Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: MATi
2011-06-03, 19:06
car audio
Autor Wiadomość
Yakuziak 
zielenina


Wiek: 29
Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 12
Skąd: Żarnów|Bułgarska5/7
Wysłany: 2012-04-22, 21:12   

Na zewnątrz ma byc słyszany zaworek i te 2'' od kata w koniec,jeżeli ktoś posiada to najlepsza muzyka dla ucha :serduszka:
Moje zdanie na temat wielkich subów w bagażniku jest jednoznaczne :roll:
Większośc młodych wsadza taki sprzęt do zajeżdżonych Golfów lub innych ledwo co jeżdżących wozideł i lansuje się Bóg wie czym... niedługo estradówki wsadzą i będą robic za scenę na zlotach.Sory że tak napinam pod koniec weekendu ale u mnie pod szkołą wiecznie podjeżdża jakiś podrdzewiały samochód z monstrualnym JBL w bagażniku.Bass buczy,dmucha,dudni a muzyki nie slychac :) andrzejp jest doskonałym dowodem na to że muzyka wydostaje się ze sprzętu dobranego z głową a nie z taniej jednostki,seryjnych gwizdków i przepłaconej,monstrualnej skrzyni.
 
 
 
GOLDI 
KLUBOWICZ

Pomógł: 198 razy
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 4043
Skąd: KrK/Rbk
Wysłany: 2012-04-22, 21:19   

Yakuziak napisał/a:
Na zewnątrz ma byc słyszany zaworek
lepiej żeby zawory nie klepały :P
Yakuziak napisał/a:
i te 2'' od kata w koniec
seryjny wydech ?
_________________
"Choć śmieje się ostatni, ja wciąż jestem poważny..."
Toyota Mr2 sw21
 
 
andrzejp 
KLUBOWICZ


Pomógł: 58 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 1636
Skąd: Pl
Wysłany: 2012-04-22, 21:23   

Lool mam tanie radio i seryjne gwizdki hehehe no choc nie tak tanie, o! Tanie w swojej klasie ;) a bass ma byc miekki wtedy nie ma efektu dudnienia ;) nie sztuka jest wkrecic suba na maxa a reszte zostawic, ja nie moglem wystroic radiem, dzwiek mi sie nie podobal, wiec kupilem wzmak i na nim ustawilem odciecia ;) zgadzam sie ze walace basidlo to na nie te czasy chyba, ale raz z ziomkami wsiedlismy do jakiejs taxy 6 osobowej i na pierwszy ogien poszlo pytanie, czy to seryjne audio bo gralo jak filharmonia i kazdy o to spytal w tym samym czasie a byla seria ;) wszystko z glowa!
_________________
Eclipse 2G GS 1997, 420a

Angie & Barbara & Cindy & Diane & Elizabeth & Fran & Grace & Repeat.
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2012-04-22, 21:29   

andrzejp napisał/a:
Lool mam tanie radio i seryjne gwizdki hehehe


moim zdaniem i z ori głośników można coś dobrego wyciągnąć, wystarczy dobrze wszystko podłączyć, wystroić radio i efekt może nie jest piorunujący, ale zadawalający :)
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
djmil 
KLUBOWICZ


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 606
Skąd: Siemianowice Śląskie
Wysłany: 2012-04-23, 00:12   

Trzcina napisał/a:
moim zdaniem i z ori głośników można coś dobrego wyciągnąć, wystarczy dobrze wszystko podłączyć, wystroić radio i efekt może nie jest piorunujący, ale zadawalający :)


Potwierdzam :ok:
Ori głośniczki w 2g wcale nie sa takie złe :jezyk:
 
