Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
A może cosik w Poznaniu he?
Autor Wiadomość
ALIEN
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-13, 23:54   

Witam

My z kumplem na pewno podjedziemy tylko trzeba by coś zaplanować.
Jakaś data was interesuje konkretna? :)
Może w ten długi weekend co jest za bodajże 1.5 tygodnia

Co wy na to ?

WIRI nie śpi!!!!!!!!!! :protest: :lol2: :jezyk:
 
 
proboszcz18
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-24, 19:46   

Hm no to moze, odrazu cos grubszego zrobic, poczytajcie ten temat -> http://www.mekp.pl/viewto...3b105f1c#163612 co wy na to
 
 
ALIEN
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-21, 18:49   

Tam Proboszcz to temat umarł chyba bo się skończyło na zanosinach i nic po za tym :wtf: a my może coś na sierpień skombinujemy?
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2011-07-21, 18:52   

Koledzy a czyje czerwone 2G stoi w Poznaniu pod blokiem, tylko zapomniałem na jakiej ulicy :)
Kolega czesto je widuje i stwierdził ze dawno nie jezdzone bo wiecznie w lisciach stoi hehe ;)
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
ALIEN
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-21, 23:07   

Trzcina napisał/a:
Koledzy a czyje czerwone 2G stoi w Poznaniu pod blokiem, tylko zapomniałem na jakiej ulicy :)
Kolega czesto je widuje i stwierdził ze dawno nie jezdzone bo wiecznie w lisciach stoi hehe ;)



No właśnie jakbyś ulicę Trzcina podał było by łatwiej :ok: bo znam kilku chłopaków z Poznania może to herodotrk bo mnie już w Poznaniu dawno nie było widać co mnie dotyka i chłopaki milczą i tak się cicho tu zrobiło :protest:

Powiedz mi Trzcina robicie czasem spoty na tej fajnej Prostej za Wałczem? albo gdzieś blisko Piły?
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2011-07-22, 09:04   

ALIEN napisał/a:
Powiedz mi Trzcina robicie czasem spoty na tej fajnej Prostej za Wałczem?


Wiesz, od tej prostej za Wałczem masz dosłownie kilka km do lotniska gdzie dopiero mozna polatać, zreszta nie wiem kiedy tam byłeś ost ale ten prosty odcinek to zbiór łat na drodze i szkoda tam zgubić zawieszenie, wiesz jak jest...
Skad znasz ten odcinek?? Bywasz tam czasami??

Co do spotów powiem ci tak, dopiero pierwszy spot odbedzie sie w Rewalu w ta niedziele, a tak to wiecznie nie moglismy nic ogarnąć, ale na pasie spotykamy sie z chlopakami o różnej kuturze motoryzacyjnej hehe ;)
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
ALIEN
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-22, 13:34   

Trzcina napisał/a:
ALIEN napisał/a:
Powiedz mi Trzcina robicie czasem spoty na tej fajnej Prostej za Wałczem?

Skad znasz ten odcinek?? Bywasz tam czasami??


Mam znajomych w Połczynie Zdroju :) Kiedyś nawet kręciłem z tamtejszą Kobietą więc z tąd znam te okolice :) Kiedyś kiedyś jak jeszcze nie miałem samochodu, ani prawka to jeździłem tam autobusem to było znośnie i z tąd pomyślałem sobie że kiedyś tam sobię się rozpędzę :P a skoro powiadasz że teraz tam jest pogrom zawieszenia to pewnie szkoda rozpędów :jezyk:

Ja proponuje następnego spota np w tym Połczynie :lol2: to i ja bym się zjawił :lol2:
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2011-07-22, 14:17   

ALIEN, skoro jeździłeś w tych okolicach to napewno mijałeś moją miejscowość, ja do Połczyna mam 15 km, a mieszkam miedzy Czaplinkiem a Połczynem. W Koninie i ja mam znajomych, choćby Piotrka Michalaka, Roberta Jakubczyka albo Jakubowskiego czy jakoś tak i Augustyniaka, nie pamietam imienia ale Miki na niego mowiliśmy ;) Byłem z nimi w Kołobrzegu dobrych pare lat wstecz na praktykach ;)

