Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
BLOS...
Autor Wiadomość
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2008-05-14, 18:01   

dokladnie... :D nie wazne jak i co wazne ze z glowy...na zlocie Coodo lukniesz jak chodzi i porownamy z innymi ewentualnie jakies regulacje sie zrobi jak ktos by mial jakis pomysl jeszcze...bo chodzi dobrze...ale zawsze moze byc lepiej ;-)
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
Wysłany: 2008-05-14, 19:50   

spoko jak da rad? jeszcze co? podregulowa? to na pewno to zrobimy :ok:
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-05-16, 13:38   

maciejka napisał/a:
nie wazne jak i co wazne ze z glowy.

Taaaa ,dobre podej?cie. Szczeg?lnie je?eli chodzi o "modyfikacje" przep?ywki bo szkoda nowej kupi?...
 
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2008-05-16, 16:49   

Szakal napisał/a:
maciejka napisał/a:
nie wazne jak i co wazne ze z glowy.

Taaaa ,dobre podej?cie. Szczeg?lnie je?eli chodzi o "modyfikacje" przep?ywki bo szkoda nowej kupi?...
gdzie powiedzialem ze SZKODA kupowac nowej ? ...
znowu sie cos pojebalo w tym aucie i lada dzien sprzedam chyba tego blosa i wrzuce zwykly mikser...strza?ow nie ma,ale auto nie jedzie :-x po przejechaniu 200 km MU?!! co chwile cos...nie wiem czy to sie samo rozregulowuje do ch...ja ?? ledwo co auto ruszalo ze skrzyzowania na jedynce :| nie mialo si?y uciagnac auta :| bylo tylko slychac "buuu" i auto w miejscu..jak by nie dostawal gazu,nie wiem :| dra?ni mnie to juz...jest ktos z moich okolic kto zna sie na tym gownie ?? albo poleci dobrego gazownika ktory to zrobi ?? na benzynie auto tez slabo jechalo..nie wiem jak by przytykalo sie cos...dziwne to jest...poprostu podczas jazdy coraz to slabszy sie robil ....ma ktos jakis pomysl ??
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-05-16, 16:53   

Znajd? kogo? ze sprawn? przep?ywk? i podmie? ,bedziesz mia? odpowied?...
 
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2008-05-16, 17:06   

to nie wina przeplywki...
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-05-16, 17:10   

Sk?d ta pewnos
 
 
 
soko
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-17, 06:29   

musisz miec cos z samochodem skoro takie przypadki masz. Na benzynie powinien Ci jechac tak jak w serii bo blos Ci nic nie zamyka w dolocie i masz prawie ze pe?ny przep?yw powietrza. Moze strzal jednak uszkodzil przeplywke i teraz wariuje. Blos sie sam nie rozregulowuje - zrobilem ponad 3000km i sklad mieszanki mam wciaz taki sam.
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
Wysłany: 2008-05-17, 14:19   

ch?opaki co wy z ta przep?ywk? przecie? ten blos to czysta mechanika i podci?nienia ?adnej elektroniki on w og?le nie potrzebuje przep?ywki

maciejka ja bym stawia? na parownik moim zdaniem albo jest za ma?y albo cos jest w nim uszkodzone (membrama lub ma olej w srodku)
strza?y u ciebie wystepuj? tylko z wolnych obrot?w wi?c nadal podejrzewam z?y sk?ad mieszanki (ubogi)
na tradycyjnym mixerze przep?yw powietrza masz ograniczony i dlatego gazu wystarcza?o i nie by?o strza?u
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2008-05-17, 15:57   

ale ja Coodo nie mam juz strzalow..i nie mialem miksera nigdy...strzaly sa juz wyeleminowane po obruceniu blosa...zamowilem nowe swiece i nowe kable orginaly zobaczymy wtedy...
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-05-17, 16:07   

Coodo napisał/a:
ch?opaki co wy z ta przep?ywk?

Bo kolega maciejka "stunigowa?" sobie przep?ywke wywalaj?c ten "plaster miodu" z niej bo go wystrzela?o i zapcha?o dolot... :roll:
 
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2008-05-17, 16:21   

Szakal napisał/a:
Coodo napisał/a:
ch?opaki co wy z ta przep?ywk?

Bo kolega maciejka "stunigowa?" sobie przep?ywke wywalaj?c ten "plaster miodu" z niej bo go wystrzela?o i zapcha?o dolot... :roll:

kto Ci powiedzial ze sobie cos tuningowalem ?? co Ty za mity tworzysz? zaczynasz mnie draznic powoli :| wywalilem i ok moja sprawa ...nie wiem skad Ci sie wzilo "stuningowal" chyba nie wiesz co piszesz... :kill: :sciana:
"pozbyl sie kierunkow z blotnikow i mysli ze sobie stuningowal"
Ostatnio zmieniony przez maciejka 2008-05-17, 16:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-17, 16:25   

maciejka napisał/a:
wywalilem i ok moja sprawa
To sie wlasnie nazywa "stjuningowac". Ten grzebien w przeplywce jest tam w okreslonym celu.

PS. Zwroc uwage na to slowo i jak jest napisane - jest to celowe...
Ostatnio zmieniony przez allias 2008-05-17, 16:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2008-05-17, 16:34   

allias napisał/a:
maciejka napisał/a:
wywalilem i ok moja sprawa
To sie wlasnie nazywa "stjuningowac". Ten grzebien w przeplywce jest tam w okreslonym celu.

