Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
,,Mitsubishi Eclipse Klub Polska '' - historia...
Autor Wiadomość
piotr 
zielenina


Pomógł: 3 razy
Wiek: -60
Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 70
Skąd: ZGIERZ
Wysłany: 2008-10-19, 19:02   ,,Mitsubishi Eclipse Klub Polska '' - historia...

Może ktoś by rozwinął temat i opisał szczegółowo kiedy i jak powstał nasz kub i która to już generacja ,kto jest najdłużej z klubem , kto się czym zasłużył.
_________________
Wyprzedaż garażowa części do eclipse 1G ......tel 506 277 665.............Piotr.
Ostatnio zmieniony przez Trzcina 2016-05-01, 14:18, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-19, 19:30   

Eclipse posiadam od 13 września 2004 roku... do klubu trafiłem na przełomie listopada grudnia... a raczej na jedno z większych for w polsce o tematyce mitsubishi... czyli mitsubishi klub polska... tam w swoim dziale eclipse powoli powstawała koncepcja klubu... mieliśmy swoja stronę którą prowadził Leul... ale odnosiła się tylko do forum MKP... nie nazywało się to jeszcze wtedy Mitsubishi Eclipse Klub Polska (MEKP) koncepcja powstała później... byliśmy tępieni od samego początku na forum MKP ... za to ze próbujemy stworzyć odłam itd... usuwano nasze tematy na tematy prób stworzenia klubu zarządu... jednak wychowaliśmy się na MKP gdzie była przeooooooogromna baza wiedzy.... czasy gdzie jeszcze booster był w początkach ....

do rzeczy... leul nie miał czasu by zajmować się już strona klubowa i oddał ja Chikennowi który zbudował bardzo fajna stronę z wbudowanym forum, prężna galeria, i działami downloadu i uploadu... http://old.eclipse.net.pl/news.php to właśnie ta strona której nie zdążyłem przywrócić do życia :roll: brak czasu... wiec mam nadzieję ze obecni admini to uczynią... strona chikenna z początku nie cieszyła się "wzięciem"... lecz któregoś pięknego dnia MKP padło... i cała ekipa eclipseowa rozeszła się na cztery strony świata... na MM, nowe MKP, SR oraz SRK, i wspomniane wcześniej MEKP by chikennen :> strona cieszyła się coraz to większym wzięciem i uznaniem :> znów była tam można powiedzieć mała skarbnica wiedzy... wszystko pięknie wszystko ładnie do czasu aż nie doszło do tzw "afery zdjęciowej" ( o której nie wypada wspominać)... ludzie (ze mną na czele) zbuntowali się wobec Admina chikenna gdy zaczął w gniewie zamykać przydatne częsci forum (nie dziwie mu się na dzień dzisiejszy)... i znów nastąpił podział na trzy obozy (garstkę ludzi która została z chikennem, na MM i na nowe forum Venona http://eclipse.firstgoo.com/ ...

po pewnym czasie dzięki Brianowi (starał się połączyć zwaśnione części) udało się odbudować forum do obecnej postaci :> nie było łatwo :> 2 tygodnie codziennie do 4 w nocy by zbudować strukturę i początkowe tematy i ruszyliśmy w postaci takiej jak dzisiaj :> jakoś w lipcu zeszłego roku :>

zasługi dla Briana , Chikenna, Samaela i Szakala za obecne forum
za logo dla Samaela które powstało przed 2 zlotem w wawie

tyle ode mnie :> więcej grzechów nie pamiętam :ksiadz:
Ostatnio zmieniony przez Trzcina 2016-05-01, 14:30, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2008-10-19, 20:34   

Wszystko było dokładnie tak jak napisał Goldi. Klub wyrósł z pod skrzydeł Mitsubishi Klub Polska, można powiedzieć, że do dzisiaj została tylko garstka ludzi pamiętająca stare dobre MKP. Ja dołączyłem tydzień po pierwszym zlocie w Krakowie, pamiętam to jak dziś, mój pierwszy post odnosił się do Nitrous Oxide Purge Valve czyli upuszczeniu nadmiaru ciśnienia podtlenku azotu. Pamiętam, że robiłem dla ludzi grafiki do podpisów, wygrałem konkurs na logo i byłem spamerem :lol2: , można powiedzieć, że z klubem byłem już od dawna a nie miałem jeszcze eclipse... niektórzy nie wierzyli, że kiedykolwiek kupię :jezyk: , a talona kupiłem dokładnie na drugi dzień zlotu w Skierniewicach i przyjechałem się pochwalić :hahaha:

MEKP ma burzliwą historię, ale działa do dzisiaj i działać jeszcze będzie długo, ludzie przychodzą i odchodzą ale zostaje jedno, pasja. Ja planuję sprzedać talona ale na forum zostanę do końca.

cheers.
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
Ostatnio zmieniony przez Trzcina 2016-05-01, 14:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-10-20, 20:47   

