Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Trzcina
2016-01-14, 20:01
Oszust
Autor Wiadomość
Thalib 
KLUBOWICZ
Pan Fantasta

Pomógł: 2 razy
Wiek: 42
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 172
Skąd: wziąć na piwo?
Wysłany: 2015-03-26, 16:36   

Na fb powinna być grupa zamknięta i wstęp tylko z zaproszenia, czyli:
- przyjeżdża na spoty/zloty - ludzie go znają osobiście - można zaprosić.
 
 
RoXall 
KLUBOWICZ


Wiek: 40
Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 52
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-11, 22:08   

Kolego co z paczką z pompą paliwą i wiązką z GST dla mnie?
Od naszej ostatniej rozmowy minęły 2 tygodnie a pisałeś, że wszystko masz wymontowane - adres podałem.

PW na mekp nie odbierasz ode mnie pomimo logowania...

[ Dodano: 2015-12-30, 22:38 ]
Kolego w przesyłce od Ciebie przyszła pompa ze zwykłego GS`a a nie GST.
Subtelna różnica...

Podaję oznaczenia z pompy: 195130-0510.

Półtora roku a sprawa niezakończona...i doprosić się nie mogę. Kontaktu zero telefon/PW.
Totalna zlewka.


jagos napisał/a:
Nie z GST a z Colta w, ktorym siedzialo Turbo. I pompa z Colta. To w zamian za wtryski i pompe z evo. Koniec tematu.


Kolego nie żaden koniec tematu bo albo masz krótką pamięć albo zachowujesz się delikatnie pisząc niepoważnie, któryś raz zresztą w stosunku do mnie. Skoro nie ma z Tobą kontaktu w inny sposób zmuszony byłem napisać to tutaj. Nie chodzi mi o żadną wiązkę a pompę paliwa. W takim razie przypomnę Ci skoro nie potrafisz po półtora roku wyjść z honorem z tej sytuacji.

Według ogłoszenia jakie zamieściłeś miała to być pompa z GST a nie z pojazdu, z którym po swapie jeździł silnik z GST:

Wrzucam ogłoszenie jakie zamieściłeś na coltmania.pl i to samo tu na mekp.pl (tak się składa, że mam jego zapis):
Ostatnia pozycja: "osprzętu silnika".




PS>Szczerze? Nie czepiałbym się i pomyślał, że zwyczajnie zapomniałeś albo się pomyliłeś gdyby nie to, że mam prawo myśleć, że powtarza się sytuacja "z wtryskami"... i że krótko pisząc traktujesz swoich klientów z "lekkim poważaniem". Ja wywiązałem się w stu procentach przywożąc Ci pieniądze w zębach i zachowując się poważnie w stosunku do Ciebie (w 21 wieku mając swoje sprawy na głowie znam definicję słowa "oddzwonić" i staram się nie kontaktowac poprzez smsy. Ty możesz to powiedzieć o sobie? Przypomnę kontakt a właściwie jego brak całkowity (kom/PW), dotrzymywanie słowa (przywiozę we wskazane miejsce razy "ix", doślę), zbywanie (przyjedź za tydzień, wyjmę w przyszły weekend i cytuje "wszyscy coś ode mnie chcą", odwlekanie i matactwo (wtryski z evo potem jednak pomyłka bo z GST , potem, że z nissana z350 a w rzeczywistości wiesz jak jak było-nie muszę tu chyba tego pisać prawda?...). Pompę miałeś mi dowieźć na dniach od momentu zakupu. Pamiętasz kiedy to było? Przypomnę minęło ponad półtora roku. Po czym wysyłasz mi paczkę bez słowa niemalże tylko dlatego, że zamieszczam w Twoim temacie wpis:
Kod:
http://coltmania.pl/sprzedam/buda-c58a-t7707.html

