Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Trzcina
2016-01-14, 20:01
Oszust
Autor Wiadomość
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2013-09-13, 16:44   

tu już się cyrk robi , ludzie jak się z kimś na coś umawiacie to się wywiązujcie z terminów i z obietnicy , to się tyczy wszystkich tutaj obecnych , jak się komuś nie chce i ma w dupie to zawsze znajdzie tłumaczenie, ja jak się z kimś umawiam na coś to się wywiązuje nawet gdybym miał na ryj paść niż potem mam wyjść nie na oszusta a na "fjuta" :jezyk:



ostatnio sam mam taką umówę z jedną osobą z forum ,która napisała coś w stylu "Nie od dziś znamy się z tego forum więc myślę że nikt tu nikogo nie będzie oszukiwał" , jak czytam ten temat to żal.pl




P.S. Largo na twoim druku data nadania to dzień dzisiejszy :>
Ostatnio zmieniony przez MATi 2013-09-13, 16:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Kris 
KLUBOWICZ

Pomógł: 3 razy
Wiek: 32
Dołączył: 04 Lip 2013
Posty: 24
Skąd: Górny/Dolny Śląsk
Wysłany: 2013-09-13, 16:55   

MATi napisał/a:
tu już się cyrk robi , ludzie jak się z kimś na coś umawiacie to się wywiązujcie z terminów i z obietnicy , to się tyczy wszystkich tutaj obecnych , jak się komuś nie chce i ma w dupie to zawsze znajdzie tłumaczenie, ja jak się z kimś umawiam na coś to się wywiązuje nawet gdybym miał na ryj paść niż potem mam wyjść nie na oszusta a na "fjuta" :jezyk:



ostatnio sam mam taką umówę z jedną osobą z forum ,która napisała coś w stylu "Nie od dziś znamy się z tego forum więc myślę że nikt tu nikogo nie będzie oszukiwał" , jak czytam ten temat to żal.pl




P.S. Largo na twoim druku data nadania to dzień dzisiejszy :>


Swoją drogą gdyby MATi mi nie zaufał (miałem wtedy może 1 post na forum), to pewnie do dziś męczyłby się z odświeżaniem ogłoszenia sprzedaży Ecli...
Poprosiłem o rezerwację (ponad miesięczną), opisałem mu w jakiej jestem sytuacji i gdybym się z tego nie wywiązał, to głupio byłoby mi tutaj w ogóle zaglądać...
Tak więc:
MATi napisał/a:
jak się z kimś na coś umawiacie to się wywiązujcie z terminów i z obietnicy

Szczególnie dziwi mnie, że w tym temacie jako "oszuści" pojawiają się użytkownicy, którzy są na tym forum "nie od dziś".
 
 
RENZO 
KLUBOWICZ

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 245
Skąd: USA
Wysłany: 2013-09-13, 17:22   

Dokładnie skoro macie czas na wejście i pisanie komuś że posiadacie daną część to znajdzie i czas na to żeby ją wysłać a nie tylko pieniążki wziasć za to i '' ahh będzie mi sie chciało(nudziło) to wyśle'' ludzie troche odpowiedzialności...
_________________
Mitsubishi Eclipse II - 4G63
 
 
jagos 
KLUBOWICZ

Pomógł: 40 razy
Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 1677
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-13, 17:44   

usunięte
_________________
Był Colt C58A + 4G63T - 230KM
Jest Eclipse 2G + 4G63T - 400KM
Ostatnio zmieniony przez jagos 2013-09-16, 20:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Largo 
KLUBOWICZ

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 712
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-09-13, 18:05   

...
Ostatnio zmieniony przez Largo 2013-09-19, 09:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
jagos 
KLUBOWICZ

Pomógł: 40 razy
Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 1677
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-13, 18:08   

usunięte
_________________
Był Colt C58A + 4G63T - 230KM
Jest Eclipse 2G + 4G63T - 400KM
Ostatnio zmieniony przez jagos 2013-09-16, 20:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Largo 
KLUBOWICZ

