Mitsubishi Eclipse Klub Polska Strona Główna Mitsubishi Eclipse Klub Polska
Mitsubishi Eclipse Klub Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
klubowicze ... czy aby na pewno? UWAGA
Autor Wiadomość
ronino 
KLUBOWICZ

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 224
Skąd: Wwa
  Wysłany: 2010-10-12, 21:28   klubowicze ... czy aby na pewno? UWAGA

szybko i na temat
z klubem eclipse zwi?zany jest z lat uuuu... jeszcze na forum mitsubishi jak dzia? by? co potem nas wywalili bo za du?o u nas post?w by?o - wi?cej ni? na reszcie forum
je?d?? 3 ju? Eclipse (oczywi?cie 2g) cho? cz??ciej u?ywa go m?j tata kt?ry go dosta? ode mnie z zaznaczeniem jednak ze go sprzeda? nie mo?e - taki m?j sentyment

na forum wobec tego tez rzadko bywam ale poniewa? co? tam przy nim czasami grzebiemy to zosta?y mi jakie? tam cz??ci wi?c postanowi?em je sprzeda? tutaj

kupi?y jej dwie osoby z forum a poniewa? rzeczy wysy?a? m?j brat wiec nie doliczy? koszt?w wysy?ki bo si? spieszy? - osoby te (kupcy) oczywi?cie poinformowane o tym obieca?y kwoty te wp?aci? ... co by nie by?o zapomnie? si? zdarza wi?c si? przypomnia?em ... oczywi?cie odpowied? tak tak wszytko b?dzie ...

teraz zagadka - czy wp?aci?y? ....
czasu ju? z 2 miesi?ce min??o spokojnie
i ?eby nie by?o - kasa ma?a i marna, ale tu bardziej chodzi o zasady i ... w?a?nie o co?
po prostu troch? s?abe to i ...(wpiszcie sobie co uwa?acie)
niniejszym te osoby pozdrawiam bardzo serdecznie

Micha?

PS - nie jestem ... a mo?e powinienem i powinienem napisa? kto to taki uczciwy by??
Ostatnio zmieniony przez ronino 2010-10-12, 21:37, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-12, 21:33   

ronino napisał/a:
z klubem eclipse zwi?zany jest z lat uuuu... jeszcze na forum mitsubishi jak dzia? by co potem nas wywalili bo za du?o u nas postu by?o - wi?cej ni? na reszcie forum
ronino przykre ale prawdziwe... niestety to juz nie ten klub co w tamtych czasach...
 
 
dariosss
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-12, 22:13   

raczej powinienes napisac... ku przestrodze...
 
 
elinwar 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 912
Skąd: D?bica
Wysłany: 2010-10-12, 22:23   

Zobaczymy kto si? pojawi z 2-t?oczkami w przysz?ym sezonie :P
_________________
Było: Talipse; 1998 r, BMW 850i; 1993 r
Jest: Citroen C6 2006 r
 
 
 
finger
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-12, 22:42   

No wszystko wszystkim ale kurde mozna by tak popracowac nad interpunkcja...tego sie czytac nie chce (zeby nie bylo nic nie kupowalem ;p )
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-10-12, 23:06   

Ja na Twoim miejscu bym napisa? kto to.
Zastanawia mnie jednak jak wygl?da?a owa sprzeda?. Czy w og?oszeniach, w kt?rych sprzedawa?e? przedmioty wyra?nie zaznaczy?e?, i? do ceny zakupu trzeba doliczy? konkretn? kwot?? Bo je?li tego nie zrobi?e?, a przypomnia?e? sobie dopiero po zadeklarowaniu kupna... Konkretnie chodzi mi o to czy dana osoba by?a poinformowana, ?e b?dzie mia?a do zap?aty (z kontekstu wynika, ?e by?y to przesy?ki pobraniowe) przyk?adowo 500z?, a nagle przy odbiorze kurier prosi od nich 450z?... Chodzi mi o to czy te osoby wiedzia?y ile maja konkretnie zap?aci?, czy po prostu Ty zapomnia?e? ich o tym poinformowa? i przypomnia?o Ci si? p??niej. Domy?lam si?, ?e chodzi o pierwsz? opcj?, lecz musz? sie upewni?. Je?eli tak by?o to na Twoim miejscu ujawni?bym kim s? te osoby.
Pzdr.
 
