Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Trudne Pytania, Trudniejsze Odpowiedzi
Autor Wiadomość
Piotrekmm 
KLUBOWICZ


Pomógł: 35 razy
Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 1531
Skąd: Mogielnica
Wysłany: 2011-12-07, 07:31   

Czego nie rozumiesz rosomak1983, ??
1. Za ortografie był upominany kilka razy
2. Jak to Hammer trafnie ujął "tekst wytrzaskany ciągiem jak seria z AK47"
3. Pisanie totalnych bzdur.
rosomak1983 napisał/a:
Zaraz zrobie literówke i wywalicie mnie z forum

jak byś dobrze sledził wątek to byś widział że to nie była żadna literówka a rażący błędy nawet w prostych wyrazach. Idąc twoim tokiem rozumowania niedługo bedziemy wszyscy pisać "że" -- "rze" itd. i najlepiej wogóle bez spacji bo po co się tak męczyć i ja naciskać. :ksiadz:

Za kilka dni jak Sebek sobie wszystko przemyśli troche poczyta (mam nadzieje) w tym czasie forum to sam zobaczy jakie panują tu zasady i zdejmiemy mu 2 redy :ok:
_________________

 
 
 
franko 
KLUBOWICZ


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 1860
Skąd: poddebice
Wysłany: 2011-12-07, 07:34   

Largo, http://www.mekp.pl/viewtopic.php?t=44 To jest nasze "10 przykazań"
Co do Sebka ....
Dostawał wiele upomnień bez kresek, i dostosował się ???
NIE!!!!!
Więc zaczął dostawać paski i to też nie pomogło.
Tu raczej admini pokazali swoją cierpliwość ...
Dziękuję dobranoc .
_________________
drążek, sprzęgło, pełny gaz :D
 
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2011-12-07, 10:13   

A ponadto gdyby sobie szukajki użył to by wiedział z czym sie je podnoszenie mocy w eclipse i dlaczego tak drogo. :) A nie kombinował z turbinkami plastikowymi w dolocie które kreca sie 17000rpm dostarczając tym samym "more power" :protest:
 
 
 
miro 
zielenina


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 91
Skąd: WLK
Wysłany: 2011-12-07, 11:02   

skoro już doszło do takiego tematu to skoro są paski za ortografię to powinny być przydzielane bez wyjątku wszystkim którzy robią błędy ( również modom, adminom - bo niektórym też zdarza się pisanie z błędami a jakoś nie mają z tego powodu pasków)

tak samo jest z wulgaryzmami jedni mogą ich używać inni nie, to samo offtopy są osoby co mogą napisać byle co w kazdym temacie i jest ok a inni są nagradzani paskiem

wniosek jaki się z tego nasuwa jest taki że "wszystkie zwierzęta są równe ale niektóre równiejsze" z "bajki" Orwella
Ostatnio zmieniony przez miro 2011-12-07, 11:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Piotrekmm 
KLUBOWICZ


Pomógł: 35 razy
Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 1531
Skąd: Mogielnica
Wysłany: 2011-12-07, 11:05   

ale nikt nie dostał paska za jeden błąd czy nawet jak komuś zdarzy sie raz na jakis czas :ok:
przeczytaj dokładnie ile tam było błędów i był kilku krotnie upomniany o to a on dalej swoje tak wiec redbar jak najbardziej zasłużony :ok:
_________________

 
 
 
SASZA
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-07, 11:11   

no to coś od siebie :
Uważam że ADM wykonuje swoją robotę dobrze - argumentuję to redem dla mnie na który zasłużyłem - chociaż z argumentacją "pajacowanie" nie zgadzam się.
 
 
Pat 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1289
Skąd: Podkowa Leśna
Wysłany: 2011-12-07, 11:32   

rosomak1983 napisał/a:
Oka kolejna przykra sprawa... Tepienie Bogu ducha winnego uzytkownika Sebek.
http://www.mekp.pl/viewto...er=asc&start=40
Co wyscie sie tak na niego uwzieli... :roll: Co chłopak takiego złego zrobił do diabła :roll: :roll: :roll:
Mam dla was mala propozyjcje albo sobie zalózcie kółko ortograficzne, albo dajcie ludziom spokój. To naprawde zenujace... Zaraz zrobie literówke i wywalicie mnie z forum. :wtf: :wtf: :wtf:


Nie widzę absolutnie żadnego powodu aby tolerwać tego typu ekscesy...
Jeżeli komuś nie podoba się nasza decyzja, trudno. Zawsze może założyć swoje forum, na którym nie będą obowiązywały fundamentalne zasady języka polskiego, dobrego wychowania, jak również będziecie mogli próbować obalać prawa fizyki.

Natomiast ja będę musiał nauczyć się jakoś z tym żyć.

Nie jest to również temat do jakiejkolwiek dyskusji. Wykazaliśmy się ogromną cierpliwością tolerując i upominając kolegę Sebka przez 2 dni.
Nikomu nie zabraniam wypowiadać się i pytać, jedynie proszę o zachowanie poziomu.