 
NorthShore
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-23, 00:33   

Yakuziak, mam znajomego który ma jakiegoś mega kloca w bandpassie w clio z roku 2010 - bagażnik pełen, do tego mega wzmacniacz już nie pamiętam jaki, kondensator chyba 2 faradowy, fajne radyjko i... na tym koniec, bo dodatkowo jakoś 2 czy 4 seryjne głośniki...
Efekt jest taki, że zagłusza totalnie wszystko w około, siedząc w środku bębenki błagają o pomoc od ciśnienia jakie produkuje ten kloc ale co za kawałek gra to nawet zbytnio nie rozpoznasz, bo poza bassem nie ma nic, w sumie nie bassem a łupaniem, bo gdzie bandpass może zagrać ładnie...
A on tylko rajcuje się jak mu aż cała karoseria pracuje od ciśnienia...
Pomijam już to, że korzystając z tej "przenośnej estrady" musi mieć ciągle włączony silnik (jego szczęście że to oszczędny diesel), bo aku w pełni naładowane jak na razie starczyło mu max na 3 minuty - sprawdzał, po tym czasie nie był już w stanie odpalić samochodu...
co do 2" to tak jak mówi Hi-Level seria, nic specjalnego :jezyk:
Trzcina, djmil, nie wiem jak się mają głośniki z 1G do tych w 2G, czy są choć podobne, ale u mnie ostały się jedynie te z tyłu po bokach kanapy - 16.5cm - i przyznam, że pomimo iż na wykończeniu to grały przyjemnie :ok:
 
 
Yakuziak 
zielenina


Wiek: 29
Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 12
Skąd: Żarnów|Bułgarska5/7
Wysłany: 2012-04-23, 15:46   

Te 2'' poszły tak bez przemyślenia bo jak do tej pory byłem użytkownikiem civica eg5 a w tej budzie 2'' to custom :lol2: dosyc lekki samochodzik więc na 1B przeszedł :jezyk:
 
 
 
NorthShore
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-23, 15:55   

Yakuziak, B1* :ok:
 
 
Yakuziak 
zielenina


Wiek: 29
Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 12
Skąd: Żarnów|Bułgarska5/7
Wysłany: 2012-04-23, 16:06   

Tak B1* po weekendzie mały błąd jest nieunikniony,tym bardziej że właśnie ze szkoły przyjechałem,jestem wyczerpany jak akumulator ze starego Poloneza :jezyk: tymczasem znalazłem fajny filmik którego jakośc może nie powala ale sprzęcik jest fajny i nie drogi.
http://www.youtube.com/wa...feature=related
W Eclipse moim zdaniem zamiast skrzyni lepiej sprawdziła by się mniejsza tuba bo mniej miejsca w bagażniku a i lagi w postaci odpadającej tablicy rejestracyjnej pewnie miałyby miejsce... w tym Audi sami widzicie jak wygląda przestrzeń bagażowa i sama alcantara daje przyzwoite wygłuszenie.Jak ktoś wsadza do bagażnika porządny bass to powinien zainwestowac w porządne głośniki i dobrze by było jakiś procesorek... a wiadomo że nie każdego stac więc należy pomyślec,wystroic i słuchac :lol2:
 
 
 
NorthShore
[Usunięty]

Wysłany: 2012-04-23, 16:16   

Co do audi nie podoba mi się, że średniawki z tyłu "ładują w kanapę", tak przynajmniej to wygląda po umiejscowieniu głośnika.
Jeżeli chodzi o eclipse to miałem przez moment na "próbę" u siebie w bagażniku 600w w rmsie, jakoś tak, coś pokroju ground zero i nie było problemów, nawet nic nie drżało na zewnątrz.

Do kombi to ja bym zrobił tak :badteeth:

http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
Yakuziak 
zielenina


Wiek: 29
Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 12
Skąd: Żarnów|Bułgarska5/7
Wysłany: 2012-04-23, 16:25   

Fajna opcja z tymi rurami kanalizacyjnymi :badteeth: ale musiałbyś się pilnowac bo dasz trochę za dużo mocy i Ci klapa od bagażnika pofrunie :lol2:
Na koniec tej konferencji powiem że nie ma czy gra lepiej lub gorzej... każdy słucha tak jak lubi i sprzęt dobiera pod siebie :roll: osobiście nie wyobrażam sobie jechac w dłuższą trasę z dziewczyną i słuchac muzyki na pełnym basie bo po drodze musiałbym zachaczyc o aptekę i zakupic coś od bólu głowy :jezyk:
 
