Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PiotrekKRK
2011-08-08, 20:24
Mitsubishi G-ZERO
Autor Wiadomość
tommicrazy 
zielenina


Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 97
Skąd: Krakow-Cheltenham
Wysłany: 2008-10-30, 20:07   

to jest 4x4
fwd to moj drugi galant

z tego 4x4 wlasnie zostal wyjety silnik GTI czyli 4g63NA Dohc 16v

auto niema wydechu bo to byl generalny test czy silnik pracuje.

generalnie wersja turbo chatch wystepuje tylko jako mitsubishi Eterna... wersja galant byla tylko w sedanie... przynajmniej tak dotejpory widzialem.

do tego silnika mam kompa od evo ale brytyjska wtyczka nei pasuje mi z wiazka ktora mam w aucie, tak ze teraz jest komp od eclipsy turbo... zastanawiam sie jak rozwiazac ten problem, zakladac tamten komp czy isc w jakies inne modyfikacje, tamten komp byl wystrojony.



[ Dodano: 2009-11-18, 10:50 ]

TROCHE AKTUALNOSCI

prace konserwacyjne zakonczone, autko przeszlo zabieg calosciowego szukania i usuwania rdzy, auto z ogloszenia "stan kolekcjinerski" bylo koszmarnie pogryzione w progach i w paru innych miejscach. teraz auto jest wyleczone i czeka na nowy kolor u lakiernika , w miedzy czasie szukam nowego przedniego spoilera, bez tego nie bedzie efektu.

felgi tez sa dane do regeneracji , polerki oraz do pomalowania.

zdiecia przedstawiaja momenty z prac... w tym momecie jest juz blacharka zakonczona.



do takiego stopnia byla zjedzona blacha


tu widac podczas odkrywania elementow co kryje sie glebiej... nie bylo z wierzchu nic widac.











Kolor auta bedzie CANDY APPLE RED... bedzie wygladac mniejwiecej tak,kto widzial na zywo ten wie ze zadne zdiecie nie oddaje efektu tego lakieru.



oprocz dobrych wiesci mam tez te zle..... jako ze nadchodzi zima a konca prac na galantem 4x4 nie widac, postanowilem namowic mojego ziomka do rozebrania silnika ktorego zekomo kupilem z stroker kitem opartym na JE pistons.....

okazalo sie ze w silniku tloki to jedna wielka hiroshima..... zreszta sami popatrzcie....

panewki juz jednen koles ogladal i mowil ze tragedi niema, blok trzeba jednak dac do regeneracji i kolejne tloki bede musial kupic na lekki nadwymiar.... troche zabawy przybylo... generalnie silnik ktory w anglii kupilem to jeden wielki walek......









jak cos zobaczycie jeszcze tu niepokojacego to piszcie, gdyby te symbole cos wam mowily to rowneiz mile widziane beda informacje, porownam to z tym co bylo mowione przy zakupie.
_________________
Zwyciezca 21 konkursow tattooazu na terenie UK w ciagu 15 miesi?cy
www.tommicrazy.com
www.myspace.com/tommicrazy
Ostatnio zmieniony przez tommicrazy 2009-11-18, 20:44, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2009-11-18, 21:59   

Goldi jakie? spostrze?enia ?
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2009-11-18, 22:36   

heh totalna przegrzana seria... silnik do tego sta? i zarasta? paj?czynami od epoki br?zu chyba...
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
tommicrazy 
zielenina


Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 97
Skąd: Krakow-Cheltenham
Wysłany: 2009-11-18, 23:53   

zawziety jestem i tak go odbuduje... od nowego roku zainwestuje kase w kute gadzety, potrzebuje tylko zeby ktos w krakowie mi mogl szczeze stwierdzic ze baza blok czy glowica ma jakas sensowna przyszlosc... szkdoa mi tego galanta bo to bylby rodzynek w wesji 4x4 turbo
_________________
Zwyciezca 21 konkursow tattooazu na terenie UK w ciagu 15 miesi?cy
www.tommicrazy.com
www.myspace.com/tommicrazy
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-19, 00:06   

MikeR napisał/a:
Goldi jakie? spostrze?enia ?
nie chce za bardzo oceniac ze zdjec... jednak tloki mocno dostaly po tylku... glowica poki nei sprawdzi sie jej na szczelnosc tez niewiele mozna powiedziec.. to jest silnik seria? bo korby i tloki wygladaja na sweyjne..

