Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Gaz w 4g
Autor Wiadomość
melon
[Usunięty]

  Wysłany: 2008-09-10, 23:07   Gaz w 4g



my?l? o wrzuceniu mu jakiej? dobrej sekwencji.

warto?????
Ostatnio zmieniony przez PiotrekKRK 2011-04-21, 22:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
D2
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-10, 23:28   

z tego co czytalem w Twoich postach to jak na 2,4 to twoje 4g cos duzo pali.. no chyba ze masz taka ciezka noge i go dusisz na wysokich obrotach;P jesli masz takie tendencje to juz twoja sprawa ale jesli jezdzisz oszczednie a on mimo to na miescie pali 17l/100 to wg mnie powinienes to sprawdzic zanim zaczniesz zakladac gaz..
ogolnie dobra instalacja nie powinna mu zaszkodzic.. chociaz ja osobiscie nie jestem przekonany do gazu w takich autach.. to po prostu nie wyglada jak nowe ecli zajezdza na stacje pod butle (jak to pisal Samael w topicu o gazie)

edit. 2,4 przy normalnej jezdzie w miescie powinien pic chyba max 13l/100..
Ostatnio zmieniony przez D2 2008-09-10, 23:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
melon
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-10, 23:40   

sprawdzany by? na servisie Mitsubishi i jest wszystko git
a co do spalania to jara tyle bo cisne mu ostro ale ju? si? nauczy?em je?dzi? oszcz?dniej:)

te? zawsze m?wi?em ?e lpg to spedalenie auta ale teraz chodzi mi to po g?owie bo kasy zbyt du?o idzie na waszke a ja sporo ?migam
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-10, 23:45   

melon napisał/a:
co s?dzicie o gazie w g4????



melon napisał/a:
spedalenie auta


i wszystko jasne ;)
 
 
Wujek 
gruba ryba
Sygnatura to skrypt



Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 344
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2008-09-10, 23:58   

Jestem podobnego zdania. Aut sportowych si? NIE GAZUJE chcesz je?dzi? oszcz?dnie to kup sobie jakiego? opla i tam z??? mu gaz ale nie w eclipsie to? to zab?jstwo. Po prostu "emerycko" a i w 10-11 si? zmie?cisz.
 
 
D2
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-10, 23:58   

:hahaha: piwo dla goldiego :beer:

a tak serio to ja majac takie samo zdanie po prostu staram sie jezdzic oszczednie:P zapas mocy sie przydaje w pewnych sytuacjach ale cisniecie biedaka non stop dla mnie sensu nie ma.. tym bardziej ze to cisnie tez portfel:P

ale jesli chcesz koniecznie go dalej cisnac i zakladac instalacje a wszystko z autem jest w porzadku to technicznych przeciwskazan chyba nie ma.. nie wiem dokladnie jak to jest z silnikiem z 4g ale juz dosyc sie naczytalem na tym forum dyskusji o lpg i wnioski mam takie: za cholere do eclipse to nie pasuje pod wzgledem image'u ale profesjonalna instalacja za spora sumke zaszkodzic technicznie nie powinna:P
Ostatnio zmieniony przez D2 2008-09-10, 23:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-11, 00:20   

Jesli spalasz 17L to nie zycze nikomu kupowac auta po tobie bo to oznacza ze naprawe zawsze go cisniesz.

Silnik 2.4L nawet przy duzym obciazeniu nie powinien spalic wiecej niz 13L/100km. Co do gazu w tym samochodzie... nie bedzie latwy i nie bedzie najtanszy i napewno jesli nie zadbasz o naprawde dobrego gazownika to bedziesz`mial klopoty Ale to twoj wybor.

Jak dla mnie to zabojstwo dla auta sportowego - moralne...
 
 
melon
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-11, 17:06   

a ja z czystym sumieniem moge poleci? auta kt?rymi je?dzi?em bo s? w dobrym stanie chod? zawsze wi?cej pali?y mi ni? ocju czy bratu.

a co do spalania 17 l to tyle pali? jak go kupi?em ale w?cieklizna ju? mi przesz?a i schodzi do + - 14 po mie?cie

widze ?e rozdra?ni?erm was tem LPG w lalce:)he
w Bia?ymstoku jest producent lpg i podobno naprawde dobrze robia instalacje ale tak jak m?wicie troche szkoda do takiego auta lpg zak?ada? .

musz? pomedytowa? troszke zanim podejm? decyzj
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-11, 18:21   

Pogadaj z kolegami lokalnie jako ze pamietam ze byl ktos z gazem z Bialego.
 
