Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wra?enia za zlotu MEKP 2008
Autor Wiadomość
flbmaster
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-09, 22:26   

robertoGS napisał/a:
trucky, mam GS aleeeeeee
robertoGS napisał/a:
nie potrzeba wykresu mam cos innego ale to tylko ladna zabawka
robertoGS napisał/a:
niewiem niewiem moze tak moze nie


SAMAELowi chyba o to chodzi ;) nikt nie zabrania m?wienia konkretnych rzeczy.
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2008-06-09, 22:26   

GOLDI napisał/a:
tia :) felga lakier, umc umc... wies tuning show to nie byl :>
czyli pijesz teraz pisza to do wiekszosci ludzi ktorzy mieli chromowane felgi,spojlery w 2G czyli chlopcy mieli wioche...Ja mialem ori lakier,ori felgi,i seria w calosci...
GOLDI napisał/a:
maciejka jako jedyny odjebales totalna wioske... przyjechales podniosles maske i pokazales swoja wypucowana instalacje gazowa ... najs :ok:
hahaha nie bede sie znizal do Twojego poziomu...widocznie nie miales co pokazac pod maska,turdno jesli masz syf nic nie poradze...dziwne skoro taka wioska to nie wiem po co podchodziles i zagaldales pod te maske?nie bylo chyba tam niczego co by Cie interesowalo... tvn kamerowalo te moja wioske pod maska...chyba Ci zal ze Twojego nie skamarowali trudno..za rok nastepny zlot,wez troche pasty chlopie,papieru i zrob tam porzadek...dzis bylem sprawdzic szczelnosc klimy...i starszy facet wlasciciel wspominal 1G bo tez nim jezdzil jak dopiero weszly,to strasznie mu sie podobalo pod maska i powiedzial ze az milo popatrzec na to auto w takim stanie i zawowal pracownikow zeby zobaczyli jak dobrze utrzymane 1G...wiec nie wiem chlopie do czego pijesz...najwidoczniej Ci zal...moje auto od strony technicznej tez jest sprawne i jezdzi nalezycie...jest seryjne i OK ... takze nie masz sie czego czepic chlopie...
GOLDI napisał/a:
ale widze ze jako jeden z niewielu jestes nie zadowolony :> co za duze koszta? za duzo gazu spalil :hahaha: :hahaha: :hahaha:
komu spalil to spalil...smieszysz mnie :amen:
tradycyjnie nie mozna sie sprzeciwic....tylko widze ze jak wejdziesz miedzy WRONY to trzeba krakac jak one bo inaczej zginiesz...niestety mnie sobie nie podporzadkujesz... bylo dobrze ale moglo byc lepiej i tylko tyle..nie wiem ile razy mam powtarzac....i sie klocic...ale zdania nie zmienie...mam swoje zdanie i tego nic nie zmieni...na pewno na zlocie milosnikow marki mitsubishi bedzie lepiej niz na zlocie eclipsow...i wiecej atrakcji ... z calym szacunkiem do organizatorow,bo bylo naprawde OK :-) ale troche mam niesmak nic wiecej...takze bez obrazy...bo nie pisze tego zeby tu kogos obrazac...nastawilem sie na cos innego poprostu bo tyle kazdy trabil przed zlotem na forum,co bedzie i jak bedzie...jesli mial bym mozliwosci to naprawde bym zorganizowal rowniez zlot i pomogl..ale nie mam mozliwosci i czasu na organizacje niestety...do Figary rowniez szacunek bo nie pije do niej...fajnie bylo Ja poznac i zamienic pare s?ow na zlocie :ok:
Ostatnio zmieniony przez maciejka 2008-06-09, 22:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Allais
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-09, 22:27   

Do RobertoGS:
Samael Cie nie straszy tylko jako Admin upomina o kulture s?owa i przestrzeganie pewnych zasad :| Ale z tego co widz? to na ka?de upomnienie pod swoim adresem znajdziesz zawsze jakie? "wyt?umaczenie" i musisz mie? zawsze ostatnie s?owo... :wtf:
My?l?, ?e ci?gni?cie tego offtopa nie ma sensu ... a jak chcesz si? z kim? sprzecza? to od tego jest "Prywatna Wiadomo??" ....
Ostatnio zmieniony przez Allais 2008-06-09, 22:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marekzm1
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-09, 22:35   

