Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[1G] Jakie wymiary ma filtr seryjny w GS
Autor Wiadomość
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2007-08-05, 21:48   

Ok zobaczymy jak przyjdzie wtedy bedziemy my?le? ....narazie lece na izolacji i foli kominkowej :P
 
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-08-05, 22:58   

da si? przej?ci?wk? zrobi? :) trzeba tylko dobrze pokombinowa? :jezyk:
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2007-08-08, 10:18   

Dobra a wiec tak rura jest ..... pasuje do puszki z filtrem z drugiej strony do kolektora tez pasuje ale jest problem poniewaz rura jest z?a ....(nie moge jej podczepi? do puszki z filtrem poniewa? jest za malo skrecona i wychodzi za puszke a? ) .... i mam teraz ma?y problem bo tej puszki z filtrem ruszy? nie moge bo jest tak ustawiona zeby zimne powietrze zasysac z wentylator?w a co z t? rur? zrobi? tez ju? nie wiem ........

Czy jakbym kupi? sto?ek to by to co? da?o ????
 
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-08-08, 13:34   

mati wpadnie do mnie obejrz? to ;) jak by co wal na pw albo tel.
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2007-08-08, 21:35   

Dzieki SAMAEL ale ju? sie um?wi?em z moim mechanikiem ktory sie opiekuje kliperkiem jak on niczego nie wykmini to wtedy skocze do Ciebie... Dzieki za propozycje :ok:
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-08, 23:39   

poczytaj moje posty mati... ja juz nic nie mowie... tne temat power rur do 1g byl k*rwa walkowany milion razy na poprzednim forum... ja pie*dole :/
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2007-08-10, 13:13   

Do tej mojej power rury Goldi jak to nazwa?e? zakupi?em ju? filtr sto?kowy firmy Pipercrossa do 250 koni styka dzisiaj go odbieram i bede montowa? zobaczymy jak to wszystko sie zgra i bedzie dzia?a? mam nadzieje ze dobrze..... zrobie jakie? foty silnika bo robociznie i zamieszcze w mojej galerii :ok: :ok:
Ostatnio zmieniony przez MATi 2007-08-11, 12:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-08-10, 14:14   

a jak przep?ywk? zamontujesz ..... ? mati lito?ci....
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-10, 14:53   

daj spokoj Andrzeju... to walka z wiatrakami... tlumacz tu chlopaki a on swoje... niech wyda w ch*j kasy na marne to moze zrozumie....

@Mati :) nie przejmuj sie nami :) zakladaj i zobaczysz co Ci sie stanie z silnikiem ... jak Ci bedzie chodzil!!! a ten Twoj stozek to zobaczysz jak Ci osiagi pogorszy... ale zakladaj :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: miej to w dupie co pisalismy :ass: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :lol2: :lol2: :lol2:
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2007-08-11, 01:08   

Bo nie rozumiem czemu ta przep?ywka jest taka wazna i co ona daje ??? Musi ona tam by? ??? Nie mo?na jej pomin?? obej?? jako? i o jakiej przej?ci?wce m?wicie ??? A i mam pytanie co jest podlaczane do tej puszki z filtrem taki kabelek z kostka tam jest to jakis czujnik czy jak ???
 
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-08-11, 10:11   

ta kostka co jest pod??czona do puszki to jest pod??czona k*rwa do przep?ywki .... od??cz sobie to i sprubuj odpali?... i przyzwyczaj si?... tak b?dzie je?dzi? tw?j samoch?d z powerrur? i twoim wspania?ym sto?kiem... a do tej tw?jej powerrury nie ma jak pod??czy? przep?ywki... powodzenia....


i powiedz mi po brniesz dalej, robisz g?upot? za g?upot? jak si? wog?le nie znasz ??
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2007-08-11, 12:25   

Uhmm dobra to teraz zrozumia?em ze bez tego badziewia bedzie ch*ujnia ....a jak niby mozna zrobi? t? przej?ci?wke ? A mozna wykorzysta? t? puszke i w ni? sto?ek wsadzi? poprostu ??? i do puszki t? rure ?? Wtedy bedzie dzia?a? ?? Czy trzeba co? dorabia? je?li tak to w jaki spos?b ? Jeste? tu po to ?eby mi wyt?umaczy? a nie sie wpienia? na mnie odrazu :ok: :ok:
 
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-08-11, 12:53   

dobra to teraz logicznie... trzeba dopasowa? t? rur? do oryginalnej puszki... do tego b?dzie ci potrzebna jaka? przej?ci?wka bo nie widzia?em jeszcze by komu? si? bez przej?ci?wki uda?o ... teraz... we? otw?rz puszk? filtra powietrza z kt?r? zintegrowana jest puszka... i zobacz jak wielki jest oryginalny filtr i por?wnaj go ze sto?kiem... du?y nie ? je?eli zdecydujesz si? za?o?y? sto?ek. to musisz go jako? za?o?y? w miejsce orginalnego filtra, na ?rodkow? cz??? zintegowanej z przep?ywk? komory filtra... powodzenia :ok:
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-11, 23:37   