ALIEN napisał/a:
Ja proponuje następnego spota np w tym Połczynie :lol2: to i ja bym się zjawił :lol2:


Właśnie planujemy coś rozkminić ale w Białogardzie, to rzut beretem od Połczyna, ale jak juz byś był w Połczynie to dawaj znać odrazu, zawsze mozna zrobić spota pod "nową" bierdonką w Połczynie hehe ;)
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
ALIEN
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-23, 19:00   

Wiesz do Białogardu to jest nie taki mały kawałek jak mówisz... Ja samego Połczyna mam 274km (coś koło tego jak dobrze pamiętam :jezyk: ) więc kolejne 60 to się robi ładna odległość.
Ja sobie nockę w Połczynie spędzić mogę bo tak przyjechać i tego samego dnia wracać to masakra więc jak coś to można się jakoś na sobotę w sierpniu umówić i przyjadę z miłą chęcią :)

A kolegów , o których mówisz to jest duże prawdopodobieństwo, że ich znam bo konin to taka mała dziura w środku wielkpolski :jezyk: prawdopodobnie ty możesz znać ludzi których ja znam z tego Połczyna :lol2:
 
 
Zimny 
zielenina


Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 48
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-09-06, 12:56   

siema, robimy cos w Poznaniu? Chetnie bym podbil pogadac, poupalac toczki i pare szybkich zakretow przejechal. Ktos chetny na odmulenie?
 
 
 
Nikon 
zielenina



Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 99
Skąd: Ostrów Wielkopolski
  Wysłany: 2011-09-09, 23:43   

Witam po długiej nieobecności, lecz dużo się działo w życiu i nie było czasu na przyjemności:P Ale jestem z powrotem na forum z tym że ze zmienionym wozem teraz jest 3G 3.0 V6 :jupi:
_________________

 
 
 
PiotrekKRK 
KLUBOWICZ
newbie


Pomógł: 45 razy
Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 2386
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-09-09, 23:46   

koledzy, pomożecie?
http://www.mekp.pl/viewtopic.php?p=170653#170653
_________________
Stay hungry, Stay foolish!
 
 
kolo 
KLUBOWICZ

Pomógł: 29 razy
Wiek: 40
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 292
Skąd: Wałcz
Wysłany: 2011-09-10, 14:04   

Dzieje się coś w Poznaniu?? Może robicie jakiegoś spotaja, ja będe w poznaniu 22-23 września :)
 
 
 
Nikon 
zielenina



Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 99
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2011-09-11, 22:04   

Ahh widzisz kolo cos tu tak smutnawo:P moze jakos zgramy nastepny week i przyjedziecie do OSW na spocik mam tu ladne sztuczne jeziorko duzo parasolek i troche piasku:P Grila tez moza u mnie strzelic jak bedzie ladna pogoda. Znajda sie chetni??
_________________

 
 
 
Zimny 
zielenina


Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 48
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-09-12, 08:13   

czyli odpadaja spoty bezposrednio w poznaniu? Nikon, chetnie bym wpadl, ale sie edukuje w tym terminie...
 
 
 
Nikon 
zielenina



Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 99
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2011-09-12, 23:56   

jak bedzie wiecej chetnych to nie widze przeszkod aby to zrobic za 2 tygodnie:)

tutaj jest link zalewu o ktorym pisalem
http://www.ostrow-wielkop...1809/6591/6594/
_________________

Ostatnio zmieniony przez Nikon 2011-09-13, 00:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
proboszcz18
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-13, 23:29   

Ja podobnie jak Zimny, chetnie ale siedze wtedy w budzie... Najlepiej jakis maly spocik w Poznaniu w jakis piatek popoludniu :)
 
 
kolo 
KLUBOWICZ

Pomógł: 29 razy
Wiek: 40
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 292
Skąd: Wałcz
Wysłany: 2011-09-13, 23:59   

ja Panowie bede w czwartek lub w piatek na chwile doslownie a potem smigam na spota do rewala
 
 
 
Zimny 
zielenina


Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 48
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-09-14, 16:54   

To moze prosto z mostu, piatek 22 parking mc donald hetmanska/rolna. Kto sie odmuli na spota?
 
 
 
proboszcz18
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-14, 20:12   

Ja sie pisze :]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12