Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MATi
2011-03-03, 17:40
Zmiana domeny forum WAŻNE!!!
Autor Wiadomość
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2011-03-02, 22:01   

Eucaliptus, na forum jesteś krótko i całej sytuacji dobrze nie znasz bo miała miejsce z 4 lata temu, i wtedy to sie wszystko zaczęło, Chik zgasił światło i forum przestało istnieć z dnia na dzień,plątaliśmy sie wtedy po innych forach, abyś Ty dziś mógł tutaj dorzucić swoje 5 groszy do dyskusji,

po drugie też jako moderator byłem za składką i za ograniczeniem dostępu, więc Goldi nie działa sobie na forum samowolnie, poza tym informacje możesz czytać, możesz napisać PW do innych, ,gdyby nie składka i odzew prawdziwych klubowiczy to tego forum by dzisiaj nie było, poza tym te 20 zł to symboliczna kwota a nie majątek...

Co do odblokowania działu spoty, to zobaczymy
 
 
 
kamil4711 
KLUBOWICZ


Pomógł: 19 razy
Wiek: 46
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 419
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2011-03-03, 07:14   

Jeżeli już temat się rozwinął to może i ja dorzucę swoje 0,03 PLN , czytając wszystko po kolei dowiadujemy się jak naprawdę M/W było , chyba większość z nas ma to tak naprawdę gdzieś , nie żebym miał jakieś tam wąty do kogoś ale z niektórymi rzeczami muszę się zgodzić

Cytat:
To co zrobił ChiKenn to jego sprawa,udostępniał wam domenę za darmo przez długi okres,udostępnił wam wszystko do przeprowadzki na nowe forum a Ty Goldi po nim jedziesz, sypiesz readmi itp. Powinieneś go szanować a nie mścić się na nim barami za byle co. Zgodze się z nim w ogóle nie jeteś obiektywny, nie potrafisz się przyznać do błedu,arogancki,ośmieszasz ludzi bo jak jesteś Adminem to myślisz że Ci wszystko wolno i jeszcze bym tu dużo wymienił... Masz wiedzę,pomagasz ludziom to fakt , nikt Ci tego nie podważy bo wszyscy o tym wiedzą tylko czasami sposób w jaki ją "sprzedajesz" jest czasami co najmniej niesmaczny...Szczerze to na spotach masz raczej negatywną opinię,zadufanego w sobie admina... Choć zapewne i tak masz to w potoczne w "dolnej czesci plecow"


Nie znam ludzi prywatnie więc tylko powiem to że da się zauważyć , osobiście także mam takie wrażenie chociaż mi to za bardzo nie przeszkadza .

Cytat:
Jeśli chodzi o ChiKenna to troche się plączesz w zeznaniach:) Jeśli ma coś dla mnie wielką wartość sentymentalną to napewno nie wystawił bym tego na allegro czyli nie chciał tego sprzedawać Więc po co wystawiać coś żeby sprawdzić jego wartość skoro i tak się nie chce tego sprzedać?? Bez sensu...


Tutaj także muszę się zgodzić z Eucaliptus-em , jeżeli coś się wystawia na sprzedaż to chyba po to by to sprzedać , a może oddać ? Już sam nie wiem :jezyk:

Jeżeli chodzi o dział - spoty to myślę że jest sporym błędem blokowanie go , ludzie przecież muszą jakoś paznawać się , kontaktować , ustawiać na spotkania .

Cytat:
Eucaliptus, na forum jesteś krótko i całej sytuacji dobrze nie znasz bo miała miejsce z 4 lata temu, i wtedy to sie wszystko zaczęło, Chik zgasił światło i forum przestało istnieć z dnia na dzień,plątaliśmy sie wtedy po innych forach, abyś Ty dziś mógł tutaj dorzucić swoje 5 groszy do dyskusji


Jeżeli faktycznie tak było to , to niestety , ktoś zachował się ... nie w porządku , co do składki , Dżises , skączmy już temat o tym bo na początku to było śmieszne , ale teraz robi się wkór.....ce , osobiście zaskoczony byłem że to tylko 20zł . Niestety , cały temat niezbyt miło się czyta ale po części poznaliśmy prawdę jak to było od samego początku :ok:
 
 
 
Many
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-03, 13:55   

Nie no padłem po tym co tu pobieżnie przeczytałem. Ze tak to nazwę Neverending Story.
Nie wiedziałem ze wejdę tu po kilku latach i zobaczę znów Kurczaka wykłócającego się chyba muszę tu zaglądać częściej xD


Aha cziken zobaczymy jakie miliony dostaniesz za ten adres. Przecież Klubowicze uciekli stamtąd. A ten adres jest w pytę. :)
Ostatnio zmieniony przez Many 2011-03-03, 13:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pat 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1289
Skąd: Podkowa Leśna
Wysłany: 2011-03-03, 14:16   

Many jak już takie OT robisz na całym forum to lepiej przyznaj się czym obecnie się wozisz :P

Supra rozbita z tego co pamiętam ?
_________________
DIAMONDS ARE FOREVER
 
 
 
Many
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-03, 14:24   

Nom rozbita rozbita. Nie ma się z czego śmiać :ksiadz:

A teraz wożę się Toyota avalon 95 rok.
 