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2012-04-23, 21:01   

Yakuziak napisał/a:
osobiście nie wyobrażam sobie jechac w dłuższą trasę z dziewczyną i słuchac muzyki na pełnym basie bo po drodze musiałbym zachaczyc o aptekę i zakupic coś od bólu głowy :jezyk:


Słubice --> Amsterdam :ok: i zero aptek po drodze, da się ;)

btw. A czy głośniki w 2G Usa i 2G Euro są takie same?? Oczywiście pytam o ori ;)
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
Ostatnio zmieniony przez Trzcina 2012-04-23, 21:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Yakuziak 
zielenina


Wiek: 29
Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 12
Skąd: Żarnów|Bułgarska5/7
Wysłany: 2012-04-23, 21:04   

No to szacunek Trzcina :jezyk:
 
 
 
andrzejp 
KLUBOWICZ


Pomógł: 58 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 1636
Skąd: Pl
Wysłany: 2012-04-23, 21:05   

Trzcina, Ja tam slyszalem tylko ze inny ksztalt bym z tylu, zeby nie mowic jajka ;) kiedys ktos pisal ze niby jakies lepsze bylo gdzies, ale to nic wiecej nie wiadomo. Przyjmijmy ze bylo takie same ew. Mocowania z tylu i sam tyl sie roznil
_________________
Eclipse 2G GS 1997, 420a

Angie & Barbara & Cindy & Diane & Elizabeth & Fran & Grace & Repeat.
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2012-04-23, 21:10   

Yakuziak napisał/a:
No to szacunek Trzcina :jezyk:


Nie to żebym był jakimś dyskojebem, ale lubię głośną muzykę, a nawet jaram się nią ;)

andrzejp napisał/a:
Trzcina, Ja tam slyszalem tylko ze inny ksztalt bym z tylu, zeby nie mowic jajka ;) kiedys ktos pisal ze niby jakies lepsze bylo gdzies, ale to nic wiecej nie wiadomo. Przyjmijmy ze bylo takie same ew. Mocowania z tylu i sam tyl sie roznil


a ja coś słyszałem że były inne...stąd moje pytanie... :roll: w USA nie były montowane Infinity?
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
andrzejp 
KLUBOWICZ


Pomógł: 58 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 1636
Skąd: Pl
Wysłany: 2012-04-23, 21:34   

u mnie wszędzie były znaczki mitsubishi, jednostka była Infinity chyba, jak w euro - nie wiem
_________________
Eclipse 2G GS 1997, 420a

Angie & Barbara & Cindy & Diane & Elizabeth & Fran & Grace & Repeat.
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2012-04-23, 22:32   

Yakuziak napisał/a:
W Eclipse moim zdaniem zamiast skrzyni lepiej sprawdziła by się mniejsza tuba

A czym się niby wg Ciebie różni skrzynia od tuby?

Yakuziak napisał/a:
w tym Audi sami widzicie jak wygląda przestrzeń bagażowa i sama alcantara daje przyzwoite wygłuszenie.Jak ktoś wsadza do bagażnika porządny bass to powinien zainwestowac w porządne głośniki i dobrze by było jakiś procesorek... a wiadomo że nie każdego stac więc należy pomyślec,wystroic i słuchac :lol2:

Jak masz pisać takie głupoty to lepiej nie pisz nic. Potem ktoś nie obeznany w temacie czyta takie rzeczy i powtarza te głupoty dalej... Podoba Ci się ten "system" z audi? Jeśli tak to sam nie jesteś lepszy od tych jak to opisałeś basujących golfów. Procesorek? Szkoda, że już o wzmacniaczach zapomniałeś... Alcantara daje wygłuszenie?....
I tak w roli informacji to subwoofer nie służy do ciągłego nawalania na maxa. Widzę, że wg Ciebie każdy posiadający subwoofer słucha go tylko i wyłącznie na fula. Zamiast popisywać się jakimiś pojedyńczymi frazami, które gdzieś tam usłyszałeś pisz mądrze :ok:
 
 
 
kondzioxd 
zielenina


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 24
Skąd: rio
Wysłany: 2013-02-27, 21:25   

chlopaki oplaca się za 200 zabrać ten zestaw? http://tablica.pl/oferta/...-2-ID2mVDN.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13