Może i ja coś tu napisze:)
Na samym początku trafiłem na forum hmm, nie pamiętam już adresu, ale pamiętam parę charakterystycznych cech, a mianowicie była tam galeria eclipse (która potem przestała działać nie wiem dlaczego, pewnie ma to coś wspólnego z tym co pisał wyżej Goldi) oraz temat "Pytanie do samaela, czyli ARS performance" coś takiego, tam właśnie napisałem swoje pierwsze posty... kiedy to było hehe, potem już nie pamiętam, czy tamto forum zostało zamknięte i przekierowano mnie tutaj... czy rozgrywało się to na innej zasadzie... Nie było to tak dawno a jednak nie pamiętam szczegółów. I teraz choć wiem, że nie kupie sobie eclipse, ponieważ postawiłem na leona topSport'a bądź A4 B5 s-line, to z forum zostanę jeszcze baaardzo długo. strona forum jest jedną z około 8, które odwiedzam parę razy dziennie. Eclipse będzie mi się podobać zawsze, aczkolwiek wiem, że nie jest dla mnie, bo w niego trzeba systematycznie inwestować, a jak bym miał go już kupować to tylko i wyłącznie GS-T... Nie będę miał stałych zarobków więc na eclipse niestety nie mogę sobie pozwolić. Wiem, że parę osób tu zawiodłem ponieważ jeszcze do niedawna byłem przekonany, że kupie tylko miśka.... przepraszam :roll:
Tak więc eclipse nie mam, ale na forum będę cały czas.
Ostatnio zmieniony przez Trzcina 2016-05-01, 14:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-10-20, 20:54   

tony_tr, nikt cię nie wygania :ok:
Ostatnio zmieniony przez Trzcina 2016-05-01, 14:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-10-20, 21:16   

MikeR napisał/a:
tony_tr, nikt cię nie wygania :ok:

byście spróbowali hihi :badcrack:
Ostatnio zmieniony przez Trzcina 2016-05-01, 14:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
WodzuSE 
mniejsza zielenina
MODERATOR-CAR AUDIO


Pomógł: 14 razy
Wiek: 43
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 221
Skąd: Szwecja/Szczecin
Wysłany: 2008-10-21, 00:54   

Moze dodam male sprostowanie. Strone pewnie nadal by prowadzil Leoul na swoim serwerze ale gdy od niego odkupilem Eclipsa w na poczatku 2005 roku to automatycznie stracil zainteresowanie prowadzeniem tej strony. Pamietam jak sam mi jeszcze proponowal przejecie calej tej stronki :)
A tak pozatym to jestem juz z wami klubowiczami 4 lata, niestety spotaklem sie tylko z niektorymi z was :(
 
 
 
Dani
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-21, 15:58   

ja dołączyłem do klubu nie pamiętam kiedy :D ale to już było pod skrzydłami Chickenna. Więcej czytałem niż pisałem i nawet widniałem pod innym nickiem a nawet dwoma bo do jednego po pewnym czasie zapomniałem hasła a drugi to był eclipselive.
Ile lat tu siedzę to nie wiem ale autko mam od 3 lat a w klubie byłem wcześniej jakieś 1,5 roku. Są miedzy nami spory, docinki ale i tak wszyscy żyjemy w zgodzie :)
i jest tak jak SAMAEL napisał "ludzie przychodzą i odchodzą ale zostaje jedno, "pasja"
Ostatnio zmieniony przez Trzcina 2016-05-01, 14:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-10-21, 17:57   

Wujek, Wodzu w Szwecji siedzi cały czas :P
Ostatnio zmieniony przez Trzcina 2016-05-01, 14:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2008-10-21, 22:13   

Ja tutaj jestem coś około 2.5 roku...ale na stronkę klubową zaglądałem wcześniej gdy nosiłem się z zamiarem kupna miałem chyba w sumie 4 konta ale używałem jednego bo tak jak Dani zapominałem hasła :lol2: ... na początku tez czytałem a pisać zacząłem dopiero jak nacieszyłem się trochę kliperkiem.... na początku jak wszedłem na forum to byłem strasznie "podniecony" i zafascynowany całym forum jego wyglądem i ilością osób jakie tam było... wtedy to był szok ... pamiętam że non stop siedziałem na forum i czytałem wszystko i wszystko przeglądałem... fajna była opcja na starym forum że wyświetlała ostatni dodany post z boku... to mi się podobało...