i dostaję po tym wszystkim pompę seryjną z colta c5x/ca0/GS a nie z GST. Z wtryskami dowiedziałem się od osób trzecich jak było w rzeczywistości a od Ciebie usłyszałem kilka innych wersji. Pozostawmy to jednak w spokoju bo dostałem w zamian wiązkę bo już dość miałem czekania na kolejne wersje, jednak zdanie o Twojej prawdomówności mam już wyrobione niech i inni je poznają skoro nie umiesz się zachować jak przystało. Wiesz co mnie w tym wszystkim boli najbardziej? Myślałem, te same kluby, inspiracje, wspólni znajomi, zdążyłem Cię na serio polubić - a Ty wykręcasz komuś takie numery... brak słów.
_________________
三菱 コルト 4g 4x4: 4g93C Mivec Eaton m62 (work in progress)
三菱 日食 1g GSX: 4g63T 14b/16g
Ostatnio zmieniony przez RoXall 2016-01-13, 18:46, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
jagos 
KLUBOWICZ

Pomógł: 40 razy
Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 1677
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-11, 23:22   

Pompę wyjąłem z Colta, która w nim siedziała i, którą zakupiłem od użytkownika tego forum. Kupiłem jako pompę z GST/GSX. Nawet nie sprawdzałem jej numerów tylko wpakowałem do auta i odpaliłem i jeździłem. Tą tez pompę wymontowałem i wysłałem tobie razem z wiązką. Nie pomyślał bym, że to pompa od GS-a bo nawet nie sprawdzałem jej numerów.
Zapomniałeś dodać, ze w zamian, ze nie miałem wtedy pompy i wtrysków z EVO dostałes zamach z GSX-a w razie gdybym nie znalazł wtrysków i pompy, które zawieruszyły się w garażu.

Czego jeszcze odemnie oczekujesz?

Jeszcze tak dalej będziesz (odemnie czegoś chciał) to udam się do swojego prawnika komisowego i złoże pozew o wyłudzanie!

[ Dodano: 2016-01-12, 00:41 ]
Nikogo w życiu nie okłamałem i nie okradłem. Pomagałem zawsze gdy tylko mogłem (pisze o osobach z forum) Zawsze płaciłem za zakupione graty i zawsze staram sie wysyłać na czas. Niektórzy to wręcz wykorzystali. Zawiozłem/przywiozłem/pomogłem/dałem/pożyczyłem za darmo.... a później śmieją się z Ciebie za twoimi plecami. Niejednokrotnie miałem dostać coś w zamian, ale się o to nie upominam, ale pamiętam.

Gdy koś czegos potrzebuje to wie gdzie mieszkam, pracuje, mam garaż. Żeby podpytać, doradzić się to każdy wie gdzie dojechać, ale żeby przyjechać po wiązkę czy pompę to już nie.

Dlatego przyjąłem zasadę... NIE! pomagać/doradzać/pożyczać/oddawać za darmo.

I proszę administratora/moderatora o usunięcie "śmieci" z mojego postu. Jak ktoś coś ma- zapraszam prywatnie.
_________________
Był Colt C58A + 4G63T - 230KM
Jest Eclipse 2G + 4G63T - 400KM
 
 
RoXall 
KLUBOWICZ


Wiek: 40
Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 52
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-12, 16:36   

Jedno szybkie pytanie: To czemu do mnie nie oddzwaniasz, nie odbierasz, nie odpisujesz - numer znasz? Czemu nie odbierasz PW ode mnie?

---

Jaki zamach o czym Ty piszesz? Nigdy nie oczekiwałem żadnej pomocy od Ciebie, nigdy nie chciałem nic pożyczać a tymbardziej nie oczekiwałem ani nic nie dostałem za darmo.
Kolejna historia wyssana z palca jak z wtryskami czy osób z którymi lawirujesz jest więcej?

Kolego o zamach (do GST zresztą) to Ty do mnie dzwoniłeś czy nie mam do odsprzedania. Twój zamach z GSX powędrował do Virusa a nie ja go "dostałem". Ja swój zamach do GSX szukałem długo i w końcu kupiłem od Rosomaka1983 więc przestań wymyślać. Rosomak może potwierdzić. Zresztą zrobiłem z nim parę transakcji i z każdej byłem zadowolony...