Warto na koniec dodać, że szukajka nie gryzie i za mniejsze rzeczy latały redy w latach świetności forum. Nikt wtedy nie próbował nawet kwestionować takich decyzji używając całkowicie bezpodstawnych argumentów, że "chłopak się stara".
Jest już dorosły, więc niech stara się bardziej.
_________________
DIAMONDS ARE FOREVER
Ostatnio zmieniony przez Pat 2011-12-07, 12:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
rosomak1983 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 1766
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2011-12-07, 12:33   

Proponuje ankiete w sprawie karania za ortografie.
_________________
Eclipse D27A 4x4 4g63T
6 bolt only.
Life is too short to drive boring cars...
Primera P11 2.0
 
 
PiotrekKRK 
KLUBOWICZ
newbie


Pomógł: 45 razy
Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 2386
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-12-07, 12:48   

Proponuję już odpuścić ten temat. Na ortografię zawsze zwracaliśmy uwagę i zwracać będziemy. Mimo wszystko wypowiadają się tu dorośli ludzie a od takich oczekuje się zachowania jakiegoś poziomu. Nie wiem jak inni ale jak widzę, że człowiek sadzi błąd za błędem to ja chcąc nie chcąc odbieram go jako dzieciaka (max 13 lat).
A tak poza tym to brak znaków interpunkcyjnych może całkowicie zmienić sens zdania przez co rodzą się nieporozumienia.
http://mainhg.demotywator...chiniol_500.jpg

Wszyscy widzieli, że nie daliśmy ostrzeżeń od razu tylko przed pierwszym ostrzeżeniem padło sześć upomnień.
Nie oczekujemy cudów tylko trochę wysiłku od dorosłego faceta.
_________________
Stay hungry, Stay foolish!
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2011-12-07, 12:49   

rosomak1983 napisał/a:
Proponuje ankiete w sprawie karania za ortografie.


Jestem na NIE.


Poza tym chłopak ma tymczasowy zakaz pisania. Może mu coś do głowy dojdzie i się poprawi,ma teraz czas żeby czytać forum,a nie tylko pisać. My tylko pilnujemy porządku,inaczej byłby tutaj sajgon i nic nie można by tutaj znaleźć.
 
 
 
azhi 
mniejsza zielenina



Pomógł: 8 razy
Wiek: 40
Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 227
Skąd: Legionowo, Warszawa
Wysłany: 2011-12-07, 12:55   

Panowie, jeśłi moge wtracić a propos ankiety. Jestem absolutnie na TAK, nie dlatego że popieram błędy czy ich nie popieram, ale z tego co widze rosomak jest KLUBOWICZEM, więc dlaczego nie chcecie zrobic ankiety?
Chyba KLUBOWICZ ma prawo do ankiety. To że w niej wyjdzie taki a nie inny wynik to demokratycznie mniejszość będzie go musiała zaakceptowac i ew. nie wracac do tematu.
Takie moje zdanie.
_________________
3g GT V6 Manual :)
niekomercyjnie i za free - http://www.facebook.com/azhiportfolio
 
 
matim 
KLUBOWICZ


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 1265
Skąd: Giżycko/Warszawa
Wysłany: 2011-12-07, 13:06   

azhi, rosomak1983 stał się klubowiczem na forum na którym obowiązuje pewnien regulamin. Regulamin, który tyczy się każdego. Nasze forum działa na pewnych zasadach, tak jak w każdym społeczeństwie są pewne regulacje i ograniczenia, bez których powstaje zwyczajny chaos. Sami widzicie jakie powstało zamieszanie, inaczej byśmy o tym nie dyskutowali. rozumiem każdy może się pomylić, ale to co się ostatnio stało to przegięcie. Zachowajmy zdrowy rozsądek.
_________________
BMW E91 320D happy :)
Pacifica 4.0
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2011-12-07, 13:12   

Może zaczniemy robić ankiety czy w ogóle dawać redy,albo o zamykaniu tematów usuwaniu postów etc.

Jak chcecie to róbcie ankiety ,ale jej wynik i tak nic nie zmieni. To jest forum a nie gg i tutaj piszemy bez bluzgów i po polsku. Na każdym szanującym się forum są takie same zasady. Chcemy równać do najlepszych, czyli do DSMTuners.
 