PS. Zwroc uwage na to slowo i jak jest napisane - jest to celowe...
wywalilem ten zasrany plaster miodu bo byl rozwalony i nie nadawal sie do niczego...wiec nie wywalilem go celowo...nic nie tuninguje... :protest: jak macie rozwalone cos uszkodzone co nie nadaje sie do naprawy to wyrzucacie to chyba...?e?cie sie uczepili tej przeplywki jak rzep psiego ogona...nie nadawala sie do niczego wiec pozbylem sie jej i tyle...bedzie okazja dorwac ten plaster miodu u kogos to wezme przeciez :> narazie jezdze bez tego i ok :protest:
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-05-17, 16:45   

Nie bede t?umaczy? s?owa "stjuningowa?" u?ytego jako sarkazm bo wi?kszo?? wie o co chodzi. To po pierwsze.
maciejka napisał/a:
jak macie rozwalone cos uszkodzone co nie nadaje sie do naprawy to wyrzucacie to chyba...

Id?c tym tokiem ,skoro zepsu?em se felge to poje?d?e na trzech k??kach...
maciejka napisał/a:
narazie jezdze bez tego i ok :protest:

A ja sie po raz enty pytam: A sk?d Ty to wiesz? :>

Nie chodzi mi o wkurwienie Ciebie tylko o u?wiadomienie ,ze robisz co? ?le ,na szkod? w?asn? i swojego samochodu. Ale widze ,?e nie dotrze p?ki co? konkretniej sie nie "wysra"... :ksiadz:
 
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
Wysłany: 2008-05-17, 21:18   

allias napisał/a:
maciejka napisał/a:
wywalilem i ok moja sprawa
To sie wlasnie nazywa "stjuningowac". Ten grzebien w przeplywce jest tam w okreslonym celu.

PS. Zwroc uwage na to slowo i jak jest napisane - jest to celowe...


Co wy k...a z ta przep?ywk?
ona nie ma nic wsp?lnego z tym w?a?nie blosem
wi?c nie ma znaczenia czy ten plaster miodu jest czy go niema
na tym w?a?nie blosie silnik b?dzie chodzi? na gazie bez tej przep?ywki
je?eli b?dzie prycha? na benzynie to h.j mo?e by? przep?ywka
ale nie na gazie
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2008-05-20, 11:50   

wczoraj odebralem zamowione swiece,kable,klocki i inne rzeczy do ecli. zalozylem kable i swiece i bylem pewny ze problem z glowy....odpalam i dalej lipa..zadnych zmian...potem poszukiwania przyczyny...cewki dobre...rozrzad na znakach...pokrywa zaworow zdjeta,zawory wszystkie sie otwieraja do konca,kompresja na kazdym od 12 z hakiem do 13...filtr powietrza nowy...komputer nie pokazywal bledow,zaplon dobrze ustawiony,wtryski wymienione...i jak sie okazalo po kilkugodzinnych ogledzinach,przepustnica zawinila...zabrudzona byla...co dziwne bo przy wymianie rozrzadu byla czyszczona 6 tys. km temu... w styczniu byla czyszczona...wiec to byla ostatnia mozliwosc zeby przepustnice sprawdzic...i ok. 3 w nocy wyjechalem na ulice zeby sprawdzic miska...na gazie chodzi lepiej niz na benzynie chyba...takie mam odczucie...jeszcze chyba filtr paliwa ewentualnie...ale jest ok :-) ewentualnie was specow od blosa bede prosil o ustawienie lepszej mieszanki jesli to mozliwe bo ustawialem na wyczucie jak zawsze...chodzi fajnie..ale mozliwe ze da sie lepiej ustawic blosa...wiec na zlocie licze na pomoc niektorych osob...chociaz wiadomo ze przyczyna nie lezala w kablach i swiecach bo nie bylo zmian...ale mam nowe i problem z glowy na przyszlosc :-)
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-05-20, 15:40   

maciejka napisał/a:
jeszcze chyba filtr paliwa ewentualnie...ale jest ok :-)

Wymie? ch?opie jak najszybciej bo m?j ori puszcza? ju? cz??c syfu dalej i mia?em efekty. Teraz mam nowy i elegancko filtruje.
 
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
Wysłany: 2008-05-21, 22:05   

zagazowany silnik bardzo czesto sprawia odczucie jak by lepiej (r?wniej) chodzi? na gazie

przepustnica zabrudzona - ja przy moim mam od??czony w?zyk od odpowietrzania skrzynii korbowej i przepustnica si? o wiele d?u?ej jest czysta
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2008-05-21, 23:18   

przepustnica najprawdobniej sie zabrudzila przez strzaly bo tydzien temu mial ich w ciagu paru dni...chyba ze 50 jak nic..jeden za drugim jak staralem sie wyregulowac blosa sam..ktory byl zle zamontowany ...czyli jak pisalem do gory nogami...co bylo powodem strzalow...
niby lepiej..ale filtr paliwa trzeba wymienic bo na benzynie rozpedza sie..potem go zastopuje podczas rozpedzania..jak by brakowalo paliwa..i znowu dostaje powera...jak by mu brakowalo paliwa....wtryski wymienilem na lepsze wiec to nie bedzie wina tego... jestem ciekaw jakie mozliwosci ustawienia ma blos...czy jeszcze sie da ustawic lepiej i wykrzesac cos z mojego silnika....chyba ze ma zbyt duzy przebieg juz 231 tys. i lepiej sie nie da...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 8