Do prawnika?
Nie rozśmieszaj mnie...
Jedyną osobą która w tej sytuacji powinna się udać do prawnika jestem ja.
Nie umiesz traktować ludzi poważnie i nie umiesz używać słowa przepraszam gdy zachodzi taka potrzeba a tym bardziej dotrzymywać danego słowa.
Słuchaj dla mnie to tę pompę mogłeś dostać od samego prezydenta stanów zjednoczonych nawet mnie to nie obchodzi - ja sugerowałem się ogłoszeniem tym co w nim napisałeś i zapłaciłem za pompę z GST a nie za pompę z GS`a.
Twoje wypowiedzi sobie zapiszę, moderacja/administracja na coltmania.pl już radziła mi stworzyć odpowiedni wątek... czyżbym nie tylko ja został "odpowiednio" przez Ciebie potraktowany?


PS>A skoro nie sprawdziłeś numerów tej pompy to czemu opisałeś ją w ogłoszeniu jako pompa z GST?
To jest forum a nie piaskownica. Tu dorośli ludzie kupują.

PS2>Prywatnie to kolego ani nie odbierasz ode mnie telefonów ani nie odczytujesz PW pomimo logowanie się na mekp.pl - dlatego masz śmietnik w temacie.

Moderację/Administratorów zainteresowanych sprawą uprzejmie proszę o kontakt (ewentualne przeniesienie wydzielonych postów do odpowiedniego tematu). Sprawa dotyczy transakcji przeprowadzonej na podstawie ogłoszenia zamieszczonego na mekp.pl.
_________________
三菱 コルト 4g 4x4: 4g93C Mivec Eaton m62 (work in progress)
三菱 日食 1g GSX: 4g63T 14b/16g
Ostatnio zmieniony przez RoXall 2016-01-12, 16:58, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
jagos 
KLUBOWICZ

Pomógł: 40 razy
Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 1677
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-12, 19:09   

jagos napisał/a:
Czego jeszcze odemnie oczekujesz?


j/w
_________________
Był Colt C58A + 4G63T - 230KM
Jest Eclipse 2G + 4G63T - 400KM
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2016-01-12, 22:37   

Hmm, ja tu nie jestem od rozstrzygania sporów, ani nie jestem stroną w sporze ale opinię mogę sobie wyrazić jak każdy.
Jak dla mnie to wersja RoXall bardziej mi się trzyma kupy i jest spójna. Jagos Twoje zachowanie jest dla mnie dziecinne, poczawszy od straszenia prawnikami ( tu się już straszyli mordobiciami i najazdami na chaty i każdy lał na to sikiem prostym) przez płakanie i wylewanie żali że każdy coś od Ciebie chce ( pewnie łącznie za "skarbowym") po faktycznie szczeniacką akcje z Tymi wiadomościami PW. Jak zauważyłem RoXall odzywa się na 4um głównie jak ma coś mądrego do powiedzenia i skoro zdecydował się do Ciebie napisać w Twoim temacie to sądze że nalegał na kontakt. Może odpisz mu teraz dlaczego nie odpowiadałeś na jego PW skoro bywałeś na 4um i na 100% odczytywałeś wiadomości ( przypuszczam że RoXall po prośbie udostępnił by screeny na potwierdzenie że wysyłał takowe).
No i chyba na prawde masz tam niezły bajzel skoro RoXall lepiej wie od Ciebie komu sprzedałeś/podarowałeś swoje części, myśle że Ros też potwierdzi wersję RoXalla. Już nawet nie chce pytać o co tam chodziło z tymi wtryskami ale przeczuwam też niezłą historię.
Co do akcji z pompą to może powiem tak. Ktoś mi sprzedaje woreczek i mówi że w środku jest czekolada, ja woreczek z czekoladą sprzedaje komuś innemu, on otwiera a tam gówno! Do kogo on mam mieć pretensje że ma gówno w worku? chyba do tego od którego kupiłe tą "czekoladę" a nie do "entego" poprzedniego włascicila. Kupiłeś gówno, ktoś Ciebie handlarza zrobił w wielkiego penisa, sprzedałeś to gówno - mówisz że nieświadomie i ja Ci wierzę - ale teraz jak to cuchnie to się dzwoni, przeprasza, oddaje kesz i zabiera swoją kupę - puki jej smród nie będzie się za Tobą cięgnął i pewnie tu i pewnie w okolicy.

