Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
TSI vs Preluda
Autor Wiadomość
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-09-19, 20:49   

cyberluk, mia?em szybkiego GS, wiem jak to je?dzi i potrafie sobie wyobrazi? jak mo?e jecha? zdrowy lub lekko podkr?cony, bez turbo kaplica, a suche dane katalogowe to sobie mo?na wsadzi? mi?dzy bajki, bo katalogowo Eclipse 1g ma 9,2 do setki wi?c ju? na papierku oberwa?o :> ale ok niech b?dzie ?e GS s? w ch*j szybkie :ok:

nie wiem co tam jest namodzone ale rozmowa tyczy si? aut seryjnych, jak wsadzic profi wirus do BMW to hamownia zobaczy pod 300 koni.
Ostatnio zmieniony przez MikeR 2008-09-19, 20:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cyberluk 
KLUBOWICZ

Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 317
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-09-20, 00:58   

MikeR napisał/a:
cyberluk, mia?em szybkiego GS, wiem jak to je?dzi i potrafie sobie wyobrazi? jak mo?e jecha? zdrowy lub lekko podkr?cony, bez turbo kaplica, a suche dane katalogowe to sobie mo?na wsadzi? mi?dzy bajki, bo katalogowo Eclipse 1g ma 9,2 do setki wi?c ju? na papierku oberwa?o :> ale ok niech b?dzie ?e GS s? w ch*j szybkie :ok:

nie wiem co tam jest namodzone ale rozmowa tyczy si? aut seryjnych, jak wsadzic profi wirus do BMW to hamownia zobaczy pod 300 koni.


Ja nie twierdz?, ?e s? w ch*j szybkie. Twierdz? tylko, ?e lekko d?ubni?ty GS wcale wolnym samochodem nie jest...
A co do 9.2 katalogowych, to ja wiem/widzia?em 8.6... To tak jak z moc? - cz??? m?wi 135 koni, cz??? m?wi 150 koni... Dane katalogowe Eclipse'a to jedna wielka pora?ka ;/ O ile 9.2 przy 135 konikach mi pasuje, to 9.2 przy 150 ju? nie bardzo, tym bardziej je?eli popatrzysz na inne samochody o podobnej masie i mocy...
Je?eli podpiera?e? si? tym: www.carfolio.com to tam s? total brednie napisane ;) Przyk?adem jest CR 10.5:1 :D :D

I na koniec - m?wisz o 3 litrowym do?adowanym dieslu, kt?ry ma mie? podobny czas do lekko d?ubni?tego 2.0 benzyniaka N/A... Je?eli ju? mamy czepia? si? wszystkiego, to mo?e lekko d?ubni?ty eclipse 3.0 turbo? Z takiego punktu widzenia, to w og?le nie ma co por?wnywa? samochod?w ;) I w?a?ciwie wszelkie wy?cigi s? z dupy, bo zawsze znajdzie si? ten szybszy i lepszy...

Dla mnie super duper wypas BMW z 300 konnym dieslem NIGDY nie b?dzie szybkim samochodem, bo d?pn?? na prostej to nawet ma?pa potrafi. Ka?dy ma swoje preferencje, je?eli chodzi o samoch?d i ju?.
Og?lnie mam zasad?, ?e si? nie udzialem w takich topicach, ale mnie podkusi?o i teraz mam za swoje ;P
_________________
Łukasz (cyberluk) Walkowski
Eclipse 1G GS powered by A.R.S Performance & ECU Master
163,1HP@6986RPM 174,9Nm@5987RPM
 
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-09-20, 10:25   

cyberluk, dramatyzujesz, nie masz za swoje, to tylko dyskusja. za to zauwa?y?em wpadanie ze skrajno?ci w skrajno??. Z przyspiesze? do jazdy torowej.

