Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
WYNIKI TOR U?? 6 ZLOT
Autor Wiadomość
Plastman
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-08, 23:17   

cyberluk, nie narzekaj na swoje hamulce. Nie wiem ile ma Tw?j GS na odcince na tr?jce, ale wiem ?e redukuj?c na hamowaniu w g?rne obroty uda?o mi si? wyhamowa? na tyle, ?e skosi?em tylko kilka metr?w trawy. Fakt faktem, ?e Mazda Tomasza chyba ciut lepiej reaguje na gwa?towne kopni?cie w peda?. Aczkolwiek, jak sam widzia?e?, tarcze u niego tak?e mieni?y si? kolorami t?czy :twisted:
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-06-08, 23:21   

GOLDI napisał/a:
ja niestety plyn zagotowalem :twisted: ale nie na torze :jezyk: w drodze powrotnej :P goniac pako i orbitala:P gubiac vandala i reszte :P 2zl na budziku


Kiedy to by?o GOLDI? bo ja puki my?la?em ?e Tomicrazy leci za nami to chcia?em na niego poczeka?, ale to by?o mi?dzy postojem na BP a Radomiem, p??niej to ju? niebardzo da?o si? mnie zgubi? :twisted:
Na obwodnicy mia?em 215 ( wkurza?y mnie te moje "baga?e" - jednak dodatkowe ?adnych paredziesi?t kilo niepoprawia zbi?rki :twisted: )

A tak wracaj?c do wynik?w to my?l? ?e da?bym rade podrze?bi? ten ostatni wynik gdybym nie mia? dodatkowych ~90KG na pok?adzie :lol2: Czuje lekki niedosyt - m?j b??d ?e niepolecia?em jeszcze ze 2 k??ek, no ale jak by?o m?wione ze tylko z 3 pr?b mia?y by? brane wyniki to trudno (wko?cu to tylko zabawa i sprawdzenie samego siebie, no i auta oczywi?cie)

GOLDI - 2 tematy:
1: musimy poruszy? temat tych rozp?rek - co by mi zaaplikowa?. Popatrzy?em teraz na filmik co mi siostra kr?ci?a i w zakr?tach znacz?co mi si? wychyla auto - mimo dobrych amor?w ( niestety nie rze?bionych, w sumie KYB ale chyba jakie? standardy)
2: nie wiem jakto si? sta?o ?e by?em na torze jak wal?e? 1/4 a si? niesprawdzi?em z Twoim "czarnuchem" :lol2:
 
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-06-08, 23:34   

GOLDI napisał/a:
ja niestety plyn zagotowalem :twisted: ale nie na torze :jezyk: w drodze powrotnej :P goniac pako i orbitala:P gubiac vandala i reszte :P 2zl na budziku

A jak chcia?em na kresce stan?? na torze to by?o nieeeeeee bo auto oszcz?dzam :ksiadz:

PS. Czyli co ,jak peda? sie robi twardy to ko?czy sie ta warto?? cieplna kloc?w i tarcz czy gotuje sie p?yn? Czy nie idzie rozr??ni
 
 
 
Plastman
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-08, 23:38   

P?yn, je?eli wciskasz peda?, peda? wchodzi, ale nie poprawia si? hamowanie. Je?eli jednak dasz hamulcom w palnik na maxa, to wtedy naturaln? kolej? rzeczy jest twardnienie hamulca. Ot, taka uroda hydrauliki.
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-08, 23:44   

cyberluk spokojnie :> moze i bylo bardzo szybko spowrotem :> ale tak hmmm(glupio zabrzmi) "z glowa" :> Pako lecial do irlandii :> wiec sie spieszylismy troche by chlopaka jak najszybciej do krk odeskortowac :> tylko momentami byly 2 zlote :> a hamulce sie zagotowaly hamuajc z 2 zloty do zera :> na tarcze i klocki nie narzekam :> bo troche wladowalem w woz by byl bezpieczniejszy :> najpierw heble i zawiecha potem troche patatajkow :> w odwrotnej kolejnosci moim zdaniem to idiotyzm :>

Tofik,
1. sporo poprawily rozporki :) ale jeszcze musze troche utwardzic zawias :)
2. moj czarnuch jeszcze nie taki szybki :) ale juz sa plany kolejne :) :tuptup: :tuptup:

Szakal napisał/a:
A jak chcia?em na kresce stan?? na torze to by?o nieeeeeee bo auto oszcz?dzam
tak Ci powiem shaki ze po testach na g techu cos mi sie zaczelo sprzeglo delikatnie mowiac konczyc :tuptup: a opon po torze to mi pol ubylo :) jeszcze bedzie okazja sie sprawdzic :dance:
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-06-08, 23:52   

Szakal napisał/a:

A jak chcia?em na kresce stan?? na torze to by?o nieeeeeee bo auto oszcz?dzam :ksiadz:


No ale na mnie Szaki to chyba nie mozesz narzeka? :twisted:
 