Także Pany, załatwcie te sprawe jakos po ludzku, słowo przepraszam na prawde nie wypali krtani, po co się spinać jak można działać razem.

Jagos, to nie jest atak na Ciebie z mojej strony bo nie stoje tutaj po czyjejś stronie, nie znam Cię osobiście, nie miałem przyjemności spotkać dlatego nie oceniam jako całokształtu człowieka a jedynie mogę ocenić to co piszesz na 4um - co też czynię. Po prostu ja to tak widzę jako osoba stojąca obok i przypatrująca się

PEACE :ok:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Tofik 2016-01-12, 22:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
GOLDI 
KLUBOWICZ

Pomógł: 198 razy
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 4043
Skąd: KrK/Rbk
Wysłany: 2016-01-12, 23:08   

chopy :) pompe z evo mozna kupic za 50zł, wiec nie wierze ze robice spor o jakas smierdzaca pompe z gst warta pol ceny w/w po forach otwartych :P ogarnijcie sie :)
_________________
"Choć śmieje się ostatni, ja wciąż jestem poważny..."
Toyota Mr2 sw21
 
 
jagos 
KLUBOWICZ

Pomógł: 40 razy
Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 1677
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-12, 23:27   

Nie mam zamiaru sie przed nikim tłumaczyć. Tym bardziej na forum na, którym osobiście znam 3-4 osoby.

GOLDI napisał/a:
pompe z evo mozna kupic za 50zł


dlatego też zapytałem

jagos napisał/a:
jagos napisał/a:
Czego jeszcze odemnie oczekujesz?


j/w
_________________


Czy pompę czy kasę.
_________________
Był Colt C58A + 4G63T - 230KM
Jest Eclipse 2G + 4G63T - 400KM
 
 
rosomak1983 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 1766
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2016-01-13, 01:15   

Tofik napisał/a:
myśle że Ros też potwierdzi wersję RoXalla.

tzn co moge potwierdzic to tak Roxall kupował odemnie jakis czas temu zamach gsx-a.

Jagos kup dobra flache,podeslij przepros i pomysl czy warto było. Osobiscie bym sie wk**wił jakby mnie tak ktos potraktował.... Pomyłka z pompa to pikus ale wczesniejsze dobijanie sie domaganie sie o swoje... przez 1.5 roku (o te wtryski) !!! no chyba cos tu jest nie tak nie uwazasz?
Jak sie umówiłes na jedno trzebaby jakos byc honorowym i dotrzymac badz jesli nie byłes w stanie dotrzymac (np nie ze swojej winy) to trzeba dogadac sie na jakis kompromis a nie zlewac kolege i myslec ze w koncu da sobie spokój. Ale ogólnie wasza sprawa, z tym ze przez głupote wstydu sie najadłes... wszystko wskazuje na to ze zasłuzyłes sobie na to. No ale zawsze mozna sie ogarnac przynac do błedu. zadoscuczynic i wyciagnac nauke na przyszłosc. pzdr
_________________
Eclipse D27A 4x4 4g63T
6 bolt only.
Life is too short to drive boring cars...
Primera P11 2.0
Ostatnio zmieniony przez Trzcina 2016-01-13, 19:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2016-01-13, 10:34   

rosomak1983 napisał/a:
tzn co moge potwierdzic to tak Roxall kupował odemnie jakis czas temu zamach gsx-a.


