Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
halogeny w g4
Autor Wiadomość
nilo24
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-19, 18:52   

melon napisał/a:
tak dosta?em je dzisiaj hehe po 120 z? . teraz trzeba instalacj? poci?gn?? i halogeny kupi? :)

a ty ju? zamontowa?e? halogeny??


Tak ju? dawno. Tylko przy zakupie samych halogen?w si? sparzy?em i wkur... jak 150. Najpierw kupi?em, a p??niej zacz??em zastanawia? si? dlaczego jak i po co. Dzwoni?em tam do Katamaranu i pyta?em o cenk? halogen?w, go?ciu krzykn?? mi 650 z?, pomy?la?em, ?e jaki? debil i z kosmosu spad? na allegro po 350 z?. No oki wi?c co kupuje gdzie idziej i o po?owse taniej. Ca?y zadowolony, paczka przychodzi otwieram patrz? jakie? niekompletne te halogeny, brak ?ar?wek itp. Dzwonie go go?cia, kt?ry mi je sprzeda? i pytam o co chodzi??? Na to ten kole?, ?e tak s? wystawione na aukcji i dobrze widzia?em co kupuje. Oczywi?cie 4 stopie? wkur... i da?em spok?j nie b?d? u?era? si?, bo fakt, nie pomy?la?em, ?e takie przedmioty sprzedaje si? niekompletne (co prawda jakby sprzedawca by? uczciwy to napisa?by o tym na aukcji). Dalej dzwonie do tego pierwszego ch?opaka z Katamaranu i m?wi? mistrzu ratuj i pom?? mi w tym temacie. Zacz?? si? ?mia? i t?umaczy mi, ?e ponad po?owa akcji na allegro jest tak wystawiana. Pr?bowa?em te? na w?asn? r?k? kupi? same ?ar?wki, ale nie do??, ?e zajebi?cie drogie to do tego w Polsce prawie niedost?pne. Owszem kupi?em jedn? w zamienniku za 125 z? ale nie pasowa?a mi w opraw?. Po tygodniu czasu dzwonienia i walki po wszystkich firmach w kraju nic. W ko?cu ju? zdecydowa?em si? jeszcze raz na zakup tych oryginalnych kompletnych za 650 z?. Dzwonie zn?w do ?odzi i tamten kole? m?wi ?ebym mu da? jeszcze jeden dzie? i ?e ostatecznie mi da zna? co da si? w tym temacie zrobi?. Oczywi?cie min??y dwa dni, ale fakt co fakt ch?opak za?atwi? mi 2 sztuki ?ar?wek w prawdzie u?ywanych ale sprawnych i dzia?aj?cych. Impreza dodatkowo kosztowa?a mnie 200 z? + koszt przesy?ki. Na razie dzia?aj? i mam nadziej?, ?e nie zapesz?.

Wi?c teraz mam nauczk? i za min co? kupi? to cztery razy przeczytam zadzwoni? dopytam si?. Fina? by? taki, ?e jakbym wcze?nie troszk? pomy?la? to mo?e bym wyda? ciut wi?cej, ale nie straci? kupy nerw?w i prawie 2 miesi?cy czasu na jakie? g?upie telefony i poszukiwania.

Pozdrawiam. :lol2:
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-19, 18:54   

a z czego te zarowki sa :D z platyny :> ?
 
 
melon
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-20, 23:49   

nilo24,

co s?dzisz o halogenach z tych aukcji

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=514354117


http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=516201488


http://aukcjewp.wp.pl/sho...7940899#gallery

?????


mia?e? ju? podci?gni?t? instalacj? pod halogeny fabrycznie????


masz jakie? wskaz?wki co do monta?u tych halogen?w???
 
 
nilo24
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-27, 11:57   

melon napisał/a:
nilo24,

co s?dzisz o halogenach z tych aukcji

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=514354117


http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=516201488


http://aukcjewp.wp.pl/sho...7940899#gallery

?????


mia?e? ju? podci?gni?t? instalacj? pod halogeny fabrycznie????


masz jakie? wskaz?wki co do monta?u tych halogen?w???


Cze??.

Przepraszam za p??n? odpowied?, ale mam teraz sporo pracy.

Je?eli chodzi o halogeny to montowa?em je ju? jaki? czas temu ok. 2 lat. Wtedy nie by?o na rynku tyle cz??ci co teraz, a te niekt?re ?apciuchy dyktowali sobie ceny jakie im si? podoba?y.