Mowa w temacie by?a o tym jak to rosn? nam lochy motoryzacyjne kt?re maj? du?e silniki ?eby wog?le je?dzi?y. i jakie to szybkie jest GS kt?re takiemu siedzi na dupie. BMW 730d to taka locha, ci??ka, luksusowa, mam okazje czasem prowadzic i wiem ze zaden GS nie ma z ni? szans na drodze, nawet w zakr?tach. Przynajmniej seryjy cho? po d?ubanych GS te? si? cud?w nie spodziewam cho?by ze wzgl?du na charakterystyke tego auta, dla ameryka?sc?w to by?o ma?e GT - grand turismo, a nie ?cigacz od ?wiate? do ?wiate? czy auto stworzone na tor. Na koniec powiedzia?em tylko ze BMW te? mo?na zd?uba?.

Wnioski by?y takie ?e jak BMW ma 3.0 turbo,to wyskoczy?e? z Ecli 3.0 turbo, potem m?wisz jaki to z Ciebie kierowca purysta i tylko zakr?ty Ci? interesuj? bo tam Ci prawdziwi kierowcy je?d?? tak ?

Nawet gdybym Ci? wsadzi? do 7 kt?ra przypu??my b?dzie mia?a 4 sekundy to setki (nie m?wie ?e taka istnieje) i bedzie wymiatac na torze to te? nie b?dzie dla Ciebie szybkie auto ? Na torach to nawet ci??ar?wki ?migaj?.

A dane mam z auto katalog?w z kt?rych najstarszy mam z 91 roku i dodam ?e ju? wtedy podoba?o mi si? Eclipse. Mia?em GS i ?adnym mistrzem ani prostej ani zakr?t?w to auto nie by?o.

A je?li ma si? zasady to dobrze si? ich trzyma?, bo dla mnie w motoryzacji nie wszystko jest tylko bia?e i czarne. Przy tym rozwoju kt?ry nast?pi? przez ostatnie 20 lat wszystko si? mo?e zdarzy?. Nawet 7 wykr?caj?ca na torze dobre czasy.

Wpadanie w skrajno?ci to mocna strona tego forum.

Z pozdrowieniami :ok:

Kierowca Ma?pa :jezyk:

Dla mnie ulica to nie tor wy?cigowy ...
 
 
cyberluk 
KLUBOWICZ

Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 317
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-09-20, 12:33   

MikeR napisał/a:
cyberluk, dramatyzujesz, nie masz za swoje, to tylko dyskusja. za to zauwa?y?em wpadanie ze skrajno?ci w skrajno??. Z przyspiesze? do jazdy torowej.

Mowa w temacie by?a o tym jak to rosn? nam lochy motoryzacyjne kt?re maj? du?e silniki ?eby wog?le je?dzi?y. i jakie to szybkie jest GS kt?re takiemu siedzi na dupie. BMW 730d to taka locha, ci??ka, luksusowa, mam okazje czasem prowadzic i wiem ze zaden GS nie ma z ni? szans na drodze, nawet w zakr?tach. Przynajmniej seryjy cho? po d?ubanych GS te? si? cud?w nie spodziewam cho?by ze wzgl?du na charakterystyke tego auta, dla ameryka?sc?w to by?o ma?e GT - grand turismo, a nie ?cigacz od ?wiate? do ?wiate? czy auto stworzone na tor. Na koniec powiedzia?em tylko ze BMW te? mo?na zd?uba?.

Wnioski by?y takie ?e jak BMW ma 3.0 turbo,to wyskoczy?e? z Ecli 3.0 turbo, potem m?wisz jaki to z Ciebie kierowca purysta i tylko zakr?ty Ci? interesuj? bo tam Ci prawdziwi kierowcy je?d?? tak ?

Nawet gdybym Ci? wsadzi? do 7 kt?ra przypu??my b?dzie mia?a 4 sekundy to setki (nie m?wie ?e taka istnieje) i bedzie wymiatac na torze to te? nie b?dzie dla Ciebie szybkie auto ? Na torach to nawet ci??ar?wki ?migaj?.