no właśnie o to chodziło ;)
_________________

 
 
 
ronino 
KLUBOWICZ

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 224
Skąd: Wwa
Wysłany: 2016-01-13, 14:16   

trochę oftop dla uspokojenia tematu

https://www.youtube.com/watch?v=ap1637Dh_Oc
 
 
 
wojtas 
KLUBOWICZ

Pomógł: 40 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 2980
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-13, 15:10   

Na potwierdzenie zlodziejskiej natury Jagosa, dodam od siebie, ze jezdze z jego dyferencjalem ,poloskam i przegubami, ktore mi pozyczyl na testy i za co niczego w zamian nie oczekuje :hahaha:
_________________
http://www.mekp.pl/viewtopic.php?p=221749#221749
 
 
rosomak1983 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 1766
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2016-01-13, 17:42   

Moze Jagos jest w porzadku dla znajomych pewnie tak, moze tez podlewa rosliny w czasie suszy i przeprowadza staruszki przez ulice... ale chyba w tym wypadku nie był fair. Ja zreszta nie wiem nie oceniam ale tak to wyglada.
_________________
Eclipse D27A 4x4 4g63T
6 bolt only.
Life is too short to drive boring cars...
Primera P11 2.0
 
 
RoXall 
KLUBOWICZ


Wiek: 40
Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 52
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-13, 18:25   

Tofik napisał/a:
(...) Może odpisz mu teraz dlaczego nie odpowiadałeś na jego PW skoro bywałeś na 4um i na 100% odczytywałeś wiadomości ( przypuszczam że RoXall po prośbie udostępnił by screeny na potwierdzenie że wysyłał takowe).
No i chyba na prawde masz tam niezły bajzel skoro RoXall lepiej wie od Ciebie komu sprzedałeś/podarowałeś swoje części, myśle że Ros też potwierdzi wersję RoXalla. Już nawet nie chce pytać o co tam chodziło z tymi wtryskami ale przeczuwam też niezłą historię.


Owszem mógłbym takowe udostępnić.
Od bidy nie wiem nawet czy nie mam jeszcze korespondencji smsów z datami w starym telefonie i również porobić zdjęcia.
Nic nikomu nie zostało podarowane Virus kupił to koło zamachowe a nie dostał zanim jeszcze ja kupiłem silnik.

GOLDI napisał/a:
chopy :) pompe z evo mozna kupic za 50zł, wiec nie wierze ze robice spor o jakas smierdzaca pompe z gst warta pol ceny w/w po forach otwartych :P ogarnijcie sie :)


wojtas napisał/a:
Na potwierdzenie zlodziejskiej natury Jagosa, dodam od siebie, ze jezdze z jego dyferencjalem ,poloskam i przegubami, ktore mi pozyczyl na testy i za co niczego w zamian nie oczekuje :hahaha:



Czytam i nie wierzę...
Po pierwsze nikt tu Jagosa od złodziei nie wyzywał a na pewno już nie ja.
Po drugie tu nie chodzi o 5, 20, 50 czy 100zł bo w nosie mam takie pieniądze. Ta pompa była gwoździem do trumny a właściwie sposób w jaki Jagos zareagował. Tu chodzi o to aby swoje sprawy załatwiać do końca a ludzi traktować w sposób taki jakim samemu chciałoby się być traktowanym w danej sytuacji. W sposób poważny i z należytym szacunkiem. Tak się składa, że dawno temu już (bo bym się nie doczekał) zakupiłem zarówno wtryski z evo, pompę walbro 255 oraz wiązkę z GST która doszła do mnie na dniach również teraz od Jagosa zamiast tych nieszczęsnych wtrysków z evo - bo bym się nie doczekał. Co miałem półtora roku czekać? A gdybym jednak musiał? Równie dobrze mógłbym napisać teraz dzięki Jagos za graty w końcu po półtora roku mogę sobie swapa zrobić... Chciałby któryś z Was czekać półtora roku na sfinalizowanie transakcji a potem jeszcze kolejny raz być potraktowanym jak naciągacz czy wyłudzacz?



