Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wra?enia za zlotu MEKP 2008
Autor Wiadomość
Paulus 
KLUBOWICZ


Pomógł: 15 razy
Wiek: 50
Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 985
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-08, 20:14   

Pracowa? w dobrym towarzystwie to przyjemno??! Ciesz? si? ?e mog?em pom?c.

Nie ujmuj?c nic innym zlotom, przyznam ?e na tym bawi?em si? najlepiej.

Pozdrawiam wszystkich uczestnik?w!
 
 
Plastman
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-08, 20:46   

Oooo, wreszcie odezwa? si? wsp??autor toru :ok: Gratuluj? Ci genialnego czasu wykr?conego na do?? zdech?ych koniach. No i dzi?ki za pomoc w ustawianiu toru. Nie ma to jak Eclipse ob?adowany oponami bardziej, ni? po brzegi.
 
 
Pat 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1289
Skąd: Podkowa Leśna
Wysłany: 2008-06-08, 20:49   

eclipse to pojemna rodzinna fura :twisted: zw?aszcza 1g :lol2:
_________________
DIAMONDS ARE FOREVER
 
 
 
tommicrazy 
zielenina


Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 97
Skąd: Krakow-Cheltenham
Wysłany: 2008-06-08, 20:53   

KUBICA PIERWSZY !!!! FANTASTYCZNY DZIEN... JESZCZE TYLKO WYGRANA Z NIEMCAMI W PILKE KOPANA


tofik w radomiu przejechalem bardzo osroznie gdyz jechalem blisko wozu policyjnego, balem sie ze zobacza moje oponki.... wydaje mi sie ze moja pasazerka mogla cie widziec..... szkoda, niestety brak numerow telefonow tak sie konczy
_________________
Zwyciezca 21 konkursow tattooazu na terenie UK w ciagu 15 miesi?cy
www.tommicrazy.com
www.myspace.com/tommicrazy
Ostatnio zmieniony przez tommicrazy 2008-06-08, 21:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
figara
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-08, 21:17   

Bydgoszcz melduje dotarcie do domu :lol2:
Dzi?kuj? Wam wszytkim za Zlot, by?o zaje******.
Klub to nie tylko samochody, lecz przede wszytkim Wy - zaje******* ludzie :ok:
Szczeg?lne dzi?ki dla Samaela za organizacj? zlotu oraz dla Rutka, Darka i Angeliki za pomoc przy ognisku i sprz?taniu :ok:
W tygodniu wrzuc? jakie? foty, jesli kto? by chcia? na p?ytce wszytkie zdj?cia dajcie adres na pw, wysl? poczt? :lol2:
Jeszcze raz dzi?kuj? Wam wszytkim za to, ?e byli?cie i stworzyli?cie nie powtarzalny klimat :amen:
Pozdrawiam Was serdecznie :lol2:
Ostatnio zmieniony przez figara 2008-06-08, 21:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
czapy666
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-08, 21:19   

Pozdrawiam wszystkich klubowicz?w.
Zabawa na zlocie by?a pierwsza klasa:)Pi?tkowy wiecz?r by? wypasiony.Nawet nie wiem o kt?rej zasn??em.A sobota to by?a wspania?a zabawa na torze.Pozna?em kup? ludzi a atmosfera by?a zajebista.Jedna wielka za?miona rodzina.Szkoda ?e nie mog?em wykatowa? swojego spydera ale bez hamulc?w du?o nie podzia?asz.Zreszt? po przeje?dzie agatki i tak mi si? zapali?y:)Ja nie da?em rady tego zrobi? na swoim prze?dzie a ona tego dokona?a w dwie minuty. :amen:
Wielkie podzi?kowania dla Figary (kt?r? po?owa ludzi ochrzci?a Figlar? :twisted: ) za zorganizowanie fajnego noclegu i sameala wraz z ekip? szybkich cz??ci za tor.Pe?ny profesjonalizm.Oraz pozdrawiam dwie pi?kne panie panie kt?re towarzyszy?y nam w sobot? na torze:)Ich kierowca proszony jest o kontakt ze mn? na PW w celu wymiany zdj??(kurde nie pami?tam pse?do ale chodzi chyba o ciebie tofik,albo si? myl?)
Jeste?cie zajebi?ci i do zobaczenia na kolejnym zlocie :amen:
:amen:
 
 
cyberluk 
KLUBOWICZ

Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 317
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-08, 21:31   

