Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Trudne Pytania, Trudniejsze Odpowiedzi
Autor Wiadomość
franko 
KLUBOWICZ


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 1860
Skąd: poddebice
Wysłany: 2012-06-24, 22:58   

Szakal, no moim zdaniem przydało by się coś takiego :ok:
PS.
Moim skromnym zdaniem czas miedzy wpisami w SB jest zbyt dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi...................................................iii
Jak wiadomo to tam się spamuje, więc na co komu jakieś ograniczenia czasowe ??
Przecież tam nikt na maksa nie wali spamu ..... .
Zróbta coś z tym :ganja:
_________________
drążek, sprzęgło, pełny gaz :D
Ostatnio zmieniony przez franko 2012-06-24, 22:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2012-06-25, 18:19   

Szkoda że w sprawie nowego działu wypowiedziały się tylko chyba 3 osoby ,reszta nie zainteresowana?
 
 
 
GOLDI 
KLUBOWICZ

Pomógł: 198 razy
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 4043
Skąd: KrK/Rbk
Wysłany: 2012-06-25, 18:30   

Szak :P w Polsce jak nie ma sprzeciwu to trzeba dzialac :) rowniez nie mam nic przeciwko
_________________
"Choć śmieje się ostatni, ja wciąż jestem poważny..."
Toyota Mr2 sw21
 
 
Simeon 
KLUBOWICZ
Łysy z Brazzers


Pomógł: 36 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 1638
Skąd: KrK
Wysłany: 2012-06-25, 20:28   

Track Days out
A temat z warsztatem :ok:
Można by tam wcisnąć też sprzęt do konserwacji ,obsługi, monitoringu pracy autka , normalnie wszystko co się mechanikowi i początkującemu przydaje i przyda
_________________
--2g RS 420a '96, --2g GS 4g63 '96, --2g GST Spyder 4g63T '98
--BMW E30 M20B20 '87 --IS 200 1G-FE '99
"Bo auta to do 2000r. wychodziły"
 
 
cebem 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 891
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2012-06-25, 22:10   

ZA! :ok:
 
 
 
DedE 
KLUBOWICZ


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 937
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-06-25, 23:14   

:ok:
_________________

Patrz w Lusterka Motocykle są Wszędzie !
ex Eclipse 2g (do 08.08.11r)
daily : Volvo S80 D5 & Volvo c30 R-resign by Heico Sportiv 212/550
For fun : Volvo c70 T5 313whp & YAMAHA R6
 
 
 
PiotrekKRK 
KLUBOWICZ
newbie


Pomógł: 45 razy
Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 2386
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-07-10, 15:04   

Głos ludu zdecydował :)
Dział "Wyposażenie warsztatu" znajduje się w "Warsztacie ogólnym"
http://www.mekp.pl/viewforum.php?f=150
_________________
Stay hungry, Stay foolish!
 
 
GOLDI 
KLUBOWICZ

Pomógł: 198 razy
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 4043
Skąd: KrK/Rbk
Wysłany: 2012-08-01, 22:41   

Dlaczego pewnien nadgorliwy moderator wydziela wybiórczo z dyskusji która toczy się na tym samym poziomie? Co to za cenzura rodem z PRLu ze jesli coś komuś nie pasuje, a ma akurat możliwości większe niż inny to to cenzuruje i tuszuje? dlaczego cała dyskusja nie została wydzielona tylko w wiekszosci moje posty ?

jak ma sie propagowanie wyscigow do regulaminu:
3.3 Chcesz umieścić informacje o wyścigach, zlocie lub innej imprezie samochodowej na forum. Zapytaj administratora o zasady reklamowania tego typu imprez. Jeśli reklamujesz imprezę tutaj, MEKP powinno być reklamowane na twojej imprezie.

czemu ten nagorliwy moderator tego nie zauwazyl ?