 
 
azhi 
mniejsza zielenina



Pomógł: 8 razy
Wiek: 40
Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 227
Skąd: Legionowo, Warszawa
Wysłany: 2011-12-07, 13:16   

matim, po części się z Tobą zgodzę, sam nei lubię błędów tak rażących jakich dopuścił się Seba.
Pytanie tylko jest moje ostatnie w tym momencie, bo nei chce drążyć tematu lub wywoływac nowego:
Czy bycie KLUBOWICZEM nie uprawnia do wpływania na rozwój i zmiany na forum? Bo jeśli nie to ja już w ogóle nie rozumiem po co byc KLUBOWICZEM.
_________________
3g GT V6 Manual :)
niekomercyjnie i za free - http://www.facebook.com/azhiportfolio
 
 
IDOG 
KLUBOWICZ


Pomógł: 29 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 940
Skąd: Otmuchów/Wrocław
Wysłany: 2011-12-07, 13:19   

azhi, a bycie obywatelem (pojedynczą jednostką) Państwa Polskiego pozwala Ci podważać Konstytucję ?
_________________
WARNING: This car is equipped with a turbocharger. Due to possible breathing problems under heavy acceleration, all females are required to remove any tight fitting or constrictive clothing for safety.
Ostatnio zmieniony przez IDOG 2011-12-07, 13:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
azhi 
mniejsza zielenina



Pomógł: 8 razy
Wiek: 40
Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 227
Skąd: Legionowo, Warszawa
Wysłany: 2011-12-07, 13:22   

IDOG, jak najbardziej, zbieram odpowiednią część społeczeństwa (użytkowników), wybieramy swoich przedstawicieli do parlamentu, i oni w naszym imieniu zmieniają poprzez głosowanie razem z innymi osobami do tego uprawnionymi. Tak więc pośrdni i Ty możesz zmienić konstytucję.
Od razu rozwieję watpliwości i podkreślę: Tak, Konstytucję RP mozna zmienić.
_________________
3g GT V6 Manual :)
niekomercyjnie i za free - http://www.facebook.com/azhiportfolio
 
 
IDOG 
KLUBOWICZ


Pomógł: 29 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 940
Skąd: Otmuchów/Wrocław
Wysłany: 2011-12-07, 13:31   

Popatrz dalej, jeśli coś jest absurdalne nikt tego nie przegłosuje, więc po co pchać się z czymś co zostanie zniszczone z kretesem ?
Myślisz, że ankieta by wygrała ? Ja uważam, że 95% ludzi by było za przestrzeganiem ortografii mimo wszystko. Zauważ, że Admini i Modzi czasem sami poprawią błąd i nie upominając ani nic, ale jak ktoś ewidentnie przegina to zaczynają upominać i finalnie karać.
No i od czegoś jest ten cały regulamin, czy Wy chcecie zrobić z tego forum totalny śmietnik a ludzi zbijać do poziomu analfabetów ? :?
_________________
WARNING: This car is equipped with a turbocharger. Due to possible breathing problems under heavy acceleration, all females are required to remove any tight fitting or constrictive clothing for safety.
 
 
 
azhi 
mniejsza zielenina



Pomógł: 8 razy
Wiek: 40
Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 227
Skąd: Legionowo, Warszawa
Wysłany: 2011-12-07, 13:36   

IDOG, ja uważam że ankieta dała by wynik na niekorzyść rosomaka i wyniknęło by z niej że ma być tak jak jest. Jednakże chodzi mi o sam fakt i podejście do pomysłu ankiety zaproponowanej przez KLUBOWICZA.
_________________
3g GT V6 Manual :)
niekomercyjnie i za free - http://www.facebook.com/azhiportfolio
 
 
andrzejp 
KLUBOWICZ


Pomógł: 58 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 1636
Skąd: Pl
Wysłany: 2011-12-07, 13:48   

e tam, bez sensu rozkmina w ogóle. moim zdaniem i tak wiadomo o co chodzi jak ktoś napisze "chamulce", (nie wnikam w tego sebka czy jak mu tam, czy dostał reda czy nie), ale może lepiej poporawiać "?" w tematach? hm?
_________________
Eclipse 2G GS 1997, 420a

Angie & Barbara & Cindy & Diane & Elizabeth & Fran & Grace & Repeat.
 
 
Brian 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2011
Wysłany: 2011-12-07, 13:55   

Klubowicz to jednostka a Klub to klubowicze liczy się większość. Dwa nie rozumie co poniektórych :roll: Modzi ,Admini ciągle zbierają po głowie za to że marnują życie na tym 4um i usilnie próbują coś z niego zrobić :protest: ciągle widzę tylko niezadowolenie :roll: Jak macie tyle wolnego czasu i energii to spożytkujcie go na coś co da nam jakieś wspólne korzyści :ok: np. zorganizujcie manifest przeciwko ceną paliw :ok: Wierzcie mi wszyscy będą Wam wdzięczni :amen: Trzy nie kumam też całkowicie jak można protestować przeciwko temu że modzi dbają o wizerunek forum i WASZ !? Bo jak ktoś wejdzie z zewnątrz i zacznie czytać to forum ,które by pływało od błędów ortograficznych i topiców o turbinach na baterie po 50 zł to bardzo szybko wyrobił by sobie odpowiednie zdanie o WAS. Więc radzę na spokojnie bez emocji jeszcze raz na trzeźwo to wszystko przemyśleć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12