Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Realne zwi?kszenie mocy 2,4 l...3G ?
Autor Wiadomość
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-05, 21:36   

tzw katalizator gornoprzepustowy....
 
 
robo 
KLUBOWICZ


Wiek: 41
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Strzyzow
Wysłany: 2007-10-05, 21:44   

GOLDI napisał/a:
sciagnij sobie hi flow cat'a przy okazji wydechu z usa... wyjdzie CI to na zdrowie ;')
Szukalem tego
( hi flow cata) ale tylko sa do rocznika 99 a dalej juz nie? :?
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-15, 00:49   

Troche pozno ale mam nadzieje ze opinia sie przyda.

Jesli chodzi o wydech (cat-back) to moze i jest oki ale 15 koni z wydechu do tego samochodu to czysta przesada. Poprostu nie mozliwe. Jesli bedziesz mial zysk 3-5 koni to mozesz byc bardzo szczesliwy.
Wydech fabryczny w 3G ma bardzo male restrykcje wiec zmiana nie zla wiele daje przy silniku N/A (czyli bez turbo lub supercharger`a)

Jesli chodzi o kolektor dolotowy (ten z ebay) to to jest GO..O!! To nie daje nic oprocz wygladu. Nie zastepuje kata tylko sie wcina od glowicy do kata. Ktory rocznik masz to ci powiem czy bedzie pasowac.
Jesli myslisz na powaznie o mocy w tym samochodzie to albo turbo albo cos co robi firma CMF. Robi najlepsze kolektory wydechowe do 4G64. 15 Koni bez tuningu. Z tuningiem moze byc nawet wiecej.

Jesli chodzi o wydech to nie szukaj niczego wiekszego od 2.5" bo stracisz na mocy. To jest temat rzeka i jesli chcesz wiedziec wiecej - PYTAJ to ci odpowiem. Jestem tu troche rzadziej niz kiedys bo siedze teraz w LEEDS i nie za czesto mam dostep do neta. Ale to sie zmieni.

Pozdrawiam.

PS daj znac na PW to bede wiedzial bo mam przypominanie na maila.

A co do Hi-Flow to nie ma konkretnego do tego auta. Mozesz uzyc Magnaflow o dobranej wielkosci i go wspawac.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13