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 712
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-09-14, 00:27   

...
Ostatnio zmieniony przez Largo 2013-09-19, 09:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Black 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 1052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-10-14, 23:59   

Chcialbym ponownie odniesc sie do uzytkownika runo. Niestety, jestem mu winien 30zł. Pozdrawiam.
_________________
http://www.cardomain.com/ride/3859333
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2013-10-15, 00:11   

oż Ty oszuście, wstydź się!!!!!
dajcie mu reda, niche zginie!!!!

_________________

 
 
 
rutek65 
KLUBOWICZ

Wiek: 44
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 75
Skąd: Łomża/Orzysz/UK
Wysłany: 2013-10-31, 21:42   

Witam!
Na początku sierpnia zamierzałem naprawić klimatyzację w swoim Eclipsie więc dałem ogłoszenie że kupię rurkę klimy. W ciągu 3 dni dogadałem się z klubowiczem Granat i przesłałem mu pieniądze. Paczka dochodziła do mnie 2 tygodnie i nie mogła dojść, miałem tylko te 2 tygodnie na naprawę z powodu wyjazdu za granicę o czym informowałem sprzedającego. Paczka jak prawie zawsze w takich sytuacjach była wysyłana ze 2 razy.Jak już wyjechałem samochodem za granicę oczywiście bez klimy bo czekałem na zasraną rurkę 2 tygodnie przyszła paczka więc została zwrócona do nadawcy bo nie było nikogo w domu by ją odebrać. Kontaktowałem się Granatem i mówił że jak tylko paczka wróci odeśle pieniądze i znowu dziwnym trafem przez 3 tygodnie paczka nie wróciła do niego. Nie chce mi się już słuchać głupich tłumaczeńi wymówek. Minęło już 2 miesiące i pieniądze też nie wróciły.Kolejny oszust !!!
_________________
ECLIPSE
DIABEŁ NIE SAMOCHÓD
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2013-12-22, 09:23   

runo chciałem się zapytać kiedy mi przelejesz kasę którą mi wisisz już drugi miesiąc mija a kwota nie jest duża :> Numer konta dostałeś i na PW i na facebooku.

Lubię Cie ale lecisz sobie w ch*ja :>

Ja też wisiałem kasę kiedyś wojtasowi ale że nie było jak się spotkać to poszedł przelew na konto i po sprawie.
Ostatnio zmieniony przez MATi 2013-12-22, 11:06, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
rosomak1983 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 1766
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2013-12-22, 12:16   

:doh:
_________________
Eclipse D27A 4x4 4g63T
6 bolt only.
Life is too short to drive boring cars...
Primera P11 2.0
 
 
Largo 
KLUBOWICZ

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 712
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-12-22, 14:01   

rosomak1983 napisał/a:
:doh:


+1 :jezyk:
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2013-12-23, 20:23   

runo rozgrzeszony :ok:
 
 
 
Deron 
KLUBOWICZ

Pomógł: 4 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 149
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2014-05-18, 16:23   

Informuje że zamówiłem u użytkownika Granat czujnik położenia wałków rozrządu MD300102, użytkownik ten twierdził że ma właśnie taki jak szukam, dokonaliśmy transakcji jednak otrzymałem inny czujnik (z wyglądu może to być czujnik położenia wałków ale zupełnie inny typ a podałem dokładne numery). Granat przestał odpowiadać na jakiekolwiek próby kontaktu więc ostrzegam przed kupowaniem u niego części.
_________________

 
 
rutek65 
KLUBOWICZ

Wiek: 44
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 75
Skąd: Łomża/Orzysz/UK
Wysłany: 2014-05-19, 20:11   

Ja wcześniej już pisałem o przekrętach Granata. Mam nadzieję że kiedyś odpowie za swoje kanty !!!
_________________
ECLIPSE
DIABEŁ NIE SAMOCHÓD
 
