Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Gry na Windows Phone
Autor Wiadomość
GOLDI 
KLUBOWICZ

Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 4043
Skąd: KrK/Rbk
Wysłany: 2015-12-17, 22:21   

Pehu czas pokaze :) takie portale pisały jakis czas temu że "Black berry deninitywnie konczy z klawiatura fizyczna..." bla bla bla ;) we will see.. ;)
_________________
"Choć śmieje się ostatni, ja wciąż jestem poważny..."
Toyota Mr2 sw21
 
 
Pehdesign 
KLUBOWICZ

Wiek: 34
Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 1235
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2015-12-17, 22:38   

Jak najbardziej masz rację. Ja im kibicuje żeby wrócili do swojego systemu. Problem jest bagatela taki sam z jakim Microsoft ma kłopot. Brak apek
 
 
 
GOLDI 
KLUBOWICZ

Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 4043
Skąd: KrK/Rbk
Wysłany: 2015-12-17, 23:44   

Pehdesign napisał/a:
Brak apek
przeszkadza mi to tak na prawde raz na rok albo i rzadziej... jakoś wyrosłem z tego że telefon jest do zabawy... dla mnie to po prostu narzędzie, a wszystkie potrzebne aplikakcje są dostępne.

Zapewne BB chce rozszerzyć swój target na młodych również... ale moim zdaniem nie tędy droga... marka na tym tylko ucierpi...
_________________
"Choć śmieje się ostatni, ja wciąż jestem poważny..."
Toyota Mr2 sw21
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2015-12-18, 08:10   

A ja uważam, że android jest spoko i nie mam problemu, żeby zamulał, coś działało nie tak itp. Telefon mam Note 4 z ośmio rdzeniowym procesorem i zapierdziela jak głupi, 0 zwieszania się androida czy cokolwiek negatywnego. Nie wyobrażam sobie mieć inny telefon jak Note. Zresztą to już mój kolejny Note :-)
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2015-12-18, 10:28   

Ile ludzi tyle opinii....
 
 
 
Pehdesign 
KLUBOWICZ

Wiek: 34
Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 1235
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2015-12-18, 11:45   

GOLDI, chodzi o to że wszyscy przy wyborze telefonu mówią "nie bierz tego bo nie ma na nim apek". A tak naprawdę BB OS bodajże 10 ma możliwość instalowania apek z Androida. Ale mniejsza z tym.

mysza, Note jest świetnym telefonem. Sam się nad nim zastanawiałem. Bardzo mnie kręcił ten rysik. Ale :jezyk: Jak robiliśmy testy w firmie między nim a Nexusem 6 to Note wypada naprawdę blado. Pomimo tego samego procka Nexus ma dużo lepsze wyniki w benchmarkach, lepszy czas pracy na baterii, i mimo wszystko TouchWiz w naszym przypadku potrafił zlagować. Szczególnie wkurzało jak się chciało napisać SMS'a a tel przestawał odpowiadać. My potrzebowaliśmy smartfona do VR i wybór padł na Nexusa. Jak bym miał wybierać tel na co dzień też bym go wybrał. Notowskiego rysika, przez tydzień testów w firmie, użyłem raz.

MATi, Nie zrozum mnie złe. Ja nie mówię że Android jest najgorszym systemem. Ma swoje zalety. Po prostu denerwują mnie pewne problemy które go jeszcze trapią. A pracując jako programista gier na urządzenia mobilne przewinęło mi się przez ręce już kilkanaście różnych telefonów / tabletów. Najwięcej robimy na IOS'a bo najlepiej na nim zarabiać. Bo na ten system wychodzą naprawdę dobrej jakości aplikacje,z czym android ma jeszcze problem.
 
 
 
GOLDI 
KLUBOWICZ

Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 4043
Skąd: KrK/Rbk
Wysłany: 2015-12-18, 12:19   

są gorsze systemy od Androida :P symbian nokii :P
_________________
"Choć śmieje się ostatni, ja wciąż jestem poważny..."
Toyota Mr2 sw21
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2015-12-18, 12:30   

Pehdesign, Ja nie mam żadnych zastrzeżeń do Note, fakt bateria trzyma krótko góra 2 dni ale przy takimt elefonie z tym się liczyłem. Co do Nexusa nie wypowiem się bo nie miałem nigdy do czynienia jedno wiem, że te problemy jakie podałeś z note ja nigdy nie miałem a telefon mam już dość długo. Albo ja mam jakiś dobry egzemplarz albo Wy mieliście jakiś wadliwy. Mam jeszcze 2 znajomych z Note 4 i każdy ma zdanie takie jak ja. My prowadzimy firmy na tych telefonach więc nie są to tylko telefony do wysyłania sms czy do dzwonienia.

BTW muszę obczaić tego Nexusa :-)

EDIT.

Fajny ten chujaway Nexus 6P :-) Tylko ja muszę mieć ten rysik :-)
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
Ostatnio zmieniony przez mysza 2015-12-18, 12:39, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2015-12-19, 06:31   

GOLDI napisał/a:
są gorsze systemy od Androida :P symbian nokii :P


To najlepszy system na świecie , tak mawiają ludzie na forach nokii :P

Ciekawy był ten memo czy jakoś tak , szkoda że go nierozwineli.


Mysza mój szwagier też ma note4 i sobie chwali , jak na taką krowę 2 dni na bateri to świetny wynik.


P.s. Nie wiem czy też macie u siebie ale w z2 mam opcję powrót do kamienia łupanego i bateria wytrzyma 10 dni spokojnie. :hahaha: tylko można dzwonić i sms.
 
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2015-12-19, 13:24   

Takie opcje sa lumii MATi, ale najwięcej czasu do jakiego zszedłem to niespełna 6 dni ;) ale wtedy to nawet mało co dzwoniłem 😁 Wiem ze nie ma tego na Iphonach, bo znajomy teraz ujeżdża 6s czy cos takiego.
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2015-12-19, 15:11   

Siostrzenica ma tego 6s , ogólnie spoko telefon ale nie za tą kasę.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14