Może Panie moderatorze pousuwaj od razu wszystkie moje posty w których zdanie masz odmienne :roll: albo lepiej.. ułatwi Ci to opcja "masowego usuwania postów danego użytkownika" :roll:
_________________
"Choć śmieje się ostatni, ja wciąż jestem poważny..."
Toyota Mr2 sw21
 
 
PiotrekKRK 
KLUBOWICZ
newbie


Pomógł: 45 razy
Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 2386
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-08-01, 23:01   

GOLDI napisał/a:
Dlaczego pewnien nadgorliwy moderator wydziela wybiórczo z dyskusji która toczy się na tym samym poziomie? Co to za cenzura rodem z PRLu ze jesli coś komuś nie pasuje, a ma akurat możliwości większe niż inny to to cenzuruje i tuszuje? dlaczego cała dyskusja nie została wydzielona tylko w wiekszosci moje posty ?

jak ma sie propagowanie wyscigow do regulaminu:
3.3 Chcesz umieścić informacje o wyścigach, zlocie lub innej imprezie samochodowej na forum. Zapytaj administratora o zasady reklamowania tego typu imprez. Jeśli reklamujesz imprezę tutaj, MEKP powinno być reklamowane na twojej imprezie.

czemu ten nagorliwy moderator tego nie zauwazyl ?


Może Goldi zastanów się czasem zanim coś napiszesz ok? Jaka cenzura? Kto tuszuje i cenzuruje? Czego konkretnie nie ma? Co zniknęło z tematu? Bo ja przeniosłem całość. Niczego więcej tam pomiędzy nie było. A że Twoich postów tam najwięcej to możesz mieć pretensje tylko do siebie. A w temacie o spotach zostały tylko posty traktujące o spotach.

GOLDI napisał/a:

Może Panie moderatorze pousuwaj od razu wszystkie moje posty w których zdanie masz odmienne :roll: albo lepiej.. ułatwi Ci to opcja "masowego usuwania postów danego użytkownika" :roll:


Na to stwierdzenie powinno paść Twoje zwyczajowe "bez przesadyzmu".
_________________
Stay hungry, Stay foolish!
 
 
GOLDI 
KLUBOWICZ

Pomógł: 198 razy
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 4043
Skąd: KrK/Rbk
Wysłany: 2012-08-01, 23:09   

PiotrekKRK napisał/a:
Czego konkretnie nie ma?
nie ma całości dyskusji :] jeśli moje zdanie na temat spota jest złe to je wydzielmy, jeśli inni wypowiadali się po Twojej myśli to zostawiłeś :) wyciołeś cały framgent dyskusji, która była we właściwym miejscu tyczyła się tematyki SPOTÓW Krakowskich. Wyciąłeś dyskusje która Ci się nie spodobała lub komuś z Twojego otoczenia...
a to że Panie moderatorze całość propagownia 'wyścigów" popada pod 3,3 z regulaminu to już nie raczyłeś dojrzeć... ważne, że wydzieliłeś fragment który był na temat ale Tobie nie odpowiadał...

[ Dodano: 2012-08-02, 00:13 ]
PiotrekKRK napisał/a:
Głos ludu

_________________
"Choć śmieje się ostatni, ja wciąż jestem poważny..."
Toyota Mr2 sw21
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2012-08-02, 10:05   

To może i ja się wypowiem. Żeby nie było nie trzymam niczyjej strony. Po części każdy z Piotrów ( :jezyk: ) ma troche racji. Rozumiem Goldiego że jest zaskoczony wydzieleniem tematu o nocnym street racingu z watku o spotach Krk ,jakby nie patrząc tego konkretnie ta dyskusja dotyczyła. Z drugiej jednak strony PiotrekKRK wydzielił tą dyskusję chcąc utrzymać porządek w temacie spotów krakowskich ,podejrzewam że gdyby tego nie zrobił temat zszedłby zupełnie na inny tor a cięzko byłoby czytać to wszystko i próbować wyłapywać pojedyncze posty w których chłopaki znowu chcą się umówić na spota. Propagandy nocnych wyścigów też nie zauważyłem ,wręcz nawet ktoś przyznał że wyszła "lipa" i więcej się tam nie pojawią bo nie ma sensu.

Swoją drogą jeśli ktoś uważa że to forum to państwo w państwie to nich ma chociaż odwagę i głośno to powie. Chcecie demokracji ,sprawiedliwości? Prosze bardzo ,ja przynajmniej jestem gotów zrezygnować z pełnionej funkcji z której i tak naprawde nic nie mam poza satysfakcją że coś robie dla tego klubu ,mimo tego że kiedyś była ona większa. Jeśli chcecie zmian w ekipie administratorsko-moderatorskiej mówcie o tym śmiało a nie po cichu zarzucajcie że nie panują tu zadne prawa.
 