A teraz odezwie sie najstarszy cz?onek MKEP marekzm1 ten od carismy. 1,7mln przejechanych km i wiek na cos mi pozwala . Samael, brawa dla Ciebie za wk?ad pracy i dla wszystkich organizator?w. Nie b?j sie krytyki, wszystkim nie dogodzisz, a czynisz m?drze. Bezpiecze?stwo i nauka umiej?tno?ci przede wszystkim. I to by?a dobra lekcja dla tych kt?rzy chcieli ja brac . Atmosfera by?a mi?a. Na nast?pny zjazd do??cze dla tych pragn?cych atrakcji /jak Ty pozwolisz/ np konkurs strzelecki w tzw mi?dzyczasie .Bez nagr?d. Tylko jako sprawdzien umiej?tnosci. Dziekuje za mi?e s?owa za skromny posi?ek . Tak mysla?em ze w szczerym polu raczej nikt o jedzeniu nie pomysli wi?c stara g?owa my?li racjonalnie a m?odzi niech sie oddaj? troche szale?stwom. Dzi?kuje BARDZO za dwa pasjonuj?ce przejazdy Z wra?enia to nie mog?em och?on?c po tym wypadzie na traw? , ale lekcje prze?wiczy?em na placu ko?o domu. I dzi?ki za pilotaz -doskona?y. Tylko ci?gle nie wiem komu podzi?kowac. Mam nadzieje ze lada chwila b?d? Was prosic o pomoc w zakupie wymarzonego Kliperka Pozdrawiem wszystkich uczestnik?w zlotu i prosze o zdj?cia na pw, bo z wrazenia sam niewiele robi?em.
 
 
robertoGS 
zielenina


Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 60
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2008-06-09, 22:35   

Allais, niewiem czy domnie sie ten post odnosil jakby co to Samael dopiro raz mnie upomniel co nie
 
 
 
Diabel 
wyjadacz



Pomógł: 13 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 918
Skąd: Krakow ;)
Wysłany: 2008-06-09, 22:37   

Powoli zaczyna mnie meczyc zachowanie nie ktorych osob na tym forum zenula zachowujecie sie gorzej niz dzieci bo ja mam lepsze zabawki ...... no comment
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-09, 22:37   

maciejka napisał/a:
czyli pijesz teraz pisza to do wiekszosci ludzi ktorzy mieli chromowane felgi,spojlery w 2G czyli chlopcy mieli wioche
do chlopakow z 2g nic nie akurat nie mam :) niewiem skad to wnioskujesz? czytasz jakos miedzy wierszami ? czy to Twoja niewysublimowana nadinterpretacja :tuptup:

maciejka napisał/a:
widocznie nie miales co pokazac pod maska,

:hahaha: musialbym byc Toba zeby sie lpg chwalic :serduszka:

maciejka napisał/a:
turdno jesli masz syf nic nie poradze...
:hahaha:

maciejka napisał/a:
dziwne skoro taka wioska to nie wiem po co podchodziles i zagaldales pod te maske?nie bylo chyba tam niczego co by Cie interesowalo...

nie pamietam z kim podchodzilem ale ktos mi powiedzial ze maske podniosles i rowniez poszedlem zobaczyc i sie posmiac :hahaha: ubawilem sie po pachy :dance:

maciejaka ale to temat zlotu a nie nabijania klimatyzacji, zlotu mitsumaniakow czy pana edka ze stodo?y zwanej warsztatem :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
 
Mamuśka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-09, 22:40   

Chyba ch?opaki jednak przesadzacie :?
Robi si? niesmacznie... a mo?e tak na priv?
 
 
robertoGS 
zielenina


Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 60
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2008-06-09, 22:40   

szacunek dla tego pana najstarszego uczestnika KEKP mam nadzieje ze go wszyscy maja

[ Dodano: 2008-06-09, 22:43 ]
goldi lub samael moge troche poprzeklinac??? bo chce cos napisac
 
