu)
Do colta ci??ko jest znale?? takie rarytasy, do eclipsa ?atwiej, do Civika to chleb powszedni..


Black
Cytat:
wiem ze byl... i owszem, widzialem go na oczy, ale i tak nie znam...

To zapraszam na piwo, ja stawiam :)


wojtek
Cytat:
naprawde to ma byc wolnossacy nie turbo? eeee to szkoda zabawy


wiesz, nie sta? mnie na to napisz? wprost. Wpakowa? w auto 10 tysi i potem modli? si? aby w trasie na wakacje nie spali? 12 litr?w, albo nie rozpad?? si? buda, lub ci innego.
To ma by? autko zrobione przeze mnie moimi r?koma, a nie oddawane do mechanika magika kt?ry zrobi to po swojemu. Wk?adam w niego ca?e serce, i fundusze jakie mam.


Cytat:
mo?e nie zjada?, ale m?g?by zdziwi? kierowc? seryjnego gst. Jest duuu?o l?ejszy od eclipse, a lekkie auto + 150KM + 180Nm mo?e zdziwi?
ps. podobnie jak corsa b z c20xe


masz racje, chodzi o fun i zabaw? oraz zdziwienie innych, za pieni?dze na kt?re mnie sta?. Nikt nie m?wi ze nie b?dzie tam 4G63T, je?li dam rad? ogarn?? wszystko pod 4G63 to z czasem jak b?dziecie mi pomaga?, t?umaczy? to pomy?l? nad turbo. Trzeba mie? plany :) , ale trzeba si? z nimi liczy?. Nie jeden hondziarz z mojego miasta uturbia? civika, audi, peugota itp po czym sko?czy?o si? na pie*rzeniu i gadaniu jak by to fajnie by?o..


onufry
Cytat:
mi sie podoba poza pomys?em z klatk? w razie co to mam graty z ecli g1 do sprzedania


nad klatk? pomy?l?. Co masz z grat?w?? ja chc? przedni zawias i hamulce od GSX, silnik, skrzyni?, ECU, wi?zk? elektryczn?, p??osie, desk? i inne plastiki, oraz inne pierdo?y.
Bardziej op?aca mi sie kupi? rozbitka.. :dance:

Nezz
Cytat:
zalezy do czego to auto ma sluzyc, ja pisalem pod katem 1/4


Do obje?d?ania civik?w i zabawy, nie na 1/4, bo do tego trzeba jak wiesz mega portfela i sponsor?w(no chyba ?e chcesz by? jednym z nich, naklej? nawet wtedy Twoj? naklej? na auto)


octane
Cytat:
W sumie bez sensu takie swapowanie itd, ?eby mie? wolnoss?cego colta TO ju? lepiej kupi? jakiego? civica vti zrobic wydech i dolot i podstroi? i b?dzie zjada? seryjne gst a to nadal w zasadzie seryjne auto bez wk?adania worka kasy.


Widocznie nie ka?dy ma takie marzenia jak Ty....


matim
Cytat:
a co wy tak z tymi hondami chlopak ma colta i bardzo dobrze, niech go robi


Ciesz? si? ze my?lisz podobnie :amen:


Piotrekmm
Cytat:
dok?adnie tez takiego chcia?em zawsze mie? juz nawet upatrzy?em odpowiedni? baze (1.6 GTI turbo) seria ale niestety w?a?ciciel zbyt duzo za niego chcia? jak za ten stan w jakim on by? (blacharka ca?a do roboty ca?e wnetrze do wymiany kazdy element by? u?amany pop?kany lub dziurawy silnik tez mozna powiedziec ze juz trup z 20 min go odpala? ) teraz juz wola?bym cos takiego
http://www.youtube.com/wa...feature=related
http://www.youtube.com/wa...feature=related
auto juz mam jeszcze przydalby sie worek pieniedzy na mody

Zielon powodzenia w modach bede bacznie obserwowa? ten w?tek bo moze kiedy? p?jd? twoj? drog?


Te? ogl?da?em nie jednego 1.6T i 1.8, ka?dy mia? co? nie tak. Przede wszystkim blacha nie istnia?a w nich. A ten colt jest od babci mojego kumpla i znam jego histori?, oraz ma blach? w stanie bardzo dobrym por?wnuj?c go z innymi.
Nie problem kupi?,potem spawa? ca?? bud?, kt?ra co chwil? b?dzie p?ka? przy przeci??eniach..



Uffff, ale sie wypowiadzia??m na tym forum, pierwszy moj taki d?ugi post w ?yciu.
Mam nadizeje ze wyja?ni?em chocia? 50% moich plan?w.
Czekam na pomo? i mam nadziej? ze mog? na Was liczy? z pomoc?.

Dobrej Nocy :tuptup:
Ostatnio zmieniony przez ZielonFOTO 2010-03-11, 00:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-11, 00:50   

ZielonFOTO napisał/a:
GOLDI
Cytat:
ze sie przepraszam ze tak wyra??: JA pie*dole !


szkoda powi?ksza? rodziny, lepiej w auto inwestowa?..
dalszej wypowiedzi nie chc? mi si? komentowa?.
no to ze? sie wysili?...


