Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Samochody z kierownic? po prawej stronie. Ju? nied?ugo ...
Autor Wiadomość
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2010-11-02, 13:49   

Podczas codziennej jazdy jazdy tak samo jest to oboj?tne z kt?rej strony masz kierownice ,jedyne znaczenie jak to ma to trasa i wyprzedzanie, nic wiecej, przynajmniej z mojego punktu widzenia
 
 
 
BgD 
KLUBOWICZ


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 616
Skąd: Krosno/Rzeszów
Wysłany: 2010-11-02, 14:25   

tony_tr napisał/a:
Druga stron? medalu jest to, ?e kupowanie takiego auta z kier? po prawej stronie jest lekk? wioch?:)
Oczywi?cie chodzi mi o PL.

Poniewa? ? :wtf:
viader napisał/a:
Je?li je?dzi si? autem na codzie? to jest to dla mnie wiocha.

To samo pytanie.. :wtf:
Kwetia bezpiecze?stwa to jedno i mo?na na ten temat dyskutowa? ale okre?lenia typu "wiocha" bo kiera z drugiej strony? :wtf:
Ostatnio zmieniony przez BgD 2010-11-02, 14:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-11-02, 14:33   

MATi napisał/a:
Podczas codziennej jazdy jazdy tak samo jest to oboj?tne z kt?rej strony masz kierownice


W takim mie?cie jak Warszawa my?l?, ?e faktycznie mo?na je?dzi? bez obaw. Jest sporo dr?g conajmniej dwupasmowych w jednym kierunku. Skoro da si? wykonywa? manewry wyprzedzania prawym pasem w normalnym aucie to w tym z RHD nie powinno by? problemu na odwr?t. Na innych drogach najcz??ciej si? nie wyprzedza bo nie ma po co. Pomijam debili, kt?rzy wyprzedzaj? wszystko, wsz?dzie i w ka?dych warunkach ale tacy nawet w autach lhd s? niebezpieczni.

Reasumuj?c, je?li kto? nie je?dzi du?o w trasie i podejdzie do wyprzedzania z rozs?dkiem to taki anglik nie jest z?ym rozwi?zaniem. Przerobi? ?wiat?a tak, aby nie o?lepia?y innych i ?miga?.

Ja mimo wszystko wola?bym mie? wszystko "po bo?emu" i anglika bym nie kupi?.

[ Dodano: 2010-11-02, 14:37 ]
BgD napisał/a:
Kwetia bezpiecze?stwa to jedno i mo?na na ten temat dyskutowa? ale okre?lenia typu "wiocha" bo kiera z drugiej strony?


Tak, wiocha. Zamiast kupi? normalne auto przystosowane do prawostronnego ruchu taki wie?miak jeden z drugim telepie si? anglikiem za po?ow? ceny normalnego auta i chwali si? jakiej to wypasionej fury nie ma...
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
 
 
 
BgD 
KLUBOWICZ


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 616
Skąd: Krosno/Rzeszów
Wysłany: 2010-11-02, 15:34   

viader napisał/a:
[ Dodano: 2010-11-02, 14:37 ]
BgD napisał/a:
Kwetia bezpiecze?stwa to jedno i mo?na na ten temat dyskutowa? ale okre?lenia typu "wiocha" bo kiera z drugiej strony?

Tak, wiocha. Zamiast kupi? normalne auto przystosowane do prawostronnego ruchu taki wie?miak jeden z drugim telepie si? anglikiem za po?ow? ceny normalnego auta i chwali si? jakiej to wypasionej fury nie ma...

Przeciez to ?aden argument ?eby nazywa? kogo? "wiesmakiem" :D Chyba ?e pod poj?ciem "telepie" miales jeszcze cos na mysli ? :D Czy jak ja kupie jutro evo 9 z anglii to bedzie wioska ? :wtf: zastan?w si? i nie syp og?lnikami prosz?..
 
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-11-02, 16:36   

BgD napisał/a:
Czy jak ja kupie jutro evo 9 z anglii to bedzie wioska ? :wtf:

Tak :jezyk:

Takie jest moje zdanie i tyle. Bynajmniej jak ja bym zobaczy? kolesia co wysiada z takiego auta i wiedzia?bym, ?e kupi? je do jazdy na co dzie? to tak w?a?nie bym pomy?la?. Jestem r?wnie? pewny, ?e nie by?bym jedyny :dance:
 
 
 
BgD 
KLUBOWICZ


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 616
Skąd: Krosno/Rzeszów
Wysłany: 2010-11-02, 16:39   

tony_tr, uzasadnij dlaczego :] ? Podaj jaki? argument :]
 
 
 
Adamek
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-02, 17:10   

Cytat:
Tak, wiocha. Zamiast kupi? normalne auto przystosowane do prawostronnego ruchu taki wie?miak jeden z drugim telepie si? anglikiem za po?ow? ceny normalnego auta i chwali si? jakiej to wypasionej fury nie ma...


