Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
lampy soczewkowe do 3g
Autor Wiadomość
3geclipse3g
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-25, 13:39   lampy soczewkowe do 3g

Witam.
Pare tygodni temu kupi?em eclipse 3g.
Chce w nim wymieni? zwyk?e lampy przednie na soczewki i tu nasuwa si? pytanie:
Jakie s? dost?pne 'soczewki' do 3g w PL?
Jakie macie sprawdzone na swoich 3g?
Mo?e jakie? zdj?cia jak to wygl?da na samochodzie i czy pasuje tzn. czy nie ma szczelin.


znalaz?em takie na ebay.de
i takie na alledrogo
Czy s? jeszcze jakie? modele?
By?bym bardzo wdzi?czny za infomacje.

P.S. Je?li umie?ci?em ten temat w z?ym miejscu to prosze moderatora o przesuni?cie i mam nadzieje, ?e temat si? nie powtarza.
Ostatnio zmieniony przez 3geclipse3g 2008-08-25, 13:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-25, 14:06   

Te pierwsze to wygladaj troche na male... te drugie to jest ten sam typ co mam u siebie. Ta cena to jest lekko przesadzona. Szczegolnie przy obecnym kursie dolara.

Sprawdz na ebay i zamow z USA.

A jesli chodzi o dopasowanie to jest oki... :ok:
 
 
3geclipse3g
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-25, 14:17   

Wielki dzi?ki za info. Raczej b?de si? sk?ania? do tych z alle.
Mam jeszcze jedn? pro?be, bo link do twojej aukcji z otomoto wygas?, a chcia?bym zobaczy? jak to wygl?da u Ciebie na samochodzie. Chce jeszcze w to xenon wmontowa?.

Jakby? m?g? to prosi?bym o zdj?cia na samochodzie z bliska i og?lnie.
Wielkie thx.
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-25, 14:37   

http://www.eclipse.net.pl...?t=1841&start=0
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-25, 15:08   

lubisz przep?aca? 900z? to jaka? pora?ka ja zamawiam z USA por?wnaj ceny

http://cgi.ebay.com/ebaym...d=p4506.c0.m245
 
 
3geclipse3g
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-25, 15:12   

No ok, ale ja nie mam doj?cia jak ?ci?gn?? je z US. Nigdy tego nie robi?em.
Chyba, ?e kto? ?ci?ga takie z forum to bym si? doczepi? do kupna.
A cena rzeczywi?cie- r??nica do?? znacz?ca.

To pom?g?by kto? z zakupem takich ze stan?w? Tzn. ja p?ace za lampe + tyle ile kto? chce sobie za fatyge.
 
 
ash
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-25, 16:15   

znajdz sobie taka firme czescionline.pl wejdz na ich strone zdzwon lub napisz do go?ci podaj co chcesz i ju? dolicza sobie swoj? mar?e za ?ci?gni?cie ale nie du??. Zreszt? kiepuczi te? podejrzewam ?e ci mo?e pom?c spokojnie.
 
 
3geclipse3g
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-25, 21:36   

Mam jeszcze jedno pytanie:
Powiedzcie mi jak ?wiec? te lampy tzn. czy s? symetryczne czy asymetryczne?
Wiadomo US ma symetrie i jak takie lampy da si? ustawi?, ?eby nie o?lepia?o i ?eby niebiescy si? nie czepiali? Jak w?o?e xenon to ?wiat?o b?dzie mocniejsze i efekt o?lepiania x2.

P.S. B?d? szuka? ?r?d?a z US, bo wychodzi taniutko.
Acha: Dzi?ki za pomoc i opinie. :ok:
Ostatnio zmieniony przez 3geclipse3g 2008-08-25, 21:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-25, 21:38   

3geclipse3g napisał/a:
symetryczne
tak
3geclipse3g napisał/a:
jak takie lampy da si? ustawi?,
nie da sie
3geclipse3g napisał/a:
?eby niebiescy si? nie czepiali
lampy bez himologacji euroo ... jak sie beda chcieli to sie przyczepia

3geclipse3g napisał/a:
Jak w?o?e xenon
to tym bardziej sie doczepia

3geclipse3g napisał/a:
efekt o?lepiania x2.
tak.. bez systemu poziomujacego xenon i spryskiwaczy szkla lampy bedziesz oslepiac innych
 
 
forest
[Usunięty]

