Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakup 4g w USA
Autor Wiadomość
don pedro
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-07, 15:57   

Nie czytasz uwa?nie. Moja Eclipsa z automatyczn? skrzynie nie powinna by? wcale holowana. Chodzi?o mi o to ?e wsp??czesne haki go holowania przyczep maj? gniazdka chowane na mechanizmie. Mo?na wi?c zamontowa? takie mechanizm, na nim czerwona lamp? pe?n?c? funkcj? lampy przesiwmgnielnej. Nie u?ywana schowa sie z zderzak, a za??czona wysunie. A psuja sie wszystkie samochody.... niestety...
 
 
POWER COMPUTER
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-07, 16:33   

Powiem Ci don pedro ?e z tym gniazdem to sobie nie?le wykombinowa?e?. Ciekawe jak Ci to wyjdzie, jak zrobisz to prze?lij mi jakie? fotki czy filmik jak to dzia?a. Ja mia?em w planie zaadoptowa? dolne odblaski umieszczone w tylnym zderzaku jako ?wiat?a przeciwmgielne.
 
 
nilo24
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-11, 21:28   CARFAX!!!

Ja mam tylko jedno zdanie na ten temat, co trzeba przerobi? w tym pi?knym autku to niech si? zastanawia p??niej w?a?ciciel. Ja wiem na 100% co trzeba PRZEDE WSZYSTKIM ZROBI? PRZED ZAKUPEM!!!

http://www.carfax.com/

SZCZERZE!!! NIE ?A?UJCIE KILKU DOLC?W PRZED ZAKUPEM, JE?ELI NIE CHCECIE STRACI? KLIKU TYSI?CY PO ZAKUPIE!!!

Pozdrawiam
 
 
POWER COMPUTER
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-13, 23:19   

Tak to faktycznie fajna sprawa poniewa? za darmo mo?na sprawdzi? ile jest wpis?w o samochodzie, niestety aby si? z nimi zapozna? trzeba ju? zap?aci?. Strona zosta?a stworzona przez firmy ubezpieczeniowe w USA aby mie? baz? danych o pojazdach tam zarejestrowanych. Niestety jak ka?da tego typu ewidencja ma te? swoje minusy. Wystarczy ?e samoch?d po wypadku nie zosta? zg?oszony do ubezpieczyciela i ju? nie b?dzie na stronie info o ewentualnej kolizji. Mimo wszystko podzielam zdanie nilo24 lepiej si? z tymi danymi zapozna?. Mia?em jeszcze jedn? tak? stronk?, jak tylko znajd? to wrzuc
 
 
maly_tomi 
zielenina


Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 41
Skąd: Otwock
Wysłany: 2009-05-24, 00:45   

don pedro napisał/a:
Nie czytasz uwa?nie. Moja Eclipsa z automatyczn? skrzynie nie powinna by? wcale holowana. Chodzi?o mi o to ?e wsp??czesne haki go holowania przyczep maj? gniazdka chowane na mechanizmie. Mo?na wi?c zamontowa? takie mechanizm, na nim czerwona lamp? pe?n?c? funkcj? lampy przesiwmgnielnej. Nie u?ywana schowa sie z zderzak, a za??czona wysunie. A psuja sie wszystkie samochody.... niestety...


A my?la? mo?e kto? nad takim rozwi?zaniem ?wiat?a przeciwmgielnego:
?eby przerobi? jedno ze ?wiate? cofania wkr?caj?c tam czerwon? ?ar?wk? (i oczywi?cie odpowiedniej modyfikacji elektryki)?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12