Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
eclipse 3g vs celica 7g :>
Autor Wiadomość
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2007-09-25, 21:13   

Kiepuczi ma bezkompromisowe podej?cie do samochod?w :jezyk: i wiecie co, JA TE? :amen: :twisted: :serduszka: :hahaha:
 
 
Bisu
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-02, 14:31   

Mojej znajomej teraz ?ci?gn??em Celice 7gen. Typowo babskie autko. 3G jest o wiele ?adniejsze i bardziej dla faceta ni? celica.
 
 
jpsan
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-02, 21:32   

co? mi sie widzi ,ze nikt tutaj 3 g nie je?dzi i st?d wiem czemu tak ciezko mi sie czegos dowiedzie? o tym aucie :> ..mnie tam si? podoba i jak kupie to powiem wam jak to si? zbiera itd hehe...Celica jest ?adniejsza z przodu ale ten ty?.....tragedia...jak ju? toyota to tylko supra h?eh?e
 
 
Bisu
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-03, 08:32   

Kto? je?dzi. Co prawda pomykam teraz Ramem, a moja ?ona 3g ale sporo kilometr?w ju? nim nabi?em i znam go na wylot. Celica ma ty? do dupy a prz?d mocno przebajerowany. Bleeeeeeeeee
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-10-03, 18:17   

i dodajmy ?e do 3g 2.4 jak alias napisa? mo?na wrzuci? g?owic? od evo 7 w zwy? i turbo ;) a v6 ma pi?kny d?wi?k :)
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
jpsan
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-03, 21:28   

Samael mo?esz rozwin?c ten temacik? ...hm...bo moze jednak warto kupi? 2,4? po 2 miesi?cach poszukiwa? odnosz? wra?enie ,ze 3,0 z? zajechane przez dzieciak?w a 2,4 bardzo zadbane przez usakobiety ? takie odczucia....moze jednak lepiej 2,4 i zabawa w turbinku?
 
 
kiepuczi 
KLUBOWICZ

Pomógł: 75 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 970
Skąd: Puławy
Wysłany: 2007-10-03, 21:32   

jak 3g to tylko 3.0l wtedy twin turbo zakladac .
_________________
We will meet or beat any advertised price on Exedy & ACT clutch kits
Tarcze i Klocki Hawk Performance, Sprzęgła Exedy i ACT, Thermo-Tec, ECU Master, Samco and More .
http://www.topendpower.pl/
http://www.klockihamulcowehawk.pl/
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-04, 13:28   

miazdzaca przewaga 3g nad celica :>



celicy 7g nie ma cabrio :P :jupi: :hahaha: :twisted: :badcrack: :badcrack: :badcrack: :glupawka: :glupawka: :glupawka:
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-10-04, 17:32   

odezwi si? do u?ytkowika "alias" on jest obeznany w temacie. no 3.0v6 to ci??ki troch? a biturbo to masa frajdy :D
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-16, 08:48   

SAMAEL napisał/a:
odezwi si? do u?ytkowika "alias" on jest obeznany w temacie. no 3.0v6 to ci??ki troch? a biturbo to masa frajdy :D


Troche pozno ale co tam...

Calica ponad 3G. Czy wyscie sie powaznie opili czy jak? Ja wiem ze 3G nie jest sportowe chodziaz w tej samej klasie co Celica ale wyglad 7G to lekka przesada. Wedlug mnie przod Toyoty jest ciut za wysoki a do tego kanciaty tyl to mi zalatuje konstrukcja "al'a lata 50-60". Sorki ale nie moge zdzierzyc tylnych swiatel.

Kiedy kupowalem swoj mialem do wyboru 3G Eclipsy lub 7G Celicy.