 
 
flbmaster
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-09, 00:10   

Ja mam w Mazdzie tarcze brembo, klocki Ate, p?yn ferrodo 5.1 za namow? Samaela i hmm... tarcze s? fioletowo, zielono, srebrno, czasrno pomara?czowe, klocki 3 razy si? pali?y siwym dymem na postoju a p?yn zawsze na mecie gotowa?em :D piep*** ferrodo wlewam z powrotem klasyczne ATE tylko ze specyfikacj? sl6 i b?dzie baja.

co do wynik?w to jestem dumny ze swojego 10 miejsca i wielkie dzieki dla pabla, bez kt?rego nie uci??bym paru sekund!
Ostatnio zmieniony przez flbmaster 2008-06-09, 00:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Plastman
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-09, 02:11   

Wiesz, ten twardy hebel w sumie jest do?? naturalny. Zostaw na razie Ferodo, jak nabierze wody, to dasz ATE. Z wyniku mo?esz by? dumny, szczeg?lnie, ?e wyprzedzi?y Ci? tylko mocniejsze samochody. Gratuluj? Ci poczynionych post?p?w. Oby tak dalej. Zorganizujemy jeszcze troch? podobnych pr?b i mo?e za jaki? rok wybierze si? zacna reprezentacja sta?ych bywalc?w na Nurburgring Nordschleife. Tylko trzeba b?dzie potrenowa? kondycj?, bo na 3,5km to ka?dy jest kozak. Na 21km szybkiego, trudnego toru, zwanego nie bez sensu "zielonym piek?em" nie wybierze si? kto?, kto codziennie siedzi 10 godzin przed kompem i chodzi wy??cznie dom - samoch?d - dom. Poza tym nie ma co si? z t? wypraw? spieszy?, bo generalnie trzeba jecha? z lawet? i przede wszystkie z lud?mi, kt?rzy si? nie pozabijaj?.
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-06-09, 08:01   

12 miejsce :serduszka:

zaj***** by?o, a dla tych co si? t?umacz? dodatkow? mas? w samochodzie, dodam ?e mia?em Plastmana w aucie, a w baga?niku butl? pe?n? gazu :dance:

hamulce te? mi si? zagotowa?y przy pierwszym mierzonym przeje?dzie ale mia?y prawo po takim wariatkowie, zw?aszcza ?e s? pe?na seria :twisted:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
Getek 
gruba ryba



Wiek: 40
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 370
Skąd: Zambrów
Wysłany: 2008-06-09, 09:36   

a ja mia?em grila w baga?niku :P tylko nie wiedzia?em ze cazsu nie licz? hhahahahha
_________________
ex Evo IX MR 382/565
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-06-09, 09:49   

Moim zdaniem nie ma si? czym podnieca? :>

po pierwsze - pomiary ma?o dok?adne ze wzgl?du na brak aparatury
po drugie - r??nice sprz?towe
po trzecie - r??ne zaznajomienie z tras? przez uczestnik?w
po czwarte - nie ka?dy jecha? swoim sprz?tem na maxa bo to nie gokarty tylko autka na codzie?

ale to tylko moje zdanie, nie startowa?em wi?c si? nie znam :ok:

brakowa?o zawod?w na 1/4 :roll:

poza tym zlot by? SUPER i :amen: za organizacje niemal profesjonaln? :amen:
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2008-06-09, 09:53   

MikeR napisał/a:
brakowa?o zawod?w na 1/4 :roll:

Co tam gadasz ,pare "?wiartek" sie zrobi?o :lol2: Czasami nawet w wersji quattro (czyt. w czterech naraz ;) ) Tylko szkoda ?e motocykli?ci nas p??niej stamt?d wygonili :wtf:
 
 
 
GS MIKE 
zielenina



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 68
Skąd: Bielsko-Bia?a
Wysłany: 2008-06-09, 10:27   

Szakal napisał/a:
MikeR napisał/a:
brakowa?o zawod?w na 1/4 :roll:

Co tam gadasz ,pare "?wiartek" sie zrobi?o :lol2: Czasami nawet w wersji quattro (czyt. w czterech naraz ;) ) Tylko szkoda ?e motocykli?ci nas p??niej stamt?d wygonili :wtf:


no co ty opowiadasz ? jakie motory ? what? tor by? ca?y nasz jak bym o tym wiedzia? to sam bym ich pogoni?

