Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Eclipse 1G 2.0 - Learoyd
Autor Wiadomość
learoyd
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-27, 10:20   Eclipse 1G 2.0 - Learoyd

witam

zdj?cia pod tym linkiem: http://www.eclipse.s79.pl/Galeria.html











nowy nabytek :lol2:

uda?o mi si? kupi? zadbany egzemplarz, 11 lat w jednych r?kach, zero tuningu optycznego i mechanicznego, 100% seria, nawet radiomagnetofon seryjny (z autorewersem !!! - jak to powiedzia? kumpel: znowu technologia uczyni?a szalony post?p) komplet 4 gum, prawie n?wki nie ?migane, felgi r?wnie? seria, odnowione bez ryski. ?rodek zadbany. klima dzia?a. mechanicznie r?wnie? super :lol2:

z rzeczy niedzia?aj?cych to: si?owniki tylnej klapy, antenka od radia sie nie wysuwa, chyba jest nawet u?amana no i przegub lewy sie t?ucze.

po wymianie oleju, przed wymian? rozrz?du

autko w super stanie za niewielk? kas? :lol2:
Ostatnio zmieniony przez learoyd 2008-04-18, 11:50, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
S?awekG 
mniejsza zielenina



Pomógł: 12 razy
Wiek: -42
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 173
Skąd: Budzy?
Wysłany: 2007-11-27, 10:34   

Witaj w klubie. B. ?adny Kliperek. Gratuluj? wyrwania takiej okazji :ok: . Wymian? si?ownik?w poszukaj na forum, anten? na Allegro a przegub w sklepie lub u kt?rego? z forumowicz?w. Niewielkim kosztem doprpwadzisz autko do super stanu :lol2:
_________________
GS 1992 2,0
 
 
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2007-11-27, 10:35   

Zupelnie jakbym patrzyl na mojego - slicznosci :serduszka:
Gratuluje udanego zakupu :ok:

PS Jesli wymienione problemy to jedyne jakie z nim masz to tak jak bys nie mial zadnych :)
Silowniki klapy sie dopasuje z czegos, antena z alledrogo, przegub pewnie ktos z klubu bedzie mial na sprzedaz, a i w sklepie nie powinno byc problemow z dostaniem.
Ostatnio zmieniony przez ziggi 2007-11-27, 10:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-27, 10:36   

WITAM Krakowiaka :) milo ze do nas trafiles :) mialem juz okazje obejrzec autko na spocie :) zadbany egzemplarz :)

szkoda ze nie mowiles ze masz seryjny sprzet audio :) chetnie bym ogladnal i posluchal jak to chodzilo w serri :) ale pewnie jeszcze na spotach bede mial okazje :) pozdr
 
 
learoyd
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-27, 10:48   

przegub ju? mam, zbieram si? do wymiany, tylko gara? nieogrzewany a temperatura nie sprzyja grzebaniu

z mankament?w kt?re wypad?y... hmm zepsu? si? alternator, my?la?em ?e wyci?gn? go na dniach, ale ?nieg przysypa? :wtf: zreszt? temperatura (czyt. wy?ej) na razie eclipse stoi.

co do radia goldi to nie wiedzia?em, zakupi?em na allegro folder z 92 roku (niemiecki) i st?d wiem :lol2: .folder dok?adnie do tego modelu. jakbym swojego widzia? na zdj?ciach, eheheh
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2007-11-27, 11:06   

Witam serdecznie :jupi:

Bardzo ?adny egzemplarz :amen: , bardzo dobra stronka :amen:

Powodzenia z Ecli i do zobaczenia na zlotach :ok:
 
 
learoyd
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-27, 11:12   

stronka na razie w budowie... nie ma stronki o eclipse, s? stronki o suprze, o celicy... na razie zabrak?o mi czasu i zapa?u, ale my?l? ?e podejm? temat wkr?tce...
 
 
zaxdamian 
mniejsza zielenina



Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 212
Skąd: Wyszk?w
Wysłany: 2007-11-27, 12:44   

a wiela da?e??
_________________
Twoje auto Tw?j ?wiat

wszystko co robisz r?b uwa?nie i dok?adnie...
 
 
 
learoyd
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-27, 13:33   

nie wiela :lol2:

samoch?d jest z niemiec, kupiony w polsce w komisie. nie uwa?am ?ebym go kupi? super okazyjnie w cenie samochodu na cz??ci, ale uwa?am te? ?e nie przep?aci?em. :ok:
 
 
zaxdamian 
mniejsza zielenina



Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 212
Skąd: Wyszk?w
Wysłany: 2007-11-27, 13:48   

ale jednak nic nie powiesz?:p
_________________
Twoje auto Tw?j ?wiat

wszystko co robisz r?b uwa?nie i dok?adnie...
 
