Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Brian
2008-10-19, 17:41
Bukmacherzy do dzie?a :-)
Autor Wiadomość
Pat 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1289
Skąd: Podkowa Leśna
Wysłany: 2008-10-16, 15:10   

ale widzisz ja tam politechniki nie sko?cz? i w?tpi? ?ebym sam ogarn?? chocia?by dsmlinka a wydaje mi si? ?e w polsce jest jeszcze mniej os?b kt?re si? na nim znaj? ni? na AEM.
w warszawie przynajmniej VTG kt?re zedrze hajs ale co? z tym zrobi.
a poza tym og?lnie mi chodzi ?e do wystrojenia fury potrzebna jest kupa grat?w kt?ra mozna zast?pi? AEM i czy finansowo nie wyjd? to podobne kwoty?
_________________
DIAMONDS ARE FOREVER
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-16, 15:17   

wojtek napisał/a:
GOLDI napisał/a:
wojtek napisał/a:
w polsce niewiem kto sie podejmie ustawienia aema tak zeby wszystko bylo na 100%,
zapraszmy do projectu


poczekamy az skonczycie swoj projekt na aemie i zobaczymy efekty
Czarny nie jest jedynym wozem ktory na aemie jezdzi i zostal u nas wystrojony...

pozatym czarny jezdzil juz bardzo dobrze... przez cranKwalka stoi
Ostatnio zmieniony przez GOLDI 2008-10-16, 15:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wojtek 
KLUBOWICZ

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 925
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-10-16, 15:21   

no to chyba kazdy juz wie, kupic najlepiej aema i ustawi project
 
 
kisielisodd
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-16, 20:36   

Aem jest drogi, bo to jest sprz?t z najwy?szej p??ki, daje najwi?ksze mo?liwo?ci i najd?u?ej si? nim trzeba bawi? bo trzeba my?le? o wszystkim, korekcje po temperaturze silnika, temperatura w dolocie. Bra? pod uwag? trzeba nawet spadki napi?cia na akumlatorze, dla czasu wtrysku i ?adowania cewki .... to nie jest takie proste, za to dostajemy rewelacyjny boost kontrol, w??cznie z procedur? starow? dla poszczeg?lnych bieg?w !!!! pe?n? kontrole spalania stukowego, mo?liwo?? pozbycia si? przep?ywki.

Tak jak pisa? Goldi, kt?ry ostatnio u nas sp?dza wi?cej czasu, nasze auto, kt?re kto? przekl?? chyba nie jest jedynym w kt?rym zago?ci? aem, jedynym eclipse :) Zreszt? Aem nie jest jedynym standalone kt?ry stroi?em, bo ostatnio jest fajny bud?etowy komputer firmy VEMS i kilka samochod?w te? na nim ?miga.

Ja tam nikogo na nic nie namawiam, jest du?o firm kt?re swietnie ograniaj? AEM EMS. Mateusz Bie?kowski w krakowie robi chyba jedno autko tygodniowo. Promotor (wiem ?e opinie s? ro?ne ale to dobra firma i zna si? na tym co robi) VTG tej firmy z kolei nie trzeba nikomu chyba przedstawia?. Jestem przekonany ?e GECO, czy jetronic z wroc?awia tez to i owo na temat AEM wiedz?.

Pami?tajcie tylko ?e nie potrzeba wyci?ga? armaty na komara. 400 KM spokojnie poci?gnie wi?kszo?? swinek. Zrobi?em autko z moc? 430 KM na MAF translatorze i te? dzia?a, a wyb?r u??dzenia zale?y od portfela i w?asnych upodoba?.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13