To jeszcze ja dorzuc? od siebie troch? wazelinki ;)

Sami - trzeba by?o wywali? siedzenia i kanapy - zszed?by? poni?ej 3 minut. I tak czasy, kt?re kr?ci?e? na rzepaku by?y czadowe :) Masz smyka?k? :ok:

Trucky - nie mia?em okazji jecha? na siedzeniu pasa?era, ale z tego co m?wi Pablo i po czasach jakie wykr?ci?e? - szacunek!

O ma?dzie napisz? tylko tyle - kozak auto i kozak kierowcy! Dym z hamulc?w rz?dzi? :)

Na temat Pabla nie napisz? ju? nic, bo diagnoza zosta?a postawiona :twisted:

Dzi?ki wszystkim!
_________________
Łukasz (cyberluk) Walkowski
Eclipse 1G GS powered by A.R.S Performance & ECU Master
163,1HP@6986RPM 174,9Nm@5987RPM
 
 
 
tommicrazy 
zielenina


Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 97
Skąd: Krakow-Cheltenham
Wysłany: 2008-06-08, 21:36   

najlepsza rekomendacja dla tego zlotu to to ze moja dzeiwczyna ktora ogolnie nie lubi zlotow samochodowych i ogolnie na nich zawsze jest kaprysna tym razem powiedziala ze z checia wpadnie za rok :)
_________________
Zwyciezca 21 konkursow tattooazu na terenie UK w ciagu 15 miesi?cy
www.tommicrazy.com
www.myspace.com/tommicrazy
 
 
 
Mamuśka
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-08, 22:51   

tommicrazy napisał/a:
KUBICA PIERWSZY !!!! FANTASTYCZNY DZIEN... JESZCZE TYLKO WYGRANA Z NIEMCAMI W PILKE KOPANA

Mo?e nie tym razem ;(
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-08, 23:35   

Gratuluje Wam udanego wypadu. :amen:

Gratulacje dla orgianizatorow. :amen:

Gratulacje ale uczestnikow ze potrafili sie bawic dobrze i bepiecznie dojechac do domu. :amen:

:ok:

Ciesze sie ze Wam sie udalo. :ok:
 
 
flbmaster
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-09, 00:00   

WIIITAM!!!
jak wszyscy to wszyscy :D
Na pocz?tku:
Wielkie dzi?ki dla SAMAELA, kt?ry nas uwzgl?dni? w swoich planach i zaje*** zorganizowa? imprez?, dzi?ki dla Figary za dach nad g?ow? i dla ca?ej ekipy kt?ra przyby?a!

Kr?tkie podsumowanie zlotu w moim odczuciu:
Grunt, ?e nikomu si? nic nie sta?o, i ?e wszyscy si? dobrze bawili. Respekt dla Pabla (szybkiecz??ci), kt?ry fur? cyberluka wykr?ci? czas zawod?w. Apropo Cyberluka- genialne NA, kt?re wykres zamiast rysowa? na laptopie, to wy?piewuje przez wydech :lol2: nigdzie nie mia?em takiej frajdy w poobijaniu si? o drzwi samochodu co na miejscu pasa?era :lol2: .
Nakr?ci?em prawie godzine materia?u, wi?c mo?e co? si? zmontuje i wrzuce na jutiuba i napewno gdzie? tutaj. Czekamy na zdj?cia od ?ony Cybera i od wszystkich innych.

P.S.
Co do opon to jako? nied?ugo wrzuce zdj?cia swoich :D fakt, ?e zrobi?em ze 20 przejazd?w, albo i wi?cej, ale s? warte zobaczenia, podobnie jak pal?ce si? siwym dymem klocki 5 minut po zatrzymaniu si? :D