  Wysłany: 2008-08-26, 11:21   

:> ja nie wiem... ci co zak?adaj? xenony w gara?u sami na siebie bata kr?c?, przecie? ka?dy niebieski wie ?e xenon musi mie? spryskiwacz itd.

zachowaj rozwage - kup sobie te lampy soczewkowe i za??? niebieskie ?ar?wki... zreszt? i tak si? b?dziesz wyr??nia? z t?umu... :jezyk:

...a jak b?d? w ??dzkim mija? klipera kt?ry masakrycznie mnie o?lepi? xenonem to napewno b?dziesz Ty :twisted:
Ostatnio zmieniony przez forest 2008-08-26, 11:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-26, 11:39   

Jak zwykle chore przepisy... wszedzie indziej nie ma z nimi problemu tylko w Polsce do wszystkiego sie przyczepia... :protest:
 
 
D2
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-03, 23:52   

wiem, ze odgrzewam stary kotlet ale nie chcialem niepotrzebnie zakladac nowego.. rowniez potrzebuje nowych lamp i chcialbym sciagnac z ebay soczewki i kierunkowskazy ale nie mam za bardzo mozliwosci zeby zrobic to dobrze i tanio.. czy jest na forum ktos kto mialby takie mozliwosci i moglby posredniczyc?
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-04, 10:07   

Kolega kiepuczi zajmuje sie sciaganem czesci. Sprawdz z nim a jak nie to kup bezposrednio z ebay. Sa ludzie ktorz nie maja problemu z wyslaniem za ocean. To wcale nie jest takie trudne. :ok:
 
 
D2
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-04, 10:30   

kiepuczi napisal ostatnio ze rzeczy z ebay juz nie sciaga ale napisalem do niego maila i sie zobaczy.. a jak nie to bede potem kombinowal:P problem jest taki ze przy tych lampach ktore chce zamowic nie ma opcji wysylki do europy.. ale thx allias:)
Ostatnio zmieniony przez D2 2008-10-04, 11:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-04, 14:24   

Skontaktuj sie ze sprzedajcym. Bo moze tak tylko pisac ale nie bedzie stanowilo dla niego klopotu z wyslaniem. Ale jak chcesz... :P
 
 
D2
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-04, 19:32   

wysy?a?em maila do sprzedaj?cych i p?ki co czekam na odpowied?.. zastanawiam si? te? nad tego typu opcj?: http://www.kupujemywusa.com/ wiecie co? na temat tej strony? mo?na na czym? takim polega?? prowizje naliczaj? niedu?a i przesy?ka te? wzgl?dnie tania.
 
 
fenrir
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-05, 20:53   

Hm... Ja u siebie mam takie: http://cgi.ebay.com/ebaym...emZ310089118125
Wszystko fajnie, wygl?daja super tylko jedyne z czym si? od czasu do czasu borykam to problem kondensacji pary od wewn?trz. W zasadzie wszystkie lampy b?d? Ci bez problemu pasowa? jedyny problem jaki mo?e Ci si? przyda?y? to w?a?nie to co mi.

GOLDI napisał/a:
tak.. bez systemu poziomujacego xenon i spryskiwaczy szkla lampy bedziesz oslepiac innych

Nie prawda! Ja mam u siebie xenonki i nikogo nimi nie o?lepiam (sprawdzone). Jedyne to kwestia odpowiedniego wyregulowania wysoko?ci (chyba ?e kto? planuje wozi? w baga?niku ceg?y :> )
 
 
D2
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-05, 21:24   

ja chce ogolnie takie jak mial allias;> plus czarne kierunkowskazy..
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-05, 21:38   

fenrir napisał/a:
Ja mam u siebie xenonki
okres jesienno zimowy... szarowa, chlapa na drodze :) tia... na pewno nikogo nie oslepiasz... brudne szklo lampy rozprasza xenon...
 
 
fenrir
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-05, 22:11   

Pozostan? sceptyczny co do tego typu stwierdze?. Co? mi si? wydaje ?e brudne szk?o tak rozprasza xenon jak fotoradary poprawiaj? bezpiecze?stwo na drogach. Jak si? przekonam to uwierz? i zweryfikuj? sw?j pogl?d :> Przepraszam za OT :amen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13