Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
eclipse 3g vs celica 7g :>
Autor Wiadomość
GOLDI
[Usunięty]

  Wysłany: 2007-09-05, 22:37   eclipse 3g vs celica 7g :>

210 kuni GTS'a czy 192 kunie GT-S'a :> ? ponoc porownywalne w osiagach :> moim zdaniem na korzysc celicy ... mniejsza masa... mniesjze oplaty.... bezobslugowy rozrzad.... lepsze wnetrze... w 3g takie pokretla jak w 2g wdizalem ... hmmm jak na atuo po 2000 roku to troche starascia zalatuje...


dziwna rozkminka...
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2007-09-05, 22:47   

Goldi co z toba?? porownujesz celice do eclipsa i robisz to na korzysc celicy, a powiedz mi co ci szkodza pokretla, sie ciesz ze nie ma suwakow, producenci aut coraz czesciej wracaja do pokretel bo sa po prostu najwygodniejsze

a czy dziwna rozkminka?? celica ma faktycznie duzo zalet ale tez ma wady, jezdzilem taka celica i siedzialem (nie jezdzilem) w 3G i stwierdzam ze celica jest autem 2-osobowyn, z tylu jest bardzo ciasno, a 3G w porownaniu do niej jest luksusowa limuzyna (coupe oczywiscie :) ), celica jest twarda, podejrzewam ze zawieszenie cliperka jest znacznie wygodniejsze, a czy lepsze wnetrze, dla mnie 3G jest znacznie ladniejsze :serduszka:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-05, 22:58   

wnetrze to kwesita gustop... rowniez mialem okazje nie raz jezdizc celica... i powiem ze miejsca z tylu jest wiecej niz w 2g :> bagaznik tez nawet spory a w serii dotajemy dosc twarde zaiwszenie , nie mateac z 2g... i bardzo skuteczne hamulce na 3 tloczkach bodajze :> uwierz mie Piotrze jest co porownywac :> jest to porzadny woz... co prawda vvtli nie cieszy sie bezawaryjnoscia... jesli sie o niego nie dba jak o niemowlaka...
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2007-09-06, 06:32   

Wed?ug mnie wn?trze te? jest na korzy?? Celici jest du?o bardziej nowoczesne jako? bardziej mi przypasowalo ale co dojazdy to nie wiem bo nie je?dzilem tylko sobie posiedzia?em w niej :-) :ksiadz:
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
kiepuczi 
KLUBOWICZ

Pomógł: 75 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 970
Skąd: Puławy
Wysłany: 2007-09-06, 13:56   

celicka 7g, 6 speed, jezdzilem taka 3 miesiece, moje odczucia:
- silnik zdecydowanie za maly do masy pojazdu, ten samochod wogole nie ma mocy gdy nie rozkreci sie go do 6 500 RPM. tak naprawde caly powerband w tym silniku tkwi w obrotach.

- glosniejsza jest tylko kosiarka do trawy, w srodku czulem sie gorzej niz w GST z wydechem VRS

- by utrzymac dynamike jazdy na autostradzie tzreba machac lewarkiem niczym w konsoli Sony, 1.8 l silnik nie dawal sobie wogole rady z 6 tym biegiem nawet male wzniesienia trzeba bylo redukowac o jeden a nawet dwa biegi. pluuem byl bardzo dlugi trzeci bieg. mozna po miescie samochod prowadzic 15 MPH jak i 40 na trojce bez koniecznosci redukcji.

- hamowanie , dobre hamulce jak na tak ciezkie auto. wykonczenie wnetrza oceniam za dosc dobre .

- wyglad zewnetrzny, Pozostawiam bez komentarza, moze dlatego w usa tym samochodem jezdza tylko laseczki z szkol srednich.

- wolal bym 3g z silnikiem 3.0l , wieksza moc silnika, auto bardziej dynamiczne, cichsze i szybsze.
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-06, 22:39   

zgadzam sie z glosnoscia silnika... do cichszych zmienna faza rozrzadu nie nalezy...
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2007-09-07, 17:54   

GOLDI napisał/a:
uwierz mi Piotrze jest co porownywac :> jest to porzadny woz...


owszem Piotrze, nie powiedzalem ze jest to zly samochod i nie mialem zamiaru tak mowic, bo jest to bardzo ciekawy samochod, z tym ze znajoma ma taka celice z silnikem 1.8 o mocy 143KM i musze powiedziec ze gdy kuzyn mial jeszcze eclipse 1G z 94 roku to z kazda przejazdzka mialem wrazenie ze misiek znacznie lepiej sie zbiera, a moc przeciez jest bardzo podobna, zawieszenie kliperka tez bylo znaczni lepsze, wiem ze ty porownujesz ja raczej do 2G (nie licze w tym momencie tematu) ale ja niestety nie mialem okazji jezdzic 2G (a kurcze szkoda :? ) a w 3G tylko siedzialem i opisalem moje wrazenia, co do obu aut :ok:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2007-09-10, 14:14   