 
 
Brian 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2011
Wysłany: 2010-10-12, 23:14   

GOLDI napisał/a:
ronino napisał/a:
z klubem eclipse zwi?zany jest z lat uuuu... jeszcze na forum mitsubishi jak dzia? by co potem nas wywalili bo za du?o u nas postu by?o - wi?cej ni? na reszcie forum
ronino przykre ale prawdziwe... niestety to juz nie ten klub co w tamtych czasach...


nie ?am si? Goldi :glaszcze:

My?l? ?e nie ma sensu pisa? kto p?ki co ... Miejmy nadziej? ?e szybko uratuj? sytuacj? i nie b?dzie trzeba podawa? kto to jest ;)
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-12, 23:18   

Brian napisał/a:
GOLDI napisał/a:
ronino napisał/a:
z klubem eclipse zwi?zany jest z lat uuuu... jeszcze na forum mitsubishi jak dzia? by co potem nas wywalili bo za du?o u nas postu by?o - wi?cej ni? na reszcie forum
ronino przykre ale prawdziwe... niestety to juz nie ten klub co w tamtych czasach...


nie ?am si? Goldi :glaszcze:


tez wciaz masz nadzieje ze Eclipse Klub Polska z czasow Mitsubishi Klub Polska Powr?ci :glupawka: ?
 
 
dariosss
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-12, 23:19   

Brian napisał/a:


My?l? ?e nie ma sensu pisa? kto p?ki co ..

a o hot777 bylo mozna pisac odrazu, choc chlopak byl malo winny :>
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-12, 23:25   

sa ludzie bardziej porywczy inni mniej...ronino, okazal sie na tyle d?entelmenem i? daje czas jeszcze by te osoby wykaza?y sie tym samym i nie podaje zadnych danych personalnych. Chwala mu za to.
 
 
Brian 
KLUBOWICZ


Pomógł: 31 razy
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 2011
Wysłany: 2010-10-12, 23:26   

GOLDI napisał/a:
Brian napisał/a:
GOLDI napisał/a:
ronino napisał/a:
z klubem eclipse zwi?zany jest z lat uuuu... jeszcze na forum mitsubishi jak dzia? by co potem nas wywalili bo za du?o u nas postu by?o - wi?cej ni? na reszcie forum
ronino przykre ale prawdziwe... niestety to juz nie ten klub co w tamtych czasach...


nie ?am si? Goldi :glaszcze:


tez wciaz masz nadzieje ze Eclipse Klub Polska z czasow Mitsubishi Klub Polska Powr?ci :glupawka: ?


Goldi nie m?w hop p?ki nie podskoczysz :glupawka: :glupawka: :glupawka:

dariosss napisał/a:
Brian napisał/a:


My?l? ?e nie ma sensu pisa? kto p?ki co ..

a o hot777 bylo mozna pisac odrazu, choc chlopak byl malo winny :>


Nie wiem nie znam tematu :lol2: rzadko czytam ostatnio to 4um zrobi?o si? ma?o tematyczne :jezyk:

GOLDI napisał/a:
sa ludzie bardziej porywczy inni mniej...ronino, okazal sie na tyle d?entelmenem i? daje czas jeszcze by te osoby wykaza?y sie tym samym i nie podaje zadnych danych personalnych. Chwala mu za to.


szacun :lol2: z daleka wida? ?e stara gwardia ;)
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-10-12, 23:34   

dariosss napisał/a:
a o hot777 bylo mozna pisac odrazu, choc chlopak byl malo winny :>

Jak to by? ma?o winny? Sprawa by?a prosta nie chcia? zap?aci? z tego co pami?tam.

GOLDI napisał/a:
sa ludzie bardziej porywczy inni mniej...ronino, okazal sie na tyle d?entelmenem i? daje czas jeszcze by te osoby wykaza?y sie tym samym i nie podaje zadnych danych personalnych. Chwala mu za to.

No tak... ale czy trzeba a? zak?ada? temat na forum by dana osoba si? "przestraszy?a" i w ko?cu zap?aci?a? Chyba nie o to tu chodzi... pewnie gdyby nie za?o?y? tego tematu nigdy by nie zap?aci?y. Ja osobi?cie ch?tnie bym pozna? kto to jest i nie chodzi tu o ?adne zasady typu d?entelmen itp.
Ostatnio zmieniony przez tony_tr 2010-10-12, 23:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
GOLDI
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-13, 01:28   

