Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Gaz w 3,0
Autor Wiadomość
jpsan
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-14, 05:40   Gaz w 3,0

zak?ada? moze ju? kto?? warto,nie warto jaka droga jest sekwencja do V6 ? z g?ry dzieki za odpowiedzi
 
 
mysza 
KLUBOWICZ
KING OF CIDER


Pomógł: 51 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1793
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2007-08-14, 06:08   

Hehe a zastanawiales sie jak to bedzie jak podjedziesz taka gablota pod stacje i zatankujesz gaz? Siara na maxa stac Cie na 3 litrowe auto to i na paliwo pozatym jak ktos gazuje eclipse to chyba ma problemy z my?leniem.
_________________
BMW 7 E65 :-)
Hyundai i10 :-)
2G GST 314 KM 440NM - sprzedany
BMW E39 150 KM - sprzedana
 
 
 
Mamuśka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-14, 07:11   

Podzielam zdanie mysza :o ... jpsan zastan?w si? co czynisz, gaz to sobie mo?na za?o?y? w omedze na ten przyk?ad, ale w mi?ku ... policz wszystko dobrze, bo mo?esz to co zainwestujesz w instalacj? nie odzyska?, a uwierz mi ?e nierzadko dopiero wtedy zaczynaj? si? schody... ja osobi?cie nie polecam :ksiadz: :ksiadz: :ksiadz:
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-08-14, 08:00   

od 5600z? LR Omegas.
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2007-08-14, 08:09   

Sekwencja gazu do silnika V6 zale?nie od zak?adu monta?owego wynosi od 3500 do 4500 z?. Je?li zdecydujesz si? na za?o?enie inastalacji to tylko w po??dnym zak?adzie i z po??dn? instalacj?, wtedy nie po?a?ujesz swojej decyzji. Je?eli planujesz d?u?ej poje?dzi? i posiada? V6 a jednocze?nie nie chcesz wspomaga? pa?stwowej kasy to bardzo dobry pomys?. My?l? ?e ten silnik zniesie to bez problemu.

Zaznaczam r?wnie? ?e jedyne gazowe do?wiadczenia mam z silnikami BMW R6 i V8, gdzie inastalacje sekwencyjne banglaj? bez problem?w. Jestem jednak przeciwnikiem gazu, zw?aszcza w samochodach uturbionych :protest: :ksiadz: .
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-08-14, 10:03   

jak by? chcia? si? dowiedzie? ile wyniesie monta? ze zni?k? klubow? dzwo?. 502033680
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
jpsan
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-14, 20:12   

no dzieki za wyjasnienia ...moze co nieco teraz ja wyjasni? :

- te? by?em przeciwnikiem gazu w swoim klubie ale jak widz? ,porz?dna instalacja niczemu nie przeszkadza i sporo V6 Calibr widzia?em w gazie ?wietnie daj?cych sobie rade na 1/4.Sam ju? 3 lata je?dz? Calibr? ale bez gazu.....
- siara bo sie ma auto na gaz? no bez jaj - to nie ferrari...Takie texty to moze 10 lat temu robi?y na mnie wrazenie ale teraz mnie smiesz?..bez urazy dla nikogo...Mam 3 litry silnik i jak mam ochot? to je?d?? na benzynie a jak oszcz?dnie to na gazie ...Mam zawsze jedno auto i s?u?y mi ono do pracy ( 40 km dziennie ,srednio robi? w interesach) wi?c gaz jest rozs?dnym rozwi?zaniem tak my?l?...Nie jest to auto na niedziele do ko?cio?a i 2 razy w roku na zlot :glupawka:
Dzieki za telefon na pewno zadzwoni?...Moi znajomi gazownicy m?wi? od 3300 do 5500 hehe...


tak nawiasem to znalaz?em takie cus i gada?em nawet z w?a?cicielem

http://moto.allegro.pl/it..._gt_250_km.html

sory ze sie wtroce bo bylo o tym aucie juz na forum pisane a mam pytanie czy on posiada naprawde te 250koni


p.s. mam nadziej? ,ze nie jest w tym klubie przest?pstwem miacie gazu w aucie????

nie, w tym klubie posiadanie instalacji gazowej nie jest przest?pstwem / MikeR
Ostatnio zmieniony przez 2007-08-15, 19:32, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2007-08-15, 10:54   

widze ze MikeR juz odpowiedzial ze posiadanie gazu nie jest przestepstwem w naszym klubie ale pozwole sobie dodac ze nie jest przestepstwem posiadanie gazu w wolnossacym silniku, co innnego w turbo :ksiadz: bron Cie Bog zebys wsadzil kiedys gaz do turbo :lol2:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
tomi
Gość
Wysłany: 2007-11-24, 14:57   

witam.2 miesiace temu za?ozylem sekwencje do eclipse v6 o przebiegu 96 tys mil.zrobilem na gazie 2500km i nie mam zadnych problemow.nie dzieje sie nic z silnikiem a przy podlaczeniu pod kompa wysz?o ze jedna sonda umar?a :?ale to inna bajka.co do osiagow to sa gorsze niz na benzynie ale to jest raczej oczywiste.jak chce sie pobawic to prze?acze na benzyne :jezyk: co do spalania to amiast 14-15 litor benzyny leje tyle samo ale gazu-i to jest ten duzy plus :badcrack: a co do ch?opakow ktorzy jada tych co maja gaz-tez bylem ogromnym przeciwnikiem tego ale jak przyjdzie Ci robic dosc spora ilosc kilometrow,pogodzic to z wydatkami na rodzine itp rzeczy to zaczniesz myslem inaczej.tez tam myslalem jak nie mialem wydatkow i wydawalem na paliwo po tysiaku miesiecznie bo mi sie to podoba?o :badcrack: a co do "jak mozna za?ozyc gaz do takiego auta"-jakiego takiego?ludzie zakladaja gaz do samochodow wartych po 100 tys zl i o pojemnosciach 4 i wiecej litrowych to dlazcego nie mozna zalozyc go do miska?wszycy kreca jakis steorotyp o tym gazie a aj na to :ass:
POZDRAWIAM WSZYSTKICH POSIADACZY ECLIPSOW !!
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2007-11-24, 15:22   

