Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wra?enia za zlotu MEKP 2008
Autor Wiadomość
mombasa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-10, 13:06   

roberto pliz , interpunkcja! bo ciezko zrozumiec ten belkot :protest:
 
 
WhiteBitch
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-10, 15:23   

Cytat:
a kliper pad? to lipa....na hulajnoce nie dojecha?bym tam :lol2:


Teraz zasadnicze pytanie... Czy ja mam samoch?d??? Nie, nie mam! Czy na zlot dotar?am??? Owszem, dotar?am! Czy zna?am kogo? z klubu wcze?niej??? Niestety, ale nie bardzo... no tylko Orbitala... Nie by?e? c?z... Twoja strata... My byli?my, piwo pili?my, pogadali?my i pojechali?my :P

[ Dodano: 2008-06-10, 15:24 ]
Cytat:
Maciejka. Troszk? kiepsko ?e nie zostali?cie na ognisku bo potem ztrobi?o si? zajebi?cie. Wszyscy siedzieli razem i gadali :)


Hehehe... no, a rozmowa w dodatku toczy?a si? nad ranem w r??nych "j?zykach"... :]
 
 
tommicrazy 
zielenina


Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 97
Skąd: Krakow-Cheltenham
Wysłany: 2008-06-10, 16:42   

zlot byl OK, i kazdy kto nazeka robi wioche tylko z tego powodu ze kazdy mogl pomagac w organizacji i dozucic swoje 5 groszy do organizaji. Samael z kolegami zrobili to co mogli zrobic bo nikt wiecej nie chcial sie do tego przylozyc. zlot byl profi. uwazam ze na swoje lata eclipsy byly w naprawde zadbanym stanie a rysyna karoseriach to czasem rzecz nie unikniona.

Jezeli na nastepnym zlocie ktos ma zamiar narzekazc na brak atrakcji niech to wezmie rowniez w swoje rece i zacznie pomagac a nie napierdziela glupoty.

Im wiecej aut i uczestnikow tym trudniej sie nad zlotem panuje , tu byla narazie rekordowa ilosc eclipsow w jednym miejscu , a organizatorow bylo tylko kilku!

Brawa dla organizatorow i dobra rada dla reszty.. jak ktos ma zastrzezenia to niech zalozy nastepny temat i zacznie wpisywac propozycje , co mozna dolozyc do kolejnego zlotu by byl atrakcyjnijszy.
_________________
Zwyciezca 21 konkursow tattooazu na terenie UK w ciagu 15 miesi?cy
www.tommicrazy.com
www.myspace.com/tommicrazy
 
 
 
GS MIKE 
zielenina



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 68
Skąd: Bielsko-Bia?a
Wysłany: 2008-06-10, 18:30   

Mati ,White i Miker maj? ca?kowit? racj? , podobnie jak Samael to by? m?j pi?ty zlot bez wzgl?du na to czy mam eclipsa czy nie ,ostatnio ju? nie mia?em a by?em i ?e nie mia?em co robi? pomaga?em na torze ?eby inni mogli si? dobrze bawi? , liczy si? klub i jego cz?onkowie i wiesz nie znam Ci? zupe?nie chyba nikt Ci? nie zna ale naprawd? nie jeste? nam potrzebny jak masz pie*doli? farmazony

White normalnie jak widz? co si? dzia?o po naszym wyjezdzie to ?a?uj? ?e nie zosta?em ale nie chcia?em wraca? sam do domu fajnie ?e wytrwali?cie do trzeciego dnia zazdroszcz? wam i szkoda bo lubi? s?ucha? radia w nocy no i zajebistego masz tego redbara co mam zrobi? ?eby takiego mie? o ju? wiem pojad? komu? po rajtach czekam na ch?tnych mog? by? Ci kt?rzy narzekaj? na organizacj? toru

Samael cz?owieku jeste? wielki i nie s?uchaj tego pierdolenia bo mi si? s?abo robi jak to widz? , odwalili?cie kawa? dobrej roboty i jak sie komu? nie podoba to niech wypier.... na zloty matiz?w
_________________

S2000 by MIKE obecnie - ECLIPSE by MIKE sprzedany
 
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-06-10, 20:48   

Ja natomiast na wiadomy temat wypowiem sie raz i mam nadzieje ?e nie bede si? musial powtarza?.
Pierwszy raz by?em na zlocie MEKP dlatego niemoge sie wypowiada? jak organizacja czy te? atrakcje na tegorocznym zlocie maja sie do lat poprzednich. Jak dla mnie organizacja byla profesjonalna (wielki respect dla ch?opak?w organizuj?cych oraz "pomagier?w"), fantastycznie wytyczony tor, klasowe miejsce noclegowe (luksusow nie by?o - wiadomo, za t? cen? - ale klimatycznie)
Tak jak kto? wcze?niej powiedzial ?e to ludzie tworz? klub a nie samochody - zgadzam si? z tym w 100 procentach. Pozdrowienia i podzi?kowania dla wszystkich i kazdego z osobna za ciep?e przyj?cie i przyjacielsk? atmosfer?.

