Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Trudne Pytania, Trudniejsze Odpowiedzi
Autor Wiadomość
cash
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-16, 19:15   

Proszę wybaczyć, ale trudno było to wydedukować - płacisz>piszesz.
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-16, 20:44   

wystarczyło przeczytac troche tematu wstecz
 
 
Hołek 
KLUBOWICZ

Pomógł: 16 razy
Wiek: 37
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 862
Skąd: Kraśnik
Wysłany: 2011-10-27, 23:07   

czy administratorzy mogą zamykać temat nawet w OT bo im się tak zachce? inaczej bo mogą ale czy powinni?? mimo ze jest on cały czas podtrzymywany i budzi najwiecej emocji na całym forum?
_________________
BYŁO: Eclipse 2g GS 99;
Talon TSi AWD ~350ps
EVO IV, V, V, V, 4.5, IX, X
JEST: EVO 6 RS i EVO 6 TME
https://www.facebook.com/tomcarmotorsports
Ostatnio zmieniony przez Hołek 2011-10-27, 23:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2011-10-27, 23:23   

Hołek,

Daj nam wystarczająco dobry powód potwierdzający, że temat powinien powrócić na wokandę.
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2011-10-27, 23:26   

hammer667 napisał/a:
Daj nam wystarczająco dobry powód potwierdzający, że temat powinien powrócić na wokandę.


ja tam chciałem napisać :P
_________________

 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-27, 23:28   

hammer667 napisał/a:
Daj nam wystarczająco dobry powód
Tofik napisał/a:
ja tam chciałem napisać
chyba styknie :jezyk:
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2011-10-27, 23:38   

tofik zadzwonił do mnie zaraz po zamknięciu z tekstem
"Ty dziwko &^%$%### !!! ja tu godzinę piszę a TY zamykasz...."
myślę że się nie obrazicie jesli wrzucę tego posta do tamtego tematu.
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
Hołek 
KLUBOWICZ

Pomógł: 16 razy
Wiek: 37
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 862
Skąd: Kraśnik
Wysłany: 2011-10-28, 07:57   

hammer667, fajnie że wrzuciłeś to co napisał Tofik, ale temat zamknąłeś w momencie gdy wszystko zaczęło wracać na właściwy tor. Czyli zaczęło w nim znowu chodzić o przystosowanie do sportu a nie bo ktoś lubi się polansować ... dokładnie jak to napisał Tofik. Jeśli temat się wyczerpie to zniknie sam z siebie. Chodź szczerze mówiąc będzie go szkoda bo usuwając posty które nie pasują do początku tematu z żadnej strony to jest tam sporo wiedzy i wypowiedzi ludzi którzy mają bardzo duże pojęcie z autopsji o czym mówią.
_________________
BYŁO: Eclipse 2g GS 99;
Talon TSi AWD ~350ps
EVO IV, V, V, V, 4.5, IX, X
JEST: EVO 6 RS i EVO 6 TME
https://www.facebook.com/tomcarmotorsports
 
 
 
Getek 
gruba ryba



Wiek: 40
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 370
Skąd: Zambrów
Wysłany: 2011-10-28, 20:20   

Masakra jakaś aż żal patrzeć co sie wyczynia :wtf:
_________________
ex Evo IX MR 382/565
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2011-10-28, 21:20   

Hołek, niestety fakt jest taki że większość dyskusji to były pyskówki i wtrącenia tych co się na wzajem uspokajali, możesz stosując metodę Kopiego Pejsta wyciągnąć esencję rozmowy i zamieścić ją jako artykuł.

Getek, masakry nie ma , nie panikuj :)
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
Paulus 
KLUBOWICZ


Pomógł: 15 razy
Wiek: 50
Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 985
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-10-30, 00:47   

Trochę się zaczęła jednak robić. myślę że to był dobry moment na zamknięcie.
_________________
 
 
rosomak1983 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 1766
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2011-11-28, 11:13   