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2008-06-09, 22:48   

z nikim sie nie chce sprzeczac ani klocic...tylko wyrazilem swoje 1 zdanie ze moglo byc lepiej...a inni zaczeli dogryzac...mam prawo nie podzielac zdania wiekszosci uczestnikow zlotu...i nikt nie musi mi dosrywac...ja wypowiedzialem sie ogolnie ze bylo OK,ale moglo byc lepiej...powinniscie uszanowac zdanie tak jak Ja szanuje wasze..ze jesli wam sie podobalo to dobrze..ale nie kazdemu musialo sie pdobac tak bardzo jak wam..tylko tyle..chyba nie ciezko to pojac...
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-09, 22:49   

Cytat:
goldi lub samael moge troche poprzeklinac??? bo chce cos napisac
masz moje blogoslawienstwo na upust emocji :P jak bedzie hardcore to sie wyedytuje :>
 
 
robertoGS 
zielenina


Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 60
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2008-06-09, 22:54   

maciejka, chyba jest to co niektorym ciezko pojac sam juz niewiem ale trudno ja juz sie niemam zamiaru klocic sprzeczac wydaje mi sie ze jesteesmy tu poto zeby powiekszac nasza brac eclipsoe co nie bo jest nas malo szanujmy to pozdrawiam wszystkich

[ Dodano: 2008-06-09, 22:59 ]
goldi mi dal przyzwolenie k*rwa skonczmy ta parodie OK bo sam juz ma dosc nie jestem tu po to zeby sie wpierdalac czy opirdalac nie badzmy popioerdoleni zeby jede na drugiego naskakiwal bo jet nas malo szanujmy to pozdrawiam
 
 
 
flbmaster
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-09, 23:01   

marekzm1 napisał/a:
Tylko ci?gle nie wiem komu podzi?kowac

Pablowi z SZYBKICHCZ?CI, nick na forum plastman
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-09, 23:03   

Zdaje sobie sprawe ze temat jest wrazenia ze zlotu ale to co tu sie zaczyna robic to jest lekka przesada. Rozumiem ze dyskusja jest dozwolona ale mam wrazenie ze pewna grupa musi wziasc zimny prysznic.

Nie bede wskazywal na imiona bo o to nie chodzi. Wyjechaliscie na wspanialy zlot gdzie zarowno maszyny (nie tylko Eclipsy ale i inne marki) jak i ludzie tworzyli klimat. Pierwsze wrazenia byly jak najbardziej pozytywne a teraz jakies dziwne rzeczy sie dzieja. :protest: :protest:

Nie tego oczekiwalem od Was po Waszym powrocie. Proponuje o ztonowanie swoich wypowidzi od tego w dol i bez przytykania "wioski" czy "nieudolnosci" czy "ja lepszy a ty gorszy". Tu nie o to chodzi. Zauwazylem ze mamy szanse tworzyc cos naprawde wyjatkowego i niech tak pozostanie. Jak sie komus nie podoba co sie dzieje na MEKP to niech zabiera to na priv albo inne forum. Nie mam ochoty czytac poprzednich postow i walki na slowa, ale apeluje o troszeczke powagi.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez allias 2008-06-09, 23:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-06-09, 23:46   

Ja powiem tak.
Samael ,organizuj na drugi rok zlot ,napewno b?dzie profi :amen: Chodzi?o w?a?nie o nabycie umiej?tno?ci i o zabawe na zamkni?tym obiekcie i s?dze ,?e to sie uda?o. Zamys? szlachetny i wykonany :amen:

A tak poza tym to widze ,?e niekt?rym osobom pewnych rzeczy sie nie przet?umaczy...

Pozdro.
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2008-06-10, 10:14   

Cytat:
Zdaje sobie sprawe ze temat jest wrazenia ze zlotu ale to co tu sie zaczyna robic to jest lekka przesada. Rozumiem ze dyskusja jest dozwolona ale mam wrazenie ze pewna grupa musi wziasc zimny prysznic.

Nie bede wskazywal na imiona bo o to nie chodzi. Wyjechaliscie na wspanialy zlot gdzie zarowno maszyny (nie tylko Eclipsy ale i inne marki) jak i ludzie tworzyli klimat. Pierwsze wrazenia byly jak najbardziej pozytywne a teraz jakies dziwne rzeczy sie dzieja. :protest: :protest:

Nie tego oczekiwalem od Was po Waszym powrocie. Proponuje o ztonowanie swoich wypowidzi od tego w dol i bez przytykania "wioski" czy "nieudolnosci" czy "ja lepszy a ty gorszy". Tu nie o to chodzi. Zauwazylem ze mamy szanse tworzyc cos naprawde wyjatkowego i niech tak pozostanie. Jak sie komus nie podoba co sie dzieje na MEKP to niech zabiera to na priv albo inne forum. Nie mam ochoty czytac poprzednich postow i walki na slowa, ale apeluje o troszeczke powagi.