A teraz w kwestiach Nas por??niaj?cych:

1. Bardzo si? ciesz? ?e by?a mozliwo?? pojezd?enia na torze - to podstawa udanego zlotu jak dla mnie. T?umaczenie niektorych ?e niepoje?dzili sobie bo niby asfalt za bardzo zjada? opony jest dla mnie zupeln? bzdur?. Sam si? zastanawia?em po pierwszym przeje?dzie co to dalej bedzie z moimi oponami, bo nieukrywam ?e mia?em za?o?one n?wki sztuki i troche mi by?o szkoda je zaje?d?a? po 3 tygodniach uzytkowania. Jednak zaraz stwierdzilem ?e nie po to je kupilem ?eby leza?y na p??ce w gara?u. To tak jak lizanie lizaka przez szybke.

2. Bardzo ruszy?a mnie wypowied? Maciejki o zakatowanych 1G.
Ja te? u?ywam swojego auta na codzie? i jest to m?j jedyny srodek transportu. Ma?o tego uzywam go do dojazd?w do pracy, a od po? roku pracuje w delegacji 360km od domu tak?e tygodniowo robie jakie? 750km nielicz?c jazdy w weekendy wiec m?j samoch?d MUSI by? sprawny. Ale mnie nie robi problemu to zebym go raz w roku przegonil po torze czy raz na tydzie? pocisn?? w nocy po pustych miasta ulicach. Wszystko rozchodzi si? o to co rozumiesz pod szeroko pojetym "katowaniem " jak to uj??e?. Ja moze i mam tylko 25 lat ale zrobi?em juz mn?stwo kilometr?w i motocyklami i osob?wkami i nawet ci?zar?wkami i wiem jak nalezy eksploatowa? samochody i jak nalezy je serwisiwa? ?eby d?ugo s?uzy?y. Z tego co zauwa?y?em na zlocie znaczaca wi?kszo?? osob, posiadaczy, posiada podobn? a nieraz i wieksza wiedze od mojej. Dlatego moim znadniem niepowinienes si? wypowiada? o stanie aut po pierwszym wrazeniu. Nie jeden z klubowicz?w pakuje du?e pieniadze w swoje auto zeby utrzyma? je na porz?dnym poziomie - ja r?wniez.
Zastanawiam si? tylko: skoro tak ostroznie je?dzisz swoim Cliperem to czy wog?le czerpiesz z tego przyjemno??. Z tego co piszesz wnioskuje ?e wystarczy Ci Fiat Uno 1.1 FIRE - te? si? bedziesz sprawnie porusza?.
To tyle co ma Ci do powiedzenia, mam nadzieje ?e zrozumiesz i uszanujesz to co chc? Ci inni oraz ja powiedzie?.

3. RobertoGS - bardzo sie widze podjara?es tymi ?wiartkami. Szczeze m?wia? mysl? ?e koloryzujesz swoje wypowiedzi o w?asnym GS'ie. Gadasz ogolnikami, niepowiesz nic konkretnego (czyzbys szuka? dopiero na googlach jakis super modyfikacji ktor to mo?esz wple?? do swojej opowiesci), je?li faktycznie masz potwora pod mask? to si? pochwal, opisz, pokaz zdj?cia.
Je?li masz seri? to ja zapraszam Ci? chetnie na linie startow?. Ja takze mam pe?n? seri? pod mask? ale jestem jej pewien, i zdaje mi si? ?e m?g?bys si? lekko zdziwi? jakby? nie da? rady.

To wszystko co mam do powiedzenia w tych tematach.

Jeszcze raz wielkie dzi?ki za mile sp?dzony czas, obslug? imprezy i klimat.

Pozdrawiam TOFIK
 
 
 
Pako82
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-10, 21:24   

Tofik napisał/a:

Je?li masz seri? to ja zapraszam Ci? chetnie na linie startow?. Ja takze mam pe?n? seri? pod mask? ale jestem jej pewien, i zdaje mi si? ?e m?g?bys si? lekko zdziwi? jakby? nie da? rady.