Mimo lepszych i gorszych chwil lubię tutaj zaglądać i dzielić się z Wami tym co Nas łączy :ok:
Ostatnio zmieniony przez Trzcina 2016-05-01, 15:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Adamek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-22, 11:44   

Ja za to zaglądałem na Mitsubishi klub polska w poszukiwaniu informacji na temat modyfikacji mojego turbosza, potem EKP wyrósł tutaj i "ściągnął" mnie tu Samael o ile pamiętam ;) nie zawsze mam czas na net - dzieci, pies, praca i zagranica - ale kiedy mam chwilkę zaglądam i udzielam się tam, gdzie mogę coś wnieść do tematu :ok: a kiedy dołączyłem to widać na awatarku :jezyk: Niestety nie widziałem się z nikim od moich "narodzin" tutaj z racji tego ze mieszkam w Irlandii ;( Kiedyś raz czy dwa bylem na parkingu po drodze na molo w Gdańsku ale to dawno i nie prawda...
Ostatnio zmieniony przez Trzcina 2016-05-01, 15:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
piotr 
zielenina


Pomógł: 3 razy
Wiek: -60
Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 70
Skąd: ZGIERZ
Wysłany: 2008-10-23, 12:16   

Oczywiście że powinien być usunięty :> :> ................a wy którzy lubicie poplotkować :sex: nie na temat postów w nagrodę :> ostrzeżenia i punkty karne .za celowe zaśmiecanie forum . :badcrack:
_________________
Wyprzedaż garażowa części do eclipse 1G ......tel 506 277 665.............Piotr.
Ostatnio zmieniony przez Trzcina 2016-05-01, 15:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Getek 
gruba ryba



Wiek: 40
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 370
Skąd: Zambrów
Wysłany: 2008-10-23, 13:15   

Stare forum hmm ja mam wielkie wspomniania za wytrwałość SAMIEGO zadawałem mu wtedy setki pytań apropo 420a chciałem oczywiście jak każdy nie wtajemniczony założyć tanio TURBO :) szacunek WIELKI ..no i GOLDI pamietasz te czerwone bębny które zrobiły troszke wioski na forumowej galerii hehehe
_________________
ex Evo IX MR 382/565
Ostatnio zmieniony przez Trzcina 2016-05-01, 15:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-10-23, 13:43   

Haha, ja tez mu zadawałem hihi o spalanie w turbo i także o tanie turbo hehe :jezyk:
Ostatnio zmieniony przez Trzcina 2016-05-01, 15:06, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Płaski 
KLUBOWICZ

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 275
Wysłany: 2008-10-30, 23:06   

hmm. Ja osobiście mam duży żal do MKP, bo miało wygrzebać stare posty z forum Klipsa. Co do nowego EKP, to mam żal do Chickena, że zawieruszył gdzieś fotki, które dostał od Leszka (Leoul'a) przy przejmowaniu stronki. Najbardziej oczywiście zalezało mi na fotach Klipsa Majkela :lol2: No cóż. To sen już nie wróci. Szkoda, że tak wielu z wielu pozbyło się Klipsów, ale cóż.,.. życie. Pozdrawiam
ps. Spamowałem MKP jeszcze przed Goldi'm i Samaelem :jezyk:
Ostatnio zmieniony przez Trzcina 2016-05-01, 15:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GS MIKE 
zielenina



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 68
Skąd: Bielsko-Bia?a
Wysłany: 2008-10-31, 00:18   

Też bym coś tu naskrobał ale stary jestem i już nie pamiętam ,to prawda najbardziej szkoda tych fotek i konkretnych tematów bo wszystko trzeba było tłuc do głowy nowicjuszom ,ale cała w tym przyjemność bo po to takie fora są , ja na pierwsze forum poświęcone eclipse trafiłem przez Bambo ale źle trafiłem bo auto już miałem a nie miałem pojęcia o forum a co za tym idzie o zlocie I Krakowskim , ale zaraz po zlocie się zalogowałem i z niecierpliwością czekałem na następny, na którym poznałem wspaniałych ludzi i nie ma znaczenia jakimi autami jeżdżą czy będą jeździć ,ważne że jest miła atmosfera i zloty :amen:
_________________

S2000 by MIKE obecnie - ECLIPSE by MIKE sprzedany
Ostatnio zmieniony przez Trzcina 2016-05-01, 15:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-23, 01:57   

MEKP - > " ...kiedyś to wilki... dziś po prostu sępy... "
Ostatnio zmieniony przez GOLDI 2011-05-29, 12:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2009-01-23, 16:39   

GOLDI napisał/a:
MEKP - > " ...kiedyś to wilki... dziś po po prostu sępy... "


+1

:amen: :ok:
Ostatnio zmieniony przez Trzcina 2016-05-01, 15:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2011-05-29, 11:27   

jak to było dawno
http://eclipse.firstgoo.com/
 
 
 
Kct 
KLUBOWICZ
CeKaTe


Pomógł: 24 razy
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 897
Skąd: Myszków
Wysłany: 2011-05-29, 11:32   

ale dział kupie / sprzedam dalej działą :D Sro Maj 25, 2011
w ogole jak patrze to jakies tematy tam zyja ;] z maja tego roku sporo postow , ale teraz na nie spojrzcie i powiedzcie ze mekp.pl nie trzyma poziomu
_________________
540i
CA0
Ex GS 4G63 96'
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 29