Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wra?enia za zlotu MEKP 2008
Autor Wiadomość
GS MIKE 
zielenina



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 68
Skąd: Bielsko-Bia?a
Wysłany: 2008-06-08, 15:54   

MATi napisał/a:
GS MIKE napisał/a:
nareszcie pojawi?a si? TV
??? O to moze sobie obejrze dzisiaj w wiadomo?ciach jak na zlocie by?o :ok:


raport turbo od poniedzia?ku do ?rody s? pokazywane wydarzenia z weekendu trzeba trafi? i kto? powinien to nagra? i wrzuci? na stron? klubow?
_________________

S2000 by MIKE obecnie - ECLIPSE by MIKE sprzedany
 
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-06-08, 16:08   

tommicrazy napisał/a:
Melduje ze wrocilem, odlaczylem sie od peletonu krakowsko katowickiego...nie ma co straszyc ludzi na drogach.


no w?a?nie si? zastanawia?em gdzie si? podziewasz, my?la?em ?e b?dziesz goni? za nami, w Radomiu Cie oczekiwa?em ale si? niedoczeka?em. Ch?opaki pocisn?li, roszady na dw?pasm?wce by?y niew?skie :lol2:

A tak po zatym nic mi si? niesta?o od zjazdu z obwodnicy do domu :ok: wszyscy cali i zdrowi. Pozdrowienia dla Towarzyszy i Towarzyszki podr??y od ekipy zielonego GS'a :ok: :beer:
 
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-06-08, 16:17   

SAMAEL napisał/a:
siemanko. by?o mega, pozdro dla ekipy kt?ra utrzyma?a si? na ognichu najd?u?ej, White B. , Szaki, Trucky i Paulus, pozdrowienia od szybkich cz??ci ;)

Pozdro ,ubawi?em sie z Wami jak nigdy a Bia?a jest nienormalna ,z reszt? jak wszyscy tam.
:badcrack: :badcrack: :badcrack:

Og?lnie by?o przezajebi?cie poza tym ?e za szybko zlecia?o ;( ?a?uje ?e nie mog?em pocisn?? na torze na czas?wke ,ale niestety zawias i skrzynia nie pozwala?y na to. Ale wra?enia podczas braku hamulc?w na mecie-bezcenne. :ksiadz:

Pozdro r?wnie? dla ekipy kt?ra wpad?a do mnie na ma?ego grilla. Nieco si? przez to op??ni? wyjazd :jezyk: Je?eli sie podoba?o to bez problemu mo?emy to powt?rzy? :glupawka: Ciekawe tylko jak tam myszaty zako?czy swoj? nieco przykr? przygode.
Ostatnio zmieniony przez Szakal 2008-06-08, 16:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
tommicrazy 
zielenina


Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 97
Skąd: Krakow-Cheltenham
Wysłany: 2008-06-08, 16:19   

balem sie tu troszke o fakt ze bylo nas sporo , nie kazdy kierowca ulatwial wyprzedzanie, nawet jeden dostal FAKA przez okno za bycie egocentrykiem .... co do waszego zjazdu na jakas stacje byc moze minelismy sie i was nie zauwazylem, az tak tempa nie zwolnilem, na trasie byla nieoznakowana policja w srebrnej nowej Vektrze.

teraz musze jechac gdzies po nowe opony
_________________
Zwyciezca 21 konkursow tattooazu na terenie UK w ciagu 15 miesi?cy
www.tommicrazy.com
www.myspace.com/tommicrazy
 
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-06-08, 16:23   

tommicrazy napisał/a:
teraz musze jechac gdzies po nowe opony

Ciekawe czemu :hahaha:

tommicrazy, powrzucaj te filmiki kt?re robi?e? z kamer? na aucie :amen:

A i chcia?em doda? tylko ?e od dzi? je?d?e bez przedniej blachy... pie*dole :badcrack:
Ostatnio zmieniony przez Szakal 2008-06-08, 16:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-06-08, 16:25   

tommicrazy napisał/a:
teraz musze jechac gdzies po nowe opony


Niezapomnij faktury z 14 dniowym terminem zap?aty MikeR'owi wys?a? :hahaha:

Vektra by?a zaj?ta golfem 2 ktory w rowie postawi? si? prawie do pionu (ale to juz za suchedniowem by?o) :dance:
 
 
 
Lulak24
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-08, 16:38   

Pozdrowionka dla wszystkich z kt?rymi jecha?em do zjazdu na kielce, no ch?opaki troch? gonili?cie ale utrzyma?em tempo :jupi: :jupi:
Szacuneczek dla tommicrazy kt?ry troszk? zosta? w tyle ale to przez ten du?y ruch, walczy? wytrwale do ko?ca :jupi: :jupi:
Pozdrawiam wszystkich ze zlotu, BY?O SUPER!!!!!!....
 