Pozdrawiam TOFIK

Ja tez mam serie ale na ?wiare przegrales hehehehehe tylko na koncu ten nieszczesny pasek i na szczesie tylko od klimatyzacji :lol2: fakt faktem szlismy rowno!! pozdrawiam
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-10, 21:54   

Cytat:
i na szczesie tylko od klimatyzacji fakt faktem szlismy rowno!! pozdrawiam
no i teraz masz 3 konie wiecej :>
 
 
Pako82
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-10, 21:56   

czyli mozna powiedziec ze jest lekko dlubniety?? moze jeszcze jakas naklejke nakleje to chyba z 5 kucy daje :lol2:
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-10, 21:58   

GOLDI napisał/a:
Cytat:
i na szczesie tylko od klimatyzacji fakt faktem szlismy rowno!! pozdrawiam
no i teraz masz 3 konie wiecej :>


Moze nawet 5 kuni :>
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-06-10, 22:05   

Pako82 napisał/a:
Tofik napisał/a:

Je?li masz seri? to ja zapraszam Ci? chetnie na linie startow?. Ja takze mam pe?n? seri? pod mask? ale jestem jej pewien, i zdaje mi si? ?e m?g?bys si? lekko zdziwi? jakby? nie da? rady.

Pozdrawiam TOFIK

Ja tez mam serie ale na ?wiare przegrales hehehehehe tylko na koncu ten nieszczesny pasek i na szczesie tylko od klimatyzacji :lol2: fakt faktem szlismy rowno!! pozdrawiam


faktem jest ze albo Ty pospieszyles start albo ja zagapilem, ale przy ruszeniu ju? mia?e? 2 m przewagi, a jednak w polowie ju? szlismy rowno, tak?e jeszcze jakby by?o z 50 m to smiem twierdzic ze bylbys m?j kolego :D a tak to po punkcie mamy:D
Ale jak sobie przypominam to 2 razy sie mierzylismy i zdaje mi sie ze baciki dostales :D
ale nie ma sie co dochodzic, najwazniejsze ze sie dobrze bawilismy a sprawdzic sie jeszcze przyjdzie :)
R?wnie? cieplo pozdrawiam - 3maj sie
 
 
 
Pawl8
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-10, 22:32   

Poniewa? by?em w Waszym zacnym gronie po raz pierwszy, dzi?ki GSMIKE'owi. Chcia?em podzi?kowa? za to, ?e nic nie m?wili?cie gdy przyjecha?em samochodem, kt?rego znaczek na masce nie przypomina? w ?adnym miejscu tego z Mitsubishi :lol2: . Pozna?em kilka ciekawych os?b z czego r?wnie? si? bardzo ciesz?. Naprawd? bardzo przyjemni z Was ludzie. :ok:

Na zlocie tego typu by?em po raz pierwszy, nigdy przedtem r?wnie? nie je?dzi?em po torze, natomiast chcia?em powiedzie?, ?e bardzo mi si? podoba?o. Uwa?am, ?e organizacja by?a rewelacyjna. Wszystko w bardzo przyjemnej atmosferze. Tor rewelacja, niesamowicie przyczepny, d?ugi, idealny do zabawy. M?j samoch?d za ka?dym razem zdobywa? coraz to lepsze czasy co by?o oczywi?cie spowodowane coraz to lepszym poznaniem toru. Mowa by?a wcze?niej o oszukiwaniu... sam to zauwa?y?em, gdzie przy drugim nawrocie myli?y mnie ?lady opon skr?caj?ce w prawo, przy czym tak naprawd? na nawr?t jecha?o si? w lewo... :roll: . Ale mnie to nie przeszkadza... ja jecha?em czysto do ko?ca.

Wy?cigi r?wnoleg?e te? zrobili?my co wida? na filmiku Speedster vs s2000 :jupi:

Uwa?am, ?e mo?na by?o naprawd? wszystkiego spr?bowa?, wystarczy?o zorganizowa? to sobie samemu (mam na mysli 1/4 kt?rej to niby nie by?o w za?o?eniu organizator?w). Ja naprawd? ?wietnie si? bawi?em.. by? czas by przejecha? kilka razy tor, by? czas by po?ciga? si? na 1/4 i by? czas by porozmawia? o samochodach i dupie marynie.

Pi?kna sprawa panowie organizatorzy. Ode mnie macie naprawd? wielkiego plusa :beer:

Nie zosta?em na niedziel?, niestety pojechali?my oko?o 18:00 w sobot?, czego teraz troch? ?a?uj?. Mam jednak nadziej?, ?e jako osoba, kt?ra najpierw przyjecha?a na zlot a dopiero p??niej wpisa?a si? na forum zostan? przyj?ty jako sw?j i wejd? do grona maniak?w Eclipsa :badcrack:

Je?li tylko b?dziecie organizowa? kolejn? tego typu imprez?, to jestem ch?tny, jak to napisa? GSMIKE wcze?niej... Ch?tnie przyjad? wcze?niej i pomog? a tak?e dam swoje sugestie.

Wielkie Dzi?ki raz jeszcze!!

