Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzęgło
Autor Wiadomość
ewo
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-08, 00:16   Sprzęgło

zaczne od tero ze kupi?em samoch?d-g1 nie na chodzie, dziura w bloku po naprawie poje?dzi?em jakies 500km i po czym tarcz sprzeg?a sie rozpad?a [wylecia?a spre?ynka] kupi?em nowa ale jakis zamiennik firmy jc czy cos takiego http://moto.allegro.pl/it...pse_galant.html
po za?o?eniu tej tarczy by?o wszystko ok ale do czasu jak przejecha?em 200 km po czym znowu wylecia?a spre?ynka, zadzwoni?em do poprzedniego w?a?ciciela z zapytaniem czy robi? cos przy sprzegle a on na to ze w ci?gu roku wymnienia? je trzy razy a za pierwszym razem kupi? kompletne sprzeg?o! poratujcie mnie bo juz sam nie wiem co z tym zrobic
Ostatnio zmieniony przez MATi 2011-05-25, 17:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SAMAEL 
KLUBOWICZ
Forumowa inkwizycja


Pomógł: 47 razy
Wiek: 36
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2207
Skąd: Wa-wa
Wysłany: 2007-09-08, 09:08   

O.o ... ko?o zamachowe by?o frezowane pod nowe sprz?g?o ?? trzeba by sprawdzi? mikrometrem czy nie ma bicia...
_________________

Ameryka?skie 210KM, AWD, starczy ;)
 
 
ewo
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-08, 09:44   

no z ko?em by?y pewne kombinacje tzn. na poczatku by?o ko?o od 7 bolt a ja kupi?em blok od 6 bolt ko?o takrze kupi?em od 6 bolt tylko ze musia?em je stoczyc zeby wesz?a tam zebatka od 7 bolt bo inaczej rozrusznik by nie pracowa?
 
 
HouseM
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-08, 14:27   

No to masz odpowied? najbardziej prawdopodobn?. Ko?o Zamachowe bije. Mo?liwe jest te? ?e skrzywiony masz wa?ek sprz?g?owy - mozliwe ale raczej ma?o prawdopodobne.
 
 
ewo
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-08, 14:42   

To jesli dam do wywa?enia ko?o zamachowe powinno byc ok tak??
nadmienie ze poprzedniemu w?a?cicielowi dzia?o sie to samo tylko ze wiele zadziej i mia? inne ko?o zamachowe
 
 
Coodo 
KLUBOWICZ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 49
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 967
Skąd: Bydgoszcz-Teresin
Wysłany: 2007-09-08, 15:57   

ewo dziwna sprawa z tym twoim sprz?g?em z ta wylatuj?c? spr?zynk? ... zazwyczaj to spr??ynki po d?u?szej lub nadmiernej eksploatacji dostaj? nadmiernego luzu lub p?kaj? i wtedy dopiero wylatuja...
czy przypadkiem po z?ozeniu sprzeg?a przy ruszaniu nie szarpa?o lub gwa?townie nie bra?o?
proponowa? bym po sprawdzeniu ko?a (sprawdzenie grubo?ci i wywa?enie) aby? sprawdzi? docisk czy czasem nie jest p?kni?ta jaka? blaszka od s?oneczka
stawia? bym bardziej na uszkodzony docisk
_________________
1G 94r 4G63 7bolt
"Staram się jechać jak najlepiej, co nie oznacza, że próbuję jechać jak najszybciej...
''Robert Kubica''
.
 
 
 
ewo
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-08, 16:43   

przy poprzedniej wymianie tarczy dok?adnie sprawdza?em docisk i nie by?o nic co mod?o wskazywac ze jest on zepsuty, pozatym by? wymieniany przez poprzedniego w?a?ciciela ?o?ysko tez ok
przy ruszaniu nie by?o ?adnych dziwnych obiaw?w rusza? powoli bez szarpania
 
 
ogi
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-22, 11:14   

Witam,a mo?e jest problem w samej tarczy,tarcza sprz?g?a to chi?ska tandeta,handlowa?em tym kiedy? i mia?em wi?cej problemu ni? po?ydku,teraz mam tylko najlepsze sprz?g?a EXEDY i wszyscy s? zadowoleni
 
 
HouseM
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-22, 13:12   

ewo powiedz jedno. Czy bardzo ostro jezdzisz ? wy?cigi uliczne , palenie kapcia itp ??
 
 
ewo
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-23, 16:42   

W?asnie ze nie bo wymienia?em panewki na wale i nie wkrecam go powyzej 4000-4500 obr
na te 200 kilometr?w moze ze 3 razy ruszy?em z piskeim ale nie takim ze samoch?d sta? w miejscu a ko?a sie obraca?y, taka w miare spokojna jazda, tzn. zawsze mozna by?o je?dzic spokojniej, ale i tez znacznie agresywniej, jezeli ktos ma jakies pojecie w czym tkwi problem albo spodla? sie z czyms takim to niech cos napisze bo nie chce wymieniac tarczy co tydzien
a moze mniec cos z tym wsp?lnego si?ownik?
ogi ile kosztuje to sprzeg?o i jaka dajesz mi gawrancje jakosci?
 
 
wolf 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 124
Skąd: Bukowno
Wysłany: 2007-09-24, 11:58   

Ogi ci dobrze mowi kup EXEDY ale najlepiej caly komplet czyli tarcza, docisk i lorzysko a jak masz watpliwosci z kolem zamachowym to tez je zmien chocby na urzywane ale na takie jak byc powinno i bedziesz mial swiety spokoj. Ja w swoim turbo mam takie i jakos nic sie nie dzieje a jerzdze dosc ostro.Pozdro.
_________________
wolf
 
 
 
ogi
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-24, 15:04   

Sprz?g?o na 215mm,kosztuje 600z? za komplet tarcza i docisk EXEDY i ?o?ysko Hyundai tyle kosztuje,nie jest to dla ka?dego niestety,ale kto zna to wie ?e jest to godne polecenia,czas oczekiwania to oko?o 2-3dni.Gwarancja rok
 
 
ewo
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-25, 15:17   

Zbieram kase i sie do ciebie ogi zg?osze, puki co jestem skazany na komunikacje mniejska


Problem rozwik?any by?y oberwane ?apy na skrzyni i tak faktycznie trzyma?a sie na jednej sr?bie teraz juz jest to za?atwione a tymieni?em tylko tarcz i ?ozysko na ori
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11