Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Samochody z kierownic? po prawej stronie. Ju? nied?ugo ...
Autor Wiadomość
Marcin4g 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-05, 20:12   Samochody z kierownic? po prawej stronie. Ju? nied?ugo ...

:lol2:
UE da?a Polsce 60 dni na zmian? przepis?w , kt?re umo?liw? rejestracj? samochod?w z kierownic? po prawej stronie. Prosz? ju? si? szykowa? na zakupy :tuptup:
_________________

 
 
MATi 
KLUBOWICZ


Pomógł: 109 razy
Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 8546
Skąd: WWA/Raszyn
Wysłany: 2010-10-05, 20:22   

zaraz bedzie wysyp Rx-7 Skyline?w S15 i innych,ale to fajnie ze nareszcie co? sie w temacie dzieje... :jupi:
 
 
 
kazber 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2009
Posty: 225
Skąd: Białystok
Wysłany: 2010-10-05, 20:27   

MATi napisał/a:
zaraz bedzie wysyp Rx-7 Skyline?w S15 i innych,ale to fajnie ze nareszcie co? sie w temacie dzieje... :jupi:


co? czuj?, ?e g??wnie b?d? ?ci?gane nie takie rarytasy jak rx-7, ale pojawi? si? BMW i VW oraz Vauxhall ze wzgl?du na to i? s? ta?sze w Anglii ni? w Polsce. Je?eli to zale?a?oby ode mnie to zezwoli? bym tylko na rejestracj? aut kt?re nie wychodzi?y z kierownic? po lewej stronie.
_________________

 
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-10-05, 20:39   

MATi napisał/a:
nareszcie co? sie w temacie dzieje... :jupi:

To taki pow?d do rado?ci? :wtf:
Jak dla mnie lans autem z kiera po prawej stronie to wie? na tym samym poziomie co agrotuning, z kt?rego ?miejecie si? na forum.
 
 
 
darek181289 
KLUBOWICZ


Pomógł: 37 razy
Wiek: 34
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 1371
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: 2010-10-05, 20:47   

poczekajcie a? jednemu i drugiemu wyskoczy na czo??wk? wyprzedzaj?cy kogo? angol, dopiero wtedy zmienicie zdanie...
_________________
Ecli 2G GS, 4G63
 
 
Trzcina 
KLUBOWICZ
Ostoja spokoju...


Pomógł: 68 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2674
Skąd: Czaplinek
Wysłany: 2010-10-05, 20:50   

O czym Wy w og?le piszecie?? Rado???? Z czego sie cieszycie?? Ze Polska znow bedzie przechodzila obl??enie szrot?w zza granicy?? Polska to teraz bedzie takie z?omowisko Europejskie !!! Na drogach mn?stwo ma?olat?w swie?o po prawku autami z kierownic? po innej stronie niz przywykli, bo bedzie ich sta?, gdy? angliki cenami nie grzesz?... Nie wiem jak Wy, ale ja zamykam sie z Eclipse w garazu i koczujemy az ten przepis znios? ( je?eli wejdzie), cho?by to mia?o by? do ko?ca swiata i jeden dzie? d?u?ej :jezyk:

STOP SAMOCHODOM Z ANGLII !!! :protest: :protest: :protest:
_________________
"Nigdy nie rezygnuj z tego, co naprawdę chcesz robić. Człowiek z wielkimi ambicjami i marzeniami jest silniejszy, od tego, który jest tylko realistą..."
 
 
 
awg 
KLUBOWICZ

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 21 Mar 2008
Posty: 104
Skąd: gryfice
Wysłany: 2010-10-05, 21:03   

no tak jest...bo same malolaty beda jezdzily anglikami teraz i bedzie 2342345774 razy wiecej wypadkow...jak jest glupi to i ciagnikiem moze siebie/kogos zabic...
_________________
BMW e39
 
 
 
Timonek 
KLUBOWICZ


Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 674
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-05, 21:12   

Ja to sie jaram wreszcie sobie ?ci?gne Glanze turbo, a co do kierownicy po drugiej stronie to wcale nie przeszkadza jak sie jest ogarni?tym. Mi nie sprawia?o trudno?ci je?dzenie po Uk z kier? po lewej.
_________________

 
 
FlyingwithEagle 
KLUBOWICZ

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 203
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-10-05, 21:23   

kazber napisał/a:
Je?eli to zale?a?oby ode mnie to zezwoli? bym tylko na rejestracj? aut kt?re nie wychodzi?y z kierownic? po lewej stronie.