z czego ten silnik? bo juz nie pamietam :D
 
 
tommicrazy 
zielenina


Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 97
Skąd: Krakow-Cheltenham
Wysłany: 2009-11-19, 11:23   

silnik oryginalnie mial byc z evo 1 z gratami ( walki) z evo 3.... mase innych bajek bylo w opisie ..... niedlugo pokaze wiecej zdiec....

goldi czy u was w projekcie mozna zdiagnozowac taka szczelnosc glowicy itp?
_________________
Zwyciezca 21 konkursow tattooazu na terenie UK w ciagu 15 miesi?cy
www.tommicrazy.com
www.myspace.com/tommicrazy
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-19, 13:38   

tommicrazy napisał/a:
goldi czy u was w projekcie mozna zdiagnozowac taka szczelnosc glowicy itp?
biuro@projectxs.pl
 
 
tommicrazy 
zielenina


Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 97
Skąd: Krakow-Cheltenham
Wysłany: 2009-11-21, 14:42   

szybko tak tylko zapytam..... jesli auto bedzie uzywane na ulicy i tor/sport to tylko zadka okazjonalnosc...... jakie sa plusy i minusy stroker kitu? oproczu tego ze mozna osiagnac wyzsza moc sa jakies wieksze minusy takiego rozwiazania?
_________________
Zwyciezca 21 konkursow tattooazu na terenie UK w ciagu 15 miesi?cy
www.tommicrazy.com
www.myspace.com/tommicrazy
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-21, 17:12   

stroker kreci sie nizej... za to daje wiecej momentu... poprawia dol

wiec ulica stroker, tor destroker :) i krecisz dziada do 8500 :)
 
 
tommicrazy 
zielenina


Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 97
Skąd: Krakow-Cheltenham
Wysłany: 2010-04-15, 02:56   

ostatni zakup, dedykowana dmuchawka do stariona z stajni HKS TD06



[ Dodano: 2010-04-17, 12:09 ]
potrzebuje opinii, odnosnie ukonczenia OPTYCZNEGO dla stariona... auto juz w maju bedzie gotowe ale nie moge nigdzie znalesc w przedniego spoilera , chcialem cale auto pomalowac pod jeden kolor i stoje w kropce, szukam tej przedniej czesci juz kilka miesiecy zarowno w polsce jak i w UK.

pytani brzmi.... czy bedzie mialo sens i jakis wyglad kupic przedni spoiler w USA z carbonu?

czy wg was nie bedzie to szpetnie wygladalo? auto cale bedzie w CANDY APPLE RED(mocna gleboka czerwien).... jesli mam skonczyc autko na czas to musze juz myslec o sprowadzaniu tych gratow z zaoceanu.






[ Dodano: 2010-06-14, 13:22 ]
prace wreszcie nad starionem dobiegly konca, po ponad 6 miesiacach czekania moge zaprezentowac czesc zdjec



cala poprzednia farba zostala zdrapana, cale nadowzie zostalo odrestaurowane, wszelkie wgnioty usuniete, jest minimum szpachli na aucie.



tak wygladala pierwsza warstwa farby candy apple red, po jednej warstwie wyglada ja rozowy.



na cale auto poszlo 11 litrow farby, podbijajacej glebie koloru zywicy i lakieru



ostatni moment haosu



pierwszy widok farby, kolor zmienia tony od jasnej czerwieni do ciemnego bordo, wszystko zalezy od ilosci swiatla i zalaman na karoserii





jak widac kola zostaly rowniez poddane calkowitej renowacji, wszystko razem ma blysk ladny wyglad, czekam jeszcze na nowe oponki



niedlugo bedzie wiecej zdiec, to narazie wszystko co chce pokazac, samochod dzis wyjezdza z garazu, na fotkach jest jeszcze nie poskladany ale auto juz jest gotowe do jazdy, niedlugo wiecej zdiec w swietle dziennym

z auta znikly naklejki i znaczki, zostanie tylko logo stariona na tylnej klapie

nadwozie stariona mialo oryginalnie przezroczyste naklejki na poszezeniach chroniace nadwozie przez udezeniami drobnych kamyczkow, czy ktos jakiego rodzaju naklejki mozna zastosowac w te miejsca by chronic lakier?
_________________
Zwyciezca 21 konkursow tattooazu na terenie UK w ciagu 15 miesi?cy
www.tommicrazy.com
www.myspace.com/tommicrazy
 