 
bukiet111 
zielenina


Wiek: 47
Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Gi?ycko
Wysłany: 2008-09-11, 20:03   

Kolezko wyprzedzi?e? mnie z tym pytaniem, ja zakupi?em eclipsa bo jest piekny ale mam tak? prace ze musze duzo ?miga? wiec tez si? zastanawiam nad gazem. Jak wstawisz cchem wiedzie? wszystko na ten temat.Ps. ba?em si? waszej reakcji na takie pytanie dobrze ze kolega mnie uprzedzi?!!! :jupi:
 
 
 
pawelsosnowiec
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-15, 20:13   

Mnie przy normalnej jezdzie 4g z silnikiem 2.4 w automacie pali 11/100km po miescie ale powtarzam przy normalnej:) Pozdro
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-15, 20:24   

Aaaaa kurde zaczynacie mnie wkurzac :ksiadz: :jezyk: tak ,gaz nie pasuje do auta sportowego, ale bardzo czesto auto sportowe jest tez autem uzytkowym a wtedy wydawanie 14-15 tys pln rocznie na paliwko to masakra. W tym czasie na gazie wydamy ok 8-9 tys pln, co daje nam oszczelnosc ok 6 tys pln. Piechota chodzi taka kasa?? Chetnie sie dowiem ktorymi sciezkami :)
 
 
bukiet111 
zielenina


Wiek: 47
Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 32
Skąd: Gi?ycko
Wysłany: 2008-09-15, 20:40   

O jak ?adnie kolega podsumowa?. Jakby ktos za?ozy? gaz to poprosze o jakies dane techniczne, co, jak i za ile?
 
 
 
Fresh69
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-15, 23:03   

takie wejscie na gaz pieknie wyglada na zdezraku albo pod wlewem paliwa :ksiadz: albo rybki albo cipki chcesz to bierzesz golfa 4 tdi i latasz trasy chcesz to latasz kliperem normalnie i nie musisz dzwonic dzownkiem na stacji zeby ktos wyszedl ci nalac.przepraszam ale nigdy gaz :protest:
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-15, 23:08   

Mi to sie wydaje ,ze ta niechec do gazu to jednak dlatego ,ze jest malo lanserski (no bo przeciez tanszy, a wtedy upada mit zarobasa ktory nie liczy sie z kasa). Szkoda tylko ,ze bardzo czesto opinie takie generuja mlodzi ludzie ktorzy kase dostaja od rodzicow i nie poznali wartosci pieniadza :jezyk:
 
 
Fresh69
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-15, 23:15   

widziales M3 e46 na gazie??? albo subaru sti albo nowe evo w gazie.To tacy chyba ludzie jak ty zaczynaja tworzyc generacje aut spoooooorty na gaz.wydajac tyle kasy na auto trzeba miec tez do niego szacunek.takie moje zdanie.
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-09-15, 23:19   

subaru sti ja widzia?em na gazie, widzia?em tez Rolls Royce'a Phantoma na gazie i to wsadzonym seryjnie :ksiadz: ...co? jeszcze?? :>

dlaczego wszyscy (dobra nie wszyscy) s? takimi przeciwnikami gazu?? :wtf: mi si? podoba jak je?d?? o 30-40% taniej :ksiadz: a opinie innych mnie nie ruszaj?, kas? kt?ra wyda?bym na paliwo, mog? wyda? na co? innego- przyjemnego :ok:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
Fresh69
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-15, 23:23   

trucky masz racje ale smigasz focusem.ja tez bym w gaz drapnal go albo wzial diesla i nie przeplacal.glupia rozmowa kto co chce to robi.
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-09-15, 23:28   

Fresh69 napisał/a:
kto co chce to robi.



oczywi?cie i dlatego nie powinni?cie stanowczo odradza? koledze zak?adanie gazu, nale?y przedstawi? jakie to ma plusy, jakie minusy a on sam zdecyduje czy chce za?o?y? czy nie, a argument - nie wypada, teoretycznie nie jest argumentem :ok: PEACE :beer:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
Bobo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 258
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-09-15, 23:30   

... i znowu sie zaczyna "czy gaz jest dobry czy tez nie?!"... bylo o tym juz sporo na forum i jeszcze nikt nie doszedl do tego jak naprawde jest.. tematy o gazie powinny byc traktowane jak te o gustach.. kazdy wie o co kaman.. :-P bo czytajac te wszystkie posty na temat 'zagazowania' ecli mozna zobaczyc ze ani jedna ani druga strona nie przekonuje do siebie...
_________________
błądzić jest podobno rzeczą ludzką, głupców trwać w błędzie....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14