A dane mam z auto katalog?w z kt?rych najstarszy mam z 91 roku i dodam ?e ju? wtedy podoba?o mi si? Eclipse. Mia?em GS i ?adnym mistrzem ani prostej ani zakr?t?w to auto nie by?o.

A je?li ma si? zasady to dobrze si? ich trzyma?, bo dla mnie w motoryzacji nie wszystko jest tylko bia?e i czarne. Przy tym rozwoju kt?ry nast?pi? przez ostatnie 20 lat wszystko si? mo?e zdarzy?. Nawet 7 wykr?caj?ca na torze dobre czasy.

Wpadanie w skrajno?ci to mocna strona tego forum.

Z pozdrowieniami :ok:

Kierowca Ma?pa :jezyk:

Dla mnie ulica to nie tor wy?cigowy ...


Nie dramatyzuje i nie wpadam ze skrajno?ci w skrajno?? :) Nie jestem puryst?. Do codzienne jazdy mam A4 TDI, kt?ra po programie ma 132 koniki i robi 100 w 10.6 sekundy ;) Jestem chyba jednym z nielicznych kierowc?w w Warszawie, kt?rzy nie przekraczaj? pr?dko?ci i nie wje?d?aj? na skrzy?owanie na czerwonym. Skoro na co dzie? je?d?? normalnie i badziewny TDI mi wystarcza, to na torze chc? sobie poszale?. Eclipse nie s?u?y mi do codziennej jazdy, ale w takiej postaci jak jest wystarcza.

Je?eli chodzi o BMW - ?adna 7, nawet robi?ca 4 do sekundy do paki, nie b?dzie dla mnie szybka. Ogl?da?e? testy nowego RS6? Widzia?em chyba z 5 r??nych i we wszystkich powtarzaj? to samo - mistrz prostej. Fizyki nie oszukasz - 2.2 tony maj?ce nawet 'srylion' koni nie b?dzie szybkie na torze/w zakr?tach. To samo tyczy si? BMW. Owszem, te samochody maj? inne zadanie, innego odbiorc? i s? z innej p??ki cenowej. Pomimo swoich osi?g?w nie zosta?y stworzone do jazdy sportowej, a tym bardziej torowej.

Je?eli chodzi o czarne i bia?e - ja kiedy? si? zarzeka?em, ?e:
a) nie kupi? diesla
b) nie kupi? automata
c) nie kupi? ?adnego samochodu zza zachodniej granicy

Jak wida? mam teraz wszystko w jednym (chocia? ?a?uj? wydanej kasy), wi?c nie jest tak, ?e dla mnie w motoryzacji jest wszystko czarne/bia?e.

Tak samochody puchn?. Tak, s? coraz bardziej luksusowe. Tak pakuj? coraz mocniejsze silniki do nich, ?eby je poci?gn??. Ale te wi?ksze silniki wcale nie powoduj?, ?e samochody s? szybsze. Z tego co pami?tam, to 7xx zawsze mia?y oko?o 7.5-8 do 100 i to nie by?o niczym dziwnym. Skoro masa ro?nie, to silniki te? rosn?. Jedyne co mnie przera?a, ?e 99% to s? diesle i ci??ko kupi? w tej chwili nowy samoch?d z mocn? benzyn? ;/

Dobra, bo si? rozpisa?em :) Podsumowanie jest takie: skoro por?wnujemy 2.0 N/A z 1994 roku, do samochodu m?odszego o 11 lat, z g?rnej p??ki, kosztuj?cego 20 razy tyle co Eclipse i si? okazuj?, ?e lekkim wk?adem finansowym Eclipse mo?e je?dzi? podobnie na prostej, a w zakr?tach z pewno?ci? szybciej (znam pewnego lanosa 1.6, kt?ry na torze w Lublinie je?dzi por?wnywalnie z EVO8), to:
- Eclipse wcale nie jest takim wolnym samochodem jakby si? mog?o wydawa? - co wcale nie implikuj, ?e jest szybkim samochodem.
- BWM wcale nie jest takim szybkim samochodem jakby si? mog?o wydawa? - co wcale nie implikuj, ?e jest wolnym samochodem.