 
Pako82
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-08, 16:41   

ok ja tez wrocilem o dziwo caly :lol2: jeszcze do tej pory mi dzwoni cos w uszach i to nie przez radio czy sportowy tlumik ... :lol2: pozdrawiam Biala !! i oczywiscie wielkie podziekowanie dla organizatorow bo zlot byl naprawde swietny !!
ok ucierkam na samolot do irlandi :wtf: :wtf:
do zobaczenia w lipcu :ok:
 
 
tedek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-08, 16:42   

Siemka!

Dzieki przede wszystkim Figarze, Samaelowi i chlopakom z szybkieczesci.pl za przygotowanie zajebistego zlotu! Dzieki za mile przyjecie, choc przyjechalem Primera a nie Miskiem :P

Nic dodac nic ujac, po prostu klasa :ok:

Pozdrawiam,
Tedek! :lol2:
Ostatnio zmieniony przez tedek 2008-06-09, 17:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-06-08, 16:45   

a jednak PAKO82 niepos?ucha? radia :hahaha:
Nieustaj?ce pozdrowienia dla Bia?ej :ok:
 
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-06-08, 16:50   

Pako82 napisał/a:
ok ja tez wrocilem o dziwo caly :lol2: jeszcze do tej pory mi dzwoni cos w uszach i to nie przez radio czy sportowy tlumik ... :lol2:

:hahaha:
Pako82, jak tam klima? :P
 
 
 
Fresh69
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-08, 16:58   

strasznie zaluje ze niezostalem na sobotni wieczor ale sily wyzsze ;( ale my za to w piatek strasznie dalismy po bandzie wkoncu podlasie pierwsze sie zameldowalo na zlocie :ksiadz: :jezyk: . :amen: dla myszy co ma skorki z najwyzszej polki :amen: dla Mikera wkoncu niema jazdy bez gwiazdy, :amen: dla Pako82 za rok biore pompke i 1ofi mecz MEKP(moze wschod-zachod) :jezyk: :amen: Goldiemu za poranna porcje Prodigy :twisted: bez niej by sie niewstalo, :amen: dla GS Mike moja glupota ze sie z toba nieprzejechalem ;( ale napewno bedzie ku temu okazja :amen: dla fryzury Szakala :ok: Czapy666 :amen: za to ze chcial palic krzyze przy grilu piatkowym :ksiadz: :amen: dla Adachy( :ganja: ) :amen: dla Getka wkoncu jako jedyny skonczyl oponki :badcrack: no i oczywiscie :amen: Tommi jestes naprawde crazy :tuptup: oczywiscie szacun dla organizatorow i wszystkich innych uczestnikow zlotu :ok: jak jakies dedykacje mi sie jescze przypomna to napewno napisze.
Ostatnio zmieniony przez Fresh69 2008-06-08, 17:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-06-08, 17:08   

Szakal napisał/a:
Pako82 napisał/a:
ok ja tez wrocilem o dziwo caly :lol2: jeszcze do tej pory mi dzwoni cos w uszach i to nie przez radio czy sportowy tlumik ... :lol2:

:hahaha:
Pako82, jak tam klima? :P


hahaha, j to chyba sobie z tego strzepa breloczek do kluczy zrobie :ksiadz: :hahaha:
 
 
 
Pablo1o 
KLUBOWICZ


Pomógł: 50 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2442
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-08, 17:17   

Cze??
W ko?cu i my te? wr?cili?my. Dzi?ki wielkie za Super Zlot . W ko?cu mog?em was wszystkich pozna? osobi?cie :) Bior? si? za szybkie umieszczanie fotek i do nast?pnego razu:)

Dzi?ki Sam za organizacj? toru wraz z ekip? "szybki i w?ciek?ych cz??ci"
Figarka dzi?ki za za?atwienie dachu nad g?ow? oraz wszystkim kt?rzy byli na zlocie . Ci??ko wszystkich wymienia? bo by?o was spooooro :) :)
_________________
Jeśli się cofam to tylko po to aby wziąć rozbieg ! :)
 
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2008-06-08, 17:37   

dzi?ki dzi?ki, szybkim cz??ciom pozdrowionka przeka??, o ile sami si? nie zarejstruj? i nie podzi?kuj?. Organizacja tego zadania by?a nies?ychanie trudna, gdyby nie pomoc ch?opak?w nie da?o by rady. Tutaj podzi?kowania dla figary, dzi?ki kt?rej mog?em skupi? si? na tym co umiem najlepiej ;) Mam nadziej? ?e tor si? podoba?, bo du?o trudu i potu posz?o na to by to wszystko ustawi?, w tym wo?enie opon na dachach i w bagarkach... dzi?ki paulus za pomoc, jak paulus wrzuci foty to si? dowiecie o co chodzi.... generalnie wsp??czuj? tym co nie zeszli poni?ej 3:00:00 czasu przejazdu, trzeba si? doszkoli? bo byli?cie wolniejsi ni? 2.0d :P ... ale o wynikach potem ;) Gratulacje odemnie i od szybkich cze?ci dla Truckiego, fokusem 1.6 zaj?? niesamowicie dobr? lokat? :amen:

TV by?a, TVN turbo, nic nie m?wi?em bo nie chcia?em zapesza?. Ale si? uda?o, sam jestem bardzo ciekaw co sklec?. Maj? do mnie zadzwoni?, powiedzie? kiedy puszcz? to poinformuj? na forum by mo?na by?o nagra?.