tony_tr napisał/a:
No tak... ale czy trzeba a? zak?ada? temat na forum by dana osoba si? "przestraszy?a" i w ko?cu zap?aci?a? Chyba nie o to tu chodzi... pewnie gdyby nie za?o?y? tego tematu nigdy by nie zap?aci?y. Ja osobi?cie ch?tnie bym pozna? kto to jest i nie chodzi tu o ?adne zasady typu d?entelmen itp.
tony_tr, taki jest ten caly kraj... a forum nie jest wyjatkiem... a myslisz ze jak dziala wiekszosc firm w tym kraju? wszystko bierze sie na przelew a potem zeby odzyskac swoje wsadzone pieniadze trzeba sie "nabiegac i napocic" po firmach windykacyjnych i swoje odczekac... tak wiec bez powtornego wezwania do zaplaty nawet na forum ani rusz... ronino zachowal anonimowosc dluzniokow i to jest tylko w jego kwestii i dobrym smaku...
 
 
ronino 
KLUBOWICZ

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 224
Skąd: Wwa
Wysłany: 2010-10-13, 10:45   

przecinki ju? s?

kupuj?cy zobowi?zali si? do pokrycia koszt?w wysy?ki - byli od pocz?tku o tym poinformowani

jedna przesy?ka by?a za pobraniem i brat nie doliczy? tych koszt?w

druga by?a normalna - kurierem z przedp?ata na konto bankowe i zobowi?zaniem, ?e je?li koszty b?d? wi?ksze to b?d? pieni?dze dop?acone

w obu przypadkach kupuj?cy zostali poinformowani o tym i w obu potwierdzili, ?e wp?ac? niezw?ocznie pieni?dze aby wyr?wna? ustalon? warto??

i co by nie by?o przyk?adowy cytaty z wiadomo?ci:


"Czujnik zamontowalem.Musze zmienic jeszcze silnik w pompie ABS ktory tez juz zamowilem.Jak tylko uruchomie ABS w aucie oczywiscie przeleje pieniazki za wysylke.
Pozdrawiam,"

""To wysy?ka na p?? czyli 610z?, podajesz dane ja zrobi? przelew.
Pasuje?"
600 plus realne koszty wysy?ki - nie wiem nawet ile to mo?e kosztowa? wys?anie "

a i jeszcze ciekawe info - obaj "klubowicze" byli w ci?gu ostatnich 12 godzin obecni na forum - a ja jako? ?adnej wiadomo?ci nadal nie otrzyma?em od nich

proponuje to przyklei? na tablicy aby uchroni? innych przed nadmiernym zaufaniem co niekt?rym "klubowiczom"
Ostatnio zmieniony przez ronino 2010-10-13, 11:50, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Hot 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 608
Skąd: Piotrków
Wysłany: 2010-10-13, 12:37   

tony_tr napisał/a:
dariosss napisa?/a:
a o hot777 bylo mozna pisac odrazu, choc chlopak byl malo winny

Jak to by? ma?o winny? Sprawa by?a prosta nie chcia? zap?aci? z tego co pami?tam.

to ?le pamietasz...
Zawsze sie najwiecej wyk??casz a tak naprawde to nie za duzo wiesz, bez obrazy.
Polska sta?a sie pa?stwem policyjnym, i widze ?e Ty tony_tr, masz duze aspiracje do tego zawodu.
Z tego co widze po Twoich postach to ciagle pr?bujesz sk??cac ze sob? ludzi. Forum jest do pomocy przy problemach z Eclipse, a jako? rzadko widze ?e pomagasz komu? rozwiazac problem z jego autem, za to jak pojawi sie dyskusja na temat np. taki jak tem to Twoj post musi byc obowiazkowo. Wprowadzasz bardzo chujow? atmosfere i niepotrzebny zamet na forum. Nie wiem jak jest z Twoja wiedza na temat aut ale we wczesniej wspomnianych czynno?ciach jestes mistrzem :ok: Tyle w tym temacie z mojej strony.
_________________
Eclipse 2G GSX 6bolt always in progress...
Talon Tsi Awd 2G
Mitsubishi Starion 88'
Ostatnio zmieniony przez Hot 2010-10-13, 12:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-10-13, 13:22   

hot7777 napisał/a:
to ?le pamietasz...
Zawsze sie najwiecej wyk??casz a tak naprawde to nie za duzo wiesz, bez obrazy.
Polska sta?a sie pa?stwem policyjnym, i widze ?e Ty tony_tr, masz duze aspiracje do tego zawodu.
Z tego co widze po Twoich postach to ciagle pr?bujesz sk??cac ze sob? ludzi. Forum jest do pomocy przy problemach z Eclipse, a jako? rzadko widze ?e pomagasz komu? rozwiazac problem z jego autem, za to jak pojawi sie dyskusja na temat np. taki jak tem to Twoj post musi byc obowiazkowo. Wprowadzasz bardzo chujow? atmosfere i niepotrzebny zamet na forum. Nie wiem jak jest z Twoja wiedza na temat aut ale we wczesniej wspomnianych czynno?ciach jestes mistrzem :ok: Tyle w tym temacie z mojej strony.