Co do halogen?w to wi?zk? mia?em ju? podci?gni?t?, ale jak dobrze pami?tam to wcze?niej (prawdopodobnie w stanach) ju? kto? grzeba? przy nich. Teraz ju? wypad?em z obiegu co do cen i jako?ci halogen?w. Wie ma 100% od kumpla, ?e do?? tanio sprzedawa? je POLCAR i na pewno pasuj?. Ogl?da?em te halogeny na Twoich linkach i z wygl?du s? podobne, dowiedz si? jeszcze czy pasuje rozstaw otwor?w do mocowania. Najlepiej ustal przed zakupem, ?e w razie jak nie b?d? pasowa?y to je zwr?cisz.

Z faktury zakupu tych halogen?w mam takie numery fabryczne:

8321A034, 8321A080

czym to si? r??ni to nie mam poj?cia.

Pozdrawiam.
 
 
melon
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-29, 19:43   

:)dosz?y i halogeny he po 90z?/szt VALEO z ?ar?wk? PHILIPS .

wykonanie solidne,teraz zosta?o je zamontowa?.

?ycz? sobie powodzenia

[ Dodano: 2009-01-30, 18:40 ]
jednak brak podci?gni?tej instalacji buu lipa.
a tak naprawd? to mam wi?kszy problem bo ci??ko zdoby? gniazdo h11 do tych ?ar?wek :( a lipy sylikonem niechce robi? !

macie jaki? pomys????
 
 
nilo24
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-05, 20:00   

melon napisał/a:
:)dosz?y i halogeny he po 90z?/szt VALEO z ?ar?wk? PHILIPS .

wykonanie solidne,teraz zosta?o je zamontowa?.

?ycz? sobie powodzenia

[ Dodano: 2009-01-30, 18:40 ]
jednak brak podci?gni?tej instalacji buu lipa.
a tak naprawd? to mam wi?kszy problem bo ci??ko zdoby? gniazdo h11 do tych ?ar?wek :( a lipy sylikonem niechce robi? !

macie jaki? pomys????


No i jak da?e? rad? zamontowa? te halogeny? Napisz mi czy te za 90 z? pasuj? do zderzaka i czy da si? je bez problemy wi?kszych problem?w zamontowa?.

Tydzie? temu zgarn??em jakiego? zwierzaka w lesie i po ramce. W halogenie pewnie te? mocowania pop?ka?y. Jak si? uda b?d? klei?, ale na wszelki wypadek zapytam, bo za 90 dych to si? nie op?aca do tego klejenia zabiera?. Najgorsze, ?e ju? tanich ramek brak!!!

Pozdrawiam.
 
 
melon
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-08, 12:35   

niestety jeszcze nie zamontowa?em halogen?w,brak czasu i nowy buble powsta? w mojej lalce buuuuu pad? mi szyberdach tzn nie unosi si? z jednej strony wi?c pewnie linka albo prowadnica a ?eby tego by?o ma?o to p?k mi szyberdzch od napr??enia delikatnie

[ Dodano: 2009-02-25, 21:12 ]
halogeny zamontowane w ko?cu :jupi:

po zdemontowaniu za?lepek ucieszy?em si? jak dziecko :lol2: bo okaza?o si? ?e jest gotowa instalacja :jupi: tylko w??cznik musz? kupi? i b?dzie tip top

[ Dodano: 2009-02-27, 16:58 ]
z tym w??cznikiem to nie takie proste buuu ,zajecha?em do serwisu mitsu i zszokowa?em si? na maxa 300z? za pip...... w??cznik ;(
Ostatnio zmieniony przez melon 2009-03-28, 00:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
nilo24
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-11, 20:34   

melon napisał/a:
niestety jeszcze nie zamontowa?em halogen?w,brak czasu i nowe buble powsta?y w mojej lalce buuuuu pad? mi szyberdach tzn nie unosi si? z jednej strony wi?c pewnie linka :( a ?eby tego by?o ma?o to p?k od napr??enia delikatnie

[ Dodano: 2009-02-25, 21:12 ]
halogeny zamontowane w ko?cu :jupi:

po zdemontowaniu za?lepek ucieszy?em si? jak dziecko :lol2: bo okaza?o si? ?e jest gotowa instalacja :jupi: tylko w??cznik musz? kupi? i b?dzie tip top

[ Dodano: 2009-02-27, 16:58 ]
z tym w??cznikiem to nie takie proste buuu ,zajecha?em do serwisu mitsu i zszokowa?em si? na maxa 300z? za pip...... w??cznik ;(



Hej.