Pozdrawiam.


W pe?ni popieram...niech sie nie zrobi tak jak rok temu gdzie wszystko sie posypa?o :/ :/
 
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-06-10, 11:14   

MATi, sko?cz ojcze teoretyku filozofie spamerze, na ?adnym zlocie nie by?e? i podejrzewam nie b?dziesz, wszelkiego typu wykr?ty ju? znamy na pami??, dupczysz jak nawiedzony, nie by?e? to si? nie odzywaj na temat zlotu :wtf:

Zlot by? bardzo fajny, spotkanie wszystkich starych znajomych i poznanie nowych ludzi to by?o to :beer: mo?e nie by?o idealnie ale :amen: :amen: :amen: dla wszystkich kt?rzy si? pojawili, tak si? pracuje na szacunek a nie spamowaniem na forum.

Dla mnie brakowa?o 1/4 ale ka?dy m?g? si? bawi? jak chcia? i te? sami sobie kilka kresek zorganizowali?my :badcrack: Bawi? jak chcia? - grillowa?, ?ciga? si?, rozmawia?, pi?, zwiedza? i :sex:

Ka?dy m?g? si? przy??czy? do organizacji, b?ysn?? pomys?em, ale najlepiej przyjecha? na gotowe :roll:

Samael zorganizowa? tor i chwa?a mu za to, zrobi? to co potrafi najlepiej i co uwa?a? za dobr? rozrywk?, a czy sie to komus podoba?o to ju? jego indywidualna sprawa.

Zlot MEKP to nie Disneyland :ksiadz:

Mia?em si? nie odzywa? ale nie wytrzyma?em :ganja:
Ostatnio zmieniony przez MikeR 2008-06-10, 11:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
OrBiTaL 
gruba ryba
GaBBerMafia


Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 406
Skąd: Krakow
Wysłany: 2008-06-10, 11:27   

MikeR, :ok: :ok: :ok: , sam chyba lepiej bm tego nie ujol :>
Ostatnio zmieniony przez OrBiTaL 2008-06-10, 11:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2008-06-10, 11:57   

MikeR napisał/a:
MATi, sko?cz ojcze teoretyku filozofie spamerze, na ?adnym zlocie nie by?e? i podejrzewam nie b?dziesz, wszelkiego typu wykr?ty ju? znamy na pami??, dupczysz jak nawiedzony, nie by?e? to si? nie odzywaj na temat zlotu :wtf:


Wybacz ale nikomu nie dupczy?em nie dupcze i dupczy? nie bede ...je?li bym w pad? to tak jak pat...gdybym wiedzia? ze jedzie na chwile to bym sie z nim zabra? a ze nie wiedzia?em a kliper pad? to lipa....na hulajnoce nie dojecha?bym tam :lol2:
 
 
 
Pablo1o 
KLUBOWICZ


Pomógł: 50 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2442
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-10, 11:58   

Allias - Najgorzej ?e jakiekolwiek minusy kt?re by?y na Zlocie to zaledwie 3 % ca?ego zlotu . A po lekt?rze tego postu mo?na by mie? wra?enie , ?e zlot by? beznadziejny:/

Maciejka. Troszk? kiepsko ?e nie zostali?cie na ognisku bo potem ztrobi?o si? zajebi?cie. Wszyscy siedzieli razem i gadali :) Tak jak ci m?wi?em. Co do zlotu to mi si? bardzo podoba?o bo pozna?em osobi?cie kilku fajnych ludzi. Szkoda , ?e nie wiem jak wi?kszo?? si? nazywa lub jaki ma nick :) Ale na takim zlocie ci??ko to ogarn??.

Kiepsko si? troch? czuj? z tego powodu , ?e sam nie zrobi?em nic by pom?c w organizacji :/ Postaram si? poprawi? na nast?pny zlot:)
_________________
Jeśli się cofam to tylko po to aby wziąć rozbieg ! :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 8