+1 :ok:
_________________

 
 
pawel8654 
mniejsza zielenina



Pomógł: 6 razy
Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 161
Skąd: ok/krakowa
Wysłany: 2010-10-05, 21:34   

ale by? mo?e jak zezwol? na rejstracje samochod?w z kierownic? po prawej stronie to samochody z kierownic? po lewej stronie powinny stanie
 
 
Pehdesign 
KLUBOWICZ

Pomógł: 28 razy
Wiek: 34
Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 1235
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2010-10-05, 21:36   

ja tam jestem ciekawy jak z ubezpieczeniem takiego auta. Czy b?dzie du?o dro?sze czy r??nicy praktycznie nie b?dzie...
 
 
 
Hołek 
KLUBOWICZ

Pomógł: 16 razy
Wiek: 37
Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 862
Skąd: Kraśnik
Wysłany: 2010-10-05, 21:49   

Znaj?c ?ycie to w?a?nie ubezpieczeniami zablokuj? ch?tnych do zakup?w takich aut ze wzg?du na du?e ryzyko wypadku. A w to ?e staniej? auta z kierownic? po naszej stronie ze wzgl?du na angliki to w?tpie. Ka?dy starszy cz?owiek b?dzie wola? kupi? samoch?d z kierownic? po lewej stronie, kto poje?dzi po ciasnych uliczkach anglikiem te? zmieni zdanie i bedzie kolejnego samochodu szuka? z kierownic? po naszemu. To by? pow?d przerobienia wiekszo?ci skyline w polsce. Bardziej przeszkadza?o im ?e kierownica nie z tej strony ni? to ?e go nie mog? zarejestrowa?. Zreszt? na pocz?tku uda?o im sie zarejestrowa? angliki a i tak je prze?o?yli.
Najgorsi w?asnie m?odzi kierowcy dopiero po prawku bo dla niego nie liczy si? jak je?dzi byle je?dzi? i nie b?dzie zwraca? uwagi na to czy cos widzi czy nie a b?dzie wyprzedza?.
Co innego z autami typu skyline, rx7, s15 ale tego i tak b?dzie niewiele.
_________________
BYŁO: Eclipse 2g GS 99;
Talon TSi AWD ~350ps
EVO IV, V, V, V, 4.5, IX, X
JEST: EVO 6 RS i EVO 6 TME
https://www.facebook.com/tomcarmotorsports
 
 
 
dariosss
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-05, 23:13   Re: Samochody z kierownic? po prawej stronie. Ju? nied?ugo .

Marcin4g napisał/a:
:lol2:
UE da?a Polsce 60 dni na zmian? przepis?w , kt?re umo?liw? rejestracj? samochod?w z kierownic? po prawej stronie. Prosz? ju? si? szykowa? na zakupy :tuptup:

skad takie glupoty wymysliles,podaj zrodlo informacji [oby nie strone o2.pl] Bzdura...nie realne przez kilkanascie lat w normalnej Europie.
 
 
darek181289 
KLUBOWICZ


Pomógł: 37 razy
Wiek: 34
Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 1371
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: 2010-10-05, 23:18   

m?wili w wiadomo?ciach, bo jaki? kole? kupi? vectre B angola nie m?g? zarejestrowa? u nas i zaskar?y? polsk? do trybuna?y europejskiego czy jako? tak :hahaha:
_________________
Ecli 2G GS, 4G63
 
 
Marko_ck 
KLUBOWICZ


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 178
Skąd: ck
Wysłany: 2010-10-05, 23:19   

dariosss w dzienniku dzis mowili.
 
 
Paulus 
KLUBOWICZ


Pomógł: 15 razy
Wiek: 50
Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 985
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-05, 23:29   

Marko_ck napisał/a:
dariosss w dzienniku dzis mowili.

