Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Realne zwi?kszenie mocy 2,4 l...3G ?
Autor Wiadomość
hannibal
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-28, 17:50   Realne zwi?kszenie mocy 2,4 l...3G ?

Na ebay jest r?wnie? dost?pna instalacja- cold air intake oraz chip elektroniczny.....czy to jest prosty i realny spos?b na zwi?kszenie mocy o jakie? 20-30 KM czy to tylko bezproduktywne bicie piany ? Nie ukrywam,?e po tym jak przesiad?em si? z silnika 3,5 V6 w innym aucie na Eclipsa 2.4 odczuwam pewien niedosyt mocy ;(

http://cgi.ebay.com/ebaym...1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.com/ebaym...1QQcmdZViewItem
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-28, 17:59   

To jest nabijanie w butelke. Nic na tym nie skorzystasz. To jest tylko granie na kwesti sugesti.

Jaki masz ten 2.4? RS, GS? Ktory rok to moze ci cos doradze na ten nie dosyt.
 
 
hannibal
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-28, 18:17   

GS...2003 r.
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-28, 18:37   

Ile masz kasy na wydanie na moc?

Najpierw zacznij od prawdziwego CAI w style jak ten: http://cgi.ebay.com/ebaym...sspagenameZWD1V

To jest wesja Ebay wiec bez zadnych naklejek i atestow. Wielu mowi ze dziala ok. Jesli chcesz solidny to kup INJEN albo AEM. Ja mam u siebie Injen i robi za wydech (ze wzgledu na odglos :> :twisted: ) i dodaje okolo 10-15 koni na kola. To sie czuje.

Jesli masz wiecej floty to jest dostepny wygar od silnika do wydechu - mozna kupic uzywany (a jest jak nowy) za okolo $250. (Nowy okolo 500-600) i dodaje 20-30 kucykow.

Wydech wielkosci 2.5 cala - nie wiekszy bo stracisz moc zamiast zyskac. Mozesz dac do zrobienia. W tym samochodzie doda okolo 3-5 kucykow.

Jesli zmienisz dolot i wydech a potem to ladnie z tuningujesz - mozesz dojsc gdzies do 150 KM.

Jesli chcesz wiecej.... zacznij rozgladac sie za czesciami turbo - nawet tymi z 1G. Tez pasuja.

Jesli chodzi o tuning to jestes w dobrej sytuacji, bo mozesz to zrobic z poziomu laptopa za pomoca kabelka tactix za $90 z oprogramowaniem ECUflash (za darmo) sciagnij i pobaw sie to zobaczysz jakie to fajne :P
 
 
hannibal
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-28, 21:12   

Wielkie dzi?ki za wyczerpuj?ce info :amen:
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-28, 21:54   

Jesli chcesz wiecej.... wiesz gdzie zapukac :twisted:

...do uslug.... :dance:
 
 
robo 
KLUBOWICZ


Wiek: 41
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Strzyzow
Wysłany: 2007-10-03, 20:42   

Siemanko ! mam wielka prozbe , mogl bys bardziej dokladnie rozpisac tuning tego GS. Mam taki sam i mysle nad dodaniem mu pare kucykow . :lol2: chcialem wlozyc mu filtr storzkowy zmienic caly uklad wydechowy i wyjeb....... katalizator. znalazlem taki uklad na ebay co o tym myslisz ? http://cgi.ebay.com/ebaym...1QQcmdZViewItem i caly wydech http://cgi.ebay.com/ebaym...1QQcmdZViewItem JAK MYSLISZ ile mogl bym na tym zyskac cennej mocy :ok: a wlasnie jesli chodzi o twoj opis to z tego co wiem to bez tuningu GS ma 150KM ? Z GORY DZIEKI ZA JAKA KOLWIEK POMOC . POZDR :dance:
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2007-10-03, 21:05   

A nie lepiej by?oby zg?osi? si? np. do Ultera w sprawie wydechu? Albo do innej firmy bawi?cej si? tym...
 