No to Ci? troszk? pojechali z t? cenk?. Ja w ko?cu zdecydowa?em si? na poklejenie zderzaka, halogen standard najta?szy, i to dzi?ki Tobie ten za 90 z?. (dla pozosta?ych info pasuje bez problemu, jest z ?ar?wk? i pi?knie ?miga). Jedyne co to mocno zabuli?em za jedn? cz??? grilla, ale oczywi?cie hurtowo w katamaranie 160 z?. Podobno przy obecnym kursie dolca wi?cej nie m?g? mi zej??. W sumie to i tak najtaniej ze wszystkich. Jutro rozstaje si? z autkiem, idzie na Ukrain?. Ale spoko, spoko ze stan?w p?ynie ju? Spayder!!! Nie mog? ju? si? doczeka?.

Pozdrawiam.
 
 
melon
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-17, 18:31   

w??cznik zdobyty he i nie za 300 a za 150z?:)
od go?cia z Blokowej na Zaciszu w Wawce,ma kilka rozbitk?w g4 wi?c w razie potrzeby warto zadzwoni? 608-222-888

Ostatnio zmieniony przez melon 2009-03-17, 18:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
POWER COMPUTER
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-19, 07:41   

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=586732581
 
 
Wujek 
gruba ryba
Sygnatura to skrypt



Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 344
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2009-03-19, 14:40   

Ciekawe czy z ?ar?wk? bo na zdj?ciu jest ;)
_________________
Gość 90% problemów można rozwiązać za pomocą google...
Na pozostałe 10% wystarczy wódka...
 
 
melon
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-19, 15:04   

TAK Z ?AR?WK? I ?UPER ?WIEC?.

WIEM BO JE MAM :jupi: :ok:
 
 
Wujek 
gruba ryba
Sygnatura to skrypt



Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 344
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2009-03-19, 16:57   

melon, te ramki co kupowa?e? to 120 z? za obie czy 1 w http://www.katamaran.info...id=43&Itemid=65
swoj? drog? czemu tam nie podaj? cen :P ?
_________________
Gość 90% problemów można rozwiązać za pomocą google...
Na pozostałe 10% wystarczy wódka...
 
 
melon
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-20, 01:01   

120z? sztuka :)

a czemu cen nie podaj??? hmm mo?e wol? przez tel pogada? hehe
 
 
POWER COMPUTER
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-20, 08:44   

Cen nie podaj? poniewa? przy obecnych wahaniach kurs?w walut w tym r?wnie? dolara musieli by codziennie ceny na stronie aktualizowa
 
 
hubert1234
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-20, 13:09   

POWER COMPUTER napisał/a:
Cen nie podaj? poniewa? przy obecnych wahaniach kurs?w walut w tym r?wnie? dolara musieli by codziennie ceny na stronie aktualizowa?.


noo.. cen? na dzie? dzisiejszy zaktualizowali na 160 z? za sztuk
 
 
Wujek 
gruba ryba
Sygnatura to skrypt



Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 344
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2009-03-20, 13:29   

buuuu
jutro odbieram halogeny ale na ramki to jeszcze sobie poczekam.
Jeszcze przycisk na desk?. Zadzwoni? jutro do 608-222-888 (ten co Melon poda?) i zapytam czy ma jeszcze jakie? od razu zapytam o obram?wk? :)
BTW melon ten w??cznik to sam w??cznik +jakie? kr?tkie kabelki czy co? jeszcze?
_________________
Gość 90% problemów można rozwiązać za pomocą google...
Na pozostałe 10% wystarczy wódka...
 
 
melon
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-20, 14:09   

Po zdj?ciu maskownicy z za?lepk? zobaczysz wtyke a w??cznik jest razem z gniazdem zespolony ,rzadnych kabelk?w :) monta? identycznie prosty jak sex w dziurke i po k?opocie :)

nie zapomnij o przeka?niku :) 80z? i dost?pny tylko w servisie na zam?wienie ,okres oczekiwania oko?o 7 dni

Przeka?nik OMRON MR538851

IDENTYCZNY JAK OD KLAKSONU WIEC Z JAKIEGO? ROZBITKA MO?ESZ KUPI?.
 
 
wojtek.o
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-17, 17:15   

W ?odzi na Papierniczej w RS Serwis za przerobienie postoj?wek z ???tych na bia?e diodowe oraz za?o?enie halogen?w wzi?li 150 z? (za halogeny da?em 200 z? za 2 szt.)
 
 
hubert1234
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-23, 20:53   

w?a?nie uda?o mi si? przerobi? fabryczne za?lepki na ramki do halogen?w , pasuj? idealnie tyle ?e czarne .Jak kto? chce zaoszcz?dzi? 300 z? to polecam , ca?e przerobienie to wyci?cie otworu w za?lepce - 15 minut roboty.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12