Masz swoje 'odcienie szaro?ci' :)
_________________
Łukasz (cyberluk) Walkowski
Eclipse 1G GS powered by A.R.S Performance & ECU Master
163,1HP@6986RPM 174,9Nm@5987RPM
 
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-09-20, 13:40   

Gracias Amigo :ok:


a tak z innej parafii apropos Audi, mia? kto? co? do czynienia z Audi A8 3.3 TDI Quattro lub wie kto? co? konkretnego o tym silniku od u?ytkownika jakiego? ?

wiem, wiem, to nie to forum :ksiadz: ale zapyta? mo?na :glupawka:

a jako? na forum audi mi nie spieszno :lol2:
Ostatnio zmieniony przez MikeR 2008-09-20, 13:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2008-09-20, 14:11   

MikeR, rozmawia?em z kuzynem kt?ry ostatnio kupi? A8, rozgl?da? si? za 3.3 TDI i podobno z tego co rozmawia? z u?ytkownikami jest dosy? awaryjny, co jak dok?adnie nie wiem, ostatecznie kupi? 4.2 V8 Quattro i wsadzi? sekwencyjny gaz i jest zadowolony jak na razie, a co do samego A8, auto jest niesamowite, jako?? materia??w ?wietna, spasowanie te?, wygodne, szybkie i do tego ten wygl?d :serduszka:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-20, 14:13   

MikeR, jezdzilem :) mega woz :>
 
 
NES 
zielenina



Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 85
Skąd: JAROS?AW
Wysłany: 2008-09-20, 18:59   

ostatnio by?em ?wiadkiem jak s8 4.2 dosta?o straszliwe baty od d?ubni?tego 200sx. gos? z a?di by? strasznie zdziwiony i nie mog? tego prze?kn?? ,ale po trzecim razie juz w to uwierzy? :twisted:
_________________

 
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-09-20, 19:44   

NES, co to ma do rzeczy ? Audi nawet S8 to nie w?z wy?cigowy tylko sportowa limuzyna. Rozumiem ?e Ty jecha?e? obok swoim Ecli i wszystko widzia?e? :roll: Dwa totalnie r??ne auta dla zupe?nie innego odbiorcy :>
 
 
NES 
zielenina



Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 85
Skąd: JAROS?AW
Wysłany: 2008-09-20, 19:54   

MikeR napisał/a:
NES, co to ma do rzeczy ?

w sumie nic :jezyk: tak jak ca?y ten temat.i wszystkie posty w nim
MikeR napisał/a:
Rozumiem ?e Ty jecha?e? obok swoim Ecli i wszystko widzia?e?

nie. sta?em sobie obok kreski
_________________

 
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-09-20, 19:57   

NES, chcia?bym to zobaczy?, musia?o fajnie wygl?da? :ok: masz racje temat nadaje si? do offtop :lol2:
 
 
Fresh69
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-21, 11:08   

Miker 3.3 tdi krotk robili ponoc ze wzgledu na awarie.moj kolega pracuje w salonie audi spytam go jakie byly glowne usterki.Ale i tak polecam 4.2 :ksiadz: nawet go w gaz i ogien :jezyk: komfort jazdy niedoopisania nawet w modelach z 94r
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-09-21, 11:18   

Za wszelk? pomoc i wiedze nt Audi :amen: przyda si? :ok:
 
 
Tiamat 
KLUBOWICZ

Pomógł: 14 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 1464
Skąd: Nasielsk
Wysłany: 2008-09-22, 08:39   