tomi napisał/a:
a co do "jak mozna za?ozyc gaz do takiego auta"-jakiego takiego?ludzie zakladaja gaz do samochodow wartych po 100 tys zl i o pojemnosciach 4 i wiecej litrowych to dlazcego nie mozna zalozyc go do miska?wszycy kreca jakis steorotyp o tym gazie a aj na to :ass:

http://motogazeta.autocen...758__59_14.html
To tak dla przyk?adu na potwierdzenie s??w kolegi ;)
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-25, 13:20   

Osobiscie jestem przeciwnikiem gazu -ale moze to dlatego ze jeszcze go na dobre nie uzywalem. Teraz w UK mnie moje 11l/100km za drogo kosztuje... Nie chce miec trzaskow z moim samochodemdlatego jakos nie jestem przekonany do LPG. Nie mam ochoty na ciglae wymiany sondy albo czegos podobnego... :?
 
 
Bighorn
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-09, 11:39   

sorry za odgrzebywanie tematu... ale gdy w zesz?ym miesi?cu podjecha?em na Shella by umy? sobie szybki i stan??em przypadkowo przy dystrybutorze z gazem - zobaczy?em zdumienie na twarzy pracownika stacji... zdumienie pomieszane z niedowierzaniem i odrobin? przera?enia... :jezyk:

wyprowadzi?em go?cia z b??du... a to co zobaczy?em w?wczas na jego twarzy - bezcenne... :>

tyle mego je?li chodzi o gaz do silnika 3.0... :twisted:
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-09, 11:44   

Jaka instalacje masz w 3G i jak ona pracuje?
 
 
Bighorn
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-09, 11:48   

allias :ksiadz:

napisa?em: przypadkowo znalaz?em si? przy dystrybutorze :>
gazu nie mam i nie za?o??... brrr...
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-09, 12:04   

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: "thats my boy!!!" :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
 
czapy666
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-29, 11:24   

Witam.Ja za?o?y?em instalacj? sekwencyjn? 2G firmy stag do swojego mi?ka.Czy to profanacja, nie wiem.Mam spydera 3.0 gt z tiptronikiem.Auto na hamowni wykaza?o 198km na gazie w stosunku do 208km na benzie.Spalanie w mie?cie 12-15l w trasie 10l czyli o oko?o 1-2litry wi?cej ni? benzyny.R??nicy w osi?gach nie czu? a autko nie sprawia problemu.R??nica w eksploatacji to przegl?dy instalcaji(koszt jakie? 80z?) co 15000km i o po?ow? ni?sze rachunki na stacji:)Miesi?cznie wydawa?em 1500z? na benz? wi?c mi to r??nic? robi.Koszt instalacji to standardowo od 3500z?-do 4000z?.Tylko instalacje firmy prince dochodz? do 7000z?(ale oni i to robi? gaz nawet do ferrari(koszt takiej to 25000z?!!!!:))Polecam gaz ale musz? zrobi? to prawdziwi fachowcy.Ja mia?em szcz??cie i na mam takich.Je?li kogo? to zainteresuje to mog? zrobi? fotki silnika i je zamie?ci? z prawid?ow? instalacj?.Pozdrawiam
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-29, 11:30   

czapy666, zamiesc fotki :> moze byc to ciekawostka :> zdjecia spydera rowniez :>
 
 
Fresh69
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-29, 11:35   

czapy666 napisał/a:
R??nicy w osi?gach nie czu? a autko nie sprawia problemu



Mysle ze gdyby na swiatlach stanal kliperek taki sam jak twoj tylko na benzie to wtedy bys poczol roznice :jezyk: dlugo masz juz gaz bo eksploatacja na poczatku napewnojest niedroga ale i tak nikt mi niewmowi ze na gazie fura tak samo sie zurzywa jak na benzie :protest: :ksiadz: a tak poza tym witam kolege z bialego :lol2:
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-29, 15:31   

Chetnie zobacze te zdjecia.... :>
 
 
nocny_paolo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-24, 19:07   

w siedlcach gaz mo?na zamontowa do 6V ju? od 2700z?,montuje w moim zak?adzie.

[ Dodano: 2008-02-24, 19:09 ]
koledzy mi?dzy benzyn? a gazem sekwencyjnym s? tak ma?e r??nice ?e a? ich nieczu? - gwarantuje

[ Dodano: 2008-02-24, 19:14 ]
kolega napisa? ?e nikt mu nie wm?wi ?e na gazie fura si? tak samo zurzywa ,oto odpowied? ,tak opony znikaj?,autko si? te? starzeje ale motor ma mniej syfku i nagaru na gazie i to jest udowodnione ,silnik na gazie robi wi?ksze przebiegi ni? na b?zynie ale tylko w tedy gdy zainstalujesz gaz w odpowiednim czasie ,gdy silnik jesze nie jest z?om
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13