Mysle, ze ci, ktorzy sa ZA rejestracja aut rhd ( przynajmniej tu na forum ) to osoby, ktore chcialyby zakupic taki egzemplarz, ktory nie byl dostepny z kierownica lhd, s15,skyline,glanza t. Kupno takiego auta, to nie jest dla mnie wiocha, natomiast fucktycznie, sprowadzanie staroci, ktore nie przechodza mot, nct zagramanica i sprowadzanie ich tutaj, gdzie mieszcza sie w ramach uzytkowosci to paranoja. Swoja droga, nadal w polsce nie ma drog do wyprzedzania, miekszam w ie od prawie 6 lat i jezdze tu autami z kiera ilhd i rhd, nigdy nie mialem zadnego problemu, jezeli trzymasz odpowiedni dystans, to wszystko widac i wyprzedzenie nie jest problemem, poza tym, w ie jest sporo drog 2 i 3 pasmowych w jednym kierunku, gdzie ten problem w ogole nie wystepuje ( wyprzedzanie autem z kiera po drugiej stronie )
 
 
nezik 
KLUBOWICZ
zeto

Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 623
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-11-02, 17:25   

viader napisał/a:
taki wie?miak jeden z drugim telepie si? anglikiem za po?ow? ceny normalnego auta i chwali si? jakiej to wypasionej fury nie ma...


moim zdaniem dopoki sie nie chwali to czysta ekonomia

nie rozumiem waszego argumentowania, ktos jest wiesniak bo kupil taniej.

chwalic sie, lansowac, wyprzedzac jak idiota to wszytko robia ludzie majacy lhd auta, wiec nie wiem co ma jedno do drugiego

nie wiem jak sie jezdzi z keira p oprawej stronie, ale jezeli evo ktore jest warte 100 tysiecy, moglbym kupic za powiedzmy 50 to chetnie bym sie przekonal

dla mnie to jest cos pozytywnego, ze dzieki temu przepisowi moglbym sobie kupic auto na ktore mnie na dzien dzisiejszy nie stac

to czyni mnie automatcyznie wiesniakiem wg waszych wypowiedzi

przykro mi z tego powodu ;(
Ostatnio zmieniony przez nezik 2010-11-02, 17:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
cebem 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 891
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2010-11-02, 17:27   

Kucam! RHD w polsce to wiocha? :hahaha: No, panowie, musz? powiedzie? ?e wyznaczacie nowe trendy w motoryzacji :wtf: :hahaha: Ju? widz? jak wam skacze gul gdy kto? wysiada z wypucowanego s15 pod tesco :lol2:
 
 
 
awg 
KLUBOWICZ

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 104
Skąd: gryfice
Wysłany: 2010-11-02, 17:37   

Cytat:
Kucam! RHD w polsce to wiocha? :hahaha: No, panowie, musz? powiedzie? ?e wyznaczacie nowe trendy w motoryzacji :wtf: :hahaha: Ju? widz? jak wam skacze gul gdy kto? wysiada z wypucowanego s15 pod tesco :lol2:


:ok:
_________________
BMW e39
 
 
 
DedE 
KLUBOWICZ


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 937
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-11-02, 17:46   

Czytanie ze zrozumieniem .....
Nie chodzi o auta kt?re wystepowa?y tylko lhd
_________________

Patrz w Lusterka Motocykle są Wszędzie !
ex Eclipse 2g (do 08.08.11r)
daily : Volvo S80 D5 & Volvo c30 R-resign by Heico Sportiv 212/550
For fun : Volvo c70 T5 313whp & YAMAHA R6
 
 
 
nezik 
KLUBOWICZ
zeto

Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 623
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-11-02, 17:47   

no wiesniak no

tony_tr napisał/a:
Takie jest moje zdanie i tyle.


