Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: WodzuSE
2008-02-12, 17:14
Seryjne Infinity
Autor Wiadomość
oblak 
KLUBOWICZ

Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 648
Skąd: grodzisk maz
Wysłany: 2008-02-12, 16:58   

OK ale zak?adaj?c ?e bardzo zale?y mi na ori radiu, kt?re nie ma wyj?? typu czincz, czy jstnieje taka opcja chocia? czysto teoretyczna ?eby "wlutowa? si?" i wyci?gn?? sygna? z tego radia??
_________________

 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-12, 17:03   

Nie w ten sposob...
 
 
oblak 
KLUBOWICZ

Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 648
Skąd: grodzisk maz
Wysłany: 2008-02-12, 17:15   

http://www.allegro.pl/ite...z_kablami_.html

My?la?em o czym? takim, chyba najprostszy spos?b, ale podobno jest maksymalna utrata na jako?ci d?wi?ku....
_________________

 
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-02-12, 17:15   

oblak napisał/a:
OK ale zak?adaj?c ?e bardzo zale?y mi na ori radiu, kt?re nie ma wyj?? typu czincz, czy jstnieje taka opcja chocia? czysto teoretyczna ?eby "wlutowa? si?" i wyci?gn?? sygna? z tego radia??


Szczerze m?wi?c to nie wiem, bo elektrykiem nie jestem, ale czarno to widze, ?eby ci si? to uda?o... teoretycznie jest to mo?liwe. Sygna? musi przechodzi? przez filtr, potem do modu?u wzmacniacza, i nie wiadomo kiedy uchwycisz ten sygna? (je?li Ci si? to w og?le uda) przed filtrem czy po.. itp itp Ja bym si? za to nie bra?, bo sprawa jest niewarta zachodu.

Kup sobie nowe radio.


Edit.
Dyskusja jest zb?dna, Przedstawi?e? problem, kt?rego rozwi?zaniem jest kupno nowego radia. I tyle na ten temat:) A je?eli lubisz si? bawi? w wiestuning audio to mo?esz kupowa? tego typu ustrojstwa. Kup chocia?by jakiego? pionka z serii 2xxx nieca?e 300 z? chyba...
Ostatnio zmieniony przez tony_tr 2008-02-12, 17:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-12, 17:17   

oblak napisał/a:
http://www.allegro.pl/item305538323_konwerter_poziomu_sygnalu_audio_z_kablami_.html

My?la?em o czym? takim, chyba najprostszy spos?b, ale podobno jest maksymalna utrata na jako?ci d?wi?ku....


To jest przyklad konwertera ktory musi byc uzyty zeby dostosowac poziom dziewku jesli masz zainstalowany wzmacniacz. I tak nie polecam bo spada jakosc dosc znaczaco. Polecam wymiane radia i glosnikow. Wydasz kase na darmo.
 
 
oblak 
KLUBOWICZ

Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 648
Skąd: grodzisk maz
Wysłany: 2008-02-12, 17:19   

jak ju? pisa?em wcze?niej s? to rozkminki czysto teoretyczne, chocia? przyznam ?e rozwa?a?em realizacj?...
_________________

 
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-02-12, 17:21   

oblak napisał/a:
jak ju? pisa?em wcze?niej s? to rozkminki czysto teoretyczne, chocia? przyznam ?e rozwa?a?em realizacj?...


Hehe, na twoim miejscu bym si? do tego nie przyznawa? :jezyk:
 
 
 
WodzuSE 
mniejsza zielenina
MODERATOR-CAR AUDIO


Pomógł: 14 razy
Wiek: 43
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 221
Skąd: Szwecja/Szczecin
Wysłany: 2008-02-12, 17:28   

oblak duzo wzmacniaczy ma wejscia HIGH czyli ze zamiast kabli sygnalowych mozna bezposrednio podlaczyc kable idace bezposrednio do glosnikow.
 
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-02-13, 20:53   

Nie chce sie sprzeczac, ale w?asnie na odwr?t... Du?o wzmacniaczy ich nie ma, bynajmniej nie te z wy?szej p??ki cenowej....
 
 
 
WodzuSE 
mniejsza zielenina
MODERATOR-CAR AUDIO


Pomógł: 14 razy
Wiek: 43
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 221
Skąd: Szwecja/Szczecin
Wysłany: 2008-02-13, 21:55   

tony_tr a moze akurat wzmacniacz jaki ma oblak ma takie wejscie i wtedy niemusial by zbyt wiele kabinowac. Ja mam np. wzmacniacz lighting audio ktory z fabryk rockforda pochodzi i jest naprawde dobry i ma takie wejscie wiec na to raczej niema regoly ze jak drozszy to tego niema, wszystko zalezy od producenta. Sam bym takiego wejscia nieuzyl ale to pewnei kwestia przyzwyczajenia. Pozatym wiem ze mozna wyprowadzic z kabli idacych do ori wzmacniacza w mitsu syhnal i podpiac pod inny wzmacniacz.
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-13, 22:06   

tony_tr napisał/a:
Nie chce sie sprzeczac, ale w?asnie na odwr?t... Du?o wzmacniaczy ich nie ma, bynajmniej nie te z wy?szej p??ki cenowej....


Gdyby bylo kazdego stac na "gorne polki" to nie mielibysmy tej rozmowy :P :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14