ZielonFOTO napisał/a:
ale np wypierdyka? 5 tysi?cy na klatk? do auta za 1k to przegi?cie
a swap za kilka tysiecy do sampochodu za tysiaka juz nie jest :hahaha: sam sobie zaprzeczasz czlowieku...


tak jak Ci napsialem w pierwszym poscie... masz kase modzisz... nie masz nie modzisz :) a nie narzekaj ze studia , kredyty :) po co tym sie chwalisz na forum? chcesz zebysmy Ci wspolczuli? uzalali sie nad Toba? sponsora szuakasz? :wtf:

jakiez to Polskie! zamiast isc do pracy to sie narzeka ze pracy i pieniedzy nie ma ... typowe...

z calym szacunkiem nie zycze Ci zle, ale mam nadzieje ze Ci kasy braknie na skonczenie tego pseudo projektu , niz zeby to wyjechalo na droge i przez przypadek kogos zabil... wielkie druciarstwo sie zapowiada nie samochod...

ZielonFOTO napisał/a:
bo to MOD i to jeszcze z Twojego miasta.
jak juz to dla Ciebie Pan MOD, a poza tym to zalecam wizyte u dobrego okulisty bo ADMIN... oraz odsy?am do googli badz do podstawowki na lekcje geografii bo SKAWINA i Krakow to dwa r?zne miasta
 
 
Wozny 
KLUBOWICZ

Pomógł: 33 razy
Wiek: 42
Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 443
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2010-03-11, 00:50   

Tiamat, nikomu na forum d..y nie li?e mam swoje zdanie i tyle a je?li pokrywa sie z innymi to fajnie. Po prostu jak montowa? klatke to po to ?eby co? dawa?a w sensie bezpiecze?stwo a nie strach ?e kiedy? jaka? ?le pospawana rura rozwali mi dzbanek. O to mi chodzi. Uwa?am ?e taka klatka nie ma sensu bo to jak przykr?cenie sobie turbo do kolektora bo b?dzie fajniej wygl?da?o. Co do silnika i plan?w podoba mi sie i mam nadzieje ?e zi?cisz swoje plany. Piszesz ?e niema sensu wk?ada? klatki za 5k do auta za 1k ok. Ale to samo mo?e tyczy? sie innych mod?w bo swap wyjdzie podobne pieni?dze i nad tym sie nie zastanawiasz. Mody nigdy sie nie zwracaj?. A jak ju? pakujesz kase to r?b to z g?ow? bo masz j? ograniczona z tego co piszesz wi?c osobi?cie wola?bym zainwestowa? kase kt?r? wydasz chocia?by na rury w co? co naprawde sie przyda np lepsze heble. Ale Twoje auto Twoja sprawa Twoje ?ycie i bezpiecze?stwo.
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-11, 00:56   

Wo?ny. napisał/a:
Twoje ?ycie i bezpiecze?stwo.
ja to wyjedzie na droge to juz nie tylko jego... Wozny dzieciak Ci sie urodzil, nie daj Bog takie cos bedzie przejezdzac kolo twojego samochodu ktory jedzie zgodnie z przepisami i wieziesz rodzine na pokladzie... cos sie urywa (bo druciarz uwazal ze nie warto inwestowac w woz za 1 zlotych) i zabija Ci pol familli... :/ ten temat i poziom projektu to MASAKRA!!
 
 
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-11, 08:22   

Goldi wiem, ?e ka?dy mo?e mie? swoje zdanie ale przesadzasz i obra?asz ch?opaka. To, ?e ma ma?o kasy nie znaczy, ?e zrobi to ?le i po druciarsku. Czasem mo?na si? zdziwi? co ludzie potrafi? zrobi? za niewielkie pieni?dze. Ja trzymam za Zielona kciuki.

Napewno jego auto b?dzie lepiej ogarni?te od niejednego ecli w klubie, kt?re je?dzi na ?ysych oponach, padni?tych amorach itp. itd.

A na drodze pr?dzej zabije Ci? pijak albo kto? w aucie spawanym z przystanku autobusowego, ni? kto? ze ?le wyspawan? klatk? (przecie? ona nie ma negatywnego wp?ywu na prowadzenie auta - najwy?ej podczas dzwona nie spe?ni swojej funkcji, ale bez niej dzwon b?dzie r?wnie? mniej/bardziej tragiczny).
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
 
 
 
Tiamat 
KLUBOWICZ

Pomógł: 14 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 1464
Skąd: Nasielsk
Wysłany: 2010-03-11, 08:28   

Wo?ny. napisał/a:
Tiamat, nikomu na forum d..y nie li?e mam swoje zdanie i tyle


to nie moje s?owa. wybaczam...bo p??no by?o :jezyk:
ps. czasami jestem grzeczny :lol2:
_________________
Lancer Evo IV 316KM & 396Nm
Eclipse N/a 192KM & 217Nm
Ostatnio zmieniony przez Tiamat 2010-03-11, 08:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
onufry 
KLUBOWICZ


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 306
Skąd: Osiecznica
Wysłany: 2010-03-11, 09:09   

mam silnik, skrzynie, ecu, ca?? wi?zke p??o?ki, wydech itp. mo?na powiedzie?, ?e ca?? mechanike. reszta auta zostaje bo szykuje si? swap na 4g63 + T :serduszka:
_________________
Kiedy mam rację, to mam rację a jeśli się mylę, to też mogę mieć rację, więc mam rację, bo mogłem się pomylić
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 8