Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
VI zlot U??? - monta? wideo - pomys?y i realizacja
Autor Wiadomość
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-15, 20:35   

uzbieralem 1000 zdjec... teraz tylko material video i mozna zaczynac :>
 
 
Tofik 
KLUBOWICZ
Mistrz Ciętej Riposty


Pomógł: 68 razy
Wiek: 40
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2724
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-06-15, 21:45   

allias napisał/a:
uzbieralem 1000 zdjec... teraz tylko material video i mozna zaczynac :>


Jak chcesz to Ci mog? jeszcze ponad 100 dorzuci?, tylko w nast?pny weekend, bo dopiero w pi?tek b?de spowrotem w domu a tam gdzie jestem nie mam neta ;(
 
 
 
cyberluk 
KLUBOWICZ

Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 317
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-15, 22:04   

No i ja Ci mog? podrzu? te wszysctkie z albumu w wysokiej rozdzielczo?ci... Daj jak zna? je?eli Ci b?d? potrzebne :)
_________________
Łukasz (cyberluk) Walkowski
Eclipse 1G GS powered by A.R.S Performance & ECU Master
163,1HP@6986RPM 174,9Nm@5987RPM
 
 
 
tommicrazy 
zielenina


Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 97
Skąd: Krakow-Cheltenham
Wysłany: 2008-06-15, 22:57   

masakra, w polsce premiera/ odslona pinnacle studio 12 juz byla a w angli ma byc w lipcu, stad tez niema tego w zadnym sklepie... dzis zlazilem chyba z 3 godziny za tym..... i jak tu nie pochwalac piractwa?


sprobuje to zrobic w nero vision i wtedy ci podesle material, poprzednio mialem taki problem ze zarowno nero jak i movie maker wieszaly mi sie czasto w czasie pracu rujnujac osieagniete cele i stad sie do nich zniechecilem.
_________________
Zwyciezca 21 konkursow tattooazu na terenie UK w ciagu 15 miesi?cy
www.tommicrazy.com
www.myspace.com/tommicrazy
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-16, 08:31   

Mam u siebie ST 11 Ultimate wiec da sie cos zrobic..

Nie wiem komu juz wysylalem adress wiec jesli ktos jeszcze cos ma co mi sie przyda to zapraszam na PW. Chetnie skorzystam. :ok:
 
 
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2008-06-16, 10:54   

Witka, mam awarie netu w domu, a admina gdzies wcielo, nikt z domku nie ma do goscia telefonu :( moze chce nam zasugerowac ze pora zaplacic zalegle skladni za necik :lol2:

W kazdym razie, filmiki HD z kamery juz skopiowalem na DVD po wstepnej selekcji, ale bez zadnej obrobki, bo nie mam czym tego jeszcze ugryzc. Na lunchu ide na poczte, allias, tommicrazy, juz niedlugo sie przekonacie jak szybko idzie list z Irlandii do Anglii :tuptup:

allias, dzieki za wydzielenie tematu, good job :ok:
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-16, 19:20   

:ok: Luzik...

Czekam z niecierpliwoscia na materialy i zabieram sie do roboty. Juz zaczalem robic wolne miejsce na dysku. Mam nadzieje ze do weekendu cos juz bedzie to mam nadzieje ze wtedy zaczalbym prace... jesli ktos jeszcze chce cos podeslac to czekam. Napewno warto uzyc jako ze plan mam taki ze chce zrobic zbiorczy film i mam nadzieje ze nie zapomne wspomniec o kazdym kto sie udzueli :> :P
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-16, 21:59   

ja mam jeszcze filmiki :> ale :> mam brak czasu by komus to wyslac :>
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-17, 23:34   

Zbiez sie i wyslij... :>
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-17, 23:38   

w lipcu jak znajde chwile to wysle tommiemu :> teraz napraede mam hard :>
 
 
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2008-06-18, 10:49   

GOLDI, nie marnuj czasu na pisanie ze nie masz czasu :P tylko wloz plytke w naped i kopiuj :protest:

Im wiecej roznorodnych materialow tym ciekawszy wyjdzie film :serduszka:
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-18, 22:31   

Ziggi... material chodzi. :ok: Napewno znajde duzo fragmentow do wykorzystania. Jestem w polowie ogladania i troche malo jest Eclips w ruchu - przynajmniej jak do tej pory...

Ale musze przyznac ze kamerka niczego sobie. Super jakosc. Na moim kompie to troche wolno biega :P ale ogolnie super!!!!