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2010-06-15, 06:54   

Gratuluje furki :ok: mo?e uda Ci si? przyjecha? Starionem na moje wesele :>
 
 
tommicrazy 
zielenina


Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 97
Skąd: Krakow-Cheltenham
Wysłany: 2010-07-12, 01:01   

to sa rzeczywiste fotki stariona, bez zadnego fotoshopowania koloru, jedyne co zrobione to zdiecie jest wykadrowane.

kolor auta zmienia swoj odcien w zaleznosci od swiatla, roznice sa spore ale fotki tego nie pokaza.

mimo lat dziadek eclipsa nadal idzie jak blyskawica, super przyjemnosc z jazdy.

mam nadzieje ze nic mi nie wypadnie zeby odwiedzic zlot mitsumaniakow na mazurach.

pozdrawiam













_________________
Zwyciezca 21 konkursow tattooazu na terenie UK w ciagu 15 miesi?cy
www.tommicrazy.com
www.myspace.com/tommicrazy
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2010-07-12, 07:43   

No faktycznie ten dziadek robi wra?enie, dobrze ?e s? tacy ludzie jak Ty inwestuj?cy w starsze auta... Wysz?o fajnie,brak s??w :amen: :amen: :amen:
 
 
 
Pablo1o 
KLUBOWICZ


Pomógł: 50 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2442
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-12, 08:04   

Cholera. Wygl?da jak nowy z salonu :) Brawo
_________________
Jeśli się cofam to tylko po to aby wziąć rozbieg ! :)
 
 
 
Black 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 1052
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-12, 09:54   

Piekne auto :ok:
_________________
http://www.cardomain.com/ride/3859333
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-12, 23:38   

Zajebioza ale jakos mi ten przod za wysoko siedzi... jakos nie widzi mi sie to :wtf:
 
 
DedE 
KLUBOWICZ


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 937
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-12, 23:46   

Nice :serduszka:
Z przodu jakby brakowa?o dok?adki ;)
_________________

Patrz w Lusterka Motocykle są Wszędzie !
ex Eclipse 2g (do 08.08.11r)
daily : Volvo S80 D5 & Volvo c30 R-resign by Heico Sportiv 212/550
For fun : Volvo c70 T5 313whp & YAMAHA R6
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-13, 00:04   

teraz rozumiem dlaczego tam jest V-Mount ;)
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-13, 08:43   

Myslales zeby zarejestrowac jako zabytkowy na zoltych tablicach?
 
 
Wozny 
KLUBOWICZ

Pomógł: 33 razy
Wiek: 42
Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 443
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: 2010-07-13, 09:45   

finger, To sie nie op?aca. do tego auto musi by? bodaj?e w 90% ori. Jedyne korzy?ci z tego to to ?e mo?esz sobie wykupi? ubezpieczenie dzienne i nie robisz przegl?d?w. Ale konserwator zabytk?w trzyma na nim ?ap? wi?c auto jest Twoje ale nie do ko?ca. Na wyjazd za granice musisz mie? pozwolenie a jak np auto Ci sie znudzi b?dz nie b?dziesz mie? dla niego czasu i ulegnie "biodegradacji" to mo?esz i?? pierdzie? w pasiaki bo dopu?ci?e? sie zaniedbania "zabytku ruchomego". Ka?d? jedn? zmiane w aucie musisz uzgodni? z konserwatorem nawet jak Ci sie rdza pojawi to ?eby zrobi? zaprawk? musisz mie? jego zgode. Oczywi?cie jak chcesz sprzeda? to potencjalny kupuj?cy mo?e zosta? prze?wietlony czy ma godne warunki do zaopiekowania sie autem. ?atwiej chyba dziecko adoptowa?.Czyta?em sporo na ten temat i ludzie kt?rzy maj? zabytkowe auta a jest mo?liwo?? zarejestrowania na normalne tablice to tak robi?. Jedynie Ci kt?rzy nie maj? dokument?w na auto to nie maj? wyj?cia bo jedyna droga do zarejestrowania auta zabytkowego bez papier?w to faktura/umowa kupna sprzeda?y ze z?omu i wtedy po miesi?cach za?atwiania papierk?w mo?esz zarejestrowa? taki pojazd na ???te tablice. Pro?ciej taniej i szybciej jest kupi? papiery chocia?by na alledrogo oczywi?cie w celach "kolekcjonerskich".
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13