jagos napisał/a:
jagos napisał/a:
Czego jeszcze odemnie oczekujesz?


j/w


Czego oczekuje? - napisze Ci.
Chciałem mordę trzymać na kłódkę i zachować te rewelacje dla siebie.
Nie jestem typem awanturnik i, nazgłaśniacza a ludzi wolę scalać niż rozdzielać.
Nie mam tez problemów ze wszystkimi choć zdarzyły mi się trzy felerne transakcje na tle kilkudziesięciu (myślę, że ok 50) przeprowadzonych tu na mekp.pl na evo.org na mitsumaniaki.pl czy coltmania.pl - o dziwo wszystkie dotyczyły CM (bo tez tam jesteś).
Do tego brałem pod uwagę, że dojdą dość nie miłe sytuacje w których pewnie gdzieś tam się na spotach czy tego chcemy czy nie spotkamy się - i na pewno będziemy skakać z radości na swój widok. Ale oczywiście Ty będziesz miał odwagę spojrzeć mi w oczy z poczuciem, że z Twojej strony wszystko było ok prawda?
Po półtora roku dopraszania się o swoje w sposób nad wyraz grzeczny i kulturalny prawie każdy wyszedłby z siebie - ja nie wyszedłem. Jednak w momencie kiery rozpakowałem paczkę od Ciebie i zobaczyłem KOLEJNY problem napisałem do Ciebie tym razem już w temacie bo wybacz ale nie miałem ochoty czekać kolejne półtora roku na rozwiązanie/odpowiedź a reszta potoczyła się sama. Zreszta kiedyś już w jakimś temacie zapytałem zasugerowałem abyś się odezwał czy coś w tym stylu i o dziwo też podziałało. Mogłeś do mnie napisać PW, zadzwonić, napisać SMSa cokolwiek wolałeś potraktować mnie tak jakbym to ja bym czemukolwiek winien. Mogliśmy sprawę zamknąć z minutę gdyby tylko zależało Ci na jej zamknięciu.
Prawda jest taka, że gdybym nie rozpoczął tego działania na CM i na mekp.pl paczki pewnie nie odstałbym do dzisiaj.

Odpiszę Ci więc w końcu czego oczekiwałem bo już nawet i na to nie liczę po tym co napisałeś w następstwie w tym temacie.
Słuchaj nie wiem co takiego Ci zrobiłem (lub z kim mnie mylisz), że tak mnie potraktowałeś.
Jedyne jednak czego oczekiwałem to odrobiny szacunku.

jagos napisał/a:
Nie mam zamiaru sie przed nikim tłumaczyć. Tym bardziej na forum na, którym osobiście znam 3-4 osoby.

Przynajmniej ja nawet przez chwilę o tym nie zamarzyłem.
Skoro przede mną jak widać przez półtora roku też nie czułeś takiej potrzeby.
A jeśli reszta Twoich transakcji wyglądała tak super jak opisał to w skrócie Wojtas to nie pozostaje mi nic innego jak napisać: Dzięki czuję się doceniony.

Tyle z mojej strony. Po półtora roku straciłem chyba i tak wystarczająco dużo czasu.
_________________
三菱 コルト 4g 4x4: 4g93C Mivec Eaton m62 (work in progress)
三菱 日食 1g GSX: 4g63T 14b/16g
Ostatnio zmieniony przez RoXall 2016-01-13, 18:42, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
jagos 
KLUBOWICZ

Pomógł: 40 razy
Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 1677
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-13, 19:26   

