Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Niema iskry ?
Autor Wiadomość
Dyzio
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-03, 18:07   Niema iskry ?

Witam wszystkich klubowicz?w. Mam 3g z 2.4l silnikiem. Podczas jazdy jazdy zgas mi silnik. Co do czego okaza?o si? ze p?k mi pasek balansowy i rozwali? czujnik po?ozenia wa?u korbowego. Po wymianie paska i czujki nadal nie mam iskry. Prosze pomu?cie.

Zgury dzi?kuje.
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-03, 18:51   

Dyzio napisał/a:
Prosze pomu?cie. Zgury dzi?kuje.


Walisz bledami jak z rekawa...

A co do tematu zacznijmy od tego jakie masz objawy po "tym remoncie" i co zostalo zrobione? Druga sprawa to upewnij sie ze czujnik znajduje sie w odpowiedniej odleglosci od kola bo jesli nie to mozesz sobie krecic i nic nie wyjdzie. W dziale warsztatu jest instrukcja pdf ktora moze sie przydac mechanikowi przy pracy z tym silnikiem. Podaj wiecej szczeglow to moze sie cos zaradzi.
 
 
Dyzio
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-04, 20:49   

Nie mam woogule iskry. Wymieni?em pasek ktury p?k i czujnik oraz cewki i modu? ECU a i ?wiece. Sprawdzi?em bezpieczniki i s? dobre. Paliwo jest podawane do cylindr?w tylko nie ma iskry.
 
 
hammer 
KLUBOWICZ
SKARBNICA KLUBU


Pomógł: 15 razy
Wiek: 49
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1761
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2008-11-04, 21:29   

Dyzio, zacznij krzesa? je?li p?jdzie Ci cho? w po?owie tak dobrze jak z ortografi? to b?dziesz mia? po k?opocie :)

:ok:
_________________
Hammer 667 - faster than Satan
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-05, 07:03   

Niezdziwilbym sie jesli masz walniety czujnik polozenia walu. Wszystko wskazuje na to ze "padl" na dobre. Jesli on jest uszkodzony lub zle zczytuje "dane" to bedzie ci pbrakowalo iskry.
 
 
Dyzio
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-06, 20:38   

Czujnik jest ok. Okaza?o si? ?e si? popsu? g??wny komputer. Czy komputer jest naprawialny jak nie to ile mo?e kosztowa? nowy lub u?ywany ?
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-07, 07:11   

Jakim cudem komp Ci poszedl? :wtf: :wtf: Dodatkowo pamietaj ze jak zmienisz ECU to bedziesz musial go programowac bo inaczej Ci nie odpali ze wzgledu na immobilizer. A co do kompa to roznie. Zalezy czy nowy czy uzywany. Uzywke dostaniesz za ~700 zl moze taniej.

Ktory masz rok bo ja mam jeden egzemplarz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12