 
 
robo 
KLUBOWICZ


Wiek: 41
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Strzyzow
Wysłany: 2007-10-03, 22:20   

Siema ! pewnie masz racje tylko ze ja w Polsce jestem kilka dni w roku ! A tak to bym sobie sam pogrzebal :lol2:
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-03, 22:41   

kupuj ten wydech,.... on jest w maire wyliczony... a eltec kasuje slono a specjalista od wolnossakow nie jest :P
 
 
robo 
KLUBOWICZ


Wiek: 41
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Strzyzow
Wysłany: 2007-10-05, 18:21   

No pewnie tak zrobie :ok: . Aha i mam takie pytanko ! Czy jesli wyje..e katalizator czy nie wplynie to na prace silnika ? No i co wtedy z sonda lambda ? :>
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2007-10-05, 20:44   

Ja tam kata by zostawi? ,troche ekologii nie zaszkodzi :badcrack: :badcrack: :badcrack: :badcrack: A tak pozatym to mog? si?pojawi? nieprzyjemne i nieprzewidziane zawirowania spalin co mo?e wp?yn?? negatywnie na osi?gi...z reszt? zale?y co masz na my?li wywali? kata :jezyk:
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-05, 20:49   

hmmm nie wiem jak w 4g64 ale w 4g63 i w 420a przynosiolo to czasem negatywne korzysci... zaklucenie zjawiska falowego... ale zawsze mozesz sprobowac.. przetestuj to czy cos to da hamujac samochod przed wycienciem i po... zobaczysz czy poszlo w pizdziec czy w moc :)
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2007-10-05, 20:53   

Moim zdaniem p?jdzie to w pi?dziec bo wydechy do N/A s? dok?adnie wyliczone i modyfikacje nie s? zbytnio wskazane bo mo?na nawet ukr?ci? ?ycie silnika
 
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-10-05, 20:59   

te wydechy z ebay mimo ?e to chi?skie jest 100razy lepsze ni? robione w polsce... s? one wzorowane na wyliczonych wydechach znanych firm i w sumie r??ni? si? wykonaniem ale i tak spawy maszynowe s? lepsze od tych k?adzionych w PL .... najwi?cej jednak mo?na zyska? na kolektorze i odcinku za nim do kata.
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-05, 21:00   

teoretycznie tak :> ale z drugiej strony te wydechy nie sa az liczone tak dokladnie a wydaje mi sie ze wredz przeciwnie silnik ma potencjal... i gdzies te kunie musza siedziec :> mozna to bardziej wyliczyc i bedzie ok sama wycinka kata moze nic nie dac... moze pogorszyc moze polepszyc... wydaje mi sie ze wszytko w granicach 1-2 koni :) czy gra warta swieczki:>?
 
 
robo 
KLUBOWICZ


Wiek: 41
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Strzyzow
Wysłany: 2007-10-05, 21:06   

To teraz zescie mnie PANOWIE nie pocieszyli . Poniewasz podejzewam ze mam padniety kataliza... a skoro tak mowicie pewnie musze kupic nowy :? NO ALE CO SIE NIE ROBI DLA SWOJEGO MALENSTWA :lol2:
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-05, 21:09   

sciagnij sobie hi flow cat'a przy okazji wydechu z usa... wyjdzie CI to na zdrowie ;')
 
 
Szakal 
KLUBOWICZ

Pomógł: 37 razy
Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3055
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2007-10-05, 21:10   

GOLDI napisał/a:
wydaje mi sie ze wszytko w granicach 1-2 koni

Wa?niejszy moment ni? kunie :jezyk: Ale w?a?nie ,manewr z wywaleniem kata jest chyba nieop?acalny przy takich modach...No i nie wiadomo jak si? zachowa sonda
EDIT:
GOLDI napisał/a:
sciagnij sobie hi flow cat'a przy okazji wydechu z usa... wyjdzie CI to na zdrowie ;')

Prawde m?wi :ok:
 
 
 
robo 
KLUBOWICZ


Wiek: 41
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Strzyzow
Wysłany: 2007-10-05, 21:17   

wie ktos morze ile bedzie kosztowala taka przyjemnosc no i gdzie go dostane :?

[ Dodano: 2007-10-05, 21:19 ]
GOLDI napisał/a:
sciagnij sobie hi flow cat'a przy okazji wydechu z usa... wyjdzie CI to na zdrowie ;')
co to takiego?
_________________
Jeszcze bedzie czas .... by odpoczywac ....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12