PS. Najczesciej poruszajacym (czyt parkujacym) wozem byl Eclips Goldiego :hahaha: :hahaha:
Ostatnio zmieniony przez allias 2008-06-18, 22:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tommicrazy 
zielenina


Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 97
Skąd: Krakow-Cheltenham
Wysłany: 2008-06-18, 23:40   

Do mnie rowniez plytka doszla, pierwszy raz ogladalem film w HD ...troche czasu mi zeszlo zeby wlasciwe kodeki dobrac i udalo sie, no przyznam ze roznica jakosci obrazu po miedzy moimi DVD VOB a tymi tu oto HD jest przeogromna, Sorki za zwloke z wysylaniem moich kopii plytek, zrobie to na dniach.
Za tworzenie wlasnego filmiku wezme sie dopiero jak juz zdobede nowego Pinacla, w tym czasie niech calym materialem zajmie sie aliass.
_________________
Zwyciezca 21 konkursow tattooazu na terenie UK w ciagu 15 miesi?cy
www.tommicrazy.com
www.myspace.com/tommicrazy
Ostatnio zmieniony przez tommicrazy 2008-06-19, 01:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-19, 08:05   

tommicrazy napisał/a:
w tym czasie niech calym materialem zajmie sie aliass


Nie ma sprawy ale czekam jeszcze na pare dodatkowych materialow filmowych i zabieram sie za robote. Moze w weekend zaczne skladac jakis schemat.
 
 
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2008-06-19, 11:59   

allias, z tego co czytalem na HD forum, to przycinanie, zwalnianie odtwarzania plikow AVCHD (*.m2ts) wyinka tylko ze zlego doboru zainstalowanych kodekow na kompie, podobno wcale nie trzeba szybkiego sprzetu zeby plynnie odtwarzac HD. Niestety w temacie kodekow wciaz jestem zielony, mialem dzialac cos u siebie na lapku, ale padl mi w sobote net w domu i lipa, a admin domowy gdzies wybyl i nie wiadomo kiedy wroci. Bez netu w domu straszna nedza :(

tommicrazy, ciesze sie ze plytka dotarla i ze sie podoba. Wysylaj material do alliasa predziutko bu juz sie nie moge doczekac zeby zobaczyc calosc zmontowana :badcrack:

allias, pewnie juz obejrzales do konca wszystko, troche furek w ruchu sie jednak znajdzie :) nagralem przejazd probny po torze, kilka startow ecli (Szakal, Cyber, Pako i jeszcze ktos, nie pamietam juz kto), no i wyczyny Mikera w Starionie tommicrazy :serduszka:
Niby sporo materialu, ale teraz zaluje ze nie krecilem wiecej. Musial bym sie rozdwoic, a nawet roztroic, tylu ziomkow do pogadania, furek do obejrzenia, trasa do przejechania, a czasu tak malo. Nadrobimy za rok :tuptup:
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-21, 14:15   

Prace sie przedluza jako ze musze zrobic konwersje filmikow ziggiego. Da sie ogladac ale nie idzie na nich pracowac wiec musze 55 krotkich filmikow wziasc pod noz... kazdy to jakies 15-25 min wiec obstawiam ze ten weekend to beda prace przygotowawcze.

Szkielet juz jest, pomysly rowniez, wciaz czekam na wiecej filmow :> i juz pierwsze probki sa ale z efektami musicie poczekac na calosc.

PS. Szacunek dla jakosci kamerki jeszcze raz. :amen:
 
 
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2008-06-23, 13:38   

allias, czy tommicrazy doslal juz swoje materialy?
Ktos jeszcze ci jakies video przyslal?
GOLDI sie zmobilizowal? :>

Dzis po poludniu, albo jutro powinienes dostac nastepna plytke odemnie z fotkami i filmikami z aparatu.


Zlotowicze - wysylac materialy do allias'a :protest:
 
 
tommicrazy 
zielenina


Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 97
Skąd: Krakow-Cheltenham
Wysłany: 2008-06-23, 20:32   

ok... ja kudlaty durnowaty nie mialem wogole czasu by zrobic porzadek z filmem, wlasnie zabieram sie za instalowanie nero8 i nero vision5 , widzi pliki VOB zarowno jak i FULL HD.. mam nadzieje ze plik wyjsciowy zachowa oryginalna jakosc, narazie okroje z plyt wszystko co zbedne i nie o zlocie i wysle do aliasa. zabieram sie za to teraz.
_________________
Zwyciezca 21 konkursow tattooazu na terenie UK w ciagu 15 miesi?cy
www.tommicrazy.com
www.myspace.com/tommicrazy
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-23, 20:33   

ziggi napisał/a:
GOLDI sie zmobilizowal?
nie :)

lub niech ktos mi urzyczy jakiegos ftp'a :>
Ostatnio zmieniony przez GOLDI 2008-06-23, 20:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-23, 21:24   

Goldi... spoko podeslij to na allias@wp.pl. Skrzynka jest wystarczajaco duza. Jak bedziesz mial problem to postawie serwer w domu na kilka minut i sie przesle pozniej. Dam znac.

ziggi... nie dostalem jeszcze nic poza twoim i troche na maila. Wciaz czekam. Cos czuje ze bede musial sie troche wstrzymac jako ze widze ze ludzie zaczynaja sie w koncu mobilizowac.

Thx za pomoc. :amen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13