Cyber...w zasadzie to forum nie bardzo lubi " szybkie " eclipsy. Jednocze?nie odpowied? dla Protiego na pytanie dlaczego nie wrzuc? fotek i innego ba?aganu o aucie. Im mniej masz mocy i bardziej zajeban? fur? tym lepiej. Jak masz szybsz? to na pewno ?ciemniasz, bo z tego auta uj mo?na zrobi?. Jak Ci wysz?o mniej ni? 10 do paki, to ?e? ?le mierzy?. I jak napisz?, ?e na Twoim urz?dzeniu ( akcelero....co? tam gps i inne g?upoty ) z Tob? przecie obok powtarzalny czas bez strojenia auta i z pizdni?t? przep?ywk? wyszed? 7,2 ... to co ? Obaj si? pomylili?my? Jezus ingerowa? ? Ruscy zak?ucali transmisj? danych czy mierzy?em od 0 - do 60 km/h ? Podobno gsx robi 7 s na tym urz?dzeniu...pozdrawiam. D?u?yzna panie..a? sie chce wyj?? z kina.
_________________
Lancer Evo IV 316KM & 396Nm
Eclipse N/a 192KM & 217Nm
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-09-22, 09:16   

Tiamat, tego typu wypowiedzi to cwaniactwo ? orginalno?? ? czy co ?

Ka?dy silnik jest inny, wp?ywa na to mn?stwo czynnik?w to tak apropo szybszych GS, generalna wi?kszo?? niestety ma ju? najlepsze czasy za sob?, st?d podchodzenie z dystansem do 4G63. Dlaczego ? Wiele razy na zlotach hamowali?my GS. Wyci?gn?? z GS katalogow? serie i do?o?y? pod 180 - 200 koni to naprawd? dobry wyczyn i kawa? ?wietnej roboty. Ju? nie m?wie i wytrzyma?o?ci r??nych podzespo??w. Taki Ecli pewnie pojedzie 7 sekund do setki.

Je?li jeste? takim mistrzem to pochwal si? efektem swoich prac, swoim samochodem, i wystaw je na krytyke lub pochwa?e innych u?ytkownik?w. Najlepiej jest cyferkami operowa? bez podstawy, lub bez profesjonalnych pomiar?w dla podreperowania swojego ego. 7,2 sec seri? ? a ?wistak ... Z Twojej wypowiedzi wynika ?e jak podstroisz to b?dzie lekko 5,57 sekundy do setki, z pomoc? Jezusa i Ruskich nic tylko do Modlina Ozza skroi?. Konkrety Panie konkrety :protest:
 
 
Tiamat 
KLUBOWICZ

Pomógł: 14 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 1464
Skąd: Nasielsk
Wysłany: 2008-09-22, 09:56   

Gdzie napisa?em te lekkie 5,57 s? Chyba co? przegapi?em. Poza tym nie mam problem?w z moim ego. Nie pisa?em te? ?e moje auto jest seria Panie Miker i ?e jestem mistrzem Panie Miker te? nie pisa?em. Napisa?em tylko, ?e mam sporo szybsze auto ni? seria ( de facto dzi?ki pracy i uprzejmo?ci kilku os?b ). Ci??ko jest si? dosta? do grona ludzi kt?rzy maj? monopol na szybsze auta. Jeste? tam? to gratuluj?. Je?eli za konkret przyjmujesz ?e moje auto nie da rady zrobi? takiego czasu do setki jak poda?em ( 7, 2 s ) to nie b?dzie my gada?, bo szkoda i moich i Twoich nerw?w.
ps. wiem jak jest z moc? w Gs. jak co? widzia?em, to o tym pisz?. jak nie, to trzymam twarz zamkni?t?.
Ostatnio zmieniony przez Tiamat 2008-09-22, 09:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-09-22, 10:10   

Tiamat, widze ze masz monopol na ironiczne wypowiedzi z cham?w? w tle. Te 5,57 by?o odpowiedzi? na Twoje pierdo?y o przyspieszeniach i podwa?anie wiedzy i umiej?tno?ci innych osob? na tym forum w poprzednim po?cie. Nikt tu Ci? na si?e nie trzyma, sied? na streetracing. A problemy z ego to masz konkretne w?a?nie Panie Tiamat. Czytanie ze zrozumieniem te? nie wychodzi za bardzo. Sporo szybsze ? Wg Cybera, Ecli ma 8,6 do setki, urwa?e? 1,4 sekundy i robisz z siebie guru de facto dzi?ki pracy i uprzejmo?ci innych, gdzie nie pochwalisz si? swoim autem na forum bo masz si? za kogo? wyj?tkowego tutaj, o czym ?wiadczy ton Twoich wypowiedzi. Jak Ci inni zn?w poprawi? auto a nie Ty sam i nie chcesz o tym m?wi? to trzymaj twarz zamkni?t? a nie siej zam?tu :?

