Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
BLOS...
Autor Wiadomość
kaleos 
KLUBOWICZ
Nordschleife rulez


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 651
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-05-22, 10:29   

ja ze swoim blosem tez jeszcze sie nie dogadalem, chodzi o spalanie.
przy odkreceniu na max pali 17, przy zakreceniu na max to pali 15, a przy odkreceniu tak na 2-3 obr pali 13. to spalanie w trasie przy bardzo spokojnej jezdzie
bede jechal na zlot to chyba mikser zaloze, bo na nim w trasie przynajmniej 11 mi spali, na odcinku 1300km troche taniej bedzie, a na miejscu moze mi wyregulujecie :)
_________________
"Prędkość jeszcze nigdy nikogo nie zabiła.
Nagłe zatrzymanie to jest to, co cię pozbawi życia"
J.C.
 
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
Wysłany: 2008-05-22, 10:45   

to nie ma?o ci pali
zobacz jaki masz rozmiar rurki slit
nie pami?tam dok?adnie kt?ra jest najmniejsza ale chyba 'D'

jak by co to zamienimy ci od maciejki u niego wydaje sie by? za ubogi sk?ad gazu a u ciebie za bogaty - to ?art oczywi?cie :jezyk:
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
kaleos 
KLUBOWICZ
Nordschleife rulez


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 651
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-05-22, 21:31   

chyba wlasnie mam ten D, bo on jest standartowo
akceptowal bym te spalanie kiedy sie cisnie, ale kurna nie kiedy spokojnie sie bujam w trasie
_________________
"Prędkość jeszcze nigdy nikogo nie zabiła.
Nagłe zatrzymanie to jest to, co cię pozbawi życia"
J.C.
 
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2008-05-22, 22:55   

kaleos strszanie duzo Ci pali :o mi pali na trasie przy spokojnej jezdzie przy predkosci 120 - 140km/h jakies 9 - 10 gazu...po miescie przy mieszanej,czyli od czasu do czasu szybsza jazda i spokojna tak na przemian 11,5 - 12 gazu... ale troche slaby jest mi sie wydaje,wczesniej chyba mial wiekszy power na gazie...te ustawienia na oko mnie wkurzaja...przekreci sie o troche zle i juz inaczej...

[ Dodano: 2008-05-24, 08:32 ]
hmm...zaczynam tracic cierpliwosc...wrocilem z katowic wlasnie i juz czuje ze przy ruszaniu chyba robi sie znowu oci??a?y i ma problem z rozpedzaniem...chyba nie przepustnica znowu? zrobilem dopiero ze 200km wiec nie mogla sie zabrudzic...czy ktos umie tego blosa k***wa ustawic do porzadku??
 
 
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2008-05-28, 17:28   

maciejka napisał/a:
..ale filtr paliwa trzeba wymienic bo na benzynie rozpedza sie..potem go zastopuje podczas rozpedzania..jak by brakowalo paliwa..i znowu dostaje powera...jak by mu brakowalo paliwa....wtryski wymienilem na lepsze wiec to nie bedzie wina tego...


maciejka, to co tu opisujesz to mi pasuje na nieszczelnosc w dolocie, a nie problemy z dostarczniem benzyny. Jesli dobrze rozumiem to filtr paliwa i wtryski wymieniles? To wrazenie braku paliwa, jak go krcisz wyzej, moze wynikac z tego ze jesli masz niszczelny gdzies dolot i powietrze wchodzi bokiem, omijajc przeplywke, to przeplywka daje do ECU zanizona wartosc zassanego w rzeczywistosci do silnika powietrza i ECU kaze dac mniej paliwa na wtryski, skutkiem tego silnikowi brakuje paliwa. Sprawdz dokladnie dolot, wszystkie obejmy i rury, czy nie ma gdzies dziur. Jesli nic nie znajdziesz to mozliwe ze przeplywka pada i podaje zle info do ECU o ilosci zassanego powietrza.
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2008-06-05, 11:39   

juz problemy znik?y po wymianie filtra paliwa,wiec na benzynie jest :ok: i po zmianie zaplonu i ustawieniu wartosci na przepustnicy ktore u mnie wynosily 2,45 a mialo byc 4,93-94...na blosie juz tez jest ok narazie jezdze juz 5 dni i nic sie nie dzieje...chodzi normalnie...mam nadzieje ze nic sie nie urodzi w najblizszym czasie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9