Pozdrowienia dla wszystkich i na pewno do zobaczenia!
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-06-09, 00:06   

czapy666 napisał/a:
Pozdrawiam wszystkich klubowicz?w.
Zabawa na zlocie by?a pierwsza klasa:)Pi?tkowy wiecz?r by? wypasiony.Nawet nie wiem o kt?rej zasn??em.A sobota to by?a wspania?a zabawa na torze.Pozna?em kup? ludzi a atmosfera by?a zajebista.Jedna wielka za?miona rodzina.Szkoda ?e nie mog?em wykatowa? swojego spydera ale bez hamulc?w du?o nie podzia?asz.Zreszt? po przeje?dzie agatki i tak mi si? zapali?y:)Ja nie da?em rady tego zrobi? na swoim prze?dzie a ona tego dokona?a w dwie minuty. :amen:
Wielkie podzi?kowania dla Figary (kt?r? po?owa ludzi ochrzci?a Figlar? :twisted: ) za zorganizowanie fajnego noclegu i sameala wraz z ekip? szybkich cz??ci za tor.Pe?ny profesjonalizm.Oraz pozdrawiam dwie pi?kne panie panie kt?re towarzyszy?y nam w sobot? na torze:)Ich kierowca proszony jest o kontakt ze mn? na PW w celu wymiany zdj??(kurde nie pami?tam pse?do ale chodzi chyba o ciebie tofik,albo si? myl?)
Jeste?cie zajebi?ci i do zobaczenia na kolejnym zlocie :amen:
:amen:


hahaha, tak to jest jak si? wpu?ci kobite do samochodu, albo popsuje albo nabrudzi :hahaha: ja mia?em pe?no jaki? balsam?w do cia?a, szpilek, japonek, torebek i tego wszystkiego co si? w nich znajduje na pod?odze :hahaha:
Agata wspomina?a o jakim? szybkim odcinku ale o dymi?cych ok?adzinach nie by?o gadki :hahaha:
S?uchaj, zdj?cia ju? zgra?em, ale w tym tygodniu to mnie znowu nie ma w domu takze do weekendu musisz poczeka?.
Zreszt? wog?le mam troch? ?adnych fotek, tak?e napewno zamieszcz? ale poprostu jak wroc? do domu na weeka.

Tommicrazy jakbyscie poprosili o telefon to bym da? :ok: : 693-483-163 POZDRAWIAM SERDECZNIE !!!
Ostatnio zmieniony przez Tofik 2008-06-09, 00:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
cyberluk 
KLUBOWICZ

Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 317
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-09, 00:10   

flbmaster napisał/a:
WIIITAM!!!
jak wszyscy to wszyscy :D
Na pocz?tku:
Wielkie dzi?ki dla SAMAELA, kt?ry nas uwzgl?dni? w swoich planach i zaje*** zorganizowa? imprez?, dzi?ki dla Figary za dach nad g?ow? i dla ca?ej ekipy kt?ra przyby?a!

Kr?tkie podsumowanie zlotu w moim odczuciu:
Grunt, ?e nikomu si? nic nie sta?o, i ?e wszyscy si? dobrze bawili. Respekt dla Pabla (szybkiecz??ci), kt?ry fur? cyberluka wykr?ci? czas zawod?w. Apropo Cyberluka- genialne NA, kt?re wykres zamiast rysowa? na laptopie, to wy?piewuje przez wydech :lol2: nigdzie nie mia?em takiej frajdy w poobijaniu si? o drzwi samochodu co na miejscu pasa?era :lol2: .
Nakr?ci?em prawie godzine materia?u, wi?c mo?e co? si? zmontuje i wrzuce na jutiuba i napewno gdzie? tutaj. Czekamy na zdj?cia od ?ony Cybera i od wszystkich innych.

P.S.
Co do opon to jako? nied?ugo wrzuce zdj?cia swoich :D fakt, ?e zrobi?em ze 20 przejazd?w, albo i wi?cej, ale s? warte zobaczenia, podobnie jak pal?ce si? siwym dymem klocki 5 minut po zatrzymaniu si? :D

Pozdrowienia dla wszystkich i na pewno do zobaczenia!


Fotki od ?ony ju? wrzucone. W odpowiednim miejscu jest link do galerii :)
_________________
Łukasz (cyberluk) Walkowski
Eclipse 1G GS powered by A.R.S Performance & ECU Master
163,1HP@6986RPM 174,9Nm@5987RPM
 
 
 
kaleos 
KLUBOWICZ
Nordschleife rulez


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 651
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-06-09, 00:14   

nio i szczecin w koncu dojechal :) jutro cos napisze bo dzis jestem juz padniety :P
_________________
"Prędkość jeszcze nigdy nikogo nie zabiła.
Nagłe zatrzymanie to jest to, co cię pozbawi życia"
J.C.
 