Edit.

w sensie, ze typ z silvi co sie lansuje, nie tony :P
Ostatnio zmieniony przez nezik 2010-11-02, 18:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
BgD 
KLUBOWICZ


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 616
Skąd: Krosno/Rzeszów
Wysłany: 2010-11-02, 18:14   

nez napisał/a:
viader napisał/a:
taki wie?miak jeden z drugim telepie si? anglikiem za po?ow? ceny normalnego auta i chwali si? jakiej to wypasionej fury nie ma...


moim zdaniem dopoki sie nie chwali to czysta ekonomia

nie rozumiem waszego argumentowania, ktos jest wiesniak bo kupil taniej.

chwalic sie, lansowac, wyprzedzac jak idiota to wszytko robia ludzie majacy lhd auta, wiec nie wiem co ma jedno do drugiego

nie wiem jak sie jezdzi z keira p oprawej stronie, ale jezeli evo ktore jest warte 100 tysiecy, moglbym kupic za powiedzmy 50 to chetnie bym sie przekonal

dla mnie to jest cos pozytywnego, ze dzieki temu przepisowi moglbym sobie kupic auto na ktore mnie na dzien dzisiejszy nie stac

to czyni mnie automatcyznie wiesniakiem wg waszych wypowiedzi

przykro mi z tego powodu ;(

nez, popieram w 100% Twoj? wypowied? :ok:
 
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2010-11-02, 18:31   

cebem napisał/a:
Ju? widz? jak wam skacze gul gdy kto? wysiada z wypucowanego s15 pod tesco :lol2:


na s15 to bedzie co drug? osobe stac, wiec czego tu zazdroscic??

Naogl?dali sie Tokyo Drift i jaraja sie jak ma?e dzieci... :jezyk:
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
nezik 
KLUBOWICZ
zeto

Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 623
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-11-02, 18:34   

Trzcina napisał/a:
cebem napisał/a:
Ju? widz? jak wam skacze gul gdy kto? wysiada z wypucowanego s15 pod tesco :lol2:


na s15 to bedzie co drug? osobe stac, wiec czego tu zazdroscic??

Naogl?dali sie Tokyo Drift i jaraja sie jak ma?e dzieci... :jezyk:

:serduszka:
 
 
 
cebem 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 891
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2010-11-02, 18:36   

nez napisał/a:
no wiesniak no

tony_tr napisał/a:
Takie jest moje zdanie i tyle.


Edit.

w sensie, ze typ z silvi co sie lansuje, nie tony :P


A kto m?wi ?e jak wysiada z s15 to si? lansuje? To ju? umycie i nawoskowanie, a potem jazda takim autem to jest lans i wiocha? No ?esz k*rwa to nied?ugo jak wyjd? w czystych butach na ulice to b?dzie wie?. I ka?da prawor?czna panna te? b?dzie zalatywa? wioch?. Komedia co wy tu za bzdury wypisujecie :hahaha: Kto? je?dzi Supr? to pewnie przez to ?e ogl?da? Fast & furious? :lol2: to samo z rx 7 itp itd? Kolejne mongolskie teorie!
Ostatnio zmieniony przez cebem 2010-11-02, 18:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Adamek
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-02, 18:39   

No i nie zapominaj o eclipse, przeciez tez bylo w F&F :) wiesniaki z was/nas :hahaha:
 
 
nezik 
KLUBOWICZ
zeto

Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 623
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-11-02, 18:47   

akurat tony_tr i viader pisali o autach ktore maja swoje odpowiedniki z kiera po lewej ,s15 sie do niech nie zalicza

nie mniej jednak taka jest czasem mentalno??, ?e
cebem napisał/a:
umycie i nawoskowanie, a potem jazda takim autem to jest lans i wiocha


ewidentnie sie pojawia w polskich umys?ach

wystarczy gdzies podjechac zadbana corvetta czy nawet 350z i juz mozna uslyszec takie glosy, ale to jest tylko moej narzekanie, nic nie wnosz?ce do tematu :jezyk:

ps.
cebem napisał/a:
I ka?da prawor?czna panna te? b?dzie zalatywa? wioch?


w tym przypadku leworeczna, bo chodzi o odmiennosc :ok:
 
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2010-11-02, 19:00   

cebem napisał/a:
Kto? je?dzi Supr? to pewnie przez to ?e ogl?da? Fast & furious? :lol2: to samo z rx 7 itp itd? Kolejne mongolskie teorie!


to akurat Tw?j tok myslenia, bo nikt tak nie napisa?...
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
Hołek 
KLUBOWICZ

Pomógł: 16 razy
Wiek: 37
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 862
Skąd: Kraśnik
Wysłany: 2010-11-02, 19:01   

S15 nie bedzie jezdzil kazdy bo to nie jest nawet w uk samochod za grosze. Tym bardziej nie kazdego bedzie stac na serwis s15 czy skyline. Bedzie pelno jezdzilo smieci za grosze a nie fajnych jdmowych aut.
_________________
BYŁO: Eclipse 2g GS 99;
Talon TSi AWD ~350ps
EVO IV, V, V, V, 4.5, IX, X
JEST: EVO 6 RS i EVO 6 TME
https://www.facebook.com/tomcarmotorsports
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 8