Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zwiekszanie mocy 420a
Autor Wiadomość
pip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-23, 20:27   Zwiekszanie mocy 420a

Jak juz wiadomo turbo w wolnossacym silniku to duze koszta - wiec w jaki sposob mozna podniesc moc w naszych 420a (nie liczac turbiny)?
Wiadomo - sa na rynku filtry stozkowe, wtryskiwacze sportowe, mozna wgrac nowa mape wtryskow, zmienic uklad wydechowy, walki rozrzadu na sportowe itp.itd

Pochwalcie sie co zrobiliscie i jak w swoim 420a zeby mial wiecej kucykow oraz wiekszy moment obrotowy. :badcrack:
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-23, 20:30   

przeczytaj sobie projekt cyberluka... moim zdaniem jest to krok milowy w silniku wolnossacym... ewentualnie do 420a to soft turbo na 8psi... i okolo 200 kucy...

filtr stozkowy na podniesienie mocy ? :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
 
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-23, 21:56   

Ja jestem posiadaczem eclipsa 2g z silnikiem 420a i zeby podniesc moc kupilem sobie GS-T :hahaha: mam nadzieje ze to bylo dobre rozwiazanie ale to sie okaze :jupi:
 
 
Getek 
gruba ryba



Wiek: 40
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 370
Skąd: Zambrów
  Wysłany: 2007-09-24, 09:41   

RaLpH 21 napisał/a:
Ja jestem posiadaczem eclipsa 2g z silnikiem 420a i zeby podniesc moc kupilem sobie GS-T :hahaha: mam nadzieje ze to bylo dobre rozwiazanie ale to sie okaze :jupi:


He???
I nic nie powiedzia?e?...no no nie ?adnie!!!
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2007-09-24, 09:51   

jak nie mowi?.... wydaje mi sie ze ju? sie chwali?....takiemu to dobrze 2 kliperki w gara?u a u mnie ?adnego ;(
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-24, 18:29   

Getek_RS napisał/a:
RaLpH 21 napisa?/a:
Ja jestem posiadaczem eclipsa 2g z silnikiem 420a i zeby podniesc moc kupilem sobie GS-T mam nadzieje ze to bylo dobre rozwiazanie ale to sie okaze


He???
I nic nie powiedzia?e?...no no nie ?adnie!!!

ja juz dawno jego kupilem i dawno sie chwalilem tylko ty za czesto tutaj nie zagladasz i dla tego proponuje spocik jak w bialym zeby stanac na kreske z kims i zobaczyc jak to po modyfikacjch smiga :jezyk: :ok:
 
 
Getek 
gruba ryba



Wiek: 40
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 370
Skąd: Zambrów
Wysłany: 2007-10-05, 12:26   

W?a?nie spocik spocik a ja nie mam Eclipse :(

?al...
Sprzedana mam nadzieje ?e w dobre r?ce..da?em kolesiowi adres ?eby sie tu zalogowa? i by? chocia? dusz? :)
Sprzeda?em do Mys?owice

jakich modyfikacjach ?miga??
Zgadza sie ?e czesto nie zagl?dam bo jako? stare forum lepiej mi s?u?y?o a tu jestem obcy..no ale....
masz jakie? fotki tego GS-T ??
Z k?d to?
OCB i wog?le :)
 
 
simongs1 
KLUBOWICZ


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 839
Skąd: Kluczbork/Skawina
Wysłany: 2007-10-13, 22:21   

hehehe tak czytam i w sumie nic nie da sie wywnioskowa? z waszej rozmowy zamieni? najlepiej na turbo tez rozwi?zanie :> trzeba je?dzi? tym na co nas stac moja mo?e nie jest rakieta ale my?l? ze w przysz?ym roku na zlocie mog? stan?? na kresce z seria Gs-T wygra? nie wygram (chocia? kto wie MARZENIA :-) :glaszcze: ) ale mo?e udowodni? ze wolno sak tez potrafi :-)
Tak wiec panowie jest jakis ch?tny ??
 
 
pip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-13, 22:27   

ja i tak nie wygram nawet z turbina bo mnie dyskwalifikuje automat, aczkolwiek jak juz zrobie wszystkie sprawy bierzace rozpoczynam modyfikacje - zaczne od dolotu, poprzez wydech moze az do turbiny - czas pokaze.
 