RoXall, wiesz, że wiązkę wystawiłem na sprzedaż i kiedy tylko napisałeś/powiedziałeś, że chcesz ją w zamian za wtryski i tak tez ją spakowałem i leżała do momentu az znów znajdę czas na wyjęcie baku i odkręcenie z niego pompy. Fakt trwało to, ale nie dlatego, ze mi sie nie chciało a po prostu mam mega mało wolnego czasu. Buduje dom, ogarniam komis. W garażu bywam 1 na 2 miesiące. Ba nawet te graty długo woziłem w samochodzie bo była też opcja, że miałeś przejeżdżać i po to wpaść do komisu. Pompę wyjąłem z Colta, zawinałem i wysłałem razem z wiązką. Pompy nie sprawdzałem bo uwierzyłem na słowo osobie od, której kupiłem też skrzynię niby z GST a, która okazała się skrzynią z Gala TD, którą Ci dałem. Nr. skrzyni też sprawdzałem w momencie gdy zamach z GST nie chciał w nią wejść, ale to było dawno po zakupie tak, że nie drążyłem tematu. Pompa gdyby choć przez chwilę dawała oznaki małego ciśnienia na pewno bym ją wyjął i doszedł bym, że to jednak z GS-a. Wysłałem ją z przekonaniem, że to pompa od turbo.

Najgorsze, że tu chodzi tylko o pompę a wielu ludzi zrobiło ze mnie złodzieja i nie wiadomo kogo.
Co do zamachu to faktycznie tak było z tym Virusem. Ja was na początku nie odróżniałem, obydwaj Coltami przyjeżdżaliście i mi się po prostu poj**ało za co przepraszam.

Na forum EVO jest gość, który sprzedaje pompę. Dogadałem się z nim na 70zł+przesyłka. Więc jeśli chcesz nadal pompę to wyślę Ci ją lub jeśli chcesz to przeleję Ci 100zł.

Tak serio to wolę puścić przelew. W sumie to też liczyłem, że będziesz chciał kasę za pompę to bym się nie je*ał cały dzień w garażu i bym nie tracił czasu na wyciąganie tej z Colta.

Nie miałeś wtyczki do CASH-a przywiozłem Ci i oddałem za darmo- nie chciałem nic. Niby wtyczka, ale wiązkę drugą musiałem rozciąć.

RoXall napisał/a:
A jeśli reszta Twoich transakcji wyglądała tak super jak opisał to w skrócie Wojtas to nie pozostaje mi nic innego jak napisać: Dzięki czuję się doceniony.


Akurat dyfer szykowałem do piaskowania i miałem wyjęty. A to, że spotkaliśmy się po drodze to inna sprawa.

Panowie ale brzydkie wyrazy wykropkujcie chociaż..... / Trzcina
_________________
Był Colt C58A + 4G63T - 230KM
Jest Eclipse 2G + 4G63T - 400KM
Ostatnio zmieniony przez Trzcina 2016-01-13, 19:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
rosomak1983 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 1766
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2016-01-14, 02:39   

jagos napisał/a:
Najgorsze, że tu chodzi tylko o pompę a wielu ludzi zrobiło ze mnie złodzieja i nie wiadomo kogo.

Po pierwsze to sam z siebie zrobiłes i przyjmij to na klate jak mezczyzna a nie robisz z siebie ofiare jeszcze :wtf: .. A jak nadal nie rozumiesz ze nie chodzi tu o jakas pompke to sobie przeczytaj jeszcze raz co napisał Roxall. Jesli to prawda co pisze Roxall a gosc jest normalny jak na moje odczucie, i nie gada fazmazonu to nie odwracaj kota ogonem bo zachowałes sie ch*jowo i tyle.Miej jaja sie do tego przyznac choc. Ja zawsze pisze co mysle, i nie właze w dupe, tak jak co niektórzy np Goldiemu (nic do Golda nie jego wina)... Musiałem napisac od serca co o tym mysle, nie miej mi za złe Jagos to tylko szczerosc.
Sam sobie przemysl byla umowa kase wziołes , no to jak k*rwa mozna przez 1.5 roku zwodzic i sie ukrywac przed uregulowaniem transakcji. ch*j kogo obchodzi ze masz swoje sprawy kto ich nie ma. Jak wziałes pieniadzie to masz sie wywiazac w sensownych terminie, badz znalesc inne kompromisowe rozwiazanie a nie sie ukrywac i ignorowac.
No bys sie nie wkurwił bys ?