Pozdrawiam, Pawe?.
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-10, 22:55   

Pawl8 napisał/a:
Mam jednak nadziej?, ?e jako osoba, kt?ra najpierw przyjecha?a na zlot a dopiero p??niej wpisa?a si? na forum zostan? przyj?ty jako sw?j i wejd? do grona maniak?w Eclipsa
nie trzeba byc na forum :> nie trzeba miec eclipsea:> licza sie ludzie:> liczy sie ze byles :> respect dla Ciebie i furacza :> pozdr od czarnego ecli
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-06-10, 23:09   

allias napisał/a:
Moze nawet 5 kuni :>

Chyba jednak wywale klime :hahaha:

Co do oszukiwania to szczerze powiedziawszy do g?owy mi to nie przysz?o w og?le ?eby co? odwala? ,no a jak kto? oszukiwa? to ju? jego indywidualna sprawa... Ja pojecha?em na tor nie dla wyniku czy czasu ,ale po to ?eby si? pobawi? ,czego? nauczy?. Tak?e powiem jeszcze raz- Samael i reszta spisali si? ?wietnie ,pomimo drobnych przestoj?w kt?rych nie da si? wykluczy? :ok: A to ,?e komu? si? nie podoba?o to trudno ,zawsze sie kto? taki znajdzie :ksiadz: Ponadto chyba niekt?rzy si? za du?o film?w naogl?dali i st?d to wynika :lol2:
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-10, 23:12   

Szakal napisał/a:
Co do oszukiwania
tia... sam widzialem jak sciales pol toru przez zakret po trawie i wyjechales przed ostatnia szykana co bys mial lepszy czas :jezyk:
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-06-10, 23:16   

Taaa i takim sposobem wykr?ci?em czas 3.29 :P Nie powiem kto je?dzi? poza torem i kosi? trawe :P
 
 
 
tedek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-10, 23:16   

MikeR napisał/a:
MATi, sko?cz ojcze teoretyku filozofie spamerze, na ?adnym zlocie nie by?e? i podejrzewam nie b?dziesz, wszelkiego typu wykr?ty ju? znamy na pami??, dupczysz jak nawiedzony, nie by?e? to si? nie odzywaj na temat zlotu :wtf:

Zlot by? bardzo fajny, spotkanie wszystkich starych znajomych i poznanie nowych ludzi to by?o to :beer: mo?e nie by?o idealnie ale :amen: :amen: :amen: dla wszystkich kt?rzy si? pojawili, tak si? pracuje na szacunek a nie spamowaniem na forum.

Dla mnie brakowa?o 1/4 ale ka?dy m?g? si? bawi? jak chcia? i te? sami sobie kilka kresek zorganizowali?my :badcrack: Bawi? jak chcia? - grillowa?, ?ciga? si?, rozmawia?, pi?, zwiedza? i :sex:

Ka?dy m?g? si? przy??czy? do organizacji, b?ysn?? pomys?em, ale najlepiej przyjecha? na gotowe :roll:

Samael zorganizowa? tor i chwa?a mu za to, zrobi? to co potrafi najlepiej i co uwa?a? za dobr? rozrywk?, a czy sie to komus podoba?o to ju? jego indywidualna sprawa.

Zlot MEKP to nie Disneyland :ksiadz:

Mia?em si? nie odzywa? ale nie wytrzyma?em :ganja:


MikeR dobrze gada/pisze, piwa mu :beer: i organizatorom :beer:

Pozdrowienia od kierowcy Nissana z ostatnim czasem na torze! :P :badcrack:
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-10, 23:23   

Szakal napisał/a:
Nie powiem kto je?dzi? poza torem
wypraszam sobi bardzo :P z toru nie wypadlem :P a ze wrocilem z pierwszego przejazdu przez pas do 1/4 to juz nie moja wina a pilota:P i moj piekny czas wtedy ponad 4 minuty :D hie hie hie
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-06-10, 23:26   

Ale by? jeszcze kto? kto urwan? listw? od drzwi bawi? si? w kombajn :P ciekawe kto to? :ksiadz: Ju? wiemy teraz dlaczego taki dobry czas mia? :D
 
 
 
Vandal 
KLUBOWICZ


Wiek: 42
Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 84
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-06-10, 23:44   

Szakal napisał/a:
urwan? listw? od drzwi bawi? si? w kombajn :P ciekawe kto to?

taa.. moglismy odrazu trucky'emu powiedziec co by ta trawe jakos przemieli? ?eby tor by? widoczny z "parku maszyn" :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Trucky :amen: :ok:
_________________
doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili, w której go potrzebowałeś
 
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2008-06-11, 00:09   

panowie jeszcze raz podzi?kuj? w imieniu swoim, prota i szybkich cz??ci. a tak?e zaprosz? na kolejn? edycj? na torze. do 20stego mog? by? nie dost?pny ale postaram si? dorwa? internet i co? odpisa?. mam nadziej? ?e do us?yszenia a jak nie to do 20stego. pozdro.
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12