 
NES 
zielenina



Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 85
Skąd: JAROS?AW
Wysłany: 2007-10-13, 22:28   

..
_________________

 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-13, 23:07   

simongs1 napisał/a:
Tak wiec panowie jest jakis ch?tny ??
jam jest chetny :P ale narazie milcze co tam knuje ;) Ty tez Simon nic nie mow :P
 
 
simongs1 
KLUBOWICZ


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 839
Skąd: Kluczbork/Skawina
Wysłany: 2007-10-14, 01:21   

Goldi odkryj r?bka tajemnicy i ja tak uczyni? :-)
Pozdro aha tez chce miec takie kierunkowskazy ja ty :badcrack:
 
 
kiepuczi 
KLUBOWICZ

Pomógł: 75 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 970
Skąd: Puławy
Wysłany: 2007-10-14, 11:59   

lepiej i taniej wyjdzie sprzedax GS i kupic GST jesli chcecie zaoszczedzic sobie kasy i nerwow. Stozki , wydechy etc mocy nie daja. uturbienie 420A to bardzo duze koszta.
 
 
 
pip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-14, 13:01   

za duzo juz wlozylem w mojego gs - wole teraz w niego dalej ?adowac niz nowego kupic
 
 
kiepuczi 
KLUBOWICZ

Pomógł: 75 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 970
Skąd: Puławy
Wysłany: 2007-10-14, 13:52   

jak uwazasz ale porozmawiaj z DACO on ci powie jak to jest z GS, jak nie urok to sraczka, zapewnie powie ci to samo ze jesli teraz mialby mozliwosc kupienia GST to wolal by go zamiast GS z turbo.
Koszta bardzo wysokie sa bo to trzeba robic raz a porzadnie, chesci chryslera sa bardzo drogie, drogie sprzeglo, elementy silnika. samo turbo i jego podzespoly to tylko polowa kosztow z ktorymi musimy sie liczyc.
_________________
We will meet or beat any advertised price on Exedy & ACT clutch kits
Tarcze i Klocki Hawk Performance, Sprzęgła Exedy i ACT, Thermo-Tec, ECU Master, Samco and More .
http://www.topendpower.pl/
http://www.klockihamulcowehawk.pl/
 
 
 
ralph
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-14, 13:59   

a jeszcze dodam ze puzniej bardzo cieszko sprzedac rs przerobionego na rs-T
 
 
simongs1 
KLUBOWICZ


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 839
Skąd: Kluczbork/Skawina
Wysłany: 2007-10-14, 16:03   

kiepuczi napisał/a:
jak uwazasz ale porozmawiaj z DACO on ci powie jak to jest z GS, jak nie urok to sraczka, zapewnie powie ci to samo ze jesli teraz mialby mozliwosc kupienia GST to wolal by go zamiast GS z turbo.
Koszta bardzo wysokie sa bo to trzeba robic raz a porzadnie, chesci chryslera sa bardzo drogie, drogie sprzeglo, elementy silnika. samo turbo i jego podzespoly to tylko polowa kosztow z ktorymi musimy sie liczyc.



Wszystko sie zgadza Kiepuczki tylko jest kilka ma?ych problem?w po
1 Kupic w Pl Gs-t w dobrym stanie nie katowany (co sie rzadko zadarza ) nie jest takie proste jak sie wydaje
2 Cena Gs-T jest zajebi?cie wyg?rowana i nie ka?dego na niego stac (M?wie tu o sobie )
3 Utrzymanie Gs-T wiaze sie tez z zajebistymi Kosztami i ceny cz??ci nie sa az tak tanie
4 Gs-T jest zajebiste nie da sie ukryc ale w Pl nie ma zbytnio Gdzie wykorzysta? jego mocy
i jak wspomnia? juz wcze?niej kolega nie ktozy w?o?yli naprawd? duzo $$$erca w swojego GS-a
Wniosek jest jeden Ka?dy chcia? by miec Te piekielne turbo ale nie kazdy mo?e :beer: sobie na to pozwolic a szkoda moze za pare lat kto wie :-)
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-14, 16:38   

koszta kosztami :) w sumie nie sa takie duze :) popatrzcie na gs'a cyberluka ;) a mowiecie ze z gsem nic sie nie da? :P co do turbin to zostawmy je dla gst ;) gs niech sobie bedzie wolnossacy ;)
 
 
pip
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-14, 18:17   

http://www.2gnt.com/index.php?d=Power%20Stages
jak na razie koncze Stage 0 :P
 
 
Dani
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-19, 18:19   

A ja wam ch?opaki powiem ze nie chce GST mam non turbo i jestem zadowolony!!
A i tak dopne swego (chocia? wiem ze duzo roboty przede mn?) i w?o?e mu turbo :D
P?ki co chce go na wiosne zrobic z zewn?trz.
Ostatnio zmieniony przez Dani 2008-02-07, 00:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13