Ros, rozumiem wzburznie ale możesz z łaski Swojej nie rzucać paniami lekkich obyczajów i męskimi organami rozrodczymi na prawo i lewo ?? / TOFIK
_________________
Eclipse D27A 4x4 4g63T
6 bolt only.
Life is too short to drive boring cars...
Primera P11 2.0
Ostatnio zmieniony przez Tofik 2016-01-14, 11:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
wojtas 
KLUBOWICZ

Pomógł: 40 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 2980
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-14, 05:52   

Rosomak - sedzia anna maria wesolowska ;)
_________________
http://www.mekp.pl/viewtopic.php?p=221749#221749
 
 
rosomak1983 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 1766
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2016-01-14, 08:55   

wojtas, moze byc. :ok: Jako ze jestes skoligacony z oskarżonym sad nie wezmie Twoich zeznan pod uwage, jako nieobiektywne. :lol2: :hahaha:
_________________
Eclipse D27A 4x4 4g63T
6 bolt only.
Life is too short to drive boring cars...
Primera P11 2.0
Ostatnio zmieniony przez rosomak1983 2016-01-14, 09:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jagos 
KLUBOWICZ

Pomógł: 40 razy
Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 1677
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-14, 09:08   

Czekam na decyzje Roxala.
_________________
Był Colt C58A + 4G63T - 230KM
Jest Eclipse 2G + 4G63T - 400KM
 
 
RoXall 
KLUBOWICZ


Wiek: 40
Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 52
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-14, 17:24   

OK Jagos rozumiem ale kontakt z Tobą był żenujący. Umawialiśmy się na jakiś dzień po czym nie odbierałeś telefonu to nie była jednokrotna sytuacja. Między innymi dlatego nie jechałem do komisu (którego adresu mi zresztą nie podałeś i znam tylko ulicę a nie mam czasu na zabawy w detektywa i sprawdzanie wszystkich komisów na al.Krakowskiej) bo nie jest mi on totalnie po drodze a jaką miałem pewność, że stracę swój czas i paliwo zajadę tam a Ty będziesz a przede wszystkim będziesz miał ta pompę? Żadną. Tak się nie robi - zobacz jak się to rozciągnęło. Jagos to półtora roku, nie półtora miesiąca tylko półtora roku. Ja też mam sporo na głowie i często wyjeżdżam służbowo ale jak nie mogę odebrać to oddzwaniam i odpisuję. Jakbyś podjął rozmowę to nie straciłbyś całego dnia na wymontowywanie pompy oraz czasu na pisanie tu a sprawę załatwilibyśmy rok temu.

Skoro wolałeś dać mi kasę zamiast wymontowywać tą pompę trzeba było mi zasugerować takie rozwiązanie - nie pomyślałem, że to Ci będzie bardziej pasować. No ale jak to zrobić jak kontaktu nie ma. Na wiązkę się zgodziłem i sam zasugerowałem bo nie widziałem szansy na otrzymanie wtrysków.

Myślę, że czas zakończyć ten temat który i tak rozciągnął się jak telenowela brazylijska.
Mi również przelew bardziej pasuje a jeśli chcesz pompę z GSa mogę Ci oddać przy okazji na jakimś warszawskim spocie. Szczegóły podam Ci na PW.

PS>Za wtyczkę do CASHa szczerze Ci dziękuję.
_________________
三菱 コルト 4g 4x4: 4g93C Mivec Eaton m62 (work in progress)
三菱 日食 1g GSX: 4g63T 14b/16g
Ostatnio zmieniony przez RoXall 2016-01-15, 11:47, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 21