 
 
Plastman
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-09, 00:38   

A ja to ujm? tak:
Tomasz (Mazda) - jak si? nauczy, ?e nie spinaj?c si?, robi pi?kne przejazdy to b?dzie zapier... jak w?ciek?y
ED - jak wreszcie kupi Saaba 900 "krokodyla", to b?dzie jednym z szybszych FWD
Samael - mo?e fistaszek, to nie, ale u niego te? za wiele w bani nie siedzi
Cyberluk - jak poprawisz p?ynno?? na szykanach, to b?dzie gruuuuubo
Trucky - ch?opie, jestem pod wra?eniem. Musz? Ci? skomentowa? d?u?ej, bo dla mnie jeste? odkryciem zlotu. W 15 minut post?p 1000%. Przy pierwszym przeje?dzie waha?e? si? w wielu momentach. Przy drugim co? Ci si? sta?o w g??wk? i hamulce zupe?nie pu?ci?y. Dynamiczny, p?ynny przejazd, bez zastanawiania si?, pe?na kontrola nad samochodem, totalny brak strachu przed przegi?ciem. P??ne, ostre hamowania, polegaj?ce w zasadzie na kopni?ciu peda?u, w tym czasie redukcja, skr?t i ognia. Bajka.
Je?eli kto? nie by? na zlocie, to niech bardzo ?a?uje. Mo?na by?o nauczy? si? wi?cej w ci?gu tego jednego dnia, ni? podczas wielu lat je?d?enia po drogach. Trucky jest tego najlepszym przyk?adem. Jeszcze raz respect.

No, a tak poza tym, to uderzam w kimacza, bo niesko?czone rozmowy z White Bitch raczej nie pozostawiaj? miejsca na d?ugie spanie :ok:
Pzdr
Pablo
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-06-09, 07:28   

Siemka wszystkim ja dotar?em do domu o 23:30
NIestety misiek zosta? w Pu?awach bo nie da?o si? nic zrobi? ;( Szkoda ?e znowu pech trafi? na mnie. Nast?pny zlot bedzie Ko?o ZG wtedy moge wraca? pieszo do domu :-)
Impreza by?a fajna ludzie spoko.
Chcia?em podzi?kowa? wszystkim za mi?e towarztwo i ?wietn? imprez?
G??wne podzi?kowania sk?adam Kaleosowi Krisowi i Kiepucziemu dzi?ki ch?opaki za okazan? pomoc. Kiepuczi dzi?ki za opieke nad autem i za?atwienie spraw co do jego naprawy. POdzi?kowania te? dla Vandala za wspparcie psychiczne :-) oraz dla Bobo za pocieszanie w chwilach s?abo?ci :-) Naprawd? dzieki wszystkim

Chcia?em jeszcze pogratulowa? Truckiemu za skopanie nam ty?k?w na torze :amen: :lol2:

I jeszcze jedno my?l? ?e poowinni?mmy kupi? Bia?ej Silenser bo kurde gada jak naj?ta hehe :-) :hahaha:
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
Ostatnio zmieniony przez mysza 2008-06-09, 07:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
kojot
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-09, 07:58   

Shimano @ll :jezyk:

To i ja sie wpisze :) Dziekuje wszystkim za stworzenie swietnej atmosfery na Zlocie :) MEKP to ludzie, nie samochody :) Figara, respect za zorganizowanie noclegu i wyzywienia, Samael i ekipa Szybkich Czesci za organizacje toru. Mam nadzieje, ze szybko powtorzymy taka impreze :)

PS: kto jeszcze chce do fanclubu Bialej?? :twisted: :twisted: :twisted:
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-09, 08:14   

mysza napisał/a:
Szkoda ?e znowu pech trafi? na mnie


Co tym razem? :o
 
 
version_Target
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-09, 08:39   

No witam, gratuluje udanego zlotu i mam nadzieje ?e z tymi kielcami w sierpniu wypali, zapraszam.... :protest:
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2008-06-09, 08:41   

Ja tez melduje przybycie do domu :)
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 8