Hmmm...ja bym wolal 3G niz celice...chyba zywotniejsze auto wydaje mi sie...a najbardziej to wole swoje 1G ktore jest przytulne w srodku i czuje sie w nim jak w domu :lol2: nie lubie nowoczesnych aut...za duzo plastikow w nich w srodku az sie zygac chce bleee... ale wracajac do tematu...3g lepsze :)
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-10, 14:38   

to standardowe podejscie na forach w sumie :> mamy miski wybieramy miski... na forum celicy pewnie bylaby wiekszosc za celica... ja jestem otwarty na motoryzacje :> dodalbym tu jednego faworyta (troche drozszy) bmw e46 coupe 330d (205 kuni w dislu, spalanie srednie na poziomie 7-8 litrow przy dynamicznej jezdzie) pelen komfort i wogole jedna z lepszych jednostek :) hie hie hie :)
 
 
maniu
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-10, 16:29   

To rownie dobrze mozna by dodac bmw M3 e36 bo kosztuje podobnie, tyle ze spalanie juz wieksze ale za to i osiagi znacznie lepsze. Nie wiem jak jest z 3G ale celica mialem okazje jechac jako pasazer i troche za sztywno jak dla mnie. Wole bardziej komfortowe auta, a ostatnio znacznie bardziej podobaja mi sie wieksze.
I tak jak pisze GOLDI trzeba byc otwartym na motoryzacje

m3 e36 to juz starszy samochod :> raczej chodzi mi o autka po 2000 :> /Goldi
 
 
NES 
zielenina



Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 85
Skąd: JAROS?AW
Wysłany: 2007-09-10, 16:33   

bezapelacyjnie g?ra dla Celki :> Dla mnie 3G jest "jaki? niewyrazny " :|
_________________

 
 
 
HouseM
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-21, 17:11   

Niestety przychylam si? ku Celi. Wo?ono mnie jednym i drugim i trudno por?wnywa?. A? wstyd powiedzie? bo przy nowej Celi to 3G to zabawka dla nastolatk?w a Cela to prawdziwe auto sportowe....
Moim zdaniem potwornie zeszmacili to 3G ;(
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2007-09-21, 18:01   

Ani jedno ani drugie :ksiadz: :jezyk:
 
 
kiepuczi 
KLUBOWICZ

Pomógł: 75 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 970
Skąd: Puławy
Wysłany: 2007-09-22, 12:25   

HauseM: celicato parwdziwe auto sportowe, buhahahahahah, jak to jest sportowy samochod to ja dziekuje. oba samochody sa dla nastolatkow, zwlaszcza celica dla nastolatek bo zaden facet raczej by do tego nie wsiadl
_________________
We will meet or beat any advertised price on Exedy & ACT clutch kits
Tarcze i Klocki Hawk Performance, Sprzęgła Exedy i ACT, Thermo-Tec, ECU Master, Samco and More .
http://www.topendpower.pl/
http://www.klockihamulcowehawk.pl/
 
 
 
NES 
zielenina



Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 85
Skąd: JAROS?AW
Wysłany: 2007-09-22, 13:21   

kiepuczi napisał/a:
HauseM: celicato parwdziwe auto sportowe, buhahahahahah, jak to jest sportowy samochod to ja dziekuje. oba samochody sa dla nastolatkow, zwlaszcza celica dla nastolatek bo zaden facet raczej by do tego nie wsiadl

a ja bym wsiad? ,nie widze nic kobiecego w celce .Co innego jaka? Tigra po tuningu ,albo twingo to ju? bardziej "s- pania?e "auto ,ale celka ?? :>
_________________

 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-22, 14:02   

niestety sie zgodze z kiepuczim... cela... przynajmniej 7g jest troche kobieca... lecz to juz kwestia gustu :P temat zalozylem raczej w aspekcie techncznym :>
Ostatnio zmieniony przez GOLDI 2007-09-22, 15:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
NES 
zielenina



Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 85
Skąd: JAROS?AW
Wysłany: 2007-09-22, 14:36   

mam na my?li celke 7 gen .ale ok koniec OT

sorx tez chodzilo mi o 7g :P juz zedytowalem/goldi
_________________

Ostatnio zmieniony przez 2007-09-22, 15:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kiepuczi 
KLUBOWICZ

Pomógł: 75 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 970
Skąd: Puławy
Wysłany: 2007-09-23, 20:07   

ja tez mam na mysli to babskie auto 7g. Slowo daje w usa jezdzi tego sporo jak weszla to bylo tego wiecej niz eclipsow. I co 99% to dziewczynki z szkol srednich , a to ze w Polsce uchodzic moze to za sportowe auto godne faceta to juz inna sprawa. W Polsce jeszce malo mamy sportowych samochodw na ulicach , i podoba sie wszystko co sie swieci.
_________________
We will meet or beat any advertised price on Exedy & ACT clutch kits
Tarcze i Klocki Hawk Performance, Sprzęgła Exedy i ACT, Thermo-Tec, ECU Master, Samco and More .
http://www.topendpower.pl/
http://www.klockihamulcowehawk.pl/
 
 
 
Tiamat 
KLUBOWICZ

Pomógł: 14 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 1464
Skąd: Nasielsk
Wysłany: 2007-09-25, 11:21   

bardziej m?ski ni? 7 gen zdecydowanie jest robur albo star. panny ma?o tym je?d??:) ale ?eby zaraz celi kobieca? nieporozumienie to facet w fordzie ka a nie w celice.
ps. 7g ?adniejsza ni? 3g.
_________________
Lancer Evo IV 316KM & 396Nm
Eclipse N/a 192KM & 217Nm
 
 
kiepuczi 
KLUBOWICZ

Pomógł: 75 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 970
Skąd: Puławy
Wysłany: 2007-09-25, 19:35   

w celice wyglada tak samo jak w fordzie ka, no moze bardziej pedalsko ale to kwestia gustu.
_________________
We will meet or beat any advertised price on Exedy & ACT clutch kits
Tarcze i Klocki Hawk Performance, Sprzęgła Exedy i ACT, Thermo-Tec, ECU Master, Samco and More .
http://www.topendpower.pl/
http://www.klockihamulcowehawk.pl/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15