MikeR napisał/a:
Moim zdaniem nie ma si? czym podnieca? :>

po pierwsze - pomiary ma?o dok?adne ze wzgl?du na brak aparatury
po drugie - r??nice sprz?towe
po trzecie - r??ne zaznajomienie z tras? przez uczestnik?w
po czwarte - nie ka?dy jecha? swoim sprz?tem na maxa bo to nie gokarty tylko autka na codzie?

ale to tylko moje zdanie, nie startowa?em wi?c si? nie znam :ok:

brakowa?o zawod?w na 1/4 :roll:

poza tym zlot by? SUPER i :amen: za organizacje niemal profesjonaln? :amen:


racja Miker sam nie katowa?em swojego ,zw?aszcza opon bo mam zupe?nie nowe ,mam torowy komplet gotowy ale niestety nie mia?em transportu na cztery ca?e ko?a bo u Mnie si? nie mie?ci w Speedster'ze Paw?a mie?ci si? tylko pianka a pozostali mieli sprz?t graj?cy tak?e nawet gdybym chcia? ka?demu da? po sztuce to bez szans
_________________

S2000 by MIKE obecnie - ECLIPSE by MIKE sprzedany
 
 
 
cyberluk 
KLUBOWICZ

Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 317
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-09, 10:52   

GS MIKE napisał/a:
(...)
no co ty opowiadasz ? jakie motory ? what? tor by? ca?y nasz jak bym o tym wiedzia? to sam bym ich pogoni?


Z tego co wiem, to motocykli?ci mieli wynaj?ty tamten pas od godziny 20. Reszta toru by?a dla nas do 21. Przyjechali na 20 i mieli prawo Was wygoni? ;)
_________________
Łukasz (cyberluk) Walkowski
Eclipse 1G GS powered by A.R.S Performance & ECU Master
163,1HP@6986RPM 174,9Nm@5987RPM
 
 
 
GS MIKE 
zielenina



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 68
Skąd: Bielsko-Bia?a
Wysłany: 2008-06-09, 11:20   

cyberluk napisał/a:
GS MIKE napisał/a:
(...)
no co ty opowiadasz ? jakie motory ? what? tor by? ca?y nasz jak bym o tym wiedzia? to sam bym ich pogoni?


Z tego co wiem, to motocykli?ci mieli wynaj?ty tamten pas od godziny 20. Reszta toru by?a dla nas do 21. Przyjechali na 20 i mieli prawo Was wygoni? ;)


a to przepraszam my?la?em ?e to podczas naszych przejazd?w a o 20stej to ju? jecha?em ko?o toru kielce ?ezka si? w oku zakr?ci?a
_________________

S2000 by MIKE obecnie - ECLIPSE by MIKE sprzedany
 
 
 
WhiteBitch
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-09, 11:35   

No tak... ale dzieki mnie mieliscie kilka minut dodatkowo :D .... bo motocyklisci przyjechali, ale nie mieli jak przez brame przejechac :D :D:D
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2008-06-09, 11:58   

MikeR napisał/a:
Moim zdaniem nie ma si? czym podnieca? :>

po pierwsze - pomiary ma?o dok?adne ze wzgl?du na brak aparatury
po drugie - r??nice sprz?towe
po trzecie - r??ne zaznajomienie z tras? przez uczestnik?w
po czwarte - nie ka?dy jecha? swoim sprz?tem na maxa bo to nie gokarty tylko autka na codzie?

ale to tylko moje zdanie, nie startowa?em wi?c si? nie znam :ok:

brakowa?o zawod?w na 1/4 :roll:

poza tym zlot by? SUPER i :amen: za organizacje niemal profesjonaln? :amen:


po pierwsze, kaa?dy p?aci? 50z? od auta, z pomiarem taga by?o y 150z?, sorry ale to mia?a by? zabawa i poprawianie umiej?tno?ci, pomiar by? do?? dok?adny, r??nica jednej sek w t? czy w t?.

po drugie, trudno ?eby ka?dy mia? identyczny samoch?d. no chyba ?e masz za z?e ?e focus 1.6 kt?ry jest super torowym samochodem objecha? tyle eclips?w i nie tylko. i fakt trucky uk?ada? z nami tor.... a czas sw?j wykr?ci? w regulaminowym przeje?dzie, dalsze przejazdy by?y czasy naliczane ale nie brane pod uwag?. wi?c ka?dy poza mn?, szybkimi cz??ciami kt?rzy uk?adali tor, mia? te same szanse.

po czwarte, patrze? wy?ej, ostrzeg?em ?e wypada wzi??? opony na zapas, bo tor przyczepny. kto si? pisz? na tor musi si? liczy? ?e sko?czy opony. poza tym po dw?ch przejazdach oponom jeszcze nic nie by?o.
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
Pat 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1289
Skąd: Podkowa Leśna
Wysłany: 2008-06-09, 12:06   

SAMAEL napisał/a:
poza tym po dw?ch przejazdach oponom jeszcze nic nie by?o.


oj by?o :jezyk:
_________________
DIAMONDS ARE FOREVER
 
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-06-09, 12:07   

SAMAEL, bla bla bla :lol2:
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2008-06-09, 12:23   

miker prawie jak wej?cie do jakiego? dobrego remixu :jezyk: szkoda ?e nie mia?e? czym je?dzi? bo znaj?c ciebie by? by dobry czas.

co do ?wiartki, jest dla szybkich samochod?w, zakr?ty dla szybkich kierowc?w, co by?o wida?. i to chyba tyle w temacie.
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9