No tak, Ty najlepiej chcia?by? co? takiego przemilcze?. Szczerze m?wi?c gdy si? z tym przespa?em dzisiaj patrze na t? spraw? troch? inaczej. Je?eli ja znalaz?bym si? w podobnej sytuacji tzn, je?eli kto? w pobraniu da?by mniejsz? kwot? to te? nie wiem czy tak od razu by?bym ch?tny by komu? te pieni?dze dop?aca?. No tutaj akurat chodzi o klubowicz?w wi?c sprawa jest jakby to powiedzie? nieco inna, a raczej znacz?co inna. Co do Ciebie hot7777, z Twojej wypowiedzi odnosz? wra?enie, ?e w Twoim temacie te? si? wypowiada?em, nie pami?tam. Piszesz, ?e sk??cam ludzi, przepraszam kogo tu niby sk??ci?em? Ca?y klub ze sob?? Ka?dy ma prawo przedstawienia swojej opinii.
Co do tego czy ?le pami?tam hot7777, ... m?g?bym Ci troch? przypomnie? tamtej sytuacji, ale nie chc? rozgrzebywa? zamkni?tego ju? tematu. Ale nie pisz mi tu, ?e co? ?le pami?tam! bo pami?tam dobrze jaka by?a sytuacja i o co chodzi?o.
 
 
 
Mrok 
KLUBOWICZ


Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 594
Skąd: Żebrówka/Mińsk Maz.
Wysłany: 2010-10-13, 14:10   

Ty te? jeste? dobry, co innego m?wi?e? przez telefon a co innego teraz piszesz na forum! Wyrwa?e? kawa?ek starej pierwszej wiadomo?ci i wrzucasz, um?wieni byli?my przez telefon na 630z?, nie by?o mowy o dodatkowych kosztach i taki przelew zrobi?em a nie 610 jak tu wypisujesz!


Przez telefon zapewnia?e?, ?e s? w idealnym stanie, do za?o?enia i wog?le a z 4 t?oczk?w dzia?a? JEDEN! Reszta zardzewia?a, regeneracja dodatkowe 100z?! Nie dziwi? si?, dlaczego nie wzi?? ich klient, kt?ry chcia? je odebra? osobi?cie bo niby by?y sprzedane a po kilku dniach wystawia?e? ponownie!
Ostatnio zmieniony przez Mrok 2010-10-15, 18:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Hot 
KLUBOWICZ


Pomógł: 24 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 608
Skąd: Piotrków
Wysłany: 2010-10-13, 14:18   

tony_tr, :ok: pozdrawiam :amen:
_________________
Eclipse 2G GSX 6bolt always in progress...
Talon Tsi Awd 2G
Mitsubishi Starion 88'
 
 
 
ronino 
KLUBOWICZ

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 224
Skąd: Wwa
Wysłany: 2010-10-13, 15:27   

Mrok napisał/a:
Ty te? jeste? dobry, co innego m?wi?e? przez telefon a co innego teraz piszesz na forum! Wyrwa?e? kawa?ek starej pierwszej wiadomo?ci i wrzucasz, um?wieni byli?my przez telefon na 630z?, nie by?o mowy o dodatkowych kosztach i taki przelew zrobi?em a nie 610 jak tu wypisujesz!

[url=http://images47.foto...4bm.jpg]Obrazek[/URL]

Przez telefon zapewnia?e?, ?e s? w idealnym stanie, do za?o?enia i wog?le a z 4 t?oczk?w dzia?a? JEDEN! Reszta zardzewia?a, regeneracja dodatkowe 100z?! Nie dziwi? si?, dlaczego nie wzi?? ich klient, kt?ry chcia? je odebra? osobi?cie bo niby by?y sprzedane a po kilku dniach wystawia?e? ponownie!


no to skoro jeden si? ujawni? i jak wida? jeszcze wrzuci? moje dane BRAWO to prosz? przeczytaj swoj? skrzynk? z wiadomo?ciami - pisa?em wyra?nie ?e nie wiem ile b?dzie kosztowa? i ?e nie zgadzam si? na ?adne p?? na p?l itp.