 
 
Largo 
KLUBOWICZ

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 712
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-08-02, 10:15   

Szakal napisał/a:
To może i ja się wypowiem. Żeby nie było nie trzymam niczyjej strony. Po części każdy z Piotrów ( :jezyk: ) ma troche racji. Rozumiem Goldiego że jest zaskoczony wydzieleniem tematu o nocnym street racingu z watku o spotach Krk ,jakby nie patrząc tego konkretnie ta dyskusja dotyczyła. Z drugiej jednak strony PiotrekKRK wydzielił tą dyskusję chcąc utrzymać porządek w temacie spotów krakowskich ,podejrzewam że gdyby tego nie zrobił temat zszedłby zupełnie na inny tor a cięzko byłoby czytać to wszystko i próbować wyłapywać pojedyncze posty w których chłopaki znowu chcą się umówić na spota. Propagandy nocnych wyścigów też nie zauważyłem ,wręcz nawet ktoś przyznał że wyszła "lipa" i więcej się tam nie pojawią bo nie ma sensu.

Swoją drogą jeśli ktoś uważa że to forum to państwo w państwie to nich ma chociaż odwagę i głośno to powie. Chcecie demokracji ,sprawiedliwości? Prosze bardzo ,ja przynajmniej jestem gotów zrezygnować z pełnionej funkcji z której i tak naprawde nic nie mam poza satysfakcją że coś robie dla tego klubu ,mimo tego że kiedyś była ona większa. Jeśli chcecie zmian w ekipie administratorsko-moderatorskiej mówcie o tym śmiało a nie po cichu zarzucajcie że nie panują tu zadne prawa.


Heh, stwierdziłem to ja.
Podpisuję się pod słowami Szakal - robimy burdel na klubie, to reprezentuje klub, a to co się teraz dzieje na 200% nie wpływa na ocenę klubu i ludzi w nim zrzeszonych. Osobiście uważam, że nic z tej rozmowy nie zostało zmanipulowane ( śledziłem temat od początku do końca, nie dolewałem specjalnie oliwy do ognia, dlatego milczałem... ), temat jest wydzielony w mojej ocenie OK.

Zmiany w ekipie? Nie odczuwam takiej potrzeby, w mojej ocenie ekipa sprawuje się OK. Niektórych może bym nawet dodał do junior moderatorów, bo mają i wiedzę i chęci pomocy.
Nie zrozumiem mnie Goldi źle, szanuję Cię i nie przez pryzmat znajomości auta, mechaników, którzy mi auto serwisują lub chociaż dla samego faktu znajomości dla legendy tego klubu, ale czasem przysłowie 'Mowa jest srebrem... ale milczenie złotem' naprawdę pomaga w życiu i relacjach z innymi. Sam widzę zmiany w swoim zachowaniu cofając się chociaż 3 lata do tyłu - nie rajcują mnie już tak nocne wyścigi, a coraz więcej zaczyna sama mechanika - nawet nie wiesz jak mnie zaraziłeś chęcią 'grzebania' w silniku :badcrack:

Wrzućmy na luz, a najlepiej zrobimy jak ludzie, którzy mają tak różne poglądy umówią się na piwie/soku/wodzie w Krakowie i porozmawiają - tak daleko od siebie nie mieszkamy, żeby tego nie można było zorganizować.
Ostatnio zmieniony przez Largo 2012-08-02, 10:18, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
PiotrekKRK 
KLUBOWICZ
newbie


Pomógł: 45 razy
Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 2386
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-08-02, 10:19   

Szakal napisał/a:

Swoją drogą jeśli ktoś uważa że to forum to państwo w państwie to nich ma chociaż odwagę i głośno to powie. Chcecie demokracji ,sprawiedliwości? Prosze bardzo ,ja przynajmniej jestem gotów zrezygnować z pełnionej funkcji z której i tak naprawde nic nie mam poza satysfakcją że coś robie dla tego klubu ,mimo tego że kiedyś była ona większa. Jeśli chcecie zmian w ekipie administratorsko-moderatorskiej mówcie o tym śmiało a nie po cichu zarzucajcie że nie panują tu zadne prawa.