Mam pytanie do Hamera po co sie wtraca ingerujac w moje posty skoro sa zrozumiałe dla kazdego. Po drugie nie uwazam zebym napisał nic złego tylko prawde w efekcie czego dostałem ostrzeżenie. :ksiadz:
I trzecia sprawa, pyskówka nazywasz moje posty w temcie o cenach paliw ???
Śmieszne, w moich wypowiedziach była sama merytoryka.
Ty powinienies dostac ostrzezenie sam jedziesz po ludziach ze sa dziecmi neo czy wikipedii, a co sie okazuje wrzucasz link po angielsku z czego??? z internetu :ksiadz: :ksiadz: :ksiadz:
Podczas gdy ja nie musiałem nawet klikac nigdzie by wiedziec ze to co piszesz to bzdura. Podkreslam ze to co napisałes o tlenku ołowiu jako dodatek do paliwa jest totalna bzdura.
Chciałem zaznaczyc ze kazdy ma prawo sie odniesc merytorycznie do tresci pisanej przez innego uzytkownika , takze krytycznie. Nie jest to zadna pyskówka ani obrazanie nikogo. Odnosilem sie do tego co napisales a nie do Ciebie,do Twojej osoby.
Natomiast Ty Hamer zasłuzyłes na ostrzezenie próba obrażenia ludzi okresleniami ,,dzieci neo'' ,,dzieci wiki''. Przypominam ze nastepnie wrzuciłes linka z internetu (w dodatku po angielsku aby był niezrozumiały dla wiekszosci) zamiast dac argumenty, skoro czytałes o tym ksiazke.
_________________
Eclipse D27A 4x4 4g63T
6 bolt only.
Life is too short to drive boring cars...
Primera P11 2.0
Ostatnio zmieniony przez rosomak1983 2011-11-28, 11:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2011-11-28, 17:49   

poprawiłem Twój błąd ortograficzny, a Ty mi odpisałeś:

rosomak1983 napisał/a:
Cytat:
pisze się "złodziei" //hammer

brawo jak sie nie mozna wykazac merytorycznie to zawsze mozna sie wykazac ortograficznie :ok: :ksiadz:


Twierdzisz że nie mogę wykazać się merytorycznie a ja nie miałem zamiaru się kłócić i darowałem sobie pyskówkę. Uważam, że forum bardzo ucierpiało w ostatnim czasie przez Twoje kłótnie, udowadnianie za wszelką cenę swojej racji, obrażanie innych , wykłócanie się i brak szacunku do osób posiadających większą wiedzę i doświadczenie.
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
cebem 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 891
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2011-11-28, 18:14   

rosomak1983, Neo to nie tylko internet, neo to styl życia :lol2:
 
 
 
kamil4711 
KLUBOWICZ


Pomógł: 19 razy
Wiek: 46
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 419
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2011-11-28, 18:38   

To wszystko jest na prawdę przykre, aż żal dupę ściska, kiedyś wchodziło się na forum z problemem i dostawaliśmy konkretne odpowiedzi, ludzie byli sobie milsi, a tu coraz częściej jeden drugiemu do oczu skacze, proponuję banować częściej jeżeli napisany post nie odnosi się do tematu lub ktoś próbuje wszczynać nie potrzebne kłótnie, inaczej będzie totalny chlew jak już nie jest, szukasz konkretnego tematu i przewijasz strony z głupimi postami nie znajdując nic konkretnego, aż chce się czasami powiedzieć "albo pisz konkretnie albo wyp****alaj ! " , szkoda że to wszystko zeszło na złą drogę.

Cenzura, rozumiem zdenerwowanie ale kolejnym razem za bluzgi będzie redbar/MATi
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-11-28, 20:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
rosomak1983 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 1766
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2011-11-29, 00:44   

hammer napisał/a:
Twierdzisz że nie mogę wykazać się merytorycznie

no i za to nalezy mi sie ostrzezenie ze cos twierdze ??? :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Tak wlasnie, wydaje mi sie ze byłes wsciekły za to ze merytorycznie byłes słaby w tamtej dyskusji, wiec nadrobiłes poprawianiem ortografii. Zauważylem to samo juz pare razy takze na innych forach,zaczyna brakowac argumentów merytorycznych wiec osoba taka zaczyna sie czepiac ortografii, znam ten temat.
Powracajac do tamtej dyskusji, polecam jej przesledzenie. Wtraciłem swoje zdanie metytorycznie, bo po prostu takiej bzdury dawno nie słyszałem.
Tymczasem kolega uzywajac bezsensownych argumentów zaczyna obrazac od dzieci neo czy wiki :hahaha: bo sam był w bibliotece przecież. Nastepnie cytujac z linka z neta po angielsku z którego nic nie wynika :ok:
Myslałem ze tutaj nie ma swietych krów ale jednak jedni dostaja ostrzezenia za to ze cos twierdze a inni moga jawnie obrazac okreslajac go paroma obrazliwymi słowami gówno o nim wiedzac... :ok:
_________________
Eclipse D27A 4x4 4g63T
6 bolt only.
Life is too short to drive boring cars...
Primera P11 2.0
Ostatnio zmieniony przez rosomak1983 2011-11-29, 00:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2011-11-29, 06:40   

rosomak1983 napisał/a:
no i za to nalezy mi sie ostrzezenie ze cos twierdze ???