NIE PISZ? jaki przelew zrobi?e? tylko pisze ?e nie wyr?wna?e? faktycznego kosztu przesy?ki do jakiego w?a?nie w rozmowie telefonicznej i wymianie wiadomo?ci si? zobowi?zywa?e?!

nie wiem o jakim stanie tu piszesz, skoro wyj?te by?y one 2 -3 miesi?ce przed sprzeda?? i jako? u mnie dzia?a?y idealnie (cho? mo?e.. kto wie jak ja wtedy hamowa?em na flinsotona noga pewnie) ... no ale to zrozumia?e szczeg?lnie w przypadku zaleg?ej p?atno?ci - nie zap?aci?em bo by?y do dupy, ale nie z?o?y?em reklamacji i nie napisa?em o tym sprzedaj?cemu bo po co - (ciekawe):D - zero reakcji

inna osoba (klubowicz) kt?ry mia? jej kupi?, zrezygnowa? - ale bookowa? je przez miesi?c ponad - jest na forum mo?e sam napisa? czemu (?eby nie by?o - nie by?o go aby ogl?da? towar)

sugerowa?em ODBI?R OSOBISTY - i tak to jest jak si? komu? dupy ruszy? nie chce

pisa?em r?wnie? ?e je?li co? nie pasuje to prosz? o informacje zwrotn? - zero reakcji

[ Dodano: 2010-10-13, 15:32 ]
Od: xxxx
Do: ronino
Wys?any: 2010-08-12, 20:22
Temat: Re: heble Cytuj wiadomo??
hej przepraszam najmocniej ale wyskoczy?a mi dzi? pewna sprawa i niestety narazie nie wezm? tego zestawu jeszcze raz najmocniej przepraszam ale nie jest bo bardzo zale?ne o de mnie a swoje klocki dzi? spali?em wi?c jest totalna lipa bo wysz?o jak wysz?o

[ Dodano: 2010-10-13, 15:32 ]
Od: ronino
Do: Mrok
Wys?any: 2010-08-14, 22:12
Temat: Re: Zaciski prz?d GSX
Mrok napisa?/a:
No interesuje mnie komplet na prz?d.


oki 600 z? plus wysy?ka chyba ze odbi?r w Sieradzu - podaj jak chcesz to sfinalizowa?

[ Dodano: 2010-10-13, 15:34 ]
Od: ronino
Do: Mrok
Wys?any: 2010-08-30, 22:13
Temat: Re: Zaciski prz?d GSX
wysy?ka kosztowa?a 54 z? - tak?e wp?a? prosz? r??nice - dzi?ki


dodam ZERO REAKCJI
i NAPISZE JESZCZE RAZ - TUTAJ NIE CHODZI O KAS? tylko o zasady
i to jest k... ewidentny przyk?ad - ja wkurzony bo kto? mnie oszuka? i si? do mnie nie odzywa na moje wiadomo?ci - kupuj?cy wkurzony bo towar z?y ale nie odpisuje i nie sk?ada ?adnej reklamacji - czemu w obecnych czasach ludzie nie potrafi? si? ze sob? komunikowa?!
Ostatnio zmieniony przez ronino 2010-10-13, 15:40, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
tony_tr 
mniejsza zielenina



Pomógł: 5 razy
Wiek: 35
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 177
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-10-13, 15:35   

hot7777 napisał/a:
tony_tr, :ok: pozdrawiam :amen:

No tak najlepiej drwi? z kogo?. Mo?esz z czystym sumieniem powiedzie?, ?e nigdy nie by?o takiej sytuacji, o kt?rej pisze? M?g?by? chocia? wykaza? jakie? resztki honoru... By?a taka sytuacja okej, wszystko zosta?o za?atwione i sko?czy?o si? dobrze, ale po co teraz gada? ?e w og?le jej nie by?o... I mo?e b?dziesz m?wi? ?e si? czepiam, ale nie lubi? takiej dwulicowo?ci. dariosss, niepotrzebnie zaczyna?e? ten temat...

Do mod?w: prosz? o usuni?cie moich (nie chc? tutaj m?wi? w imieniu hot777, ale zrobili?my ten ot razem) wiadomo?ci poniewa? jest kompletny ot i nie dotyczy problemu z tematu. Oczywi?cie nie jest to nakaz, a jedynie sugestia do rozpatrzenia. Pzdr
Ostatnio zmieniony przez tony_tr 2010-10-13, 15:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13