Toyota Celica:
Poj HP TQ
dohc I4 1.8 / 109 140 125
dohc I4 1.8 / 110 180 133


Mitsubishi Eclipse
Poj HP TQ
ohc I4 2.4 / 149 142-154 163
ohc V6 3.0 / 181 200-205 205

(Dla tych co nie wiedza 163 TQ ~ 220 Nm)

Ja rozumiem ze Toyota ma calkiem "rozsadna" moc dla tej pojemnosci ale kto wklada maly silnik do czegos co ma robic za "sportowa klase". Dodatkowo chcialbym zauwazyc ze Eclipsa ma silniki SOHC. 2.4L akceptuje glowice DOHC z EVO i juz mamy 30 KM wiecej. Dodatkowo chcialbym powiedziec jeszcze jedno co gdzies jeden koles powiedzial na stronie Club3G.

"HP sprzedaje samochody, TQ wygrywa wyscigi".

12-130 TQ do takiego samochodu... wciaz przewaga Eclipsy. I jak ktos zauwazyl Celica jezdza kobiety. Na 3G leca kobiety :twisted: Bedac w tej drugiej kategori... bardziej mnie bawi to drugie. :badcrack: :beer:

P.S. Odnosnie TWIN TURBO do V6. Jest tylko jeden gosc w USA co zrobil 3G V6 twin turbo i ma okolo 300 kucykow (bardzo drogi i ciezki projekt). Natomiast jest duza grupa (30-40, moze wiecej) co zrobilo 3G 2.4L Turbo z moca 220-400 koni (do 300 KM na fabrycznych bebechach) i ci z Celicami juz blizej nie podjezdzaja...

:beer: - Nie ma to jak moc kliperkow... :ksiadz:
 
 
jpsan
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-16, 09:00   

wielkie podzi?kowania dla alliasa , kt?ry wyczerpuj?co mnie douczy? o 3G ,jednocze?nie daj?c do myslenia ( 2,4 czy 3,0 ) . Dzieki :ok:

sory za OT
 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2007-10-26, 19:01   

Mi sie tam bardziej podoba 3G z V6 kt?ra bardzo ?adnie chodzi ...nie powiem Celica 7g nie jest brzydkim autem .....ale Eclipse jest jaki dziki kon a Celica jak kucyk ponny :twisted:

Mi sie strasznie podoba 3G GT/GTS ...a w Spyderze to juz w og?le Celiczka sie chowa pod dywan. Obecnie o Celice mam takie wra?enie ze to bardziej kobiece i pedalskie auto.... kiedy? sie z jedn? ?apa?em 7G kole? mnie ?ykn?? ale ?eby mi jako? strasznie odchodzi? to tego nie powiem ..........

No i jak allias m?wi ze 3G ma lepsze bebechy to o czym? to tez ?wiadczy ?atwiej zwiekszy? moc ....

Poza tym 3G jest aktorem bo gra?o w 2F&2F ......

I fakt kobiety lec? na 3G ........mojej dziewczyne np bardzo podoba sie 3G a ona jest bardzo wybredna ....
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
 
 
allias
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-27, 10:30   

To lepiej ja pilnuj zeby nie polkeciala za jakims ladniejszym 3G.... :twisted: :twisted: :hahaha: :hahaha:

PS gralo w dwoch innych filmach.
Torque - scigala sie z Acura RSX na poczatku filmu...
i
Ostatni kurs (czy jakos tak) - koles mial 3G i scigal sie z RX-7 zanim nie zamienil go na GTO
 
 
Pako82
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-27, 15:31   

allias napisał/a:

Ostatni kurs (czy jakos tak) - koles mial 3G i scigal sie z RX-7 zanim nie zamienil go na GTO


to byl film Ostatnia Jazda a pozniejsze GTO :serduszka: wyglada naprawde zajebiscie

scena z filmu
http://www.stopklatka.pl/...20743&number=12
jest i 2G z prawej
http://www.stopklatka.pl/...=20743&number=5
ale koniec OT i wypowiedzi prosze na temat
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-20, 17:23   

http://www.youtube.com/wa...feature=related GTS vs. GT-s
 
 
kamil 06
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-20, 20:14   

Ja akurat smigam celica VII przeczytalem wszystkie wasze opinie i nie ma sensu pisac ze to jest ladniejsze a to brzytrze bo to kwestia gustu a o tym sie nie dyskutuje. Jezeli chodzi o wlasnosci jezde to celica lepiej sie prowadzi od 3g. Pozatym celica o mocy 143KM spokojnie objedzie te 2,4 (tak na marginesie ten silnik jest za slaby do tego samochodu). Jezeli chodzi o eclipse z 3,0 to tym autem mozna juz fajnie pojezdzic, ale i tak 192konna cela je objedzie bo 3g jest od niej duzo ciezszy. Na koniec podam jeszcze spalanie, z moja jazda nie wyszedlem jeszcze powyzej 10l/100km (slabsza wersja grzebnieta okolo 160KM)
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-20, 20:23   

kamil 06 napisał/a:
(slabsza wersja grzebnieta okolo 160KM)
co tam masz grzebniete:> te silniki ciezko sie dlubie kamilu :>

masz wykres z hamowni czy moc teoretyczna?

masz przed czy po lifcie, jak po lifcie to fajnie bo amsz zawieche i hamulce z GTS :)

jezdzilem tym samochodzikiem troche :) ogolnie ma bardzo dobre wlasciwosci jezdne :) fajne autko
 
 
kamil 06
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-20, 21:06   

mam chipa , zmodyfikowany uklad wylotowy, zmienione walki. To to co wiem bo kupilem juz auto w ktorym ktos juz sie grzebal. Narazie zakladam ze mam taka moc, jednak jeszcze na chamowni nie bylem. W planach jest uturbienie, ale jeszcze nie jestem zdecydowany, bo jak wiadomo to wiaze sie juz ze sporymi kosztami. Wiem ze ten silnik jest ciezko modyfikowac ale jest to mozliwe. Moja wersja jest jeszcze przed liftingowa, ale europejska i co zatym idzie posiada 6-stopniowa skrzynie i wszystkie hamulce tarczowe.
W tym samochodzie duzym plusem jest jego dosyc niewielka masa dzieki czemu nawet ta slabsza wersja dosyc fajnie jezdzi. Przyznam sie ze szukalem tej z moca 192KM ale nic ciekawego nie moglem znalezc. Dobra celice tez jest tak ciezko znalezc jak eclipse.
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-20, 21:20   

z tym sie akurat zgodze... nie dbany... ale to naprawde nie dbany vvtli to zajebiste problemy, taki silnik anadaje sie tylko na smietnik wtedy, jednakze uturbienie jest mozliwe :> i wlasnie prostsze w tej wersji :>

rowniez jezdzilem 6-stka, ogolnie fajnie sie jezdzi, dzwiek silnika na drugiej fazie tez jest fajny :) ale troche za glosny moim zdaniem :> ale samochodzik w mire komfortowy i 4 osoby w nim jada wporzadku, a w 2g to byla masakra... i waga tez niziutka :>
 
 
kamil 06
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-20, 21:52   

Goldi masz swieta racje co do silnika, ja jak pierwszy raz sie przejechalem celica, jeszcze mialem eclipsa to bylem poprostu zalamany ze taki samochod tak slabo chodzi. Bylem pewien ze te auto musi fajnie jezdzic, i tak sie stalo trafilem na egzemplaz jeszcze nie zajerzdzony i auto fajnie sie zbiera i wedlug mojego odczucia lepiej od 2g, ale do VII trzeba sie przyzwyczajc zeby czuc ta moc to trzeba wysoko ja krecic. Nie chce porownywac dwoch tych aut ze soba bo wedlug mnie 2g jest to super samochodzik a w turbo to wogole mi?d tylko wiadom juz ma troche latek, celica tez jest zajebistym autem i jezeli znudzi Ci sie twoje 2g to mozesz smialo brac VII polecam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 8