Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakup samochodu
Autor Wiadomość
miniek 
zielenina


Dołączył: 09 Paź 2017
Posty: 2
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2017-10-09, 09:38   Zakup samochodu

Witam, jestem nowy i z góry przepraszam jeśli nie ten dział

Zna ktoś może ten samochód https://www.olx.pl/oferta...D5-IDoH9ic.html ?

Przesiadam się obecnie z E39 ale jest to dla mnie po prostu za duża
 
 
herod 
KLUBOWICZ

Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 112
Skąd: rzeszów
Wysłany: 2017-10-09, 19:15   

Co to za matoł analfabeta pisał to ogłoszenie!?!?
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2017-10-09, 20:53   

herod napisał/a:
Co to za matoł analfabeta pisał to ogłoszenie!?!?


Morze hory - mósisz go zlozumiec :| :hahaha:

miniek, to szybko zatęsknisz za wygodą w e39 ;) używam takiego jako daily i to przepaść jeśli chodfzi o Eclipse, oczywiście w kwestii komfortu :) Co do tego auta to ze zdjęć nic nie wyczytasz, poza żle zamontowanym wydechem i tymi czujnikami parkowania które hmm..oceń sam jak są zamontowane.
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
miniek 
zielenina


Dołączył: 09 Paź 2017
Posty: 2
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2017-10-10, 09:17   

Byłem wczoraj na oględzinach. Silnik całkiem spoko pracuje. miernik lakieru pokazywał od 142 do 312, lecz lewy przednik błotnik miał miejscami 600-800

Zawieszenie,skrzynia, sprzęgło dosłownie ok. były robione kielichy z przodu. zajebisty minus to taki że jak silnik się zagrzał to chłodnica gdzieś ciekła a silnik cały zawalony olejem(niby uszczelka pod obudową zaworów, zapomniałem jak się to nazywa). W dodatki auto nie stoi na kolesia tylko na jego kolegi firmę

Trzcina, Może i kiedyś zatęsknię ale tak naprawdę chciałem spełnić swoje marzenie z dzieciństwa. Podobnie było z MX-3, miałem dwie.
 
 
cichydawid 
KLUBOWICZ


Pomógł: 15 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Lis 2013
Posty: 313
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2017-10-10, 09:22   

herod napisał/a:
Co to za matoł analfabeta pisał to ogłoszenie!?!?



A może to pisali właściciele warsztatu w Woli Dzbądzkiej za figuro w lewo :ok: Cytryn i Gumiak :D
 
 
 
Hyuga 
zielenina


Dołączył: 26 Cze 2017
Posty: 11
Skąd: Lubin
Wysłany: 2017-10-10, 17:25   

Ja bardzo dlugo chcialem eclipsa, ale to sa auta dla mechanikow/blacharzy lub tych co maja kase i czas zeby jezdzic nim z warsztatu do warsztatu. NIE MA w Polsce zadbanych egzemplarzy na sprzedaz. Ja przez pol roku celowalem w ecli z budzetem 15-17 tys. i nie bylo nic. Ostatnio jeden z klubowiczow sprzedal szanowany egzemplarz za ok 10 000 zl z cala blacharka do roboty. Zadaj sobie pytanie - czy chcesz jezdzic 20sto letnim autem za 15 tys zl, w ktorym wszystko jest do zrobienia czy wolisz jezdzic autem 10 lat mlodszym i faktycznie bedziesz go uzywal?
 
 
Witek 
KLUBOWICZ

Pomógł: 3 razy
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lis 2011
Posty: 125
Skąd: Włocławek/Lipno
Wysłany: 2017-10-10, 22:50   

Hyuga, troszkę przesadzasz ;) celowałes w drogie eclipse. Trzeba było się rozejrzeć za tanszymi. Mi np udalo się kupić przyzwoitego przedlifta za 3k. Ludzie myśleli ze głowica do roboty, a winowajcą był glupi korek. Naogladalem się różnych egzemplarzy i odpuściłem te drogie, ponieważ bylo i tak to samo do roboty co w tańszych. Trzeba sie naszukac to fakt, ale idzie cos znaleźć.
Ostatnio zmieniony przez Witek 2017-10-10, 22:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ranger 
KLUBOWICZ

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Kwi 2017
Posty: 54
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-10-11, 08:52   

Albo mieć po prostu troche szczęścia jak ja. Podstawa w Ecli to w miare zdrowe blachy. Resztę da sie zrobic.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14