Święte słowa :ok:
_________________
Stay hungry, Stay foolish!
 
 
Kct 
KLUBOWICZ
CeKaTe


Pomógł: 24 razy
Wiek: 30
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 897
Skąd: Myszków
Wysłany: 2012-08-02, 12:15   

ciesze sie ze jak sie spotykamy na zlotach czy spotach to nikt nie pamieta jakichs klotni i wszyscy sie dobrze bawia, bo nikt nie robi takich fajnych imprez jak MEKP
a ze w internecie niektorzy nie moga powstrzymac sie przed trollowaniem, no coz.. widzialem na jednym forum dzial o nazwie AFERY FORUMOWE i tam ladowaly takie dyskusje tocząc sie bez konca i nie przeszkadzajac w uzytkowaniu forum przez reszte :P
_________________
540i
CA0
Ex GS 4G63 96'
 
 
GOLDI 
KLUBOWICZ

Pomógł: 198 razy
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 4043
Skąd: KrK/Rbk
Wysłany: 2012-08-02, 14:11   

Szakal napisał/a:
Z drugiej jednak strony PiotrekKRK wydzielił tą dyskusję chcąc utrzymać porządek w temacie spotów krakowskich ,podejrzewam że gdyby tego nie zrobił temat zszedłby zupełnie na inny tor a cięzko byłoby czytać to wszystko i próbować wyłapywać pojedyncze posty w których chłopaki znowu chcą się umówić na spota. Propagandy nocnych wyścigów też nie zauważyłem ,wręcz nawet ktoś przyznał że wyszła "lipa" i więcej się tam nie pojawią bo nie ma sensu.
dyskusja sama z siebie sie skonczyla i zaczela sie normalna wiec po co bylo to wydzielać ?

sprawa wygląda mniej więcej tak:
to tak jakby założyć temat jaki kolor eclipsea Ci sie podoba... i załóżmy, że większość powiedziałaby włącznie z Osobą X (tudzież moderatorem nadgorliwym), że czerwony jest w pyte i jest najlepszy i żaden inny basta... a ja w tej samej dyskusji powiem, że on nie jest fajny ze są lepsze, i dyskusja czy one jest fajny czy nie fajny toczyłaby się kilkanaście postów.. po czym Ty jako nadgorliwy moderator wydzieliłby fragment dyskusjei z tematu "ze czerwony nie jest fajny" co sprawiłoby finalnie, ze w dyskusji wyszło, że czerwony jest najlepszy i nie ma żadnego głosu sprzeciwu...

Temat dotyczył SPOTÓW krakowskich, o SPOTACH krakowskich... rozumiem, że dyskusja toczyłąby sie w dziale warsztatowym bądź giełdzie, ale temat był na swoim miejscu...

porządek w temacie? to dlaczego wydzielono tylko ten fragment, który był niewygodny dla danego moderatora a reszta dyskusji jakie to nocne są zajbiste została? dlaczego nie została wydzielona cała dyskusja o nocnych?

Będąc wiele lat moderatorem, i administratorem tego forum jesli brałem głos w jakiejś dyskusji to przestałem zgodnie z własnym sumieniem być moderatorem i administratorem bo w takiej funkcji nie byłby obiektywny... tutaj widzę, że to totalna samowolka teraz jest... keidys na forum padałao że Cargo w wwa jest do dupy wbrew głosom innym dlaczego wtedy ten nadgorliwy moderator tego nie wydzielał ?
_________________
"Choć śmieje się ostatni, ja wciąż jestem poważny..."
Toyota Mr2 sw21
 
 
wojtas 
KLUBOWICZ

Pomógł: 40 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 2980
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-08-02, 14:15   

GOLDI napisał/a:
keidys na forum padałao że Cargo w wwa jest do dupy wbrew głosom innym

ale cargo w wawa jest do dupy :jezyk:
_________________
http://www.mekp.pl/viewtopic.php?p=221749#221749
Ostatnio zmieniony przez wojtas 2012-08-02, 14:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2012-08-02, 14:24   

GOLDI napisał/a:
dyskusja sama z siebie sie skonczyla i zaczela sie normalna wiec po co bylo to wydzielać ?