poza tym konkrety prosz? w dziale prezentacje, je?li faktycznie masz dobrze zrobiony w?z to chwa?a Ci za to i napewno nie obejdzie si? bez podziwu ze strony innych forumowicz?w, pomijam te? to ?e b?dziesz ?wietnym przyk?adem dla innych i mo?e nawet skarbnic? wiedzy co nale?y zrobi? aby z GS wyczarowa? co? co nie jest ostatnie na drodze czy na jakich? kreskach :ok: takie moje zdanie :ksiadz:

nie mam monopolu na szybkie auta, nigdy nie mia?em, nawet w tej chwili nie mam ?adnego sportowego wozu, ani nowego ani tunningowanego, natomiast pracuj? w tej chwili nad czym? i napewno poka?e go innym bo w ko?cu dlaczego nie, to tylko zabawa :badcrack:
Ostatnio zmieniony przez MikeR 2008-09-22, 10:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Tiamat 
KLUBOWICZ

Pomógł: 14 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 1464
Skąd: Nasielsk
Wysłany: 2008-09-22, 10:28   

Kurcze, uwa?asz, ?e urwanie 1,5 s to ma?o? poza tym pisa?e?, ?e Ecli ma 9,2 s. W zale?no?ci od ?r?d?a wychodzi zatem nawet 2 s. Moim zdaniem urwa? tyle w aucie, kt?re ma ok. 9 s to niez?y wynik. Ale to tylko moje zdanie. Ironia w moich postach pojawia si? nie cz??ciej ni?
w Twoich :> Zamknijmy temat i tyle. Pozwol? sobie dalej korzysta? z pracy i umiej?tno?ci innych, to chyba nic z?ego tym bardziej jak daje wymierne efekty.
Co do auta - konkrety, to co zosta?o zmienione aktualnie - wa?ki BC 272, ko?a regulowane Skunk 2, przewody Magnecore 8.5 mm, ?wiece NGK, kolektor 4-2-1 OBX, wydech 2,25 " na dw?ch t?umikach z SSG, wpi?ty DET II, narazie jeszcze na przep?ywce z K&N. Skrzynia Motul, silnik Valvoline. poza tym wyd?uba?em troche niepotrzebnych grat?w ze ?rodka. Wed?ug dupohamowni silnik przed d?ubaniem trzyma? seri
_________________
Lancer Evo IV 316KM & 396Nm
Eclipse N/a 192KM & 217Nm
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2008-09-22, 11:38   

Tiamat, luzik, to tylko dyskusja. Swoj? drog? bardzo dobra lista mod?w w GS. Dobry wydech. Osobi?cie wywalibym balans, do?o?y? l?ejsze ko?o zamachowe, nowy dolot z wi?ksz? przep?ywk? i ciut wi?ksze wtryski, po wystrojeniu by?oby pi?knie :ok:
Ale pewnie dobrze o tym wiesz :jezyk:

Nie uwa?am ?e osi?gasz ma?o, uwa?am ?e masz niez?ego GS :ok: powodzenia w dalszych modyfikacjach :ok:
 
 
Timonek 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 674
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-09-24, 21:11   

Jak Ci wysz?o mniej ni? 10 do paki, to ?e? ?le mierzy?.

Co Ty gadasz...

http://pl.youtube.com/watch?v=zkrkFnC62xw

do tego mam 17" i 100 jest na ok. 96/97km/h
Ostatnio zmieniony przez Timonek 2008-09-24, 21:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13