 
 
wojtas 
KLUBOWICZ

Pomógł: 40 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 2980
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-02-22, 11:54   

jako, ze nie da sie przeniesc postow - pozwoliłem sobie przekopiować z działu sprzedam

wojtas napisał/a:
widze, ze juz przestałeś na pw odpisywać, wiec napisze tutaj:
czy zamierzasz sie ze mną w końcu po ~3 latach rozliczyc, za towar, który mi sprzedałeś trefny (skrzynia biegów) i którą ci zresztą oddałem?
ile lat mozna zwracac kilka stów????
chyba, ze cie to przeroslo finansowo i postanowiles trzymac glowe w piachu, ze jakos to bedzie??

rosomak1983 napisał/a:
wojtas, chodzi o Timonek ?

wojtas napisał/a:
tak, dlatego tu napisałem
moze jak sprzeda graty to ze mną raczy sie rozliczyć :>
oponki to chyba nawet z mojego gst, co timonek?

Timonek napisał/a:
wojtas,
Jak już mnie publicznie oczerniasz to chociaż opisz dokładnie sytuację, ja to mogę zrobić:
Dawno temu kupiłem sobie skrzynię biegów do mojego 1g, była to skrzynia z GST. Po wnikliwym wyczytaniu parametrów okazało się, że ta skrzynia ma dłuższe przełożenia niż GS, więc nie chciałem spowalniać mojego 1g. Wystawiłem skrzynię w klubie w dziale sprzedam, w między czasie napisałem do sprzedającego, że się pomyliłem i czy mógłbym mu ją odesłać. Sprzedający się zgodził, ale w między czasie chętny pojawił się wojtas. Napisałem wojtas-owi, że spoko, że ja nie miałem tej skrzyni na samochodzie, ale sprzedający twierdzi, że ona jest w super stanie (synchro itp są ok). Napisałem również Tobie wojtas, że mam możliwość odesłania tej skrzyni temu sprzedawcy i że ja nie mam pojęcia czy ta skrzynia jest w ok stanie, pamiętasz? - czyli chyba liczyłeś się z ryzykiem? Po jakimś czasie wojtas założył skrzynię i stwierdził, że nadaje się na śmietnik - po czym zażądał ode mnie zwrotu kosztów... Nie umawialiśmy się również na żadne zwroty, ani towaru, ani kasy przed naszym dealem, ponieważ jasno Ci powiedziałem, że mogę ją oddać sprzedającemu i że nie wiem w jakim jest stanie...
Po długim męczeniu mnie privami ustaliliśmy, że oddam Ci część kosztów - mimo że wcale się do tego nie poczuwałem... Spłaciłem Ci nie pamiętam ilę, ale coś ponad 150zł, a później przestałem, ponieważ sobie to znowu przemyślałem i stwierdziłem, że w takiej sytuacji jaka nas spotkała wcale do tego nie jestem zmuszony... Do tego zablokowali mnie na długo na forum. Co do opon, nie są to opony z GST, tylko są to moje opony w dużo lepszym stanie, a i żadnej skrzyni nie odbierałem od Ciebie (bo twierdzisz, że mi ją oddałeś). Resztę pozostawiam klubowiczom do osądu. Pozdro

[ Dodano: 2015-02-22, 00:44 ]
A i z tego co pamiętam, to ziomek, któremu sprzedawałeś swoje szare GST żalił się, że od razu po kupnie ma problemy z ciśnieniem oleju. Oddałeś mu kasę za auto, albo chociaż za naprawę awarii...?


