Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
kupno 3
Autor Wiadomość
Marquez93 
zielenina


Dołączył: 08 Paź 2017
Posty: 4
Skąd: Żagań
Wysłany: 2017-10-08, 14:04   kupno 3

Witam Panie i panowie :)
zamierzam kupić eclipse i przeglądając oferty trafiłem na
https://www.olx.pl/oferta...D5-IDokt3K.html
cena jest bardzo niska i zdaniem właściciela wszystko OK, jedynie brak przeglądu.
Widzę że ma klubowe naklejki na szybach więc może ktoś kojarzy miśka i wie skąd taka cena i gdzie haczyk?:)
Ostatnio zmieniony przez Marquez93 2017-10-08, 14:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Leonidas 
zielenina


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Lut 2015
Posty: 60
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2017-10-08, 14:34   

Silnik 1.4 dobrze przeczytałem chyba 2.4 , wiesz ja zrobiłem błąd przy zakupie sprawdź sobie po winie zapłacisz parę groszy ale będziesz wiedział gdzie był bity (albo nie był hehe)
 
 
Marquez93 
zielenina


Dołączył: 08 Paź 2017
Posty: 4
Skąd: Żagań
Wysłany: 2017-10-08, 14:47   

bity jakoś mega bardzo mi nie przeszkadza, byle był prosty i dobrze poskładany:)
 
 
TT2 
zielenina


Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-10-08, 17:50   

Mysle ze za taką cenę można kupic tylko sam klopot..
Chcesz jedzic czy naprawiać? Zalezy czego oczekujesz od auta. Za egzemplarz naprawdę bez zarzutu to min 20 trzeba wydac. Jak sie wkopiesz w naprawy i tak przekroczysz ta kwote, wiec lepiej zainwestowac od razu wiecej i sie cieszyc autem. Popytaj na forum kto chce sprzedac, to bedzie lepsze rozwiązanie.
_________________
Tomek
 
 
Kassia 
KLUBOWICZ

Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Cze 2016
Posty: 71
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2017-10-08, 17:58   

ja za swoje 3G z 2000r zaplacilam duzo wiecej a i tak pierwszy rok co miesiac byl u mechanika bo ciągle coś sie psuło... teraz też nie mam ogrzewania^^ ale poza tym jest już w miare spokoj :)
Generalnie jak nie masz daleko to mozesz obejrzeć, może dość że ktos chce szybko sprzedać i stad taka cena.
Poza tym jesli buda cała to mysle ze lepiej kupic taniej i samemu zrobic niż kupic za wieksza kase "perelke" w ktorej tak naprawde nie bedziesz wiedzial co zrobione bylo i kiedy padnie.
_________________
3G 3.0V6 ;) // RX-8 231KM ;)
Ostatnio zmieniony przez Kassia 2017-10-08, 18:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TT2 
zielenina


Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-10-08, 18:19   

Kassia napisał/a:
ja za swoje 3G z 2000r zaplacilam duzo wiecej a i tak pierwszy rok co miesiac byl u mechanika bo ciągle coś sie psuło... teraz też nie mam ogrzewania^^ ale poza tym jest już w miare spokoj :)
Generalnie jak nie masz daleko to mozesz obejrzeć, może dość że ktos chce szybko sprzedać i stad taka cena.
Poza tym jesli buda cała to mysle ze lepiej kupic taniej i samemu zrobic niż kupic za wieksza kase "perelke" w ktorej tak naprawde nie bedziesz wiedzial co zrobione bylo i kiedy padnie.


Ja tez kiedys tak myslalem. Kupić taniej i zrobić samemu zeby wiedziec. Niestety to sie niesprawdzilo. Wieczne grzebanie przy aucie odbiera sens z jego posiadania chyba ze ktos ma na to duzo czasu i kasy.. To może trwac latami zwlaszcza przy Eclipsie gdzie czesci sa trudno dostępne i drogie. Ludzie ktorzy sa na forum to zwykle pasjonaci i tez pewnie poniesli spore koszty na doprowadzenie swoich miskow do dobrego stanu i wiecej. A sprawne auto musi miec swoja cene. Dlatego uwazam ze warto zaplacic wiecej i kupic od pasjonata auto ktore będzie perełką.
_________________
Tomek
 
 
pacopaco 
zielenina


Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-10-08, 18:42   

TT2 napisał/a:
A sprawne auto musi miec swoja cene. Dlatego uwazam ze warto zaplacic wiecej i kupic od pasjonata auto ktore będzie perełką.


zgadzam się z tym co Pisze TT2 . Kupic gniota i go doszykowac,często odbiera zapał do zaprzyjaźnienia się z autem na dłużej. Co więcej wyrabiają się negatywne opinie i tworzą stereotypy na temat danych modeli.