 
 
learoyd
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-27, 13:57   

mo?e kiedy? przy piwie :beer: :lol2:
 
 
zaxdamian 
mniejsza zielenina



Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 212
Skąd: Wyszk?w
Wysłany: 2007-11-27, 13:58   

Baa...ale ?eby do krakowa na piwo:p
_________________
Twoje auto Tw?j ?wiat

wszystko co robisz r?b uwa?nie i dok?adnie...
 
 
 
X APOX
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-27, 23:25   

learoyd niezle utrzymana ta bryczka gratulacja
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2007-11-28, 19:22   

no musze przyznac ze swieci sie jak psu jajca...podoba mi sie... :) :ok:
 
 
deltazetakappa 
KLUBOWICZ


Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 170
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-29, 14:41   

Cze??! No tak dobrze utrzymanych oryginalnych felg w 1G to jeszcze nie widzia?em!!! Barzdzo ?adne auto. Widze ?e ju? zd??y?e? wymieni? kierunki. Zdrad? co tam masz dalej w planach.
_________________
total ECLIPSE of the heart
 
 
learoyd
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-30, 07:59   

deltazetakappa - jeszcze nic nie wymienia?em. Nie mam jeszcze sprecyzowanych plan?w, z jednej stony chcia?bym na pocz?tek da? bia?e kierunkowskazy, zrobi? ?wiat?a mijania przez postojowe, tak jak ma adaho i przemalowa? listwy oraz blend? z przodu na czerwony. (tak by to wygl?da?o http://www.s79.pl/zdjecia/tuning.jpg , jednak nie jestem pewien czy w realu r?wnie? :wtf: ) Jednak z drugiej strony, szkoda mi ingerowa? w oryginalno?? tego samochodu... wacham si?...

Co do silnika to na chwil? obecn? zostaje seria.

aha, alternator ju? zrobiony, poszed? regulator napi?cia i szczotki przy okazji zosta?y wymienione :lol2: zapomnia?em ju? ile to przyjemno?ci samemu grzeba? przy aucie :lol2:
 
 
MikeR 
KLUBOWICZ
go your own way

Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 725
Skąd: SLU
Wysłany: 2007-11-30, 08:48   

Bia?e kierunki :ok: ale nie maluj listew ani blendy :ksiadz: obni? go z czasem i wsad? 17 i b?dzie cacy :jezyk:
 
 
maciejka 
gruba ryba



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 392
Skąd: to nie tak daleko
Wysłany: 2007-11-30, 10:24   

dokladnie...nie maluj blendy...wrzuc biale kierunki...a pomaranczowe zostaw...zawsze masz mozliwosc powrotu do orgina?u :-) i fele inne....co do obnizenia bym sie wahal bo drogi sa lipne i krawezniki tez bywaja wysokie :D chyba ze chcesz jezdzic na wyczucie z obnizonym autem :P to powodzenia w tej kwestii :D majac poprzednie auto obnizone...nie raz ciora?em zderzakiem zjezdzajac z chodnika czy czegos tam...wiec nie jest to warte swieczki mi sie wydaje...decyzja twoja oczywiscie bracie ;-)
 
 
ziggi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 415
Skąd: Lodz / Dublin
Wysłany: 2007-11-30, 10:43   

MikeR napisał/a:
Bia?e kierunki :ok: ale nie maluj listew ani blendy :ksiadz: obni? go z czasem i wsad? 17 i b?dzie cacy :jezyk:


Zgadzam sie z MikeRem - cale biale kierunki z przodu :ok: tylko ze ja bym wtedy przednia bledke zamalowal na czerwono. Kilka razy juz widzialem takie eclipsy i bardzo ladnie to wyglada. Natomiast tylnej blendy bym nie ruszal. Ttlne swiatla 1G sa fajne i moim zdaniem nic tam nie warto zmieniac.

Co do zawiechy to ja jezdze na ori i jak dla mnie w GSie to wystarcza, bo jak zaloze 17ki to i tak juz sie robi bardzo twardo i az mi serce sciska kiedy slysze jak misiek obrywa na tych dziurach, ale daje rade, felg jeszcze nie pogialem.
 
 
learoyd
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-30, 10:53   

my?lalem tylko o przedniej blendzie, a co z listwami? czarne? czerwone

- wirualny tuning.

co do obni?enia to kwestia na przysz?o??, chocia? polskie drogi i kraw?zniki nie sprzyjaj? temu...
Ostatnio zmieniony przez learoyd 2008-04-18, 11:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13