wojtas napisał/a:
co do twojego kolesia i jego skrzyni - tak było tak i umówiliśmy sie, ze z uwagi na zaistniałą sytuację podzielimy sie kosztami na pół - czyli obaj bedziemy po równo w plecy - to chyba uczciwe nieprawdaż - z mojej strony też?? bo generalnie skrzynie wzialem od ciebie i powinienem cala odpowiedzialnosc zrzucic na ciebie, ale poszedlem ci na reke
w miedzyczaise faktycznie zmieniałes zdanie :) - bo jak to mówiłeś "przemyslales sobie wszystko jeszcze raz" :)
czyli jak to w końcu było : umawiasz sie, czy jednak walisz w ch*ja? :)

nie chce mi sie z toba pisac wywodow i odbijac piłeczki, bo juz dawno pokazałeś co z ciebie z typek, ale myslalem ze jednak umiesz wyjsc z twarza z takiej sytuacji..
nie chodzi mi o te 100zl (chyba, bo juz nawet nie pamietam), ktore mi jeszcze wisisz, jakos to przeboleje :) bardziej o zasady, ale widac źle trafiłem :)

i nie płacz, ze pisze publicznie, bo nie pisałem przez 4 lata. potem za pajacowanie cie zbanowali i tez czekalem :)
teraz moglem w koncu odpisac, bo cie odblokowali wiec napisalem 2 PW i nie odpisales i chowasz morde w piach
i co ? i jajco
tyle czekania na te ~100zł :) i wszystko jak krew w piach - bo bida panie, bo nie mam co jesc, bo ciocia w szpitalu :hahaha: ile to wymówek było :hahaha:
i pomyśleć ze ci jeszcze przegląd załatwiłem ze 2 razy :lol:

prosze moderatorów o przeniesienie moich i jego postow tutaj zebym nie musial pisac drugi raz
http://www.mekp.pl/viewto...ighlight=oszust
- niech tak jak piszesz, twoją postawe osądzą klubowicze ;)
a z toba frajerze nie mam o czym dyskutowac :ok:

ps
co do gst to kolega sprawdzał i upalal auto na miejscu jak przyjechal i nic sie nie dzialo
wrocil z wawy do poznania i tez nic - nawet mi smsy potem pisał, ze wszystko ok
potem byly jakies akcje z motodoktorami, rozkrecaniem silnika itp nie wnikam
ale , to chyba zupelnie co innego niz kupic kupe złomu do niczego sie nie nadajaca wiec nie wiem po co sie z tym wpierdalasz?

a skrzyni nie odebrales, bo ci sie nie chcialo - lezala i czekala u Mareckiego.


Timonek napisał/a:
Odpowiedz mi tylko na pytanie, dlaczego ja mam ponosić cześć kosztów, jeżeli umawialiśmy sie przy sprzedaży tak jak to opisałem? Chcesz mnie wrzucać do działu "oszust"? Nikogo w życiu tutaj nie oszukałem. Ubliżajasz mi - typowe zachowanie ziomka z Mokotowa. To prawda, pomogłeś mi w załatwieniu przeglądu (raz) i jestem Ci za to wdzięczny.


wojtas napisał/a:
człowieku nie wziąłbym od ciebie niczego na zasadzie
Timonek napisał/a:
Nie umawialiśmy się również na żadne zwroty, ani towaru, ani kasy przed naszym dealem
wiec nie kłam i nie pajacuj
byłem juz w podobnych sytuacjach z ludzmi na forum i zawsze kase oddawałem jak cos bylo nie tak i ze mna tez wiele osób postąpiło uczciwie - jak sie handluje uzywkami to sie tak czasami zdarza
zreszta jak pisałem nie mam zamiaru z toba dalej dyskutowac, bo mi na to szkoda czasu
Timonek napisał/a:
Ubliżajasz mi - typowe zachowanie ziomka z Mokotowa

:hahaha: :hahaha: dzieciaku dorośnij
i niespodzianka - nie jestem z mokotowa :lol:

Timonek napisał/a:
Ale nie rozumiem o co Ci chodzi w słowie "nie kłam"? W związku z czym ja kłamie?
Nazywasz mnie oszustem? Wiesz kto to jest? Polecam słownik. Miałem na tym forum wiele transakcji i wątpię, żeby ktoś mnie tutaj tak nazwał... Nie rozumiesz, że przed naszą transakcją wyraźnie Ci wyjaśniłem, że ja osobiście nie znam stanu tej skrzyni? Wyjaśniłem Ci również, że bez problemu mogę ja zwrócić i odzyskać całą kasę u sprzedającego, zgodziłeś się na to, wiedziałeś że jest ryzyko bo to używana skrzynia... Nie oszukałem Cię wojtas, ponieważ nie ustaliliśmy między sobą najważniejszej rzeczy: jeżeli powiedziałbyś coś takiego: "biorę ją od ciebie, ale jak będzie coś nie tak to oddajesz mi kasę", "dajesz mi gwarancję", "oddajesz część kosztów". Czy Ty myślisz, że ja bym Ci w tym momencie ją sprzedał, mając możliwość odesłania i bezstresowego odzyskania gotówki... Potem po jakiś 3 miesiącach, albo dwóch już nie pamiętam od sprzedania, nagle się odzywasz do mnie i domagasz się zwrotu pieniędzy. [/b]

[ Dodano: 2015-02-22, 11:20 ]
mało tego część kasy Ci zwróciłem mimo wszystko.


Timonek napisał/a:
Ale nie rozumiem o co Ci chodzi w słowie "nie kłam"? W związku z czym ja kłamie?

Timonek napisał/a:
Nie oszukałem Cię wojtas, ponieważ nie ustaliliśmy między sobą najważniejszej rzeczy: jeżeli powiedziałbyś coś takiego: "biorę ją od ciebie, ale jak będzie coś nie tak to oddajesz mi kasę", "dajesz mi gwarancję", "oddajesz część kosztów". [/b]

przeciez tak wlasnie bylo!!! sprzedales zapewniajac ze jest w dobrym stanie bo ktos ci tak mowil i tyle bylo z ustalen!!! przestan dopowiadac farmazony o "ustaleniach" kto co powiedzial a czego nie
kupilem od ciebie. byla zepsuta. oddajesz mi kase . czego tu nie rozumiesz?
_________________
http://www.mekp.pl/viewtopic.php?p=221749#221749
 
 
IREK 
KLUBOWICZ

Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 24 Wrz 2012
Posty: 42
Skąd: PRZEDMOŚCIE
Wysłany: 2015-03-26, 10:35   

witam natrafiłem na oszusta w naszych szeregach ,koleś zrobił mnie na przełącznik przeciwmgłowych wersja euro,przysłał z pourywanymi plastikami i wiedzial o tym a mimo to pisał że jest sprawny,wzioł za niego 60 zł to nie dużo ale tak sie nie robi i lepiej ostrzegać przet takimi psełdo kolegami z mekp.pl mam na to wszystkie dowody jakie posiadam w tym foto włacznika kopie przelewu rozmowe między nim a mną,ten pan się nazywa ..arek dominik.. jego profil jest na fb mitsubishi eclipse.
_________________
TALON USA 2G
 
 
DedE 
KLUBOWICZ


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 937
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-03-26, 15:20   

IREK napisał/a:
jego profil jest na fb mitsubishi eclipse.

Tam przeciez nie ma żadnej moderacji. Klub jest tu, a nie na fb.
_________________

Patrz w Lusterka Motocykle są Wszędzie !
ex Eclipse 2g (do 08.08.11r)
daily : Volvo S80 D5 & Volvo c30 R-resign by Heico Sportiv 212/550
For fun : Volvo c70 T5 313whp & YAMAHA R6
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2015-03-26, 15:31   

to fakt nie ma to grupa otwarta ogólnie , ale wstyd coś takiego robić dla kilku złociszy , można owego Pana z grupy usunąć na fb
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 17