 
Pat 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1289
Skąd: Podkowa Leśna
Wysłany: 2011-03-03, 14:28   

Many napisał/a:
A teraz wożę się Toyota avalon 95 rok.


łojej toż to kloc straszny :)
skąd taka zmiana poglądów? :>
rozumiem że wracasz do dsm'a ? ;)
_________________
DIAMONDS ARE FOREVER
 
 
 
Many
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-03, 14:32   

Bo to auto ma służyć do wygodnego/szybkiego przemieszczania się :P
Nie mam kasy na razie na żadną zabawkę.
A jak będę miał to raczej uderzę w 300zx / supra / skyline :P
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2011-03-03, 15:27   

Many, dziekuje ze sie pojawiłes bo ukoiłes swoją osobą i obecnością całą sytuację :amen: :hahaha: Powoli chyba czas zaczac konczyc temat :)
 
 
 
Pat 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1289
Skąd: Podkowa Leśna
Wysłany: 2011-03-03, 15:29   

Many napisał/a:
Bo to auto ma służyć do wygodnego/szybkiego przemieszczania się


dlategoteż wszyscy się tu zebraliśy :hahaha:
_________________
DIAMONDS ARE FOREVER
 
 
 
ChiKenn
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-03, 15:40   

Many napisał/a:
Nie no padłem po tym co tu pobieżnie przeczytałem. Ze tak to nazwę Neverending Story.


Na wstepie to witam szanownego sasiada :)

Ano, zycie... zawsze znajdzie sie ktos kto ma ochote powspominac stare czasy - ja tego nie zaczynam, ale coz :D

Many napisał/a:
Nie wiedziałem ze wejdę tu po kilku latach i zobaczę znów Kurczaka wykłócającego się chyba muszę tu zaglądać częściej xD


Mysle ze to ostatni topic w ktorym sie tak owocnie udzielam. No chyba ze komus gdzies znow zbierze sie na wspominki, choc z racji tego ze bardzo zadko tutaj zagladam i w tej chwili monitoruje tylko jeden temat to moge tego nie zauwazyc :(

Many napisał/a:
Aha cziken zobaczymy jakie miliony dostaniesz za ten adres.


Pisalem juz, bardzo watpie ze dostane za ta domene satysfakcjonujace mnie pieniadze - dlatego ja sobie po prostu zostawie... uczepiliscie sie tego i non stop ktos w podobnym stylu to komentuje mimo ze juz wczesniej wyjasnilem jak sprawa wyglada.

Many napisał/a:
Bo to auto ma służyć do wygodnego/szybkiego przemieszczania się


A co tam za motor masz, skoro mowisz ze do "szybkiego" przemieszczania sie? :)

Szakal napisał/a:
Powoli chyba czas zaczac konczyc temat


Mozna sobie wspominac tez jakies przyjemniejsze rzeczy przeciez - jest jeszcze tutaj ktos kto pamieta pierwszy zlot w Krakowie?
 
 
matim 
KLUBOWICZ


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 1265
Skąd: Giżycko/Warszawa
Wysłany: 2011-03-03, 16:38   

jak w kurniku :roll:
_________________
BMW E91 320D happy :)
Pacifica 4.0
 
 
DedE 
KLUBOWICZ


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 937
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-03-03, 17:05   

matim, :hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________

Patrz w Lusterka Motocykle są Wszędzie !
ex Eclipse 2g (do 08.08.11r)
daily : Volvo S80 D5 & Volvo c30 R-resign by Heico Sportiv 212/550
For fun : Volvo c70 T5 313whp & YAMAHA R6
 
 
 
Many
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-03, 17:14   

ponad polowe Twojego hemiacza :P 200hp bryka :P
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2011-03-03, 17:20   

temat został już wyczerpany ,a teraz już leci tylko samo OT, ktoś chce coś dodać, jak nie to zamykam
 
 
 
Pat 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1289
Skąd: Podkowa Leśna
Wysłany: 2011-03-03, 17:26   

MATi party killerze :hahaha:
_________________
DIAMONDS ARE FOREVER
 
 
 
matim 
KLUBOWICZ


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 1265
Skąd: Giżycko/Warszawa
Wysłany: 2011-03-03, 17:36   

MATi powiedział "koniec imprezy..." :hahaha:
_________________
BMW E91 320D happy :)
Pacifica 4.0
 
 
Many
[Usunięty]

Wysłany: 2011-03-03, 17:38   

Nie ma takiego bicia !!!
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2011-03-03, 17:40   

no i się doigraliście : Koniec Imprezy !!! :kill:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 13