nie za to... pomyśl jeszcze raz :ok:

rosomak1983 napisał/a:
wydaje mi sie ze byłes wsciekły za to ze merytorycznie byłes słaby w tamtej dyskusji


lubisz słowo merytoryka a tak Ci daleko do niego, prześledź temat dyskusji a może zobaczysz, że temat tyczył się zupełnie czegoś innego a moja informacja o stanie rzeczy na granicy była wyprostowaniem poglądu na temat handlowania paliwem ze wschodu

rosomak1983 napisał/a:
cytujac z linka z neta po angielsku z którego nic nie wynika

Widzę, że nie czytałeś. W informacjach zawartych w tekście było odniesienie do biura pantentowego i pracy na temat dodatków do paliw płynnych. Przeczytaj a może i Ty się czegoś nauczysz.

Pozdrawiam
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
rosomak1983 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 1766
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2011-12-07, 01:59   

Oka kolejna przykra sprawa... Tepienie Bogu ducha winnego uzytkownika Sebek.
http://www.mekp.pl/viewto...er=asc&start=40
Co wyscie sie tak na niego uwzieli... :roll: Co chłopak takiego złego zrobił do diabła :roll: :roll: :roll:
Mam dla was mala propozyjcje albo sobie zalózcie kółko ortograficzne, albo dajcie ludziom spokój. To naprawde zenujace... Zaraz zrobie literówke i wywalicie mnie z forum. :wtf: :wtf: :wtf:
_________________
Eclipse D27A 4x4 4g63T
6 bolt only.
Life is too short to drive boring cars...
Primera P11 2.0
 
 
azhi 
mniejsza zielenina



Pomógł: 8 razy
Wiek: 40
Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 227
Skąd: Legionowo, Warszawa
Wysłany: 2011-12-07, 07:05   

No cóż, mnie tez męczy jak ktoś nie używa słownika itp., szczególnie że niektóre przeglądarki mają wbudowany takowy i podkreślają błędy, ale wydaje mi się że też trzeba mieć pewną wyrozumiałość dla śmietnika jakim jest internet a szczególnie nie powinny się stylistyki, gramatyki i ortografii czepiać osoby które zamiennie uzywają słowa "bynajmniej" z "przynajmniej".
Pomijam już fakt wyśmiewania pomysłów zapaleńca, który kombinuje jak umie, szuka rozwiązań i możliwości.

Ale żeby być fair, mały apel do Sebka (bo z ortografią się wybitnie nie lubicie, pomijam już stylistykę), jak i każdego innego - szanuj polski język, i skoro nie lubisz czytać to pisz tak aby innym czytało się przyjemniej.
_________________
3g GT V6 Manual :)
niekomercyjnie i za free - http://www.facebook.com/azhiportfolio
Ostatnio zmieniony przez azhi 2011-12-07, 07:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Largo 
KLUBOWICZ

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 712
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-12-07, 07:25   

Na dobrą sprawę - robicie z igły widły. Rozumiem, że administracja ma powody do karania za ortografię, sam jestem dyslektykiem i od dobrych paru lat nie odczuwam tego. Rzekomo takie osoby nie widzą różnicy w słowach z 'ż' czy 'rz', ale jakoś ja z tym nie mam problemu i teoretycznie moi znajomi, którzy nie mają dysleksji dają niekiedy takie wykwity, że aż du** ściska jak się czyta :wtf:

Podsumowując - nie widzę sensu karania za jedno słowo, a upominać do 3 razy słownie + PW. Nie pomoże - regulamin jest od tego i niech pozostanie. Robi się flame między klubowiczami, administracja powinna odpuścić połowę, użytkownicy drugą połowę - zasadą, że 'Administracja zawsze ma racje, inaczej czytaj ptk. 1, czyli administracja nigdy się nie myli' to my nie dojdziemy do niczego konstruktywnego, a swoje lata na tym forum użytkownicy mają - niech się wszyscy wykażą inteligencją i zrozumieniem dla innego. Goldi miał dobre powiedzenie, pozwolicie, że zacytuję ;-)

'Każdy ma mieć prawo swoje zdanie, ale ja mam prawo mieć to zdanie w dupie'

Panowie - chillout :ganja:
Ostatnio zmieniony przez Largo 2011-12-07, 07:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9