Tak patrze po tych postach i dyskusja na ten temat sie nie skończyła ,była ciągnięta dalej w temacie Krakowskich spotów ,nie zauważyłem żeby ktoś to definitywnie przerwał zaczynając znowu rozmowę w stylu "kiedy następny spot".

GOLDI napisał/a:
sprawa wygląda mniej więcej tak:
to tak jakby założyć temat jaki kolor eclipsea Ci sie podoba... i załóżmy, że większość powiedziałaby włącznie z Osobą X (tudzież moderatorem nadgorliwym), że czerwony jest w pyte i jest najlepszy i żaden inny basta... a ja w tej samej dyskusji powiem, że on nie jest fajny ze są lepsze, i dyskusja czy one jest fajny czy nie fajny toczyłaby się kilkanaście postów.. po czym Ty jako nadgorliwy moderator wydzieliłby fragment dyskusjei z tematu "ze czerwony nie jest fajny" co sprawiłoby finalnie, ze w dyskusji wyszło, że czerwony jest najlepszy i nie ma żadnego głosu sprzeciwu...

Myślę że troche przesadzasz ,tak samo jak Rosomak który twierdzi że masz przynajmniej mnie i Briana za plecami a on jest poszkodowany. Piotrek widząc że rozmowa idzie w innym kierunku (niż o spotach Krakowskich) wydzielił i stworzył nowy temat by ten mógł iść swoim "życiem" i nie zaśmiecać topicu spotów.

GOLDI napisał/a:
Będąc wiele lat moderatorem, i administratorem tego forum jesli brałem głos w jakiejś dyskusji to przestałem zgodnie z własnym sumieniem być moderatorem i administratorem bo w takiej funkcji nie byłby obiektywny... tutaj widzę, że to totalna samowolka teraz jest...

Więc doskonale wiesz jak czasem jest cięzko być po "tej" stronie barykady. Teraz jestem niby zwykłym userem i widzisz to inaczej. Możecie wierzyć lub nie ,ale nikogo nie faworyzujemy ,z drugiej strony dogodzić wszystkim też się nie da. Ja jak i reszta załogi staramy się być neutralni ,ale zawsze ktoś będzie widział w nas "oponenta" :ksiadz:
 
 
 
GOLDI 
KLUBOWICZ

Pomógł: 198 razy
Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 4043
Skąd: KrK/Rbk
Wysłany: 2012-08-02, 14:28   

Szakal napisał/a:
Tak patrze po tych postach i dyskusja na ten temat sie nie skończyła ,była ciągnięta dalej w temacie Krakowskich spotów ,nie zauważyłem żeby ktoś to definitywnie przerwał zaczynając znowu rozmowę w stylu "kiedy następny spot".
od postu Mike'a... i te posty były już po tej dyskusji... wydzielone zostało później... i dlaczego w takim razie nie została wydzielona cała dyskusja tylko nie wygodna dla kogoś część?
_________________
"Choć śmieje się ostatni, ja wciąż jestem poważny..."
Toyota Mr2 sw21
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2012-08-02, 14:33   

Goldi o co ci chodzi? Narzekasz i krytykujesz jak stara baba :jezyk:
Czy tym wydzieleniem tematu zostałeś aż tak bardzo pokrzywdzony że teraz będziesz każdego z administracji obrażał? :>
 
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2012-08-02, 14:33   

GOLDI napisał/a:
od postu Mike'a... i te posty były już po tej dyskusji... wydzielone zostało później...

Trudno mi powiedzieć ,nie ja wydzielałem temat a gdy się tu pojawiłem to już troche to trwało wszystko.

GOLDI napisał/a:
i dlaczego w takim razie nie została wydzielona cała dyskusja tylko nie wygodna dla kogoś część?

Goldi prosze Cie ,co tu miało być dla kogoś nie wygodne? To był zwykły off-top ,poza tym jeśli coś dla kogoś byłoby nie wygodne to by raczej zostało to usunięte bez śladu a nie przeniesione :ok:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12