Druga sprawa, że kupic auto to nie sztuka, tylko później to utrzymać. Tak to właśnie jest z autami z rynku USA.
Ostatnio zmieniony przez pacopaco 2017-10-10, 10:37, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Marquez93 
zielenina


Dołączył: 08 Paź 2017
Posty: 4
Skąd: Żagań
Wysłany: 2017-10-08, 19:10   

Dzieki wszystkim za pomocne komentarze:) chyba jednak odpuszcze tą sztuke.
Na tą chwilę mam do sprzedania e39 i dlatego mnie zainteresowała ta aukcja bo jest opcja zamiany.
Ale chyba jednak najpierw sprzedam swoje i rozejrzę się za 2gen:)
Jeszcze raz dziekuje wszystkim za pomoc:)
 
 
Kassia 
KLUBOWICZ

Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Cze 2016
Posty: 71
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2017-10-08, 19:38   

pierwsze auto ktore kupilam za grosze mialo zajechany silnik, zrobilam i auto smiga do dzisiaj tylko juz u kogos innego (jakies 4 lata).
Za Ecli zaplacilam 14tys zł, nie szukalam najtanszego. Ile wsadzilam już w niego to cięzko zliczyc, ale pewnie z polowe tej kwoty a to jeszcze nie koniec...
Tak ze cena nie do konca jest wyznacznikiem tego w jakim stanie jest samochod :P

Na szczęscie z częściami do tej pory nie mialam problemu, wiekszość da sie zalatwic od reki jak sie wie gdzie szukac :D
_________________
3G 3.0V6 ;) // RX-8 231KM ;)
 
 
mlynarskitomasz 
KLUBOWICZ

Pomógł: 3 razy
Wiek: 35
Dołączył: 17 Sty 2016
Posty: 88
Skąd: stalowa wola
Wysłany: 2017-10-09, 19:50   

ja za 8k kupiłem spydera 3 lata temu myślałem że oszukałem przeznaczenie już wsadziłem więcej niż jego wartość i to kilkakrotnie i wiem co znaczy wyjeb. teraz mam jak lubie mówić laleczke ale co pod nią leżałem to moje po 500km skrzynia, potem silnik, itd. na oko widać że wóz ma swoje za sobą nawet stwierdzenie że ma bliżej jak dalej jest naciągane a części o ile są to nie są tanie:) na pierwszy rzut halogeny żółte, i lampy made in china w dodatku zaparowane bo?,. tył o widać na allegro (zdięcia lepszej jakości) lampy china i szczeliny takie że dobrze że od zajebania klapą szyba nie wypadła:). kolejnym punktem dlaczego czarny kolor sprzedawany jest mokry? odpowiedz sobie sam. i dlaczego w erze smartfona z aparatami min 5mpix zdięcia są tej jakości?. fakt że niemal każdy 3g jest po szkodzie całkowitej w stanach i bez obejżenia szczegułów można tylko domniemać wtf.

[ Dodano: 2017-10-09, 19:52 ]
a co do 2gen mam osobę która miała ściągać poczciwego GST i zastanawiała się czy się opłaci jak chcesz zapytam.
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2017-10-09, 21:57   

Niczego się nie dowiesz jak nie obejrzysz, auto ma klubowe wlepy, jest tutaj dużo osób z tamtych rejonów więc może ktoś podleci zobaczyc ;) Następny sprzedaje e39 :D
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
trucky 
KLUBOWICZ
wg Szakala: Wariat:)

Pomógł: 24 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 1559
Skąd: Dolsk WLKP
Wysłany: 2017-10-10, 08:27   

Trzcina napisał/a:
Następny sprzedaje e39


Po prostu nie wiedzą w co się pchają :hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________
"If I'm going to live, I want to live fully" Ayrton Senna

Ułęż 2:47 :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16