White, postaram si? do Kielc talona skleci?, ju? z Cyberem na temat kielc gadali?my i pewnie si? pojawimy :)

Tommi, czekamy na filmiki ;)

Ci kt?rzy nie wr?cili na tor niech ?a?uj?, dopiero wieczorem jak si? och?odzi?o, to by?a jazda.
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-08, 17:43   

Tofik napisał/a:
Vektra by?a zaj?ta golfem 2 ktory w rowie postawi? si? prawie do pionu (ale to juz za suchedniowem by?o)
?osz kur... przecia?em tam 150 km/h po luku tnac pod prad by zmiejszyc kat natarcia w zakreci... :/ fart


szacun dla oraganizatorow i ekipy co dotar?a :>
 
 
Mamuśka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-08, 18:38   

Szakal napisał/a:
Ciekawe tylko jak tam myszaty zako?czy swoj? nieco przykr? przygode.

Z tego co wiem, musia? zostawi? mi?ka w Pu?awach i wr?ci? poci?giem do Zielonej :|
Moi jeszcze nie dojechali, wi?c nie znam szczeg???w.
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-06-08, 18:43   

SAMAEL napisał/a:
siemanko. by?o mega, pozdro dla ekipy kt?ra utrzyma?a si? na ognichu najd?u?ej, White B. , Szaki, Trucky i Paulus, pozdrowienia od szybkich cz??ci ;)


ognicho by?o ?wietne :amen:

Ogromne podziekowania dla Figary i Samaela i ekipy szybkichczesci.pl (?wiry swoj? drog? :twisted: )

tor by? mega :serduszka: cho? oponki z?era? jak ch****a, ogromne podziekowania dla Paw?a z szybkich czesci, jeste? zaj*****ty (zw?asza tekst "to ma zap**rdala? nie wygl?da?" :serduszka: og?lnie jazda po torze mi si? bardzo podoba?a, chyba wi?kszo?? wie dlaczego :lol2:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
Vandal 
KLUBOWICZ


Wiek: 42
Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 84
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-06-08, 19:11   

Wielkie dzieki za zorganizowanie zlotu.. By?o mega!!
Szkoda ze to sprzeg?o dawa?o mi po dupie.. teraz juz jest w ogole lipa, ale tu nie o tym...

DZIEKI bo by?o zaye.. scie!!
_________________
doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili, w której go potrzebowałeś
 
 
 
Plastman
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-08, 19:23   

Hej
W imieniu ekipy SzybkieCz??ci.pl dzi?kuj? za ciep?e s?owa odno?nie organizacji. Pozdro dla Figary. Jednak przede wszystkim nale?y podzi?kowa? Samaelowi i Protiemu z ARS Performance za ?wietny pomys? i organizacj? strony formalnej, oraz wsp?ln? walk? z oponami na torze i og?ln? organizacj?. Zm?czony, bo zm?czony, ale ubaw by? nie z tej Ziemi.

Musz? w tym w?tku wspomnie? o kilku samochodach, kt?re teoretycznie nie powinny w og?le mie? szans, a pojecha?y zeje***.

Po pierwsze trucky w swoim Focusie 1,6. Wykr?ci? 2,47 samochodem, kt?ry uznawany jest za rodzinne autko dla Kowalskiego... trucky, jeste? mistrzu i je?li b?dziesz je?dzi? tak, jak pojecha?e?, to niewielu b?dzie w stanie Ci dor?wna?. Technik? jazdy masz kozak. Powiem jeszcze, ?e w wakacje spokojnie mo?esz dorabia? na kombajnie...

Nast?pnie Samael. Sunny N14 2,0D z zajechanym sprz?g?em... Wykr?ci? 3,00. To auto nie mia?o prawa objecha? ?adnego Eclipsa. Rzuca ty?em, nie przyspiesza... A jednak.

Tomasz (bia?a Mazda SzybkieCz??ci.pl): 2,0 12V ga?nik. 107 s?abo spasionych koni. Wykr?ci? 2:46, na mocno skatowanym tylnym zawieszeniu. Pierwsza przygoda Tomasza z je?d?eniem na torze. Tylko pogratulowa?.

Og?lnie nasuwa si? jeden wniosek: liczy si? technika jazdy, a nie g?o?ny BOV i 500KM+.
Na koniec pozdrawiam Uczestnik?w zlotu, byli?cie cool, doskonale si? bawi?em, zrobili?cie wspania?? atmosfer? wsp?lnej zabawy.
No i oczywi?cie pozdro dla ekipy ogniskowych niedobitk?w, a w szczeg?lno?ci dla Bia?ej, czyli jedynej przedstawicielki p?ci pi?knej, kt?ra dotrwa?a z nami do ko?ca.
Pablo
SzybkieCz??ci.pl
Ostatnio zmieniony przez Plastman 2008-06-08, 19:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9