Osobi?cie nie s?ysza?em, ale mam nadziej? ?e si? ogarn? i to nie przejdzie.
_________________
 
 
viader 
KLUBOWICZ


Pomógł: 45 razy
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1667
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-06, 07:53   

Nawet je?li wprowadz? te przepisy z musu to innymi zablokuj? mo?liwo?? jazdy anglikami. Naj?atwiej zrobi? to ubezpieczeniami, wystarczy OC w wysoko?ci np 10 000z?, aby skutecznie odstraszy? zwolennik?w aut z kierownic? po nieprawid?owej stronie...Zreszt? w anglii auta s? takie tanie w?asnie ze wzgl?du na ubezpieczenia, stare samochody, z mocnymi silnikami dla m?odych kierowc?w s? potwornie drogie w op?atach.
_________________
był: Eclipse 1G 2.0 GS 6 bolt euro
jest: Alfa Romeo 166 2,4 JTDM 20V
 
 
 
gaca 
KLUBOWICZ

Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 152
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2010-10-06, 10:40   

... je?li ten przepis wejdzie.... to strach b?dzie wyjecha? na drog?. Ma?o jest czubk?w co nie potrafi? wymija? z kierownic? po lewej...
Ciemno to widz?...

Aczkolwiek.... jest jeden ma?y plus. Nie b?dzie mo?na narzeka? na brak pracy je?li chodzi o mechanik?w, blacharzy, czy lakiernik?w.
 
 
Pat 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1289
Skąd: Podkowa Leśna
Wysłany: 2010-10-06, 11:42   

a mnie tam ryba...finalnie pozostaje bez znaczenia czy dostan? od debila w niemieckim czy w angielskim szrocie...

Moim zdaniem prawid?owo ?e si? unia zaczyna do dupy dobiera? bo dochodzi ju? do takich absurd?w ?e s?dy same nie wiedz? co maj? robi?.

Nie tak dawno temu, bodaj?e wiosn? br., wydany zosta? wyrok przez Naczelny S?d Administracyjny, kt?ry jasno stwierdzi? ?e nie ma mo?liwo?ci rejestracji pojazd?w z kierownic? z prawej strony. wyj?tkiem by? tryb specjalny za zgod? ministra.

Do tej pory w zasadzie przy odrobinie dobrej woli s?du da?o si? zarejestrowa? "anglika".
Jakby kto? sie przyj?a? ustawodastwu europejskiemu dostrzeg?by, ?e nie ma ?adnych regulacji kt?re zabrania?yby rejestrowac pojazdy z kierownic? z prawej strony. s? okre?lone jasno warunki jakie musi spe?niac pojazd mechaniczny i tyle.

Uwa?am ?e du?o wi?kszym problemem jest ten ca?y ?mietnik na drogach...?yse opony, braki w hamulcach, brak zawieszenia czy rozpadaj?ce si? nadwozia...to jest dopiero dramat i zagro?enie...
osobi?cie czuje si? ura?ony ?e ja jestem ?cigany za szelkowe pasy, kube?kowy fotel czy "g?o?ny wydech" i odebrana ma mi by? mo?liwo?? posiadania fajnej jdm zabawki w sytuacji gdy dopuszczonyjest do ruchu ?mietnik je?d??cy na gazie, kt?ry grozi wybuchem i nie jest w stanie w ?aden spos?b si? zatrzyma
_________________
DIAMONDS ARE FOREVER
 
 
 
Pablo1o 
KLUBOWICZ


Pomógł: 50 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 2442
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-06, 12:01   

Generalnie nie mam nic przeciwko rejestracji "anglik?w"

... ale strach pomy?le? kiedy jecha?by? takim autem za jakim? Autobusem i chcia?by? go wyprzedza? ... Nawet za dnia nie wspominaj?c ju? o nocy i o deszczu ... trzeba wyjecha? sporo na przeciwleg?y pas ?eby wog?le zobaczy? czy nikt z naprzeciwka nie nadje?d?a.
_________________
Jeśli się cofam to tylko po to aby wziąć rozbieg ! :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13