Mati sorry ale dla mnie to co robisz jest idiotyczne! Twierdzisz co jakis post ze kasy nie masz a ladujesz ja w gowno... ktore dzialac nie bedzie... a anwet jak bedzie to Ci zabierze z 10 koni... sam mam u sibie power rure ze stozkiem i nie byle jakim a K&N... tylko ze u mnie jest map sensor a nie przeplywomierz stad takie cos sobie moge zalozyc... ale pozbywam sie tego dolotu bo poza fajniejszym dzwiekiem ktorego i tak ch*j slychac przy mugenie nie nie daje... a nawet zabiera z 5-10 koni... odczuwale!! zobacz jak sie grzeje pod maska w eclipsie... chcesz efekty ze stozkiem? wsadz se intercooler i odizoluj stozek... czyli kolejne kila setem... gdybys choc troche pomyslal lub czytal w 5% poprzednie forum to bys wiedzial co to przeplywomierz i dlaczego powerrury zwyklej nie zloazysz :wtf:
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
  Wysłany: 2007-08-12, 08:59   

GOLDI napisał/a:
chcesz efekty ze stozkiem? wsadz se intercooler i odizoluj stozek... :wtf:
Goldi odizolowa? sto?ek rozumiem :ok: ale intercooler w gs :? :? :? :? :?
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-08-12, 09:33   

jak by nie by?o zakladajac sto?ek ci?gniesz powietrze z komory silnika w kt?rych w eclipsach jest piek?o ... jedyne co to mo?na wsadzi? w ori puszk? i powiekszy? rure kt?r? puszka zasysa powietrze, ten intercooler to ironia :P przyda? by si? imo przy sto?ku :hahaha:
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2007-08-12, 15:38   

Mi nie chodzi o podnoszenie mocy czy co? takiego ale o to aby autko jezdzi?o dobrze a ori rura kosztowa?aby mnie z jakie? 600 PLN a tak narazie wyda?em oko?o 300 PLN je?eli to ma dzia?a? dobrze to te 300 PLN kt?re wyda??m czyli po?owe r?wnowarto?ci tej normalnej rury ..... jako? to dzia?a? bedzie dopiero we wtorek bed? prace reczne ..... A poza tym Goldi czyta?em stare forum ale wszystkiego nie moze nie jestem tak d?ugo zwi?zany z Eclipse i klubem i nie mam na ich temat takiej wiedzy ......ale je?eli uwaza?em ze mnie jaki? dany problem nie dotyczy to nie czyta?em tematu ....ka?dy z nas ma do tego prawo a ja nie musze wszystkiego wiedzie? nawet jakiej wielko?ci mam srubki w drzwiach .....Chce ?eby m?j GS zacz?? normalnie znowu jezdzi? bez badziewnej tasmy kominkowej na rurze ori

PS. SAMAELU ten sto?ek kt?ry kupi?em jest takich samych rozmiar?w jak ori .

We wtorek bede sie g?owi? jak to zrobi? zeby kliper by? w 100 % sprawny a nie tylko w 99%
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-12, 16:49   

MATi napisał/a:
.ale je?eli uwaza?em ze mnie jaki? dany problem nie dotyczy to nie czyta?em tematu

wiesz moze nie dotryczyc w danej chwili... ale warto wiedziec na przyszlosc... teraz sie o tym przekonales
MATi napisał/a:
a ori rura kosztowa?aby mnie z jakie? 600 PLN

pewnie serwis? :hahaha: :hahaha: :hahaha: mogles sobie kupic uzywke w dobrym stanie za 50 zeta ale to Twoja kasa i ty wyjebales 300 i pewnie wyjebiesz jeszcze troche zeby przeplywke spasowac...

MATi napisał/a:
We wtorek bede sie g?owi? jak to zrobi? zeby kliper by? w 100 % sprawny a nie tylko w 99%

twoj samochod nigdy nie bedzie sprawny 2 100%... zawsze mozesz powiedziec o tych 99%

wyjezdzajac nowym autem z salonu juz masz 99% a nie 100% :wtf:
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2007-08-12, 18:36   

Wiesz Goldi u?ywki to sobie sam kupuj ....ja nie kupuje rzeczy i cze?ci (do samochodu tym bardziej) uzywanych je?eli juz co? robie albo wymieniam to na nowe nie wiem jak Ty wi?c nie gadaj mi o u?ywkach bo raz u?ywane czesci do samochodu mog? by? niebezpieczne (niem?wie ?e wszystkie ale np czesci zawieszenie) 2 s? du?o podatniejsze na uszkodzenia i takie tam 3 Goldi ta u?ywana rura za 50 zeta mog?a by zaraz waln?? .....je?eli mam co? zrobi? to z rzeczy nowych a nie z badziewia i uzywek...... zreszt? ja sie tylko pytam i tyle decyzje i tak juz podj??em i bedzie tak jak ma by? koniec kropka bedzie power rura i sto?ek a Ty sie dalej na?miewaj.....

Dam sobie jako? rade bez Twojej wiedzy. Wielkie Dzieki
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-12, 18:45   

MATi napisał/a:
je?eli mam co? zrobi? to z rzeczy nowych a nie z badziewia
no ale wlasnie robisz badziewo... no ale robta co chceta ;) doloty Ori sa wyliczone! wiec poczekam do czasu az otworzysz topic w dziale "warsztat" z prosba o pomoc bo cos sie zjeabalo :) nie nasmiewam sie chcialem Ci tylko cos wytlumaczyc... no ale szkoda sie produkowac... :wtf:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13